May 03 2024 17:45:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 3
AJaromir, CSW_Rannisokol, saldy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Kampfgruppe na Východě
TozziFan
To jsem tam našel
COMRADES!

We are happy to present our new mutual 72nd AirGroup's and -DED- Regiment's online-campaign project:
RANDOM EXPERT+
Main features:
Front line moving according to the results of played missions.
Dynamicaly adjusted planes-loadouts' 'prices' aimed at balancing the planeset (see 4. Economics below).
Statistics site reflecting the campaign's current situation, current planes' prices, pilots and squads ranking, awards as well as an option to register a squad.
Battle going on on the whole map area.
Randomly placed targets to make every mission interesting and unique.
Multitude of weather conditions and seasons.
Non-obligatory registration.
All planes including Battle of Stalingrad planes are available to fly. So don't worry if you have not bought that BoM licence-key yet you still can fly

1. Victory conditions.
The battle takes place on the 'Il-2: Battle of Moscow' map.
There are a number of 'Key Positions' (KPs) on the map. Capturing certain KPs is the objective of every mission and moves the front line:


The final objective of the campaign is 'to change the color of the map to the own color' meaning that the enemy should control no more than 4 KPs for at least 24 hours real time.
The time running in the campaign is the 'calendar time': one mission while running for two hours in real-time equals one day in the campaign time. The combat begins at 1st Sep. 1942 and runs until the 28th Feb. 1943. Thence a whole campaign runs for 3 autumn and 3 winter months. The half-a-year of the campaign equals approx. 20 days in real time.
If on the evening of the 28th Feb. 1943 neither of the sides has a substantial territorial advantage, then the victory is assigned to the side that has the majority of KPs under its control.

2. Front line movement.
Every campaign begins from a 'starting position' with both sides owning roughly a half of the map each:


On the campaign map or on the in-game flight map you will see a number of round map icons either with a cross or a star on them. Those icons signify Key Positions (KPs).
In every mission only four of the KPs are active – two per side. They can be distinguished among other KPs by the 'flame' symbol on top of their icons. The active KPs are mission objectives that can be 'captured' in order to move the front line. Note that inactive KPs cannot be captured.
To capture a active KP you need to destroy targets randomly placed by the mission generator in the 30-40 km area around the KP in question.
At the end of a mission captured KP's change color, the front line moves respectively to reflect the new situation. And finally four attack directions (arrows) are created in the FL vicinity. Two of these directions are generated randomly while the other two are created so as to generate a 'pincer movement' to try to 'encircle' several KPs or to try to eliminate (or to break out of for the other side) an already existing 'cauldron'.

3. Key Positions capture.
Every KP has the following targets 'attached' to it:
· 2 airfields — their connection to a KP is signified on the map by a heading line with the heading, range and approx. flight time stated next to it. 'Closing' and airfield counts as 2 points towards the respective KP capture (capture points).
· 2 vehicle columns – an armored column (6 units), the other column can be either truck or armored column with the 50/50 probability (8 units). Eliminating either of the two columns gives the side 1 capture point.
· 1 Artillery position having 13 units in it counts as 1 capture point.
· 1 Field warehouse of 70-90 objects should be destroyed to earn 1 capture point.
Normaly the side must earn 5 capture points to capture a KP. There are two targets independent of the KPs destroying which influence the above condition however:
1. An enemy HQ located either in the Moscow or Vyazma industrial zone. The HQ have two 'destroyed' states:
- Destroying 170 objects of it counts as 'partially destroyed' and counts as +1 capture point towards all the enemy KPs on the map.
- Destroying 250 objects of the HQ counts as 'completely destroyed' and in addition to the above reduces enemy's side planeset: the number of available YaK-1 and LaGG-3 or Bf.109F-4 and Bf.109G-2 (obviously side depending) is reduced to 10 for the whole side and all premium planes become unavailable (La-5, YaK-1b, P40 / Fw.190A-3, MC.202). rest of the planeset is unaffected.
2. Concealed armored group of 50 vehicles. It is the side's 'attack reserve' and is located somewhere on the 'base' of an attack arrow on the map. Loosing this group severely complicates capturing of the corresponding KP for the ground troops and you will require one more capture point than usual to get this KP. The vehicles in the group are static and are intended to be destroyed by carried not internal weapons (that is rockets, bombs etc. rather than on-board guns). To destroy the column you will need to destroy 40 vehicles.


Airfields: every KP has two active airfields attached so there is altogether 8 active airfields per mission that are signified by a rectancular 'plane' icon. The airfields that will be attached to a KP are selected by the server taking FL position into consideration amongst the closest to the KP.
Such airfields are available for take-off and can be 'closed' for 40 minutes by destroying buildings, objects and static planes on them – approximately 70 objects according to the in-game statistics. Closing an airfield (you need to close it just once) gives 2 KP capture point to your side.

4. Economics.
To balance the gameplay the server has a 'market economy' system implemented. Planes and their corresponding weapon load-outs have 'prices' valuated in 'players' credits'. A price in credits for a certain plane-loadout combination increases as the plane-loadout becomes more popular on the server (more people fly it) and decreases for the less popular planes-loadouts. Combat effectiveness of the particular plane is also taken into consideration when the price is calculated.
When you first enter the server you gain 1000 credits.
As you fly, shoot down enemy planes, bomb enemy position etc. you gain credits. If you somehow lose you plane you lose credits. Specifically it works this way:
Before you take off in your chosen plane the server will try to take a 'deposit' amount from your credits equaling the price of the plane you have chosen. If you do not have the necessary amount the server will warn you and deny you a take-off. If you persist and still take off, you will be kicked from the server shortly after you are airborne. So pay attention to the server's in-game chat messages!
The current 'prices' list is available on the statistics' site under the 'PAYLOADS' slider on the left side of the page.
When your flight is anyhow finished the server calculates how many credits you gained in-flight which are then added to your account and what part of the 'deposit' should be deducded depending on whether you have landed, ditched crashed, etc. (see below) before returning the deposit to your account.
Maximum amount of credits a singleton player can have is 10000.
Our project is integrated with the =FB=Vaal & =FB=Isay statistics project and so when you join a squad on the server's statistics site you will immediately gain access to the squad's communal account. The squad's credits account accumulate all the points gained by its pilots and the cap on the max amount of credits the account can hold is increased proportionally to the number of pilots in the squad. When leaving the squad the pilot leaves his credits in the squad account.
Note that supply missions to increase your credits previously available are currently disabled.

Earning and loosing credits as the result of a flight:
If player has exited to the briefing:
1. Player didn't take-off – no credits gained or lost
2. Safely landed on an active friendly airfield – all credits gained in flight are counted towards the credits account.
3. Hard landing on an active airfield, landing with engine broken or any other landing with (or causing) damage considered 'fatal' by the game (indicated by 99% or more damage on the statistics page): 50% of the plane price is deduced from the deposit. The credits gained in flight are not reduced.
4. Ditching on the own territory without engine or any other 'fatal' damage (see above) resulting in 'Ditched' in-game status: (50% + plane damage %) * plane price is deduced from the deposit and the credits gained in flight are reduced by half.
5. Ditching on the own territory with (or causing) 'fatal' damage ('Crashed' status): deposit is not returned and the credits gained in flight is reduced by 70%.
6. Bailed out
- over own territory: deposit not returned and credits gained are reduced by 85%.
- captured: deposit not returned, credits gained are reduced by 90%
7. Ditched and captured – deposit not returned credits gained are reduced by 90%
8. Death — deposit not returned credits gained are reduced by 95%.

If the mission ended before and the player has not exited to the briefing:
Same as above.
Mission ended in-flight: no credits lost, credits gained are added to the account in full.

5. Server messages in the in-game chat.
There are two types of messages that you should pay attention for:
1. If you do not have enough credits to fly the plane you have chosen you will see one of the following messages in in-game chat depending whether you are a singleton pilot or a squad member:
WARNING <nickname> take-off is FORBIDDEN for you! Not enough credits for the selected plane. Your current credits is <personal_credits>.
WARNING <nickname> take-off is FORBIDDEN for you! Not enough squad's credits for the selected plane. Your squad current credits is <personal_credits>.
2. If all is ok the server will send one of the following depending on whether you are in a squad or not:
<nickname> you have <personal_credits> credits. Current plane price is <plane_price>.
<nickname> your squad's credits is <squad_credits>. Current plane price is <plane_price>.
 
1stCL_Punkey
1 vteřina letu přidá 0,15 bodů. Tedy za hodinu letu získáš 540 bodů.
 
Paulus
Hlásím se do služby! Pokud by tedy nevadilo, že jsem
1stCL_Jiricek napsal:
... šedesátiletý nováček, prvně na on-line, a netuší, že to tak žereme.

Sice prvně na on-line nejsem a úplně to nežeru, ale jsem v simech tohoto tipu denně.
Pořídil jsem si čerstvě BOM a budu se specializovat na Bf 110.
Vzhůru do boje!
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Fucida
Ahoj Paulusi. Obecně stačí dorazit na SVK TS, hodně aktivně se vetší nálety dělají v neděli, pondělí a ve čtvrtek, ale sílíme každým dnem a s tím roste i počet útočných (nejen stíhacích) misí. Když se ukážeš, zapracujeme tě do skupiny Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Paulus
V neděli, v kolik hodin?
Budu tam!Mrknutí
základna Loc: 49°43'52.703"N, 16°26'5.3"E
 
1stCL_Fucida
Před osmou večer Úsměv. Jak to ale bude dnes, 25.12., to netuším. Je to přeci jen takový trochu specifický den Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
ZVP_ALEX
1stCL_Fucida napsal:

Před osmou večer Úsměv. Jak to ale bude dnes, 25.12., to netuším. Je to přeci jen takový trochu specifický den Úsměv.


Kulantně řečeno Mrknutí a já myslel, že svátky vánoční jsou svátky klidu, míru a pokoje Šklebící se
 
1stCL_Fucida
No, dnes to nedám, rodina si mě vyžaduje Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
RH_Killer
Pomóc! Nějak se mě vykouřilo heslo na Random a nikde tam není (nebo jsem blázen) fíčura na to určená. Poradí někdo jak na to, nebo koho kontaktovat. Díky
 
Mira
Ty brdo, chlapi můžete mi vysvětlit jak to ten Werner na tom randomu dělá Šklebící se ? Když koukám na ty jeho úspěchy s tou E2 jen kroutím hlavou Zamračený
 
1stCL_pbarry
Krátké kontrolované dávky
Není důležité vyhrát, ale přežít.
I když vyhrát je taky fajn.
Obzvlášť, když vyhraju já!
 
barryk.webz.cz
311_Vont
Mira napsal:

Ty brdo, chlapi můžete mi vysvětlit jak to ten Werner na tom randomu dělá Šklebící se ? Když koukám na ty jeho úspěchy s tou E2 jen kroutím hlavou Zamračený


Proti išakům a šturmům 41 to není nic těžkého, tím ovšem nechci snižovat Wernerovo umění, on to dělá dobře. Spíš se divím, že takových pilotů není ve statech víc.
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
CSW_Cassius Chaerea
Lol. Ve hře není nebezpečnější letadlo než dvojice spolupracujících šturmů, ale to by to někdo musel umět. Tedy nic proti Vontovi, ale prostě lítat dobře šturmy umí jen pár lepších pilotů.
 
Mira
1stCL_pbarry napsal:

Krátké kontrolované dávky


No jo, ale jak se k té krátké kontrolované dávce dostat Šklebící se Tot pro mne oříšek..a nejen s E2 Zamračený
 
311_Vont
Cassius Chaerea napsal:

Lol. Ve hře není nebezpečnější letadlo než dvojice spolupracujících šturmů, ale to by to někdo musel umět. Tedy nic proti Vontovi, ale prostě lítat dobře šturmy umí jen pár lepších pilotů.


Šturma nelítám, protože jsem se s ním nikdy nevrátil Šklebící se ale za celou dobu co BOSko lítám, jsem ještě neviděl, že by dvojice spolupracujících šturmů vypráskala dojici spolupracujících befek, či foků, nebo 110. Nic proti Cassovi Vyděšený
Ale na druhou stranu je pravda, že za stávajícího nastanení "RANDOMU" jsem ve statech (1.mise) četl že: stbr na šturmu v jediném letu vystřílel v tetkách Ju vorelZ, paorel a W44W44, ale věřím ža tak jsi to Cassi asi nemyslel Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Rumcajs
Mira napsal:

1stCL_pbarry napsal:

Krátké kontrolované dávky


No jo, ale jak se k té krátké kontrolované dávce dostat Šklebící se Tot pro mne oříšek..a nejen s E2 Zamračený
Lítej organizovaně. Totiž pokud člověk není přímo virtuální letecké eso, příliš často se mu stane, že padne za oběť. Buď potkáš někoho lepšího. Nebo potkáš skupinu. Nebo něco přehlídneš. No a naučit se se svojí skupinou komunikovat a kooperovat.

Pak taky pomáhá vědět dost přesně, co člověk dělá.
1) Kam letím a co tam budu dělat. Klasika je bezcílné lítání. Pak se člověk diví, že naskakují hodiny a ne sestřely.
2) Jak se vrátím zpátky a čemu se chci vyhnout.
3) Umět skutečně používat zaměřovač. Tedy vědět podle zaměřovače, jak daleko je cíl a jak mám nastavenou konvergenci a kam mám vlastně mířit. Tohle dělá dost často přesně to, že člověk mine v jasné situaci.
4) Znát parametry svýho letadla. To je vědět přesně jaký mám maximální a minimální rychlosti. Co při jaké rychlosti můžu udělat.
5) Správně identifikovat protivníka a vědět, jakou proti němu použít taktiku.
6) Před útokem mít jasno o rychlostech a pozici. Jednak svojí rychlosti a jednak jeho rychlosti. ... Třeba - nejsem moc rychlej na dajvnutí? Když dajvnu, nedostanu se do oblasti, kdy už nemůžu manévrovat? Nemá on náhodou víc energie jak já?
7) Mít jasno, kde jsem na mapě. Nejsem náhodou nad jejich letištěm? Pokud ano, asi to není dobré místo pro rozpoutání dramatického zatáčkového boje.

Chci říct, že krom samotného ovládání letadla je tu sbírka věcí, co člověk často dělá blbě a díky nimž buď nenarazí na protivníka, nebo na něj narazí na úplně blbém místě v nevhodné situaci. A když už ho má na lopatě, ještě může minout kvůli tomu, že si nenastudoval zaměřovač.

Ostatní jistě doplní dalších 100 bodů, který jsou třeba i důležitější než mých 7 statečných.
Non est specifica
 
magot
311_Vont napsal:
Šturma nelítám, protože jsem se s ním nikdy nevrátil Šklebící se ale za celou dobu co BOSko lítám, jsem ještě neviděl, že by dvojice spolupracujících šturmů vypráskala dojici spolupracujících befek, či foků, nebo 110. Nic proti Cassovi Vyděšený
Ale na druhou stranu je pravda, že za stávajícího nastanení "RANDOMU" jsem ve statech (1.mise) četl že: stbr na šturmu v jediném letu vystřílel v tetkách Ju vorelZ, paorel a W44W44, ale věřím ža tak jsi to Cassi asi nemyslel Šklebící se


My jsme takhle lítávali s Vladisem, 30% paliva, žádný rakety bomby, jeden šturm u země druhý s převahou výšky na dohled, většinou si befko vybralo ten šturm u země a dostalo občas za uši tím šturmem ze shora.
Mezi tím se ten šturm u země schoval sekáním vrcholků stromů ...
Dalo se uniknout i z převahy LW, opět nastoupat a past na befka opakovat.
 
Mira
Tak s některými body ( 1,2,4,7..) problém ani nemám, ale :
k bodu 3 - hledal jsem po netu jak správně odečítat vzdalenost, ale asi blbě protože jsem se k žádným obrázkům neprogooglil
k bodu 5 - tohle je největší problém u mně ( krom toho, že jak nepřítel sletí nad les okamžitě ho ztrácím )
no a bod 6 - k tomu se zatím moc nedostanu, protože to právě přímo souvisí s bodem 5 Šklebící se
 
1stCL_Punkey
No a třeba Kirill nepotřebuje ani toho druhého ŠturmaÚsměv
 
311_Vont
magot napsal:

311_Vont napsal:
Šturma nelítám, protože jsem se s ním nikdy nevrátil Šklebící se ale za celou dobu co BOSko lítám, jsem ještě neviděl, že by dvojice spolupracujících šturmů vypráskala dojici spolupracujících befek, či foků, nebo 110. Nic proti Cassovi Vyděšený
Ale na druhou stranu je pravda, že za stávajícího nastanení "RANDOMU" jsem ve statech (1.mise) četl že: stbr na šturmu v jediném letu vystřílel v tetkách Ju vorelZ, paorel a W44W44, ale věřím ža tak jsi to Cassi asi nemyslel Šklebící se


My jsme takhle lítávali s Vladisem, 30% paliva, žádný rakety bomby, jeden šturm u země druhý s převahou výšky na dohled, většinou si befko vybralo ten šturm u země a dostalo občas za uši tím šturmem ze shora.
Mezi tím se ten šturm u země schoval sekáním vrcholků stromů ...
Dalo se uniknout i z převahy LW, opět nastoupat a past na befka opakovat.


Souhlasím, to je klasickej Sandwich, ale to se dá praktikovat s jakým koliv letadlem a dost úspěšně i s bombrama, to je spíše věc taktiky obraných manévků s přihlédnutím k situaci "kolik na kolik". Ale Cass o pár příspěvků výše psal že:

Cassius Chaerea napsal:

Ve hře není nebezpečnější letadlo než dvojice spolupracujících šturmů,


No možná je to kdysi v BAPu nějakej soudruh komandír učil, ale doba pokročila a my jsme dnes už moudřejší a víme, že to není pravda Šklebící se
www.311raf.com/images/signature/sig_Vont.jpg

Je vždy velmi užitečné stát proti nepříteli, který je připraven zemřít pro svou vlast. Znamená to totiž, že máte oba společný cíl. (Generál Tacticus)
 
http://www.311raf.com/viewpage.php?page_id=97
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

34,809,307 návštěv