March 28 2024 13:06:07
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
ATA_Paul

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Star citizen
pSipi
Tyler Durden napsal:
I kdyby se to nakonec nepodařilo, tak by se počítalo že to Roberts alespoň zkusil... Zkusil vytvořit něco co má řádně posunout hranice a má splnit sny jeho a fandů vesmírných simulátorů.


To by asi tie tisice ludi co mu dali prachy cez kickstarter asi nebolo nadsenych.
Tie peniaze isli od nas na konkretny ucel a nie nejake jeho osobne splnenie sna a urcite mu nejaky pokus nebudem pocitat.
Inak ho kopec ludi po celom svete bude chciet nakopat do zadku za tie 2 mega cudzich penazi co prehajdakal .
 
AJaromir
No, podle mě je SC jeden z mála titulů hodný glorious pc master race. Už dlouho jsem neviděl tak skvělou grafiku. Dnešní tituly jsou více méně jen porty z konzolí, a jde to vidět na jejich omezené grafice a všem.
 
Deschain
AJaromir napsal:

Deschain, zatím se hra vyvýji přibližně stejně dlouho, jako každá jiná. Holt bez peněz ji vyvíjet nejde.



Jako mě ten pokus je sympatickej a co se týče peněz tak myslím že je to hra s největším rozpočtem v dějinách videoher ne ? takže peníze na to jsou, ale pokud ten vývoj trvá, já nevím pět let, tak je ztráta optimismu na místě, myslím že si vzali větší sousto než jsou schopni ukousnout, nicméně pokud se jim to podaří, smeknu a nasypu jim nějaký peníze protože to bude stát určitě za to
 
Tyler Durden
pSipi napsal:

Tyler Durden napsal:
I kdyby se to nakonec nepodařilo, tak by se počítalo že to Roberts alespoň zkusil... Zkusil vytvořit něco co má řádně posunout hranice a má splnit sny jeho a fandů vesmírných simulátorů.


To by asi tie tisice ludi co mu dali prachy cez kickstarter asi nebolo nadsenych.
Tie peniaze isli od nas na konkretny ucel a nie nejake jeho osobne splnenie sna a urcite mu nejaky pokus nebudem pocitat.
Inak ho kopec ludi po celom svete bude chciet nakopat do zadku za tie 2 mega cudzich penazi co prehajdakal .



Jo to je možné, ale to je asi tak všechno co s tím budou moci dělat.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
CSW_Cassius Chaerea
Náhodou já dostal za 7,5 litrů krásný obrázek svého popeláře.

i.imgur.com/CU6qHVc.jpg
 
AJaromir
Největší rozpočet v dějinách měla prý GTA 5. Její vývoj stál přes 5 miliard korun.
 
magot
Bavilo mě to asi 15 minut. Když se důchodkyně zamotala do blatníku.
 
Ajvn
Totální sračka za 5 miliard. Super.
 
AJaromir
Jojo, takhle vyhodit prachy.... Šklebící se Jim se to bohužel prej ani ne do týdne vrátilo.
 
Tyler Durden
Ta totální sračka má čistý zisk 12 miliard.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
magot
gangsta kultura, v emerice si to pořídil jistě každý bojeschopný "mladík" ... frčelo to i v ISIS
 
Ajvn
Jasně klídek nejvíc prachů se vydělá na ptákovinách.Úsměv Je vůbec číslo na to , Kolik bych mohl uvést příkladů? Úsměv
 
Tyler Durden
A jak dlouho jsi GTA V hrál?
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
saldy
Novej flyable člun, asi stíhačka to je.

YouTube Video



ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
LEON
57_OTU ajvn napsal:

Totální sračka za 5 miliard. Super.


No jo, jenže kolik z těch miliard bylo vyhozeno jen na propagaci... To nejsou čisté vývojové náklady...
 
https://www.rcfree.eu
alfik
Hele, Saldy, a kterým směrem to poletí, když tomu žhnou sacáky?
Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Novotny
Jen hloupí dotaz. Co by to jako Alfíku mělo v tom kosmu nasávat??
 
LEON
Přece vakuum, to dá rozum.
 
https://www.rcfree.eu
alfik
Čéče, kdybys četl celé diskuse, věděl bys, že ty scifi lítadla jsou univerzální, budou lítat i v atmošce s kyslíkem Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Novotny
Jasan, jenže je to motor co fachá tam i tam a ten vždy žhne z obou stran, nebos to nikdy neviděl?? Úsměv Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,467 návštěv