May 02 2024 04:25:37
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
311_Vont
AJaromir napsal:

Nevadí. Sice jsem příležitostný hráč (létám při každé příležitosti Šklebící se), ale snad se občas dostavím. Díky za nabídku.

Edit: Ach! Zklamal jsem. Já blb jsem byl tak nesoustředěný, že na povel "zaútoč na toho šturma" jsem rozstřílel pešku. To je na provaz, to je ostuda. Smutný A ona rozstřílela mě. To mě štve ještě víc.


No vidíš Jaromíre, to máš z troho že střílíš německý olovo na ruskej březolet Mrknutí
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
1stCL_Jiricek
AJaromir napsal:
...Útočil jsem na protivníka a zezadu se ke mně pomalu přibližoval druhý protivník, ale nad námi byl ještě jeden spojenec. Ale ten sobeckej mozek místo toho, aby mě pokryl, tak mi začal střílet přes rameno už mnou zapálené letadlo a mě tam nechá zhebnout...

Zdravím Jaromíre. Já bych se toho sobeckého mozka zastal... Je velmi reálné, že toho druhého enemáka za tebou proti zemi neviděl. Zodpovědně můžu říct, že já proti zemi nevidím nic. Zadruhé - pokud by jej viděl a měl IQ v kladných hodnotách, jistě by si za cíl svého útoku vybral toho druhého - letí rovně a je zaneprázdněný sledováním tebe, narozdíl od toho pod palbou, který se pravděpodobně bude "vykrucovat".

Ach! Zklamal jsem. Já blb jsem byl tak nesoustředěný, že na povel "zaútoč na toho šturma" jsem rozstřílel pešku. To je na provaz, to je ostuda. :( A ona rozstřílela mě. To mě štve ještě víc.

Jestli mluvíš o našem včerejším posledním letu, pak:
- já byl při první zteči tak rychlý, lagy byly tak velké a ten jeho zelený skin proti lesu tak zamaskovaný, že jsem taky nepoznal, že má dva motory a střelce :)
- namísto jednomotoráku jsi ošil dvoumotorák, to je na pochvalu, ne zklamání
- zklamat tě ale musím, nerozstřílel jsi ji :)

Ale díky za polet a bezmozky házej za hlavu. GL.
j.
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 31-05-2016 16:21
 
606_Temp
Tak jsem zakoupil tu bezkrabicovou verzi na klíč. Je to ta verze, kde člověk musí splnit offline nějaké mise, aby měl další letadla. Ale to mi až tak neva, protože do onlinu bych si stejně netroufl hned vlítnout, protože je moje střílení uboze ubohé.

Podstatné ale je, že to je na mé sestavě C2D 3,2GHz, 6GB DDR2, Radeon HD 6850 1GB jede vcelku bez problémů s osekanýma detailama na plné rozlišení monitoru (1920x1200).
Jak bude nějaké akce na BOM ve verzi s M.C. 202 a P-40, tak tomu dám asi šanci i dál.
 
http://no606.ic.cz/
Rumcajs
Tempíku, online se vůbec neboj. Jsou tam k potkání joudové jako třeba já, Baron, Vlčák, nebo ti paviáni od Prvních Českých lvíčat. No žádná elita. Prostě se odhodlej a jdi do toho. Mrknutí
Non est specifica
 
310_cibule
Jasně, ale občas můžeš narazit i na eso, jako jsem třeba já. Takže bacha!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Powerty
Rum je určitě úplný jouda! Kdykoliv jsem ho v RoFu potkal, tak se ze mně jen začoudilo a vrtal jsem v kytkách. Šklebící se
 
Baron
606_Tempik napsal:...Jak bude nějaké akce na BOM ve verzi s M.C. 202 a P-40, tak tomu dám asi šanci i dál.


Potom už z Macchi ale nevylezieš. Jeden z najlepších dogfightových strojov v BoM. Lieta sa s ním ale odlišne ako s ostatnými "axis" mašinami. Je o niečo pomalší ako Bf-109F a G, rýchlejší ako Bf-109E, a v obratnosti sa na neho chytá iba máločo. Stručne - skvelý stroj. Pochvaľujú si aj Taliani, ktorí veru striehli na každú nepresnosť, a dodali aj hodne nie bežne dostupných materiálov (menovite Veltro a Pad, tí dodali toho najviac, mimochodom Pad je reálny pilot).
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Werner
No, to mi příjde jako dost odvážný tvrzení. Je to v první řadě italský letadlo, takže je skvělý na focení do týdeníků, ale do boje se moc nehodí.
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
CSW_Cassius Chaerea
Skvělý výhled dozadu, který vás nutí furt točit. Z boje nevyváznete, když protivník nechce. Jediná možnost je sestřelit protivníka nebo se mu ztratit. Takže ano skvělé letadlo, když si chcete užít boj v defenzívě.Úsměv
 
606_JuLB
Cassius Chaerea napsal:
Z boje nevyváznete, když protivník nechce. Jediná možnost je sestřelit protivníka nebo se mu ztratit.

To znie ako univerzalne platná charakteristika brezoletov. Ze by som si predsa len ten BoM kúpil? Na permanentnu defenzívu som zvyknutý Šklebící se
 
Baron
Odkedy opravili výhľad dozadu, je z neho celkom fajn pohľad - za predpokladu, že máte 6DOF. Pokiaľ ste zvyknutí na Fw a Bf-190F resp. G., bude "chvíľu" trvať, než si na Mc.202 zvyknete. Vo vyššie menovaných mašinách totiž nie je potrebné používať napr. boost, ani nie je potrebné narábať so zvýšenou mierou s klapkami a trimom, atď atď atď. Ako som už písal - štýl boja s Macchi je odlišný od ostatných lietadiel. A ano, je vhodný aj na fotografovanie Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
606_JuLB napsal:

Cassius Chaerea napsal:
Z boje nevyváznete, když protivník nechce. Jediná možnost je sestřelit protivníka nebo se mu ztratit.

To znie ako univerzalne platná charakteristika brezoletov. Ze by som si predsa len ten BoM kúpil? Na permanentnu defenzívu som zvyknutý Šklebící se
Je tu podstatný rozdíl v tom výhledu. Ale jinak jo s Jakem si můžeš na makinu dovolovat, jako befka na Jaka.
 
1stCL_Werner
Baron napsal:

Odkedy opravili výhľad dozadu, je z neho celkom fajn pohľad - za predpokladu, že máte 6DOF. Pokiaľ ste zvyknutí na Fw a Bf-190F resp. G., bude "chvíľu" trvať, než si na Mc.202 zvyknete. Vo vyššie menovaných mašinách totiž nie je potrebné používať napr. boost, ani nie je potrebné narábať so zvýšenou mierou s klapkami a trimom, atď atď atď. Ako som už písal - štýl boja s Macchi je odlišný od ostatných lietadiel. A ano, je vhodný aj na fotografovanie Úsměv


Kromě toho, že o plyn a trim se musí člověk starat i u 109, nic to nemění na tom, že v M.C. kromě išaka neutečete ničemu a jste odkázaní na točení, které není nějakým rozhodujícím způsobem lepší než u rusů. Slabou výzbrojí se navíc z boje nevystřílíte. Obvzlášť když servery jsou plný LaGGů s instakill Vja-23, kterému stačí jediný zásah, je spolehání se na manévr nejkratší cesta do márnice. 109 F a G jsou imho o třídu lepší letadla.

Já jen, že Tempík má tendence být zklamaný a nerad bych, aby čekal, že u M.C a P-40 nebude Úsměv
1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
Rumcajs
Tak P40 i M.C. se lítá pro potěšení z krásy či nostalgie. Pokud chce člověk vítězit, volí Befko či Jaka. Každej máme ten svů zážitek jinde. Jestli máme ve hře celkem 12 stihaček, je jasné, že některá z nich musí být nejlepší a některá nejhorší. Někdo toho otloukánka musí dělat.
Non est specifica
 
Baron
1stCL_Werner napsal:

...Kromě toho, že o plyn a trim se musí člověk starat i u 109, nic to nemění na tom, že v M.C. kromě išaka neutečete ničemu a jste odkázaní na točení, které není nějakým rozhodujícím způsobem lepší než u rusů. Slabou výzbrojí se navíc z boje nevystřílíte. Obvzlášť když servery jsou plný LaGGů s instakill Vja-23, kterému stačí jediný zásah, je spolehání se na manévr nejkratší cesta do márnice. 109 F a G jsou imho o třídu lepší letadla.

Já jen, že Tempík má tendence být zklamaný a nerad bych, aby čekal, že u M.C a P-40 nebude Úsměv


Každý má iný štýl a preferuje čosi iné. Mne napr. MC.202 vyhovuje stopercentne. Nevidím ani dôvod prečo by som mal utekať z boja, keď sedím v Macchi, ktoré je schopné utočiť väčšinu nepriateľských lietadiel (potešenie z točenia v RoF Šklebící se ). Navyše červení majú tendenciu podceniť MC presne tak, ako si napísal. Treba povedať, že väčšina pilotov v Macchine však lieta tak, akoby sedeli v Bf alebo vo FW. To je vcelku jasná cesta do Valhaly a v tomto tvoj postreh Wernere sedí.
Ohľadne výzbroje: závisí to od toho, na čo a čím strieľaš - s výzbrojou 2x 12,7 a 2x 7 mm to na bombardéry veľmi nie je, na stíhačky bohato stačí. Ak podvesíš aj dva kanóny, má výzbroj ťažšiu ako Bf (tzn. 2x 12 mm + 2x 20 mm), zase nie je veľmi do dogfightu.
Čisto osobný názor nakoniec - nemyslím si, že Tempík bude z MC sklamaný. Ak má záľubu v talianskych strojov, bude viac ako spokojný. Už aby bolo vonku Mc.205 Veltro.
Upravil/a Baron dne 01-06-2016 13:59
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Folgore na východě používaly k ničení kolon a doprovodu transportu.
Pokud bylo potřeba vyčistit prostor od laggů poslali tam fridrichy, rozhodně ne folgory.
Folgore by měl smysl v nějaké solidní SP kampani v jeho původní úloze, případně na mapě v severní africe nebo na Maltě kde by si honil triko se spitama a hurrikama ...

Jasně že Folgore stojí za hovno v nějakém stíhacím prasomlejnu plném fokáčů a jaků ...
 
CSW_Cassius Chaerea
To už je výzva, která si říká o měření pen...tedy letadel. Tak Werner, Barone 1vs1 na tři souboje?
Upravil/a CSW_Cassius Chaerea dne 01-06-2016 14:52
 
606_JuLB
Tento súboj by som si rád pozrel hoci zo zaznamu Cool.

Samozrejme naživo, a z kresla v prvom rade by bolo zaujímavejšie.Mrknutí
 
Baron
Nemám nič proti tomu, len najbližší mesiac s tým velmi nerátajte. Vôbec netuším, kedy sa k lietaniu dostanem.
Hals - und Beinbruch!
 
AJaromir
Máš pravdu, Jiříku. Když dojde na lámání chleba, netrefím to, ani kdyby na místě stál a já stál za ním s nakalibrovanými zbraněmi přímo do týlu. Šklebící se Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,408 návštěv