May 02 2024 02:59:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Kampfgruppe na Východě
Deschain
Mira napsal:

Díky tomu že namejitelé BoM nemohou u rusů bombardovat jsme byli nuceni přesedlat..na TAWu plánujem rudou stranu..


tak to máte docela blbý vzhledem k tomu že další taw bude začínat na moskevský mapě s moskevským planesetem :/
 
Mira
Zdroj ?
Nebo to bylo dáno už dopředu před tímto posledním kolem ?
No, ale jeli tomu tak, tak to máme fakt blbý ( teda někteří )..to tam budu z té naší partičky asi lítat sám Smutný
 
Deschain
v TAW příspěvku psali pár stran zpátky že navzdory tomu že někdo (asi 28% hráčů) nemá moskvu budou začínat na nové mapě, nechce se mi to teď hledat ale vydali jakým způsobem se budou měnit mapy a je tam vidět že moskva skutečně 2x bude [img]http://taw.stg2.de/img/planeset_v3.JPG[/img] is not a valid Image.

je taky vidět že i na stalingradský mapě budou moskevský letadla jako základní
 
1stCL_Fucida
Tak to doufám, že stihnou ještě před vypuknutím dát Moskvu do 50% slevy Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
No já např. BoM nemám páč mě to za ty prachy nestálo ..
 
1stCL_Jiricek
lochness napsal:

Dobra, predbezne si budu pamatovat Pondeli + Ctvrtek na SVK teamspeaku.
Pusobiste bych vybiral az se sejdem. 20:00 je takova bezna doba kdy se piloti vetsinou schazi, ale to uz zase byva problem nacpat se ve vetsim poctu kamkoliv. Kazdopadne do bombardaku/bitevniku se mnou pocitejte. Nechcete nekdo udelat orientacni roster, at vime kolik nas je potencialnich stihacu a bombardaku na ty dane dny? :)


Se seriózním rosterem bych nepospíchal. Jednak zní moc závazně, což není mezi lidmi populární. Jednak jsme se ještě ani neshodli na serveru, straně a vůbec na tom, jestli spolu chceme něco podnikat :) Nicméně založil jsem triviální neseriózní roster, kam prozatím, kdo chce, napíše své možnosti. Upravujte dle uvážení. Později se dohodneme, jestli uděláme roster jako "pevný rozvrh" nebo jako přihlašovací fórum na konkrétní letový den. Nebo se na to celé vy... zapomeneme.

https://docs.goog...sp=sharing


Je-li příští mapa na TAW Moskva, jsem osobně ochotný přestat čekat na vánoční slevu a pořídit BoM-ko rovnou. Nerad bych ale - ale to je můj osobní názor - létal pokaždé jiný server, resp. střídal bych tak nanejvýš dva. Protože bez nějakého dlouhodobějšího přesahu (ať už v podobě vlivu na frotnu nebo pouhých statistik) to budou jen jednorázové "minispecky" a rozplizne se nám to.
 
lochness
Jasny, nechci prezencni listinu. Chtel jsem jen vedet, jak si na tom stojime co se stihacu a bombarderu tyce. Jasny ze kazdej nemuze litat porad.

Co se servru tyce - jak uz jsem rikal, kdyz se domluvime napriklad na 20h, muze byt problem se nekam dostat v poctu v jakem se sejdem (napr nedele s DBS bylo cca 7 bombarderu a nekolik stihacu. Dostat se v tolika lidech na obsazeny servr uz je dost problem)
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
1stCL_Jiricek
Tak díky Lochovi za úspěšný bombardovací atak a sorry za neúspěšný cover :)

První let se nesmí opakovat:
1) dříve nám řekni, že jdeš nad frontu a vůbec více si nás řiď. Žádné "jak budete chtít..."
2) my se před setkáním nesmíme zaplést do něčeho, co hrozí proklesáním nebo poškozením

Druhý let se nesmí opakovat :D
1) je to zoufalství - než MiGa objevíme, je najetý tak, že nejde dojet. Pokud kryjeme pomalý Heinkel, asi nás musí být v coveru víc než dvojice a pokrýt více prostoru.

Čtvrtek druhý pokus.
 
lochness
Tak me je blby chtit doprovod, kdyz leti jen jeden bombardak. Kdyz nas poleti vic, bude to jine.
Jinak pokud se nepletu, v obou pripadech jste byli kolem me, kdyz se ukazal nepritel. Mozna jsem spis mel stoupnout nad mrak, nevim jak jste to meli se s viditelnosti.

Druha vec je, ze jsem lital nad koridorem kudy se blizili na nase cile a podle chatu tam i hodne operovali, takze to bylo vzdycky jen otazkou casu. Navic podeziram toho ziveho strelce, ze me v prvnim letu naprasil kamaradum. Porad se jen kroutil a nestrilel na nepritele, tak je i to mozne.

Na druhou stranu nevim jak dobri strelci to byli, ale drak zustal v jednom kuse, jen to vzdy odnesly motory. Tak mozna probehla revize odolnosti.

Za me to bylo ok, komunikace a vas prijezd byl dobrej. Az nas bude vic bombarderu, budeme duraznejsi Úsměv
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Mira
Jestli admini na TAW serveru nezmění názor a do těch prvních dvou map neuvolní BoS bombardery, a jelikož my nechceme trhat naši partičku, kde prostě někteří Moskvu nemají, budeme schopni nabídnout k dispozici do axis služeb dva schopné bombarďáky + nějaký ten více ( všichni krom mne ) či méně ( já ) schopný doprovod v počtu 2-4 ks..
 
lochness
Miro, a co tak trenink ve ctvrtek na WoL? Byva tam misto a cile celkem ujdou na trenovani.
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Mira
Dneska máme nějaký to lítání na EU+ tak to u nás nadhodím..
 
Deschain
Zrovna dnes sem propagoval litani na random expert plus, zacina to byt lepsi nez taw
 
lochness
tomu verim, ale vcera pred osmou vecer bylo beznadejne plno. Je problem dostat na takovy servr skupinu
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Mira
Chlapi takže ve čtvrtek se dostavíme.Nechci slibovat nějaké zazračné počty, přeci jen nás moc není ale tak dva bombři + dva stíhači by mohli dorazit.Předpokládám místní TSko.
 
1stCL_Jiricek
Mira napsal:

Chlapi takže ve čtvrtek se dostavíme.Nechci slibovat nějaké zazračné počty, přeci jen nás moc není ale tak dva bombři + dva stíhači by mohli dorazit.Předpokládám místní TSko.

Paráda. S Lochnessem už je to pořádná úderná Kette :) CL budou v počtu 4 stíhači jistí + 2 nejistí. Možná se najde i někdo do bombru. Většinou okupujeme kanál TS SVK: IL-2 Sturmovik BoS A, B, C. Kdyby si chtěl někdo namapovat šeptání... Zvládáme vzlet ve 20:00? 20:30?
Upravil/a 1stCL_Jiricek dne 25-10-2016 19:41
 
Mira
Myslím že zvládnem..
 
1stCL_Jiricek
Jestli jsem něco někde nepopletl, vyapadá to dobře:

https://docs.goog...edit#gid=0

U Lochnesse a Hroznýše nevím, jestli jsou už v nějaké jednotce započítaní nebo ne. Tak prosím zkontrolujte.

Miro, vzhledem k tomu, že jste jediná jednotka, která ve větší míře provozuje stíhače i bombardéry, provedeme to podle vašich zvyklostí.

Navrhněte:

a) rozdělení úkolů jednotlivých letek při coveru
b) fungování na TS
 
Baron
Loch a Hroznys su v III./JG1.
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Ok.. náš velící by to viděl takto :
Bombardéři určují cíl, trasu k cíly, letovou hladinu. Od toho se odvíjí close cover a high cover. Vzhledem k tomu že hlášených podle tabulky je 11 stíhačů navrhoval bych rozdělení stíhačú do tří skupin.
Skupina A = Close cover 4 stíhači ( FCU )
Skupina B = High cover 4 stíhači ( JG1 )
Skupina C = Průzkum nad cílovou oblastí 3 stíhači ( CL )
Skupina A, pohybuje se v "těsné" blízkosti bombardérů. Letová hladina +-300m od bombardérů
Skupina B minimálně o 1km výš než bombardéry
Skupina C provede průzkum ve výšce kterou mají naplánovanou bombardéři. Dopřesňují polohu cíle a ideální kurz k odhozu bomb (zejména při kobercovém bombardování je důležité, aby odhoz šel v nejdelší ose cíle) Startují 5-10 minut před bombardéry. Po náletu bombrů se připojují ke Skupině A

Na TS každa skupina svuj kanal..velitele skupin ( dvojic ) nastaveno šeptání do ostatních kanálů !

počty stíhačů by se operativně upravily podle skutečné přítomnosti..naše dvojice ( možná nas taky bude víc ) by si vzala určitě na starost ten těsný doprovod

Rozhodně vy, zkušenější , slétanější letky by jste si měly vzít na starost ten high cover a průzkum..
Upravil/a Mira dne 26-10-2016 12:40
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,799,014 návštěv