March 29 2024 14:20:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Battle of Stalingrad - žvanírna 2016
310_cibule
Skvělé, už si můžeme zase něco předobjednat. Kampaň o patnácti misích, v níž si můžete vybrat z jednoho letadla. To všechno jen za deset dolarů. No, nekupte to.

http://forum.il2s...istorical/
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
Konzumenti na foru jsou vysoce rozhořčeni - Store je přetížen a odmítá vybavit jejich nákup preorder kampaně. Teď bude Jason naštvanej, že to dal tak lacino.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
CSW_Cassius Chaerea
Jsem rád, že tu žebrotu někdo nakrmí i za mne.Úsměv
 
310_cibule
Kdyby rovnou napsal, že to chce na další vývoj, ženský nebo se mu třeba rozbila pračka. Ale tohle mi přijde trochu ponižující (patnáct misí s befkem za pětinu ceny celé BoS či BoM. Většina her už je i s kampaní v základu. A lepší).

No, dobře, jdu si to předobjednat. Ať mají hezké Vánoce...
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
si tu kampaň naklikejte v editoru grátis, od toho tam je
 
olda Olde maly
Hmm, a k čemu že je ta kampaň dobrá?
 
Rumcajs
olda maly napsal:

Hmm, a k čemu že je ta kampaň dobrá?
Na podporu vývojářů. Nemyslím, že by se to dalo brát nějak moc jinak. Někoho možná offline baví a někomu to nepřijde jako útrata a rád si připlatí za pár hodin zábavy. Ale většina kupujících jsou altruisti jako Cibule.
Non est specifica
 
Mira
Ví se tak nějak, který letadlo z Kubáně přijde po G4 na řadu ??
 
saldy
1stCL_pbarry napsal:

saldy napsal:

Má někdo info jak to je s radiokompasem, je, není, bude, nebude? Peška ho snad i má?


Není tak sofistikovaný jako ve starym šturmu, ale je. Ukazuje k nejbližšímu radiomajáku. Peška ho má volitelný tušim. Skopčáci ho mají ve dvoumotorech.


Ten kompas funguje automaticky (pokud je na letišti maják samozřejmě) nebo je nutný ho aktivovat (čím?). Vůbec jsem si dosud nevšiml.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_pbarry
funguje sám, spíš na mapách moc nebývá..
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
Uzin
Je zajímavé počíst si, co o BoS soudí kluci na Aviaskins:
http://forum.avia...mp;page=32
 
Rumcajs
Tak jsem trefil Killera. Letím po čase stodevítkou. Mám už dva sestřely a vracím se k letišti. A najednou vidím dva Ivany v Peškách. Vím, že s Peškama je to fakt potíž a že musím střílet jakmile budu v dostřelu. Jinak mě střelci rozcupujou. Dajvnu, zamířím a super hezky se z velké dálky trefím. Tak asi je už jasné, že to byly stodesítky. Tak začnu tlapkat po klávesnici usmolenou omluvu a on to byl Killer. Tak tedy ještě jednou se omlouvám.

No doletím k letišti, to je pod útokem, tak si říkám, vylepším to. Uvidím opravdového Ivana, dajvnu na něj ... jen to přeženu s rychlostí, takže to nevyberu a rozplácnu se vo zem sto metrů za ním. Občas je den, že by se jeden neviděl.
Non est specifica
 
RH_Killer
Rumcajs napsal:

Tak jsem trefil Killera. Letím po čase stodevítkou. Mám už dva sestřely a vracím se k letišti. A najednou vidím dva Ivany v Peškách. Vím, že s Peškama je to fakt potíž a že musím střílet jakmile budu v dostřelu. Jinak mě střelci rozcupujou. Dajvnu, zamířím a super hezky se z velké dálky trefím. Tak asi je už jasné, že to byly stodesítky. Tak začnu tlapkat po klávesnici usmolenou omluvu a on to byl Killer. Tak tedy ještě jednou se omlouvám.

No doletím k letišti, to je pod útokem, tak si říkám, vylepším to. Uvidím opravdového Ivana, dajvnu na něj ... jen to přeženu s rychlostí, takže to nevyberu a rozplácnu se vo zem sto metrů za ním. Občas je den, že by se jeden neviděl.


V pohodě. To se stane. Doletěl jsem na výpary a v pořádku dosedl.
Upravil/a RH_Killer dne 04-12-2016 00:35
 
311_Vont
Rumcajs napsal:

Tak jsem trefil Killera. Letím po čase stodevítkou. Mám už dva sestřely a vracím se k letišti. A najednou vidím dva Ivany v Peškách. Vím, že s Peškama je to fakt potíž a že musím střílet jakmile budu v dostřelu. Jinak mě střelci rozcupujou. Dajvnu, zamířím a super hezky se z velké dálky trefím. Tak asi je už jasné, že to byly stodesítky. Tak začnu tlapkat po klávesnici usmolenou omluvu a on to byl Killer. Tak tedy ještě jednou se omlouvám.

No doletím k letišti, to je pod útokem, tak si říkám, vylepším to. Uvidím opravdového Ivana, dajvnu na něj ... jen to přeženu s rychlostí, takže to nevyberu a rozplácnu se vo zem sto metrů za ním. Občas je den, že by se jeden neviděl.


Včera jsi trefil i mojí pešku, koukal jsem do logu, žes vyskočil a že jsi měl nějaké fatální poškození, co se stalo?
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Rumcajs
311_Vont napsal:Včera jsi trefil i mojí pešku, koukal jsem do logu, žes vyskočil a že jsi měl nějaké fatální poškození, co se stalo?
No od tvýho střelce jsem dostal párkrát přes papuli. Motor sice šel dobře, ale tak jako to začalo plavat. A měl jsem v zádech tuším nějakýho Jaka a neměl energii na zdrhnutí. Tak než se nabízet nějakýmu paviánovi k zabití, jsem vyskočil a šel domu pešky.
Non est specifica
 
310_cibule
Dneska byl teamspeak s Jasonem, Hanem a dalšími lidmi, co dělají sérii BoX.

Tady je od Banda v angličtině přehled části toho, co tam zhruba zaznělo (nemám teď čas to překládat, ale každý z toho aspoň pozná, jak budou postupně vydávat letadla a další věci).

http://forum.il2s...y-dec-3rd/

AI ganging up: Devs are aware, there’s not much they can do about it, but they will try to review it somewhere in the future.

The deletion of the “standard missions” in the mission list is impossible, for these missions are hardcoded.
Jason will try to get these missions into their own folder, so you do not have to scroll through them every time.

Torpedoes thrown from aircraft are planned for BO pacific, but not for Kuban, unless the BOK goes extremely well in sales and is interesting enough for the community.

Timeline for BOK in the coming 12 months:
2016:
Dec 16: 109G4 + DX11 + Tante Ju
2017:
End Jan: BF110 G2
End feb: HE111 H16
End March: FW190 A5 with improved FM for the A3 as well.
End May: IL2 model 1943 with .50 MG at the rear.
June: Spitfire!!!!
July: Kuban map (without career mode, but there will be missions)
August and September no releases planned.
Oct: Yak 7B + open Beta of Kuban Career mode.
Nov: A20 Boston bomber + free historical campaign for Kuban + P39 + H129
Dec: Official release of BOK to the main stream public.


Some general things I picked up and found interesting (maybe completely wrong about, but this is how I understood them):
*-Plausible explanation from Jason as to why the timeline is what it is after Bok into the PTO.
*-Han expressed he’d love to do Korea after PTO.
*-Vulcan (as API) is not possible for IL2 series, maybe for the “next project” as Han stated. So DX11 will be the standard for now.
*-109 G6 is desired to be built by the devs, but there has to be a LA5FN as well. Maybe they’ll do it as they want to, but as of yet they are not planned. 109G4 will have 1.42 ATA.
*-For a lot of nice things, the team has a wish for them, but the team and the budget are only dimensioned as they are and there is not much room to improve the product. In short: more sales = more money = more nice things implemented. Furthermore, the help of the community is wanted on features like textures, maps, events and such. DX11 will give possibilities to improve here.
*-Mods ON will mean people can change the sounds and (hi-res) textures.
*-VR implementation may mean that the cockpit will be ok, but the GUI maybe not. So performance is important (your own hardware) an maybe it will be so that the GUI has to be operated from the monitor, and once the plane is on the runway, the goggles can be used.
*-BOK will have several cloudlayers.

As I'm not that interested in MP, I did not comment on that.

"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rumcajs
Nejsem tedy expert na historii, ale nebude Korea znamenat, že budeme lítat taky ty letadla bez vrtule .. no ty větroně (či jak se tomu říká)?

No tak jestli tedy to pošlou až do padesátých let, bude to hezký průřez od 1941 do 1951.

No a jestli najdou síly na ten Vulkán, tak možná získají dost výkonu i pro západní Evropu a velké bombardovací svazy, ne?
Non est specifica
 
jirik
No jestli uvažují o korejském konfliktu, tak hlavně budou muset přidat naprosto stěžejní a obě historické epochy prostupující eroplán - Polikarpov U-2. Úsměv
 
310_cibule
O kukuruznikovi se také mluvilo (a též o Il-4 či IAR 80). https://stormbird...a-session/

Prý rádi, když bude čas Úsměv
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
jirik
310_cibule napsal:

O kukuruznikovi se také mluvilo (a též o Il-4 či IAR 80). https://stormbird...a-session/

Prý rádi, když bude čas Úsměv


No, skutečně. Pff
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,602,935 návštěv