March 28 2024 13:18:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Kampfgruppe na Východě
Baron
Drzo sme cervenej strane na Random Experte vysadili Falschirmjaegerov priamo pod ich letisko Úsměv Ale adrenalin to bol teda nevidany, obzvlast ked letite s Tetickou Ju plne nalozenou parasutistami a nemate strelecku vezu Šklebící se

imageshack.com/a/img924/4797/9FrY1U.jpg

imageshack.com/a/img924/7183/5Kd3Yh.jpg

imageshack.com/a/img923/7052/crtJmy.jpg

imageshack.com/a/img924/731/MieCic.jpg

imageshack.com/a/img923/1249/Kg5wrM.jpg

...a ide sa domov - Gute arbeit!
imageshack.com/a/img923/9113/ugg4Cz.jpg
Hals - und Beinbruch!
 
clone9cz
Myslím, že to nebyl dobrý nápad, v téhle části války tam nedostanou dobré jídlo.
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
A jdou pak ty félšimjégři to nepřátelské letiště rozstřílet? Maj nějaký výbušniny?
 
clone9cz
To bys měl jako vývojář vědět, ze budou nejdřív hledat kadibudku.
 
http://www.wwii-illusion.net
1stCL_Jiricek
Letový den 18.9. Nálet na letiště Vnukovo. V rámci kulminujícího postupu na Mosku byla naplánována série útoků proti letištím VVS Moskevského okruhu. Útok na Vnukovo podniklo pět Ju87 I./SG2 doprovázených sedmi Bf109 1stCL.

Už samotná cesta k cíli přinesla několik incidentů se stíhači VVS a bylo jasné, že útok bude v nejlepším případě "vydřený". Nad cílem se pak útočný svaz setkal s tvrdým odporem gardových jednotek 3.IAP a 606. (napočítáno min. sedm), které se právě formovaly nad letištěm. Pokusy o zachycení Stuk před útokem byly odraženy. S Moskvou 15 km východně a německými tankovými klíny 20 km západně - pod tíhou zraků celého světa upřenými na ně - vrhly se Stuky střemhlav do pekla. Piloti VVS se zuřivě pustili do ztrestání útočníků, nedbaje svých životů. Žádná ze Stuk se nevrátila domů. V oblasti cíle byly sestřeleny 3 MiGy jistě, 2 pravděpodobně, cestou k cíli 2 MiGy jistě, jeden pravděpodobně. Přinuceny nouzově přistát byly dva stroje doprovodu.

Čím blíže Moskvě, tím houževnatější je odpor obránců. Vydrží?


[img]http://img24.cz/images/10074170126933180952.jpg[/img] is not a valid Image.
Ju 87 ze stavu I./SG2, v pozadí jedna z dvojic těsného krytí 1stCL

[img]http://img24.cz/images/51108589690060885684.jpg[/img] is not a valid Image.
Konec pošetilého útoku na Lt. Wernera

[img]http://img24.cz/images/72534625958056288369.jpg[/img] is not a valid Image.
Stroj Fhj. Cassia inkasuje během pokusu o zteč těsně před útokem Stuk

[img]http://img24.cz/images/00818223276776286229.jpg[/img] is not a valid Image.
Stukám byla nakonec probita cesta až k cíli

[img]http://img24.cz/images/32741995312070344216.jpg[/img] is not a valid Image.
Piloti I./SG2 v útoku

[img]http://img24.cz/images/68130687775513131496.jpg[/img] is not a valid Image.
Následujcí těžký boj cca 20-ti letadel
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 19-09-2017 11:46
 
CSW_Cassius Chaerea
Ten nad mraky jsem asi nebyl já. Mě váš útok zastihl na letišti krátce po vzletu s Momíkem. Na Štuky jsme udeřili až po odhozu a pro mě akce skončila hned při prvním útoku na štuku, kdy mě na druhý útok dalo eskortní befko ránu do motoru a já plachtil ten kilometr zpátky na letiště a všude kolem střelba, oleje, krev a řev.

Od nás si tam úspěšněji vedli tuším David, Druidin, Vasil (Momo) a Julb. Nevím jestli tam byli smrťáky, ale pár našich skončilo v poli nebo na šňůře.

Včera to bylo zase pěkné tvrdé.
 
1stCL_Jiricek
Cassius Chaerea napsal:

Ten nad mraky jsem asi nebyl já. Mě váš útok zastihl na letišti krátce po vzletu s Momíkem. Na Štuky jsme udeřili až po odhozu a pro mě akce skončila hned při prvním útoku na štuku, kdy mě na druhý útok dalo eskortní befko ránu do motoru a já plachtil ten kilometr zpátky na letiště a všude kolem střelba, oleje, krev a řev.

Dle logu jsem poškodil tebe (připsán) a Druindina (nepřipsán). Přičemž prvnímu (nad mraky) jsem dal mnohem více, tak jsem si myslel, že´s to byl ty. Tvoje plachtění jsem viděl v tracku - pěkně vypočítaný dokluz :)

Včera to bylo zase pěkné tvrdé.

Jo, pěkný boj... Jen nějakou tu Stuku jste nám mohli nechat přežít, ze starého kamarádství :D
 
CSW_Cassius Chaerea
1stCL_Jiricek napsal:
1)Dle logu jsem poškodil tebe (připsán) a Druindina (nepřipsán). Přičemž prvnímu (nad mraky) jsem dal mnohem více, tak jsem si myslel, že´s to byl ty. Tvoje plachtění jsem viděl v tracku - pěkně vypočítaný dokluz Úsměv

Včera to bylo zase pěkné tvrdé.

2)Jo, pěkný boj... Jen nějakou tu Stuku jste nám mohli nechat přežít, ze starého kamarádství Šklebící se
1) Jo Druidin se ještě těsně nad zemí pustil do právě útočících štuk a pak přistál.
Nevím proč mi to odepsalo letadlo, na minulé válce jsem několikrát přistával bez motoru na letišti a vždy jsem letadlo zachránil, jednou jsem přistál asi půl km od letiště před lesíčkem a taky si pro něj mechanici přišli. Ta posádka na Vnukovu to bude asi pěkná svoloč, přijdou o hangáry a nechce se jim opravovat MiGa venku pod širým zimním nebem.

2) A že jsme takový kamarádi tak jsme vás nechali odletět. Šklebící se
Chroustala jsme nepoznali, neměl pověstný lionský nátěr.
 
1stCL_Jiricek
Cassius Chaerea napsal:
Nevím proč mi to odepsalo letadlo, na minulé válce jsem několikrát přistával bez motoru na letišti a vždy jsem letadlo zachránil, jednou jsem přistál asi půl km od letiště před lesíčkem a taky si pro něj mechanici přišli. Ta posádka na Vnukovu to bude asi pěkná svoloč, přijdou o hangáry a nechce se jim opravovat MiGa venku pod širým zimním nebem.

No asi jak ustupujete tak není čas něco opravovat...

2) A že jsme takový kamarádi tak jsme vás nechali odletět. Šklebící se
Chroustala jsme nepoznali, neměl pověstný lionský nátěr.

Šklebící se Šklebící se
No jo, ten si musí náš skin (a s ním spojenou milost) teprve odpracovat.

Nicméně nečekej, že naše kamarádství bude rovněž obnášet, že do sebe necháme stříelt jako vy Úsměv
 
1stCL_Chroustall
1stCL_Jiricek napsal:

Cassius Chaerea napsal:
Nevím proč mi to odepsalo letadlo, na minulé válce jsem několikrát přistával bez motoru na letišti a vždy jsem letadlo zachránil, jednou jsem přistál asi půl km od letiště před lesíčkem a taky si pro něj mechanici přišli. Ta posádka na Vnukovu to bude asi pěkná svoloč, přijdou o hangáry a nechce se jim opravovat MiGa venku pod širým zimním nebem.

No asi jak ustupujete tak není čas něco opravovat...

2) A že jsme takový kamarádi tak jsme vás nechali odletět. Šklebící se
Chroustala jsme nepoznali, neměl pověstný lionský nátěr.

Šklebící se Šklebící se
No jo, ten si musí náš skin (a s ním spojenou milost) teprve odpracovat.

Nicméně nečekej, že naše kamarádství bude rovněž obnášet, že do sebe necháme stříelt jako vy Úsměv



Počkat počkat, já už sem vyfasoval stroj! Bohužel vydržel jenom 3 lety Smutný A teď se válí někde na uzemí nikoho. (Za tím lesem by už mělo být naše uzemí Smutný)
Teď budu muset hold brigádničit, než mi zase něco svéří Šklebící se


i.imgur.com/7DJ1ETp.jpg
Upravil/a 1stCL_Chroustall dne 19-09-2017 15:57
 
1stCL_Jiricek
Tak jak je to s tím vaším kamarádstvím, Cassi? :D
 
CSW_Cassius Chaerea
Nemáte si přetírat ty žluté čumáky, kdo vás má pak rozeznat. No z kamarádství mu při výslechu nerozmlátíme zuby a do deseti let po válce vám ho vrátíme živého.
 
1stCL_Jiricek
Cassius Chaerea napsal:
No z kamarádství mu při výslechu nerozmlátíme zuby a do deseti let po válce vám ho vrátíme živého.

To zní fér. Tak zase kámoši .)

Jo a pozdravuj ho, že jsme pro něj dělali, co jsme mohli. A takové ty řeči, vždyť víš...
 
606_Druindin
tvl to je zase propaganda Úsměv
Jiříčku, neměli jste tam jen tak náhodou ještě jednu skupinu 4 štuk?
A pro upřesnění naše uskupení mělo včera max. 6 lidí a ne min. 7 Úsměv A to ještě jen někteří byli ve vzduchu a nad ohroženym letištěm. Ale postupem času se to v dané oblasti zhušťovalo, to zas né že ne Úsměv

Jo a včera to bylo s připsáním modryho vítězství nějaky divny, Napsalo to nějak moc brzo a za celou mapu jste zničili 259 cílů oproti 477 našim. Což je dost málo na vítězství. Čuju nějakou zradu.
 
1stCL_Jiricek
606_Druindin napsal:

tvl to je zase propaganda Úsměv

Jiříčku, neměli jste tam jen tak náhodou ještě jednu skupinu 4 štuk?
A pro upřesnění naše uskupení mělo včera max. 6 lidí a ne min. 7 Úsměv A to ještě jen někteří byli ve vzduchu a nad ohroženym letištěm. Ale postupem času se to v dané oblasti zhušťovalo, to zas né že ne Úsměv

Nečekal jsem, že bude nutné to někomu vysvětlovat polopaticky Úsměv

Ano, je to celé propaganda. Hra na válku a hra na propagandu. Honit si na diskusním fóru triko, že někdo někoho náhodou sestřelil a při jakém poměru, fakt není cílem.

Ale budiž:
- jednu Stuku jsme ztratili cestou, nad vaše letiště dorazily jen 4. Jakto že jich je na orbázku 5? Hanebná propaganda...
- vaše stroje jsem počítal z tracku a napočítal jsem jich v okolí letiště 7 stíhačů + 1 Peška. Buď tam byl někdo "cizí" nebo jsem se přepočítal. Je mi to docela fuk, na funkci to nemá vliv. Dali jste nám do držky a myslím že je to z mé "propagandy" jasné
- smyslem této eskapády je ukázat, že se létá, co se létá a jak se létá. A trocha té atmosféry.

Jo a včera to bylo s připsáním modryho vítězství nějaky divny, Napsalo to nějak moc brzo a za celou mapu jste zničili 259 cílů oproti 477 našim. Což je dost málo na vítězství. Čuju nějakou zradu.

Ano, cíle v jeden okamžik zmizely a bylo deklarováno německé vítězství, aniž by cíle zřejmě byly reálně zničeny. Bug. Je to hanebné, sprosté a NEAKCEPTOVATELNÉ! Mažeme si všechny strejky.
 
606_Druindin
se zas tak nečerti Úsměv
 
1stCL_Jiricek
606_Druindin napsal:

se zas tak nečerti Úsměv

No... máš právdu.
Sorry
Dík .)
 
datelko
Ta peska bola moja , akurat som tam chcel dotankovat Úsměv
Mrknutí
 
1stCL_Chroustall
Osobně si myslím, že propaganda, ať už ze strany rudých nebo modrých, je vždy dobrá Mrknutí. Myslím si, že nejsem jediný ,který rád sjiždí různé reporty z eventů ,a dokonce mě to přimnělo se zase vrátit za knipl. Určitě se najdou lidi, kteří to mají taky tak. Víc takových článků (reportů).Mrknutí
Upravil/a 1stCL_Chroustall dne 19-09-2017 20:06
 
Zifi
Mě to taky baví číst a to nemám na lítání vůbec čas
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,536 návštěv