May 02 2024 09:44:29
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
LesniHU

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
606_Temp
Nojo, když demoverze už se dneska nedělaj. Až narazím na nějakou levnou verzi BoS tak to prostě koupím, zkusím a kdyžtak hodím po psovi. Clod mi třeba jede rozumě. Pokud teda jede a nebuguje.
 
http://no606.ic.cz/
Strangy
Tady je docela slušná cena https://www.yourg...talingrad/, jen je třeba si vše vylítat.
 
606_Temp
Jako že si to koupím a pak musím letadla vylítat jako ve War Thunderu?
 
http://no606.ic.cz/
magot
Tento špatný vtip není vtipem, už je to tak Tempíku.
 
Rumcajs
Není to jako WT. Špatný vtip to sice je, ale stran BOS/M si nenech radit od Magota. Magot je zaháčkovanej jinde.

Tyhle super levné edice mají na začátku kampaně dvě letadla, pro každou stranu jedno. Jak postupuješ v kampani, otevírají se ti další letadla, skiny a nějaká ta výzbroj / výstroj. Nikde ale neskilluješ pilota či podobné kraviny. Nikde si nevylítáváš výkony a účinnost zbraní. Taky zde není žádá měna, za kterou bys to nakupoval či opravoval. Je to jednorázová věc, kdy průchodem offline kampaně otevřeš ty zpočátku nedostupné části a pak od toho máš jednou pro vždy pokoj.

Sice je to i tak dobrej nesmysl, ale pokud je každá koruna drahá, pak je to cesta jak to pořídit velmi lacino. Zas furt lepší než třeba dát jako founder 100$ za BOS a dalších 100$ za BOM. To klidně přenech nám bláznům, co mají to sociální cítění a nechtějí nechat chudáky vývojáře pomřít hlady.
Non est specifica
 
Zifi
Tempíku na 99% je to standard edice. Budeš tam mít všechny letadla kromě FW 190 a La-5. Není to žádná super levná edice. Za tuhle cenu se krabicovky momentálně prodávají. Instalace proběhne přes steam. Za tuhle cenu je to prakticky skoro zadarmo
 
AJaromir
Teda nevím, kde je chyba. Normálně v nastavení profilu na webu si mohu všechno odemknout bez nutnosti něco vylítat. Zřejmě je to tím, že jsem si pořídil premium edici v předprodeji. Jinak teda jsem se ve hře zklamal. Ale není to ani tak hrou, než jejími hráči. Byl jsem na jednom prasomlejnu a nestačil jsem se divit. Útočil jsem na protivníka a zezadu se ke mně pomalu přibližoval druhý protivník, ale nad námi byl ještě jeden spojenec. Ale ten sobeckej mozek místo toho, aby mě pokryl, tak mi začal střílet přes rameno už mnou zapálené letadlo a mě tam nechá zhebnout. Hnus, velebnosti.
 
Rumcajs
No jasně Jaromíre, shoulder shooting se děje. Ale neříkej, že se to v jiných simech neděje. Nakonec lidi, co tohle lítaj, předtím lítali Šturma, CloD, ROF, DCS ... kde dostali výchovu.

Vlastně je to prosté, nechoď na prasomlejny. Choď na servery, kde je to alespoň trochu o misi. Aktuálně tedy Wings of Liberty, tam je to sice taky prasárna, ale můžeš si najít vlastní píseček. No a DED Expert. DED má sice menší populaci než Liberty, ale díky nutnosti zásobovat po ztrátě vlastního letadla, se tam nepotkáš s těma největšíma prasomejnkařema. Někdo to mylně pokládá za nedostatek náročnosti nebo za nezkušenost pilotů, ale i na DEDovi lze potkat esa. Nakonec v reálu taky každý nebyl eso.

No a především, nejlepší zážitky jsou organizované kampaně, jako byly třeba Friday Night Bomber Flights, nebo aktuálně na Moskevské mapě akce pořádané ZG26. Stačí sledovat IL2 forum a někam se přihlásit.
Non est specifica
 
606_Druindin
Tempe sháněj krabicovku - ty se snad v té "vylítávací" edici nedělaj.
http://hry-pro-pc...talingrad/
 
magot
AJaromir napsal:

Teda nevím, kde je chyba. Normálně v nastavení profilu na webu si mohu všechno odemknout bez nutnosti něco vylítat. Zřejmě je to tím, že jsem si pořídil premium edici v předprodeji. Jinak teda jsem se ve hře zklamal. Ale není to ani tak hrou, než jejími hráči. Byl jsem na jednom prasomlejnu a nestačil jsem se divit. Útočil jsem na protivníka a zezadu se ke mně pomalu přibližoval druhý protivník, ale nad námi byl ještě jeden spojenec. Ale ten sobeckej mozek místo toho, aby mě pokryl, tak mi začal střílet přes rameno už mnou zapálené letadlo a mě tam nechá zhebnout. Hnus, velebnosti.


To chce specky, tam by odpapnul problém s nestabilní veřejností.
 
1stCL_Fucida
magot napsal:
To chce specky, tam by odpapnul problém s nestabilní veřejností.


To mi připomíná poslední kolo organizované virtuální války, kdy jsme s Berrym stříleli přes sebe na Šturmovika Úsměv. Organizované akce nejsou zárukou, že se vše povede přesně dle plánu Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Baron
Doplnil by som aj servery Fighting Legends a Air War. Škoda, že na FL je spravidla málo pilotov.
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
1stCL_Fucida napsal:

magot napsal:
To chce specky, tam by odpapnul problém s nestabilní veřejností.


To mi připomíná poslední kolo organizované virtuální války, kdy jsme s Berrym stříleli přes sebe na Šturmovika Úsměv. Organizované akce nejsou zárukou, že se vše povede přesně dle plánu Úsměv.
To my tohle ze zásady děláme Baronovi. Baron hlásí, že bude střílet a bum, hned něco přiletí, aby věděl, že v tý válce není sám. A vůbec se nevomezujeme jen na BOSko. Zrovna teď v sobotu jsem mu takhle vyžral krásně vohlodanýho Muromce. Už ho měl úplně na lopatě (a že to chce nějakého úsilí, než jde dolu) no a tak jsem mu s tím vypomohl. Jen tak jsem drcnul vo spušť, navíc jsem ho proletěl bočním útokem, abych se u něj dlouho nezdržoval a bylo to hotový. No a ještě do rádia hlásím "Hele, tady se nějakej chudák v Albíkovi snaží dohonit toho Muromce! Já mu pomůžu, aby to zvládnul.". To jsou ty nezapomenutelný chvíle, co nám pak Baron vyčítá ještě leta. Cool
Non est specifica
 
magot
1stCL_Fucida napsal:

magot napsal:
To chce specky, tam by odpapnul problém s nestabilní veřejností.


To mi připomíná poslední kolo organizované virtuální války, kdy jsme s Berrym stříleli přes sebe na Šturmovika Úsměv. Organizované akce nejsou zárukou, že se vše povede přesně dle plánu Úsměv.

ale pak se můžem porvat v hospodě kdo komu odřel lak Úsměv
 
AJaromir
Hele, já, když se snažím, tak možná trefím stodolu. Nemám kde trénovat. Zjistil jsem, že AI jsou celkem snadné cíle, nebo tam byly nastavené na obtížnost houpacího koně, když jsem laggem rozebral 3 gustavy. Proto jsem zvolil místo něčeho "vážného" prasomlejn. Ale i na takovém servru by mohli mít hráči nějaký kodex a čest a ono bohužel prd. Škoda, že tam ztráta života nebo stroje nemá žádnou hodnotu. To by asi pak lítali všichni jinak, kdyby si mohli vzít nový stroj třeba nejdřív za 15 minut. Jinak už jsem si vzpomněl, proč nelítám CLoD. Příjde mi v něm, že ty éra lítaj jak na kolejích. Je hodně těžké s nimi udělat nějakou chybu. Ale to byla jenom taková malá odbočka.
 
Tyler Durden
Co jsi čekal? To je přece definice současné posedlosti multiplayerem.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
AJaromir
To víš, odkojenec z 311RAF.
 
LEON
AJaromir napsal:

Teda nevím, kde je chyba. Normálně v nastavení profilu na webu si mohu všechno odemknout bez nutnosti něco vylítat. Zřejmě je to tím, že jsem si pořídil premium edici v předprodeji. Jinak teda jsem se ve hře zklamal. Ale není to ani tak hrou, než jejími hráči. Byl jsem na jednom prasomlejnu a nestačil jsem se divit. Útočil jsem na protivníka a zezadu se ke mně pomalu přibližoval druhý protivník, ale nad námi byl ještě jeden spojenec. Ale ten sobeckej mozek místo toho, aby mě pokryl, tak mi začal střílet přes rameno už mnou zapálené letadlo a mě tam nechá zhebnout. Hnus, velebnosti.


Mě by spíš šokovalo, kdyby mě ten druhý neznámý spojenec, se kterým nejsem ani na TS, začal opravdu krýt šestku Úsměv Z toho bych byl opravdu pár dní docela přešlej, protože to se mi snad ještě nestalo Šklebící se Střelba přes rameno je už ten nejmenší zlozvyk, počkej až bude BOS taky zadarmo jako ROF, to pak zažiješ na serverech věci Smutný Tam se nám občas stává, že bojuješ najednou jak proti enemákovi, tak proti vlastnímu spojenci, kterej si stáhnul ROF jen proto, aby mohl škodit a střílet po vlastních. Ale i na to se dá zvyknout, jen musí být člověk neustále ve střehu, jestli ten spojenec za Tebou je opravdu kolega z TS, jinak Tě čas od času popraví ze zadu vlastní, s podivnou škodolibou radostí…
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_Fucida
Jaromíre, jestli ti nevadí společnost od Übermensch, můžeš online zalétnout s námi. Létáme v podstatě denně, stíhačky i bombardéry. O víkendu (pátek a sobota večer) teď probíhá virtuální vojna, ta je celkem zajímavá.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AJaromir
Nevadí. Sice jsem příležitostný hráč (létám při každé příležitosti Šklebící se), ale snad se občas dostavím. Díky za nabídku.

Edit: Ach! Zklamal jsem. Já blb jsem byl tak nesoustředěný, že na povel "zaútoč na toho šturma" jsem rozstřílel pešku. To je na provaz, to je ostuda. Smutný A ona rozstřílela mě. To mě štve ještě víc.
Upravil/a AJaromir dne 30-05-2016 22:35
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,873 návštěv