May 01 2024 17:31:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 1
Hot_Dog

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Gentlemani sumraku
Kukuloo
Mame 17 prihlasenych. Z nasej letky mam dalsich 3 (to zatial vypada na LW stihacov), 311ta este nie je komplet, CSAF nie je este komplet, uvidime ako DBS, Tri Duby este nereagovali, Stg77 maju 2 pilotov co by mohli letiet, chystam sa oslovit JG77 s ktorou sme lietali SEOW a mozno sa nieco ujme. Ak mate typ na naku squadru alebo jednotlivcov, pisnite im. Pripadne mi ich dohodte a ja im pisnem.

@Kouty: rad by som Ta videl na tejto akcii (nasposledy sme sa videli v iloj na Squad challenge), a ak sa Ti aj nechce instalovat mam pre Teba pracu - radarovy operator. Mozno bude treba dvoch, troch na modrej strane. A potrebujem tam velitela ktory to lapne do ruk a povedzme urci sektory stihacom, alebo si vymysli nieco svoje co by mohlo byt ucinne.

No... odbieham... rutinne utieranie riadov v domacnosti Šklebící se



EDIT: tak uz medzitym mame 18 prihlasenych. S Fiksom sme lietali naposledy Koreu proti francuzom... to boli casy ked to tam Permon sam za komancov rozbombardoval... to mali v strane strasne pitky v tom obdobi...
EDIT2: hopriku, kodove pismena na Bofajtroch sa v hre zobrazuju, takze ten kod si navolis uz v hre. Skiny mam objednane len pre 311tu. Samozrejme ak ma niekto skinersky osial, moze si spravit vlastny skin, ale trvam na historicite, cize nie nejake pestrofarebne zavodne kreacie.
Upravil/a Kukuloo dne 22-03-2016 23:27
Letka_13/Kukulo
 
batoh
TozziFan napsal:

Ups, už funguje. Musel jsem změnit "HardwareShaders"=0 na "HardwareShaders"=1


Prosím o radu:

Mně se mapa LaChute ve FMB též nenačítala, až po změně HardwareShaders na 1 v conf.ini.
Změnil se mi však Landscape Detail ve Video Options Setup na hodnotu Perfect:
- krajina (Moskva zima) v QMB cvičné misi s Wellingtonem je krásná jak nikdy předtím
- letoun je zubatý více než dosud hlavně při vnějším pohledu proti horizontu. Navíc je lesklý.

Co mám změnit? Na lesku netrvám, zubatosti bych se rád zbavil.
Potřebuji "HardwareShaders"=1 pro načtení ostré mise - speciálky?
Děkuji.
 
Kukuloo
Co mas za grafiku?

Vzdy som mal nvidiu, neviem ako to je s radeonom. Pri podobnom probleme som zvysil antialiasing a v optimalizacii sa da pohybovat od "vykonu" ku "kvalite", tam som daval "kvalitu".

Ine finty som nerobil na zubatost.
Letka_13/Kukulo
 
Kukuloo
Mame k dispozicii treningovy server OREL HSFX: 185.91.117.32:21018

Ostry server este nie je ready pre testy.
Letka_13/Kukulo
 
magot
batoh napsal:
krajina (Moskva zima) v QMB cvičné misi s Wellingtonem je krásná jak nikdy předtím

To už nikdo nikdy nenapíše!!! Šklebící se
 
magot
Ju-88C6 tam být nemůže páč se datuje k r. 1942. A jiná verze Ju-88C v HSFX není.
 
Kukuloo
Ju-88C-6 je placeholder pre C-2. Rychlost ma vyssiu o cca 20km/h. Teda co som sa docital (500km/h). Ako to je v HSFX neviem. Info som cerpal z Fuciho clanku, link som nasiel v starom specialkovom vlakne. Link na palbe: http://www.palba....php?t=2227

Na SAS maju aj Ju-88C-2, ale ked nemusim nechcem tam hadzat dalsie stroje. Zvlast ked su frankeny.

Tu je link na to Ju-88C-2. Jukni na nu ci je OK a ak hej, mozem zvazit ci ju pouzit. 20km narast rychlosti je vsak maly dovod, rovnako ako pripadne zmeny v 3d, ved bude noc Šklebící se a C-6 zvladne jej ulohu dobre
http://www.sas194...#msg533289
Upravil/a Kukuloo dne 23-03-2016 00:20
Letka_13/Kukulo
 
kouty
jak bude vypadat radar? budou mít někdeří stíhači odpovídač přítel/nepřítel? jak velká je vlastně ta mapa? budou na mapě AIčka? Buou mít bombery nějákou minimální výšku (aby se nestalo to co na invazi, že lítali pod radarem, v tom případě to nemá cenu)? Jak vypadá tma na tédle mapě? Budou stíhači schopni sami se orientovat a nebo budou závislí čistě na radaru?
 
Koty
ta mapa je 1:1
...leť si 4, 5 hodin v přízemní výšce... dojde ti benál Šklebící se
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Kukuloo
Radar bude na modrej strane v porovnani s RAF radarom zjednoduseny. Podla Falkona sa uz tento radar na akciach pouzival. Neviem dalsie podrobnosti, na odpoved je kompetentny Falkon

IFF - opat kompetentny odpovedat Falkon

Mapa 1:1 cca 1070x550km

Wellingtony nebudu mat minimalnu vysku. Akciu chapem ako urcity druh reenactmentu, takze podlietanie radaru v pripade Wellingtonov nie je historicky korektne. Nepovazujem ho za legitimnu taktiku v pripade Welingtonov a Bf-110. Zakazovat podlietavat radar Wellingtonom nemam v umysle. Ani ktoremukolvek inemu lietadlu. Ak budu Ju-88C s taktikou night intruders, povazujem podlietanie radaru za legitimnu taktiku. V pripade Beaufighterov na volnom love nema zmysel lietat pod radarom ked ciele budu vo vyske a maju byt navadzani operatorom. Cize piloti mozu pouzit podlietanie radau, ale vacsine to neprinesie vacsi uzitok (ako pisal Koty plus co som pisal ja).

Noc na mape - neviem co presne myslis. Nie je nasim umyslom aby piloti videli prd. Noc by mala byt taka, aby sa piloti dokazali orientovat podla mapy. Napomocne im budu radiomajaky, radia, pri pristani pristroje a vybavenie na nocne pristanie (blizna, dialna, Lorenz) a osvetlenie drahy na povel. Siet radiomajakov, radii, letisk a kurzy drah chcem dat modrym pilotom v skrytom vlakne. Podobne predpokladam urobi Vont. Co sa tyka vyhladavania protivnika, stihac bude zavisly na radarovom operatorovi. Ci stihacovi opdovzdat len sektor kde sa protivnik nachadza a v akej vyske s kurzom mozno nebude stacit. Toto je na radarovom operatorovi a pilotoch ako si zachyt bombarderov natrenuju. Mozno bude treba viacero operatorov. Tieto skusenosti si musia ziskat piloti a operatori sami na treningoch. Momentalne vsak radary este nie su spojazdnene. Mala by to byt otazka dni.

EDIT: AI nie su v plane
Upravil/a Kukuloo dne 23-03-2016 07:00
Letka_13/Kukulo
 
magot
Kukuloo napsal:

Ju-88C-6 je placeholder pre C-2. Rychlost ma vyssiu o cca 20km/h. Teda co som sa docital (500km/h). Ako to je v HSFX neviem. Info som cerpal z Fuciho clanku, link som nasiel v starom specialkovom vlakne. Link na palbe: http://www.palba....php?t=2227

Na SAS maju aj Ju-88C-2, ale ked nemusim nechcem tam hadzat dalsie stroje. Zvlast ked su frankeny.

Tu je link na to Ju-88C-2. Jukni na nu ci je OK a ak hej, mozem zvazit ci ju pouzit. 20km narast rychlosti je vsak maly dovod, rovnako ako pripadne zmeny v 3d, ved bude noc Šklebící se a C-6 zvladne jej ulohu dobre
http://www.sas194...#msg533289

Ten SAS mod nebrat.
 
Kukuloo
Oki, necham C-6 v ulohe C-2.

Dik
Letka_13/Kukulo
 
kouty
tak si mě zapiště jako návodčího/pozemní vedoucí vzdušných sil LW (za předpokladu že nebude potřeba mít naistalovanýcho šturma)
 
kouty
Kukuloo napsal:

Radar bude na modrej strane v porovnani s RAF radarom zjednoduseny. Podla Falkona sa uz tento radar na akciach pouzival. Neviem dalsie podrobnosti, na odpoved je kompetentny Falkon

IFF - opat kompetentny odpovedat Falkon

Mapa 1:1 cca 1070x550km

Wellingtony nebudu mat minimalnu vysku. Akciu chapem ako urcity druh reenactmentu, takze podlietanie radaru v pripade Wellingtonov nie je historicky korektne. Nepovazujem ho za legitimnu taktiku v pripade Welingtonov a Bf-110. Zakazovat podlietavat radar Wellingtonom nemam v umysle. Ani ktoremukolvek inemu lietadlu. Ak budu Ju-88C s taktikou night intruders, povazujem podlietanie radaru za legitimnu taktiku. V pripade Beaufighterov na volnom love nema zmysel lietat pod radarom ked ciele budu vo vyske a maju byt navadzani operatorom. Cize piloti mozu pouzit podlietanie radau, ale vacsine to neprinesie vacsi uzitok (ako pisal Koty plus co som pisal ja).

Noc na mape - neviem co presne myslis. Nie je nasim umyslom aby piloti videli prd. Noc by mala byt taka, aby sa piloti dokazali orientovat podla mapy. Napomocne im budu radiomajaky, radia, pri pristani pristroje a vybavenie na nocne pristanie (blizna, dialna, Lorenz) a osvetlenie drahy na povel. Siet radiomajakov, radii, letisk a kurzy drah chcem dat modrym pilotom v skrytom vlakne. Podobne predpokladam urobi Vont. Co sa tyka vyhladavania protivnika, stihac bude zavisly na radarovom operatorovi. Ci stihacovi opdovzdat len sektor kde sa protivnik nachadza a v akej vyske s kurzom mozno nebude stacit. Toto je na radarovom operatorovi a pilotoch ako si zachyt bombarderov natrenuju. Mozno bude treba viacero operatorov. Tieto skusenosti si musia ziskat piloti a operatori sami na treningoch. Momentalne vsak radary este nie su spojazdnene. Mala by to byt otazka dni.

EDIT: AI nie su v plane


pár nočních map už jsem letěl a vždy se toho může pokazit o dost víc než ve dne. Některé mapy mají takovou tmu, že nevidíš ani hvězdy, jiné zase, že vidíš téměř jako ve dne. Taky ty mody s osvětlováním letišť né vždy fungujou (co si pamatuju). Střelci se chovaj podivně a pod.
 
Nik_cz
Ahoj,

rád bych se přihlásil do té druhé letky s Bf110 (III./NJG1). Pokusím se tam nalákat i ostatní lidi z naší letky..

Dík!

III./JG1_Nik_cz
 
CSAF_Faintingh
tá la chute mi tiež nejde otvoriť v FMB, to hardware som už nastavil na 1 a aj tak to nejde, najskôr načíta mapu tak, že nič nenačíta, pri druhom pokuse padne celá hra bez nejakého logu alebo tak
čo som si všimol tak to ukazovalo dáky error s javou, nápady? (idem sa v tom ešte pohrabať nech sem dám detailné info)
 
TozziFan
Musíš to přepsat v odstavci [OpenGL]
 
CSAF_Faintingh
TozziFan napsal:

Musíš to přepsat v odstavci [OpenGL]


veď vravím že to mám prepísané, aj v direct aj v opengl

toto mi to píše:
http://i.imgur.co...
Upravil/a CSAF_Faintingh dne 23-03-2016 17:56
 
TozziFan
Znova stáhnout modpack. Pokud nepomůže, popros někoho, komu to jde, o kopii conf.ini a projdi komplet po řádku odstavec opengl.
 
Kukuloo
Kouty, tesim sa na spolupracu. Nik, uz mas svoju 110nu rezervovanu.


@Faintingh: na SAS pisu o errore toto:
If you have an error message: Landscape error:
go to the folder: Maps / _tex / water
rename: PacificBlueTL.tga in PacificBlue.tga Maps Winter and Summer


Neviem ci to je chyba co Ti vyhadzuje, ale skus premenovat ten subor a uvidis.
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,795,775 návštěv