May 17 2024 05:09:45
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 1
arnysimilar

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
Mira
magot napsal:

a joye od TM na to maj software TARGET, v tom se dá vymyslet cokoliv


umět tak s ním dělat Úsměv
 
AJaromir
Prosím vás, jelikož AI jsou v BOS cíle s inteligencí houpacího koně, existuje na BOS nějaký server na furbally, ale kde nejsou lidi taková prasata, že bojují, i když nemají letuschopný stroj nebo kde se neútočí na silně poškozené stroje a kde se každý místo odpojení snaží poctivě přistát? Protože když zajdu na vážnější server, tak 30 minut letím, aby mě někdo dostal ze zoomu, což je ztráta času, která nikomu nedá žádnou zkušenost. Existuje takový? Děkuji Šklebící se
 
CSW_Cassius Chaerea
Chceš moc. Buď poletíš 30 minut do boje, nebo budeš chodit na prasoservery, kde nikdo nemá čas někam lítat, natož řešit nějaké gentlemantství. Úsměv
 
AJaromir
Chci to, co bylo ve starým IL2 tak zažitou zásadou, že se divím, že to zde není.
 
1stCL_Fucida
Myslím, že zrovna tohle bylo i ve starým Šturmovi nämlich to samý Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Rumcajs
Už jsem to tu říkal, choď na DED expert server.
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Tam do tebe jen gentlemansky vrazí...Šklebící se
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 02-06-2016 17:35
 
Mira
Na Wings of Liberty mi to nepovolilo unlocky a na DED expertu ano..má tohle nějaký hlubší význam, proč to někde je zakázáno?
 
Ajvn
Ajáro!
No to je břece BoS! Věrná simulace reality!
Většina pilotů v druhé světové nikdy žádné nepřátelské letadlo ani nezahlídla.

Co si asi tak myslíš, že dělám já?
Letím si to na VÁŽNÉM serveru křížem na druhý konec placaté mapy a pak zase zase krážem na opačný konec placaté mapy a koho myslíš, že jsem potkal?! NO NIKOHO! Ani vlastního ne.
A takle to dělám asi 2 hodiny.
Neviděl jsem nic.
Zažil jsem nic.
Přistanu a jdu spokojeně spát.
Hurááá byl jsem ve skutečné simulaci.Šklebící seŠklebící se

PS
A v BoM se pokochám z výžky na namalovanou Moskvu a budu uchcáááávat blahem!Vyděšený
 
AJaromir
Bohužel, ded expert je přesně ten případ, kde 20 minut hledám, co bych sestřelil v G2 a potom mě zezadu rozebere IL2 bez šance na únik. Tam je vůbec problém najít cestu na runway. Takže celková zkušenost z letu: vím, jak se dává nový let.
Upravil/a AJaromir dne 02-06-2016 17:59
 
Ajvn
Z toho si nic nedělej to je normální tohle zažívám běžně taky. Protože po půlhpdině marného vvyhlížení a hledání máš otupělé , unavené a unuděné smysly.
Proto klidně přehlidneš i IL-2buldozer.Šklebící se
 
AJaromir
Dotaz: IL2 je obratnější než G2? Jinak to nechápu. Jo, jinak bych se na tohle všechno ptal na teamspeaku, kde chodí podle fučidy lioni každý den.
 
Rumcajs
IL2 líp točí. Pokud nenese bomby a rakety, tak tu G2 utočí. S G2 se prostě nechodí do zatáčkového souboje skoro s ničím. Vyjímku snad tvoří P40. Na IL2 se útočí s převahou výšky a rychlosti.
Další věc je, že jakmile jsi s někým v souboji, ztrácíš přehled o tom, co se děje kolem a zaručeně tě sejme nějaký další soudruh. Takže pokud chceš přežít, spoléhej na první útok. Selže? Klidně odleť. IL2 se asi nepovede sundat na první útok často. Ale i tak platí, zůstaneš tam => někdo tě vyhmátne.
Další věc je, že spousta lidí umí s IL2 lítat a pokud udržej energii, dokážou zvednou čumák a vysprejovat prostor nad sebou. Při tý výzbroji stačí málo a jdeš dolu. Takže i ten BnZ se musí umět tak, abys nedal šanci.
Non est specifica
 
AJaromir
Ono jde o to, že ta IL2 napadla mě zezadu. Nikdo další tam nebyl. Snažil jsem se uniknout, ale marně.
 
CSW_Cassius Chaerea
AJaromir napsal:
Jo, jinak bych se na tohle všechno ptal na teamspeaku, kde chodí podle fučidy lioni každý den.
Oni chodí na svůj TS. V pondělí jsme byli na TS SVK, protože lionský nefungoval.
 
AJaromir
Počkej, SVK patří lionům. Z toho jsem dedukoval, že je to i jejich TS. Tak to je mi novinka.
 
Ajvn
Nevím jestli je obratnější, ale v "SIMULÁTORU" : Kde například v Jaku-1 když prudce vykopneš směrovku tak zažiješ takový manévr, jako kdybys tam měl přimontovanou pětitunovou, desetimetrovou ocasni ploutev z plejtváka obrovského, je možne že tě utočí i stěhovací vůz.Šklebící se
 
Rumcajs
Dvě věci.
1) Jak jsi byl vysoko, že tě IL2 napadl zezadu?
2) Jak jsi byl rychlý?
Aby IL2 mohl provést útok na G2 letící na 1.2 ATA - to je strop cestovního režimu motoru, musel by mít slušnou převahu výšky. Ten IL2 tak rychle nelítá, aby měl normálně možnost na G2 zaútočit zezadu.

No pak je tu jedna smutná věc, totiž že to mohl být nějaký Klingon. Jednou se mi taky přihodilo, že mě právě takto dostal IL2. A to jsem byl v 4000 metrech a letěl blízko maximálky. A najednou za mnou IL2, kterýmu jsem nedokázal utéct, přestože jsem ho viděl relativně včas. Asi nikoho nepřekvapí, že lítal za FB.
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Rumcajs napsal:

IL2 líp točí. Pokud nenese bomby a rakety, tak tu G2 utočí. S G2 se prostě nechodí do zatáčkového souboje skoro s ničím.
O tom dost silně pochybuji. Jestli to tak je, pak je to blbost.
 
Rumcajs
Cassius Chaerea napsal:

Rumcajs napsal:

IL2 líp točí. Pokud nenese bomby a rakety, tak tu G2 utočí. S G2 se prostě nechodí do zatáčkového souboje skoro s ničím.
O tom dost silně pochybuji. Jestli to tak je, pak je to blbost.
Proč myslíš? Podívej se na tu nosnou plochu, co ten šturm má. V utažené zatáčce na malé rychlosti se G2 velmi snadno dostane do potíží.
Non est specifica
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,890,364 návštěv