May 02 2024 14:14:59
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
606_Druindin
Jak je to v rámci unlocku ze skinama? Já mám u Lavočky na WOL vše odemčeno a na DEDu u Jaka zamčeno. To pustili skiny jen premiovejm letadlům, nebo je to nastavením servru?
 
Baron
Zatial su skiny iba pre majitelov premiovych lietadiel. Casom budu unlocknute aj skiny pre majitelov standartnej edicie, Jason pisal o tom, ze maju s tym nejake problemy (blizsie nespecifikoval).

606_Druindin napsal:

Jak je to v rámci unlocku ze skinama? Já mám u Lavočky na WOL vše odemčeno a na DEDu u Jaka zamčeno. To pustili skiny jen premiovejm letadlům, nebo je to nastavením servru?


Ano, je to nastavenim serveru. Je mozne zakazat csutom skiny.
Upravil/a Baron dne 12-08-2016 16:56
Hals - und Beinbruch!
 
alfik
Deschaine: Asi ti nedošlo co jsem napsal a co ne.
Mě nejde o to jestli to stálo x nebo x+10 nebo x+20 "éček".
Mě jde o to, že se chovají ke každému zákazníkovi jinak. A nejhůře se chovají k předobjednatelům.
Nekritizuji (tos ovšem těžce nepochopil, nenapsal jsem to ani neřekl) to, jestli je FM, DM, nebo mapa dobrá či špatná. Kritizuji právě jen a pouze styl zacházení s odběratelem produktu.
Nepochybně si někdy sednu k PC a odlítám si těch pár misí. Hned poté, co si pohraju s jinými simulátory, ve kterých si můžu zalítat s tím s čím chci a co jsem si koupil, a ne jebat se několik misí s něčím s čím lítat nechci. Ups... ony vycházejí jiné simulátory furt... no tak to si asi BoS počká...

PS: Cibule - naprostá pravda Šklebící se každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
pSipi
Ja som tiez predobjednatel obidvoch a vobec netusim o com tocis.
 
Deschain
Tak už je rozhodnuto co bude další a co ještě další, jenom nám to neřeknou Šklebící se
We know what we are going to do next and the next after that assuming we get the commitment for the budget. Can't say anything until that process is completed. No eta but within the next couple weeks probably, maybe sooner.

I can't wait till announce all our plans. But we can't do it all unless everyone, and I mean everyone gets behind us and buys everything we offer. It's going to be gut check time for everyone in this community and genre.

I head home in a few hours. Been a long week here in Moscow. The team has been great as always they are as committed as ever to
Sturmovik and combat simming in general.

Good times ahead.

Jason
 
Rumcajs
Podstatné na tom je, že Jasoň zcela otevřeně řekl, jak je to s penězma. Peníze jsou na hraně. Aby to mělo ještě nějakou budoucnost, je prostě potřeba, aby to lidi kupovali. Tedy lidi ... ti lidé v okruhu CZ a SK jsme v zásadě my, co lezeme sem na tohle fórum. Je nás sice relativně málo, ale i náš příspěvek se počítá. Za sebe můžu říct jen to, že to koupím v předprodeji ... nebudu čekat na slevu. Čistě proto, že i těch mých pár dolarů padá do celkového součtu. Přeju si, aby se udržel poslední vývojář, který dělá WW2 combat flight sim. Alespoň ještě pár let. Protože za další dvě expanze už dost možná nebude prostor vůbec a bez řečí to pošlou k ledu. Svět se mění a WW2 lítání už netáhne. Lidi lověj pokémoni.
Non est specifica
 
CSW_Cassius Chaerea
Když zvolej východ, tak si to pošlou k ledu.
 
Deschain
Rumcajs napsal:

Podstatné na tom je, že Jasoň zcela otevřeně řekl, jak je to s penězma. Peníze jsou na hraně. Aby to mělo ještě nějakou budoucnost, je prostě potřeba, aby to lidi kupovali. Tedy lidi ... ti lidé v okruhu CZ a SK jsme v zásadě my, co lezeme sem na tohle fórum. Je nás sice relativně málo, ale i náš příspěvek se počítá. Za sebe můžu říct jen to, že to koupím v předprodeji ... nebudu čekat na slevu. Čistě proto, že i těch mých pár dolarů padá do celkového součtu. Přeju si, aby se udržel poslední vývojář, který dělá WW2 combat flight sim. Alespoň ještě pár let. Protože za další dvě expanze už dost možná nebude prostor vůbec a bez řečí to pošlou k ledu. Svět se mění a WW2 lítání už netáhne. Lidi lověj pokémoni.


taky předobjednám neboj se Šklebící se
 
Ajvn
Pokud bleskem neudělají něco s tím skurveným komižláním, (oscilacemi) tak to už NIKDO další kromě nás pár bláznů NEKOUPÍ.
Je to neletatelné pokud si s nastavováním nehraješ jako já UŽ KURVA MĚSÍC!!!!!!!
A stejně to stojí více méně za pikaču.
A nebo pokud nemáš pedály. A nebo by Ti je museli břibalit k božce zdarma.
Bude si nějaký nováček extra kvúli božce kupovat pedály? NEBUDE!!!
Takže Rumcajs nefantaziruj. Žádný větší příliv financí se konat nebude, pokud vývojářům nedojde, že celý FM je díky "oscilacím" sfušovaný zmetek a k vůli kterýmž nemůže být považovaný za simulátor ani omylem!!!!!
 
Deschain
57_OTU ajvn napsal:

Pokud bleskem neudělají něco s tím skurveným komižláním, (oscilacemi) tak to už NIKDO další kromě nás pár bláznů NEKOUPÍ.
Je to neletatelné pokud si s nastavováním nehraješ jako já UŽ KURVA MĚSÍC!!!!!!!
A stejně to stojí více méně za pikaču.
A nebo pokud nemáš pedály. A nebo by Ti je museli břibalit k božce zdarma.
Bude si nějaký nováček extra kvúli božce kupovat pedály? NEBUDE!!!
Takže Rumcajs nefantaziruj. Žádný větší příliv financí se konat nebude, pokud vývojářům nedojde, že celý FM je díky "oscilacím" sfušovaný zmetek a k vůli kterýmž nemůže být považovaný za simulátor ani omylem!!!!!


Já si to koupil před rokem (první sim) a k tomu CPU, základovku, chladič, monitor, grafiku, warthoga, pedály, track ir a další srandy, buď tě to baví nebo ne, je to jako s každým koníčkem, můžeš hrát hokej s výstrojí za 10 tisíc nebo za 50 v obou případech ta zkušnost bude jiná tady je to to samý
 
magot
Když BOS rozjížděli, byly východníma mapama, resp. Stalingradem upsaný ruskému ministerstvu školství, který jim na to dalo grant.
Východní frontu, pravděpodobně ignorujou lidi z evropy a USA, tedy dva nějvětší trhy. Aby to zahojily museli by vytvořit zřejmě primárně evropské bojiště (trh pro evropu/ usa)
nebo pacifik, tedy ignorovat luftwaffe. I tak by byl trh s určený primárně pro USA zřejmě dostačující a pacifik je právě bojiště o kterém Jason snil, právě ještě než rozjel ROF.
Jestli udělaj ještě nějakou nuznou ruskou step, tak to si zřejmě podtrhnou židli pod sebou ..
 
Rumcajs
Jedno je fakt, pokud jim už nebudou dávat dotace za propagandu východu, pak se budou muset poohlídnout po perspektivě trhu. V tomto směru to může být ve smyslu přísloví
Všechno zlý je k něčemu dobrý.


LW nemůžou ingorovat, to by zvedli náklady na vývoj dalšího bojiště na dvojnásobek. Afrika, Středomoří, kanál, Francie ... Třeba bude něco z toho.

Tyhle nepodložené spekulace jsou stejnak super Cool
Non est specifica
 
Zifi
Před časem jsem tady nadával podobně jako 57_OTU ajvn.. dokonce jsem chtěl BOS prodat. Pořídil jsem si pedály a v kombinaci s WH HOTAS je to opravdu skvělý zážitek. Stěžovat si, že se to bez pedálů nedá lítat. To je podobné jako si stěžovat, že se Asseto Corsa nedá jezdit bez pomocníků na gamepadu. Na Bosko jsem naprosto změnil názor
 
Mira
Hele ajvne v klidu..kup pedaly a jedine zjisteni co objevis bude, ze kdyz slapnes v befku do pedalu chova se to stejne jako kdyz to udelas v Nieuportu 17. Takze pokud nemas problem s Nieuportem nebudes mit ani s BefkemŠklebící se Slunce v dusi, jinak je to cajk Mrknutí
 
Ajvn
Ale ja už tak nějak tuším, že pedály tento mord úplně nevyřeší. A navíc jsem se o tomhle bavil s klukama na Hané...
 
606_Druindin
... hele Ajvne já mám pocit, že si to tym svym věčnym nastavováním tak akorát rozmrdáš a máš to nelítatelny. Třeba já do toho nehrabal vůbec a pohoda Úsměv
 
Rumcajs
Tak jsem si byl zalítat na chvíli na serveru Berloga. Je to klasický prasomlejn, kde se provozují jen dvě aktivity. Jednak duely a pak dogfight. Bylo málo červených. Kupodivu, že? No asi 6 proti 15 modrým. Tak skočím do Jaku, maj to s air startem, a za další vteřinu letím. Akce nečeká dlouho, tedy akce je asi tak do deseti vteřin od startu. Akce netrvá dlouho. Zas bych řekl tak deset vteřin. Zkraje mi to nešlo vůbec. Po 15 minutách tak nějak. Sem tam jsem něco sestřelil, skore bylo ale pasivní. Měl jsem i pár hezkých chvilek, ale víc bylo skákání na padáku, či přímo pohled na chcíplého pilota. Výsledkem je zvýšená tepová frekvence a vzpomínka na ROFkové DF servery. Úplně mi ukápnula slza, jak se mi z paměti vynořily nekonečné souboje o nadvládu nad tím jezírkem. Zástupy Fokkerů Dr.1 a Camelů s 10% paliva. Hlava roztočená jak po desátým pivu. Ostrostřelci s muškou nabroušenou na 500metrů a proti tomu moje bláhové vzdělání z Bigglese, že se střílí na 50 metrů. Je to adrenalin, tyhle DF servery se asi nestanou mojí zábavou. Té akce je nějak moc na stárnoucího simulanta.

Jo není teď Jak trošku přiškrcenej? Přišel mi proti Befkům přeci jen poněkud nestoupavej a i takovej fakt pomalejší. Ne že bych si stěžoval, takhle nějak si to v zásadě představuju, že to mohlo v dvaačtyřicátým vypadat. Zato proti Mc 202 byl ten Jak vyrovnanej, nebo spíš s převahou.
Non est specifica
 
Brano
Tak z Dzejsna vyslo,ze Albert alias LOFT uz na BoX nerobi. Vraj presiel na iny projekt.Hmm...
 
Baron
Mozes dat na tuto informaciu nejaky link?
Hals - und Beinbruch!
 
Brano
http://forum.il2s.../?p=377789
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,801,953 návštěv