March 28 2024 09:47:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Skiny
magot
Jak to je s těma custom skinama online? Jsem postřehl že já svůj skin vidím a ostatní tam vidí default skin. Stupidita.
Pokud to není server schopen dotahovat tak proč prostě nezakážou ty custom skiny?!
 
CSW_Cassius Chaerea
magot napsal:

Jak to je s těma custom skinama online? Jsem postřehl že já svůj skin vidím a ostatní tam vidí default skin. Stupidita.
Pokud to není server schopen dotahovat tak proč prostě nezakážou ty custom skiny?!
Custom skiny vidí jen ten co je má stažené.

Tady ten maník dal v září do jednoho skinpacku skiny co našel na foru od různých lidí. Máš tam i skin Rumcajse, tak ho aspoň poznáš jestli v něm poletí. Úsměv
http://forum.il2s...n-pack-v1/
 
Baron
Tvoj skin vidia vsetci, co ho tiez maju. Nie je to ziadna stupidita. Povodne to chceli robit tak ako v RoF - teda skinpacky - ale sucasny stav je kompromisny vysledok toho, co chcela komunita. Pokial tvoj skin niekto nema, vidi iba default. IMO je to lepsie, ako by mala byt siet zahltena stahovanim desiatok skinov. Radsej by som sice uvital skinspacky, ale toto tiez nie je najhorsie. Mimochodom, velmi podobny system (ak nie rovnaky) je aj v DCS.
Hals - und Beinbruch!
 
CSW_Cassius Chaerea
No je v tom vidět ten pokrok. Po 15 letech nemůžeme automaticky stahovat skiny druhých protože prý "zahlcená síť", skiny ti problikávají protože to musí šetřit paměť bo co. Pro letku nestačí jediný skin, protože ve hře si nemůžeš dát marking na letadlo ani ty blbé výsostné znaky. Prostě nová a lepší doba...
 
magot
Baron napsal:
Tvoj skin vidia vsetci, co ho tiez maju. Nie je to ziadna stupidita.

Ne je to ultrahovadina.
Vezmu-li si vlastní "zimní" skin na zimní mapě a část lidí mě z dálky neuvidí nebo uvidí jen špatně díky zimní kamufláži a část lidí uvidí tmavý brčál jak pěst na oko na bílém sněhu pak je to debilita na n tou.
Pak význam kamufláž nemá žádný význam a je to jen pro srandu králíkům.
Buď ať to server dotáhne a zobrazí všem, nebo ať se nahrajou na server povolené skiny a jiné ne. Jinak to logiku nemá.

Tahle tool bude dobrá na specky, budou u ní sedět dva generálové:
https://bitbucket...r/overview

Jen dobýt Moskvu bude stále problém Šklebící se
Upravil/a magot dne 03-01-2016 01:54
 
olda Olde maly
Baron napsal:

Tvoj skin vidia vsetci, co ho tiez maju. Nie je to ziadna stupidita. Povodne to chceli robit tak ako v RoF - teda skinpacky - ale sucasny stav je kompromisny vysledok toho, co chcela komunita. Pokial tvoj skin niekto nema, vidi iba default. IMO je to lepsie, ako by mala byt siet zahltena stahovanim desiatok skinov. Radsej by som sice uvital skinspacky, ale toto tiez nie je najhorsie.


Ten SkinPack nakonec bude si myslím, protože tento systém se neosvědčil ani v arkádách. Pokud se dá dokupy několik slušných skinů, tak si nakonec vybere každý. Nakonec těch vychytávek bude víc. S hákošema, čísílkama a obrázkama. Úsměv
 
toci
Ahojte. Prečo mi nejde z ofiko stiahnuť žiadny template? teda potrebujem template na 109-ky a nikde neviem nájsť.nemáte to niekto? pls.
 
www.aircombat.sk
TozziFan
Z nějakého neznámého důvodu jsou k dispozici ve vlákně 4K
https://forum.il2...templates/
 
Voyk
Nebo tady
https://forum.il2...templates/
 
1stCL_Fucida
magot napsal:
Vezmu-li si vlastní "zimní" skin na zimní mapě a část lidí mě z dálky neuvidí nebo uvidí jen špatně díky zimní kamufláži a část lidí uvidí tmavý brčál jak pěst na oko na bílém sněhu pak je to debilita na n tou.


Imho defaultní skiny na zimní mapě jsou zimní a na letní mapě letní. Ale celkově jo, tady je určitě potenciál, který by se dal do budoucna ne úplně pracně naplnit Úsměv Z mého pohledu ideálně po vzoru původního IL-2.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
toci
dakujem
 
www.aircombat.sk
1stCL_Jiricek
1stCL_Fucida napsal:
Imho defaultní skiny na zimní mapě jsou zimní a na letní mapě letní.

Bohužel - defaultní skin je i v zimě letní.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,598 návštěv