May 02 2024 14:21:31
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 1
SepiaX

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
Tyler Durden
Hodně štěstí. Doufám, že 777 jednou udělají fungující hru z prázdné platformy pro prodej letadel a map, kterou je to teď. Doufám, že jednoho dne uvidíme opravdové pokračování Il-2 Šturmovik. Dokud tato hra nebude vydána, zrecenzována a obstojí ve srovnání, neuvidí ode mne fa. 777 ani cent.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
CSW_Cassius Chaerea
Rumcajs napsal:

Tak si počkejte na nějakou slevu. Za pár týdnů dostanete Junkerse za 10$, to je bratru 260 korun. V předprodeji je to jen pro lidi, co chtějí pomoct tak nějak nad rámec. Ne každý musí být filantrop. Někdo musí dělat porobený zemědělný lid.
Vždyť už je ve slevě...
 
Rumcajs
To je zas jednou prča. Kluci, doufat můžete jak chcete, ale pokud pro ten sen chcete něco udělat, tak musíte platit. Já vím, je to těžké a nepřekonatelné, furt si myslíte, že ostatní tu jsou proto, aby něco dělali pro vás. Jenže to tak není. Ostatní se na vás vybodnou, když budete pouze "doufat". Doufat, nebo zoufat ... to je jedno, tím nikoho neohromíte. Pokud budete čekat, že se něco stane, možná spadne střecha, nebo se vám rozbije auto, nebo vám odpojej plyn a elektriku, ale to je asi tak všechno.

Jo ve slevě už je, ale to je sleva falešná, protože to za těch 25 dolarů nikdy nešlo koupit. Sleva pravá se pozná podle toho, že to bylo i dražší. No komu by 20$ přišlo málo, může to koupit dvakrát a někoho tím podarovat.
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Ale umíš si to pěkně okecat.Úsměv
 
310_cibule
Sakra, Rume, že mne to nenapadlo samotného. Koupím si tři a budu je střídat. Když nějakou rozsekám, tak mi zbyde na náhradní díly. Mimochodem na fóru Il 2 je takových magorů hafo.ň

Jinak v ROF to mám podobně jako Brano, jsem šťastný vlastník nejméně dvou třetin těch paraplat. Jediný rozdíl je v tom, že jsem ROF praktický nikdy nelétal.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
olda Olde maly
No tak pro mně je na tom dobrý to, že se z toho Jaku 1B dá vidět dozadu. To je pro mně hodně důležitý, páč tam se dívám nejčastěji Úsměv Takže ho beru.
 
lochness
faktem je, ze nas DT rozmazlili. Kazdych 14 dni update a zadarmo.
Jestli jsem dobre videl, nekde ve vlaknu o preorder letadlech Jason psal, ze je BoS/BoM ve stejne situaci jako RoF kdysi. Tzn treba se muzeme v pripade pokracovani vyvoje tesit na stejny zpusob prodeje letadel jako ma ted RoF
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Tyler Durden
Rumcajs napsal:

To je zas jednou prča. Kluci, doufat můžete jak chcete, ale pokud pro ten sen chcete něco udělat, tak musíte platit. Já vím, je to těžké a nepřekonatelné, furt si myslíte, že ostatní tu jsou proto, aby něco dělali pro vás. Jenže to tak není. Ostatní se na vás vybodnou, když budete pouze "doufat". Doufat, nebo zoufat ... to je jedno, tím nikoho neohromíte. Pokud budete čekat, že se něco stane, možná spadne střecha, nebo se vám rozbije auto, nebo vám odpojej plyn a elektriku, ale to je asi tak všechno.


Zkusím ti to jednoduše vysvětlit:

Standardní postup:

1. Vyrobíme dobrý výrobek.
2. Tento výrobek smysluplně podporujeme.
3. K zákazníku přistupujeme s respektem a vážíme si jeho názorů – dobrý i špatných.
4. Zpětnou vazbu od zákazníka využijeme ke zlepšování výrobku.
5. Máme zisk.
6. Na základě úspěchu a s pomocí vydělaných peněz vyrábíme další obsah/pokračování a posunujeme věci kupředu.

Standardní postup fy. 777:

1. Děláme reklamu na „prémiový“ výrobek, vezeme se na popularitě Il-2 Šturmovik.
2. Žádáme zpětnou vazbu, ale vysmíváme se uvedeným názorům a žádáme pouze názory vyhovující našemu pohledu.
3. Zaženeme velkou část zákazníku pryč a každého kdo neuctívá náš výrobek nazveme šiřitelem nenávisti.
4. Neustále opakujeme zákazníkům, co vlastně opravdu chtějí a že BUDOU spokojení. Rozhodně neposloucháme co chtějí oni.
5. Zjišťujeme, že naše předpokládané zisky se nekonají.
6. Žebráme u lidí, aby dál kupovali náš výrobek, abychom mohli ZKUSIT vyrobit to, co lidi žádali od začátku.
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
lochness
standartni postup je v dnesnim podelanem svete imho dost nestandartni. podle me je platny pouze bod 5.

Jinak hra uz vysla, recenze jsou, srovnani nebude, protoze neni s cim srovnavat.
A prave protoze neni konkurence, lide se stejnym pristupem jako mas ty jsou taky uzitecni. Ale meli by svou nevoli vyjadrovat civilizovane (to neni primo proti tobe, ale spis jako reakce na nektera vyjadreni na oficialnim foru)
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Rumcajs
Tylere, to je jak by to psal sám Horrido. Jenže ten tvůj vzorec na úspěch je špatně. Zisk vůbec nemusí přijít, i když jsi dokonale hodný na klienty a vážíš si jich a tak dál. Takhle to prostě nefunguje. Třeba Microsofti, nějak jsem neslyšel, že by si extra vážili zákazníků a ejhle, oni prosperují. Třeba u Sybase jsem měl vždycky ten pocit, že zákazník je pán a že si jejich názorů váží a že se snaží vyjít vstříc. Jo Sybase .. to je ta firma, co kdysi dělala SQL databáze. No a už je nedělá, koupil je před lety SAP a teď sice prosperují, ale dělají něco jiného. Tenkrát vlastně měli SQL server a Microsofti s nima šli do spolku, jako že budou taky spolupracovat na vývoji. A výsledkem bylo, že M$ měli vlastní server, který Sybase vytlačil z trhu. Hehe, klasický příklad hodného a vnímavého přístupu.

No a především se celá ta tvoje teorie nedá napasovat na 777. Jsou poslední a jediní a bojují o přežití. Celá volba je, zda je člověk podpoří, nebo ne. Nemáš nikde nikoho jiného, kdo by dělal WW2 bojový sim. DCS je sim, ale ne WW2 bojový. TF třeba časem něco vyprodukuje, ale budoucnost je stejně nejistá jako zda přijde ten patch 5.0. S 777 stojí a padají naše naděje na zalítání si WW2 v prostředí, který je graficky a technologicky alespoň poblíž moderním technologiím. Můžeš rozumovat jak chceš, ale těžko na tom něco změníš. Tedy podle tvých projevů si nemyslím, že bys měl invenci změnit něco fakticky, maximálně se přidáš k zástupu nespokojených mrmlalů.
Non est specifica
 
Brano
Vratil som sest prepraviek prazdnych pivovych flasi do teska,dolozil 10 ecka od Ficka za plyn co nepouzivam a este par ojro co som vytriasol zo zimnej bundy a mam na oba lietadielka. Nechapem co furt riesite finance,treba chlastat a podporovat vladu Šklebící se
Na dalsi pakung lietadielok uz mam odlozene z navratky za poistku kvoli bezskodovemu priebehu . Opat rovnaky zaver,ozratemu sa nikdy nic nestane.
Takze cim viac chlastate,tym viac lietadielok si mozte zakupit. Zivot je krasny Mrknutí
 
310_cibule
No, jo, Rume, ale když ten dnešní svět je tak strašně podělanej, jak se píše výše, zatímco správně by měl být ideální a přesně podle představ jednoho každého z nás.

Na druhou stranu jak říkával vrátný pan Kolín z Chirany, když si lidi stěžovali na počasí: "Lepší takovýhle počasí než vůbec žádný počasí."
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSW_Cassius Chaerea
Jo nekoupí si hru které nevěří, ale to tvůrcům nevadí protože mají prachy od Cibule a Putina a mohou si dovolit plýtvat časem a financovat vývoj nesmyslů v podobě Ju 52.

Rumcajsi můžeš to okecávat jak chceš, ale to že nemají prachy ani pořádnou komunitu za to si mohou sami. Fandím ti a tvé snaze ty jejich blbosti zachraňovat. Pro takové by měl být na stránkách uveden účet, aby jste to mohli podporovat přímou dotací.
 
Mira
DCS je sim, ale ne WW2 bojový.


Třeba časem bude..
 
310_cibule
Jo, Voloďa a já tenhle propagandistický šunt, s nímž ti uvedomělejší tráví každý večer několik hodin, udržíme nad vodou, I kdybychom kvůli tomu museli pustit Sýrii či nedejbože Krym. Smrt kapitalismu!
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
RH_Killer
Až předělaj zmrvenýho FW na stíhačku, tak se začnu zabejvat nákupama a podporou.
 
1stCL_Fucida
Killer napsal:

Až předělaj zmrvenýho FW na stíhačku, tak se začnu zabejvat nákupama a podporou.


Myslíš zkriplit letový model jednoho z nejlépe (a možná úplně nejlépe) namodelovaného letadla v BoSu? To bych fakt nechtěl.

Když ti létání s Fw 190 nesedí, tak létej třeba s Bf 109. Ani za WW2 Focke-Wulf neseděl zdaleka každému.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
RH_Killer
Přesně to jsem udělal. K tomu jak to lítá: Možná máš o něm hodně nastudováno a to ti neupírám, ale nikde jsem nečet zas já, že by při všech změnách směru letu kopal do vývrtek, nešel potlačit, byl pomalej a neustále mu odcházel motor. A o účinku 4x 20 mm už ani nemluvit. To je ten úplně nejlépe namodelovanej FW? Tohle luftwaffe nasadila jako druhou stíhačku? Dost pochybuju.
 
Rumcajs
Já bych tedy řekl, že to je prostě obecná věc. Třeba si vemte, že v sedmdesátých letech byla komunita leteckých simulantů prakticky neexistující. V osmdesátých letech se to zlepšilo, přišly zlatý devadesátky a přelom milénia a teď to zas pomalu odumírá. Třeba jako fotografie na kinofilm. Nebo gramofony. Nebo CRT televize. Nebo kalhoty do zvonu. I když sem tam někoho kalhoty do zvonu zase napadnou, ale už to není to ono. Je snad chyba výrobců kalhotů do zvonu, že už se to nenosí? Opravdu si někdo myslí, že kdyby kalhoty do zvonu stály třeba polovinu toho, co stojej dnešní normální, že by to lidi zase začali houfně kupovat? Tyhle myšlenky, že 777 si může samo za to, že tenhle žánr je na vymření, to jsou takové pokusy dávat rovnítko mezi dvě poměrně nezávislé věci. Ono to k tomu svádí, ale žánr WW2 bojového lítání umírá již leta. A 777 je prostě jen poslední Mohykán, co zůstal na scéně. A není tu navěky, bude tu jen tak dlouho, dokud to odvětví bude poskytovat alespoň trochu zisku. Maximálně tak dlouho, pokud někde škobrtnou, skončej třeba i dřív. A nikdo jinej už se toho nechopí, páčto by se novej vývoj nezaplatil. Stejně tak se nevrátí dinosauři, neandrtálci a ani Elvis Presley.
Non est specifica
 
olda Olde maly
Rumcajs napsal:

Já bych tedy řekl, že to je prostě obecná věc. Třeba si vemte, že v sedmdesátých letech byla komunita leteckých simulantů prakticky neexistující. V osmdesátých letech se to zlepšilo, přišly zlatý devadesátky a přelom milénia a teď to zas pomalu odumírá.


Osobně bych spíše řekl, že odumírá zájem o simulátory.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,995 návštěv