May 02 2024 07:44:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
Rumcajs
Klidně ať si pořídí ten holý standard. Páčto i když si pořídí de-luxe edici, stejnak si vylítává skiny. Takže to vyjde ve finále úplně nastejno. Ale co, je to jednou dvakrát za život.
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Kdo by proboha vylítával ty jejich hnusy?
 
Baron
magot napsal:

bych chtěl vidět ten brainstorming když tohle vymejšleli Šklebící se


Tiež by ma zaujímalo, aký mali matroš keď to vymýšľali.
Hals - und Beinbruch!
 
clone9cz
Tomu se říká inovace. Mít něco, co nikdo nemá.
 
http://www.wwii-illusion.net
Art
Jsou už nějaké zprávy zda tu Fw 190 opraví? Nebo potřebují ještě tunu materiálu a rozdat spoustu banů na fóru? Už mě fakt začínají sr...
 
Zifi
Nic proti dotazu. Je opodstaněný. A o zajímá to asi všechny. Tenhle dotaz v různých obměnách tady koluje už snad více než rok. Asi to bude navždy stále aktuální otázka
 
Mira
Tak si prej za ty tři kila stáhne tu ořezanou verzi a pak děj se vůle boží. Hru jako takovou jsem mu doporučil, to zas ano. Ta externí grafika modelů, počasí, grafika ( barevnost ) map, hukot při kabriolet verzi Úsměv, pocit ze samotného letu..Mrknutí On je to takovej arkádovec co hodlá přejít z WT na vyšší level, tak si zatím vystačí s jedním germánským erem..a kdo ví, třeba ho to chytne. A když ne, tak to od něj pak za 150 odkoupím já Šklebící se
 
Mira
Ještě jedna věc..nevím jestli jste tohle někdo četl, jako že asi ano, jen by mne zajímal objektivní názor zdejších létavců na hodnocení toho chlapce..
http://www.twomor...m-options/
 
Baron
MiraCZ napsal:

Tak si prej za ty tři kila stáhne tu ořezanou verzi a pak děj se vůle boží. Hru jako takovou jsem mu doporučil, to zas ano. Ta externí grafika modelů, počasí, grafika ( barevnost ) map, hukot při kabriolet verzi Úsměv, pocit ze samotného letu..Mrknutí On je to takovej arkádovec co hodlá přejít z WT na vyšší level, tak si zatím vystačí s jedním germánským erem..a kdo ví, třeba ho to chytne. A když ne, tak to od něj pak za 150 odkoupím já Šklebící se


Tak tomu hovorím obchodný duch Pff
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
MiraCZ napsal:

Ještě jedna věc..nevím jestli jste tohle někdo četl, jako že asi ano, jen by mne zajímal objektivní názor zdejších létavců na hodnocení toho chlapce..
http://www.twomor...m-options/


Subjektívny názor človeka, ktorý najviac lietal DCS a CoD. Sám to priznal v diskusii pod článkom. Nič viac nič menej. U mňa napríklad je to presne naopak s tým, že DCS je ďaleko vzadu. Popravde, DCS ani nemá zmysel radiť medzi WW2 simulátory. Má tri lietadlá (no, štyri, ak rátam aj neozbrojenú verziu Mustanga), žiadnu WW2 mapu, žiadne WW2 pozemné jednotky.
Upravil/a Baron dne 03-05-2016 15:23
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Souhlas, to je právě to, co mě zarazilo nejvíc, že DCS řadí mezi WW2 simy..
 
Aces_Wild
Taky v tom článku zmiňuje, že do DCS je spousta WWII věcí v přípravě. Četli jste to vůbec celý?
WWII pozemní jednotky přijdou s mapou Normandie. Jinak je samozřejmě problém si je stáhnout formou MODu, že?
Kam by měl to DCS vlastně zařadit?

Já s jeho "subjektivním" žebříčkem souhlasím. PFM v DCS, DM v CloD.
 
Rumcajs
Nečetl jsem to úplně celý. Ale i tak jsem si udělal obrázek.

1) Unlocks, unlocks, unlocks ... tohle je prostě takový nesmysl, že o tom budeme číst, dokud bude BOSko trvat na té pitomosti.
2) Nemyslím, že by autor byl úplně kvalifikován porovnávat FM. Proč? Jak může vychvalovat FM v DCS, když implementace směrovky je víc než roztodivná? Jak může být spokojen s CloDem, když CloD sám o sobě je plný problémů s modelováním?
3) DCS zatím není WW2 sim. Má několik (3) WW2 letadel, ale nemá pro ně mapu a náplň. Vše možná jednou bude, ale do té doby to není WW2 sim. Lítání mezi panelákama a na letišti stojí trubky a vrtulníky. A ještě jednou, k mapě musí být i náplň. Mise, coop mise, kampaně. Navíc planeset ideálně takový, aby se historicky v čase potkával na dané mapě. V tomhle směru příslib Corsairu, Wildcatu, Buchona a Išáka nebude pro Normandii žádné velké terno. A v zásadě ani německé stroje, které už máme, ale ty alespoň nejsou daleko.
4) Smysluplně porovnává DM. I když i zde má zádrhel. U BOSka si stěžuje na nekonzistenci DM. Že prý pokaždé to dopadne jinak. Že někdy zničí motor na první ránu, nebo okamžitě zabije pilota a jindy se mu to nepovede. Jestli volá po konzistenci ala DCS, kdy je vždy potřeba cca 60 zásahů, aby letadlo šlo k zemi, pak volá po arkádě.

Nakonec to i píše, že je to jeho osobní pohled na věc. Nikde netvrdí, že to je pokus o objektivní zhodnocení. Jsou to jeho preference. Což je naprosto v pořádku. Každej máme preference.
Non est specifica
 
Mira
Aces_Wild napsal:

Taky v tom článku zmiňuje, že do DCS je spousta WWII věcí v přípravě. Četli jste to vůbec celý?
WWII pozemní jednotky přijdou s mapou Normandie. Jinak je samozřejmě problém si je stáhnout formou MODu, že?
Kam by měl to DCS vlastně zařadit?

Já s jeho "subjektivním" žebříčkem souhlasím. PFM v DCS, DM v CloD.


Tak určitě :-) v okamžiku kdy vyjde mapa Normandie a slíbené WWII jednotky + Spit, situace na poli se poněkud změní. Já třeba v současnosti létám v rámci výcviku a příprav na nadcházející Normandii pouze DCS..o tom, že nic jiného nemám, pomlčím. Ale měl jsem všechny..
 
magot
Co je špatně s implementací směrovky v DCS?
Když vynechám fly-by-wire letadla tak principielně funguje stejně.
Myslím že jde korektně u L-39, F-51, Su-25A má myslím taky mechaniku ...
 
Aces_Wild
1) Na tom budou IMHO trvat, protože jsou na tom založený ty jejich edice.
2) Můžeš to přiblížit? Co tam je špatně? V SFM/AFM/PFM nebo ve všech FM? Směrovka v BoS měla před časem taky zásadní problémy, viz. např. roll na 109ce, nicméně nevím v jakém stavu to je teď, ale předpokládám provedené úpravy.
3) Souhlas s chybějícím obsahem. Tak si pár měsíců počkám, mno. Úsměv Corsair, Wildcat jsou pro Iwo Jimu (Leatherneck).
4) DM v DCS je z těch tří porovnávaných nejhorší, DM na AI je úplně marný. Rozstřílený AI letadlo s mrakem kouře za sebou létí bez jakýchkoliv výkonnostních omezeních.

Každý z těch titulů má svá plus i mínus.

Souhlas s Rumcajsem. Co je z nich ten "nejlepší" simulátor je čistě osobní volba. Hlavně, že máme možnost výběru.
 
Baron
Aces_Wild napsal:

Taky v tom článku zmiňuje, že do DCS je spousta WWII věcí v přípravě. Četli jste to vůbec celý?
WWII pozemní jednotky přijdou s mapou Normandie. Jinak je samozřejmě problém si je stáhnout formou MODu, že?
Kam by měl to DCS vlastně zařadit?

Já s jeho "subjektivním" žebříčkem souhlasím. PFM v DCS, DM v CloD.


Ace, ja ti tvoje nadšenie z DCS neberiem, IMHO čo sa týka tryskových lietadiel a vrtuľníkov je to výborné. Napriek tomu, že hromada vecí je tam dlhodobo vo fáze beta. Ale nazad k WW2: dovolím si s tebou nesúhlasiť - to, že DCS má roky oznámenú mapu Normandie + planeset vrátane Me-262 neznamená, že je to skvelý simulátor WW2. O tom by ti asi mohli hovoriť hráči, ktorí si kedysi dávno tú mapu i s planesetom predplatili. To isté platí pre spústu vecí v príprave. Pokiaľ nie sú vonku - nie sú. Že si môžem stiahnuť módy?. Ano, môžem. Ani to ale z DCS nerobí WW2 simulátor. Preto ho medzi ne nerátam. To však neznamená, že niekomu svoj názor vnucujem - bola to odpoveď na dotaz od Miry.

Akékoľvek hodnotenie je vždy subjektívna záležitosť. Jednému sa na simulátore páči to a inému zas tamto. Na to máte pekné porekadlo - někdo má rád holky, jiný zase vdolky. V prípade hodnotenia hier to plati
stopercentne.

...a ano, prečítal som si ten článok celý, vrátane diskusie.
Upravil/a Baron dne 03-05-2016 18:42
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
Děkuji, taky ti neberu tvůj elán do beta Bo(S/M).

Tu mapu oznámil Ilya Shevchenko aka Luthier přes Kickstarter. To, že mu to ne úplně vyšlo rozhodně není chyba Eagle Dynamics, kteří projekt převzali.
 
1stCL_Novotny
Aces_Wild napsal:

Corsair, Wildcat jsou pro Iwo Jimu (Leatherneck).

A tohle je dobré k čemu?? Nebo snad někdo udělá pořádné éro z Nipponu??
 
Aces_Wild
X Novotny napsal:A tohle je dobré k čemu?? Nebo snad někdo udělá pořádné éro z Nipponu??

Psal jsem to v DCS World vlákně. Více se dozvíme koncem léta, kdy Leatherneck oznámí detaily svého projektu "Pacific". Mluvilo se minimálně o A6M. Není zatím žádné bližší info, resp. nenašel jsem.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,800,411 návštěv