March 28 2024 22:23:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Dostante Jamamota!
Kukuloo
Cislo betty je dostupne skoro vsade kde sa na nete spomenie Jamamoto.

V defaulte su obidve betty bez cisla samozrejme. Pripravujeme tri sety skinov s defaultom, Jamamotovou a Ugakiho betty. Rozdiel medzi jednotlivymi skinmi v sete je akurat v cisle. Zakladny skin je pre vsetky tri betty rovnaky. Moja idea bola ponuknut pilotom betty vybrat set a skindownload on. Myslim vsak ze admirala sa mozme spytat ci si teda zela cislo alebo nie Úsměv

EDIT: sety sa odlisuju farbou zakladneho skinu. Dalej zbierame historicke skiny z tejto akcie pre P-38 aj Zera, ak by mal niekto chut si zahrat Sugitu ci Barbera a pod.
Upravil/a Kukuloo dne 23-02-2016 11:25
Letka_13/Kukulo
 
310_Podrs
Kukuloo napsal:

Cislo betty je dostupne skoro vsade kde sa na nete spomenie Jamamoto.

V defaulte su obidve betty bez cisla samozrejme. Pripravujeme tri sety skinov s defaultom, Jamamotovou a Ugakiho betty. Rozdiel medzi jednotlivymi skinmi v sete je akurat v cisle. Zakladny skin je pre vsetky tri betty rovnaky. Moja idea bola ponuknut pilotom betty vybrat set a skindownload on. Myslim vsak ze admirala sa mozme spytat ci si teda zela cislo alebo nie Úsměv


Myslím, že pokud piloti lajťasů najdou po těch třech hodinách letu nad mořem jakýkoliv letadlo s koblihama na křídlech, tak jim bude úplně jedno, jaký číslo nebo kamufláž bude mít a budou do něj sypat broky tak dlouho, až ten rejžožrout zaplane ohněm přátelství Šklebící se
 
http://www.310raf.com
1stCL_Jiricek
Kukuloo napsal:Co ma vsak trapi je fakt, ze vykopnutim hraca pri coope stracame stroj/pilota nadobro. Hej ma to cosi z reality ked nastali technicke trable.

Když jsme zrovinka takovouhle speciálku letěli kdysi dávno (snad už před deseti lety?), tak si pilot Jamamotovy Bettyny vzal málo paliva. Právě v okamžiku, kdy svaz Lightningů za zvuku rozbušených srdcí objevil na obzoru kontakty, vystupoval admirál z letadla přistanuvšího na pěšince uprostřed pralesa.

Nemůžu se zbavit pocitu, že Hoper byl u toho...?
Zlomte vaz
 
Hoper
Jiříčku, to si fakt nepamatuju (nic mi to neříká).
Bohužel jen z některých specek jsem si ukládal poznámky, mapky a nedejbože obrázky, takže...

Co si pamatuju žluté akce, tak že na jedné jsem přistál se Zerem na silnici, po které se šinul v protisměru autobus... (Čutora a Valy vs Dauntlessy)
A na druhé akci se Zerem jsem ji skoro hned na začátku souboje koupil nějak hodně blbě od amíka (byl to nějaký doprovod snad Bettyn a letěl to i Fuči, ale nejsem si jistý, že to byl Jamamoto).



Takže lehce mimo mísu, ale vzhledem vůči výše uvedenému si troufám tvrdit, že jsem jediný virtuální pilot na světě, který o své letadlo přišel v souboji s - autobusem :)))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Kukuloo
Jiricku, Hopriku a je niekde tema o tej starej specke? Som hodil oko do specialok aj COOP misii a nenasiel som.

@Podrs: americania sa stratia of korz Šklebící se
Letka_13/Kukulo
 
1stCL_Jiricek
Tak už vím - majstrštyk s přistáním na opičí stezku tenkrát vystřihl LesníHU. Hopříkovi omluva. Ale určitě byl u jiných neplech!

Vlákno k akci jsme taky hledal, ale nenašel. Musí být starší než nejstarší tady zobrazované. Mohli bychom se zeptat nějakého hodného admina (Clone?), jestli jsou stará vlákna někde zálohovaná. Jestli teda SVK tehdy vůbec existovalo. Já to tipuju tak na rok 2003-2005.
 
clone9cz
Nemáme. Fórům se rozbilo a pak nastala taková hloupá situace ... tohle je postavené znova na jiném serveru.
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Fucida
Pozor, SVK fungují až od roku 2005, předtím stránky neexistovaly Úsměv. Jestli se nepletu, tak krom úplně prvního půlroku máme data všechna...
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Permon
Já pamatuji,už jsme jednou Jamamotu honili.Jo to jsem byl ještě mladý a hezký.Cool
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
1stCL_Fucida
Permone, ty budeš navždy mladý a hezký! Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Permon
1stCL_Fucida napsal:

Permone, ty budeš navždy mladý a hezký! Úsměv

Hele ty určitě budeš něco chtít že?
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Kukuloo
Tozzifan ma trable, zda sa ze straca pakety, vdaka comu ho kope zo servera. Vzhladom na to ze je soferom jednoho z admiralov, sme sa rozhodli ze prepusti miesto v Bettyne inemu pilotovi so stabilnym pripojenim. Jedna Betty je teda volna.
Letka_13/Kukulo
 
magot
Tak poletí se zerem, nebo bude střelec?
 
Kukuloo
Zera su plne. Takze strelec.

Ukazuje sa vsak ze COOP je problem pustit na serveri. Zda sa ze to nefunguje akoze na konzole pustime COOP a ideme. Erichos to skuma, zatial sa javi ze je treba mat nainstalovany HSFX klienta a tam spustit COOP. Mate ine skusenosti?

Ak to nevyriesime so serverom, musime zohnat dost silny pocitac a dost silny a stabilny net u niekoho na hostovanie. Ak sa to nepodari, budem musiet odvolat COOP a akcia bude ako DF.
Letka_13/Kukulo
 
1stCL_Fucida
Coop misi skutečně musíte hostovat na jednom klientském počítači, ideálně ale na takovém, na kterém se současně neletí. Alternativa k tomu není.

Nicméně pokud vím, tak coop typ misí vyhynul hlavně proto, že dogfight postupně dostal veškeré vychytývky, které původně uměl jen coop (především pohybující se objekty). Jaký je vlastně důvod, že chcete jet právě na coop a ne na dogfightu, ke kterému se lze připojit v průběhu a může obsahovat i záložní spawnpointy pro lidi po disconnectu?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
HSFX je primárně co-op mod, tak to musí jít. Ano jak píše fuči je to jde přes klienta

server založíš přes client:
1) dáš multiplay
2) create new server
3) game type - co-op
4) zvolíš max players
5) dáš create
6) zvolíš misi, obtížnost pro AI a nahraješ misi (minimum je takeoff/landing)
----------------------
- mise je uložena v co-op folderu
- v misi nesmí být u letadla zaškrtnut check-box "player"

možná tam budou ještě nějaké hsfx fíčury, nevím ..
Každopádně to bude chtít server s dobrým připojením
Upravil/a magot dne 26-02-2016 10:49
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

Coop misi skutečně musíte hostovat na jednom klientském počítači, ideálně ale na takovém, na kterém se současně neletí. Alternativa k tomu není.

Nicméně pokud vím, tak coop typ misí vyhynul hlavně proto, že dogfight postupně dostal veškeré vychytývky, které původně uměl jen coop (především pohybující se objekty). Jaký je vlastně důvod, že chcete jet právě na coop a ne na dogfightu, ke kterému se lze připojit v průběhu a může obsahovat i záložní spawnpointy pro lidi po disconnectu?

živá osádky bettyn, primárně živý admirálové
 
Kukuloo
Ano, postup rozumiem. Mali sme za to ze server s DF mapami zvladne aj COOP. A to zrejme teda nepojnde.

Ano, jediny dovod na coop je ziva posadka Bettyn. Vsetko ostatne hra v prospech DF.
Letka_13/Kukulo
 
1stCL_Fucida
Nebyl nějaký mód, který umožňoval živé posádky i na dogfightu?
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Kukuloo
Malo to fungovat ofiko, boli aj videa z nakeho patchu. Tusim to aj fungovalo naky cas.

Akokolvek, cim viac modov tym vacsie sance na problem. Zatial mame mod na nasu akciu ktory sa nevrta v jave. Skiny a naka vizualna uprava.

Na mod ktory by to riesil si nespominam.
Letka_13/Kukulo
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,634 návštěv