May 02 2024 01:49:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 9

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Kampfgruppe na Východě
Voyk
Jestli nechceš utracet zkus tohle http://www.videos...
 
hroznys
1stCL_Jiricek napsal:

Pánové, máte nějaké létací dny? Že bychom soustředili síly a otočili pár map na TaW nebo WoL?


My jsme teď zavedli pondělky a čtvrtky a testujeme, jestli jsme schopni se opravdu scházet či ne. Zatim je to tak napůl, neb létajícího personálu máme pomálu. Ale pokud by se zavedly nějaké srazy na libovolném TS, tak určitě rádi dorazíme a spojíme síly s ostatníma. Jen bych lítal určitě TAW, WoL je takové WoLaké čudné ;-)
 
1stCL_Jiricek
My jsme teď zavedli pondělky a čtvrtky a testujeme, jestli jsme schopni se opravdu scházet či ne. Zatim je to tak napůl, neb létajícího personálu máme pomálu. Ale pokud by se zavedly nějaké srazy na libovolném TS, tak určitě rádi dorazíme a spojíme síly s ostatníma. Jen bych lítal určitě TAW, WoL je takové WoLaké čudné ;-)


Ad WoL - tak nebudu za něj nijak agitovat. Ale na to, že je to DS, mi přijde na úrovni. Cíle se plní, hovězosti se moc nedějí... Dá se to uchopit seriozně. Ale virt. válka to samozřejmě není.

Ad TAW
- ano, za sebe taky preferuju TAW. Je takové více nevyzpytatelné a sestřely jsou tam jen jako bonus k plnění cílů, ne hlavní cíl. Což mi vyhovuje, protože sestřelovat neumím :D Nicméně TAW - alespoň u nás - ještě nemá všeobecnou popularitu. To ale věřím že změníme, když naše akce budou mít hlavu a patu. Jestli naše počínání způsobí, že bitevníci něco relevantního "dokáží", bude to ok.

Ad létací dny - tak shodou okolností část lionů má létací dny taky Po, Čt. Část této části (střízlivým odhadem čtveřice) se ráda přidá k čemukoli smysluplnému. Pod "čímkoli smysluplným" si představuju něco, co zavání dopadem na vývoj frotny - prostě nějaké plnění mise, nikoli jen banda "volno-lovců" na jednom TS. Buď tedy dělání prostoru a coveru bitevníkům/bombarďákům nebo nějaké rozdělení a uzávěra coverované oblasti při obraně.

Bude-li zájem, najdete nás na TS SVK. Buď nahoře v sekcích BoS nebo dole v sekcích 1stCL.
 
Mira
Chlapi a co probíhající beta kampaně na EU expert +

http://72ag-ded.r...

naše nesourodá partička odpadlíků z různých simů ( teprve se rozkoukávajících ve světě BoS/M ) se toho účastní na axis straně a nějakou hlavu, patu to tam má taky..
Upravil/a Mira dne 21-10-2016 12:08
 
1stCL_Jiricek
Mira napsal:

Chlapi a co probíhající beta kampaně na EU expert +

Za vyzkoušení by to stálo... Koukal jsem na ta pravidla a není mi jasná jena věc - abych dobyl KeyPonit, musím splnit čtyři z pěti úkolů. Během jedné mapy? Tzn. během dvou hodin? Po restartu je KeyPonit vygenerovaný nový a jednu od nuly?
 
RH_Killer
Mohl bych se přidat? Jestli mě tedy vezmete. Nejsem takovej blázen jak se tady může zdát. :-) Od nás nikdo BoM nemá, jsem na TS stejně sám a tak si lítám 88 a 110. Mnohokrát jsem si říkal, že by bylo dobrý spojit se tak jak to umí soudruzi a dát jim společně na prdel.
 
606_JuLB
1stCL_Jiricek napsal:

Mira napsal:

Chlapi a co probíhající beta kampaně na EU expert +

Za vyzkoušení by to stálo... Koukal jsem na ta pravidla a není mi jasná jena věc - abych dobyl KeyPonit, musím splnit čtyři z pěti úkolů. Během jedné mapy? Tzn. během dvou hodin? Po restartu je KeyPonit vygenerovaný nový a jednu od nuly?


Áno.
Poloha frontu ostane nezmenená (ak ani jedna strana nedobije žiadny KP a nezazmetkuje script), generujú sa nové KP s príslušnými cieľmi v okolí a dvoma letiskami na jeden KP.

Je to taká beta, aby sa veci hýbali a testovali. Aj ciele tomu odpovedajú.

Z obtiažnosťou TAW neporovnateľne, kvantitou cieľov i kvalitou ich PVO.Šklebící se
 
1stCL_Jiricek
Killer napsal:

Mohl bych se přidat? ... jsem na TS stejně sám a tak si lítám 88 a 110. Mnohokrát jsem si říkal, že by bylo dobrý spojit se tak jak to umí soudruzi a dát jim společně na prdel.

Kdykoli se sejde smysluplý počet dobrodruhů, kteří budou ochotní vzít bombu a převézt ji organizovaně z Německa do Ruska, dostane se jim naší podpory :) Minimálně morální :D


Je to taká beta, aby sa veci hýbali a testovali. Aj ciele tomu odpovedajú.
Z obtiažnosťou TAW neporovnateľne, kvantitou cieľov i kvalitou ich PVO

Tak třeba to dozraje. Mně dstatečně vyhovuje TAW, jen ty prodlevy mezi mapami jsou šílené, člověk po každé kampani musí upnout síly jinam a to rozmnělňuje nadšení...
 
Mira
Pro mně jedno velké plus, že pokud člověk přijde o všechny svoje letadla stačí jeden přelet mezi dvěma letišti k získání dalšího letadla, což je oproti TAW naprosto milosrdné řešení..navíc styl společných garáží pro squad kdy se počty letadel sčítají a všechny jsou všech..
Mame v partičce dva vyznavače bombardování, takže pokud se slezem naše lety se orientují výhradně na jejich doprovod. Letáme dá se říct přes týden denně ( víkendy už jsou slabší ) , scházíme se na RoFáckem TSku, ale zkusím navrhnout přesun sem na místní SVK ke sjednocení sil..aspon pro tento server. Na TAW plánujeme rudou stranu..
 
Deschain
Mě se docela líbí ten DED expert random plus Úsměv má to potenciál
 
lochness
Dobra, predbezne si budu pamatovat Pondeli + Ctvrtek na SVK teamspeaku.
Pusobiste bych vybiral az se sejdem. 20:00 je takova bezna doba kdy se piloti vetsinou schazi, ale to uz zase byva problem nacpat se ve vetsim poctu kamkoliv. Kazdopadne do bombardaku/bitevniku se mnou pocitejte. Nechcete nekdo udelat orientacni roster, at vime kolik nas je potencialnich stihacu a bombardaku na ty dane dny? Úsměv
kogm.bluefile.cz/banner/ban_loch.jpg
 
Baron
Nam by vyhovovali dni utorok, stvrtok a sobota-nedela.

Roster je dobry napad.
Hals - und Beinbruch!
 
kouty
Pánové moc se omouvám za svou neúčast. Myslel jsem si, že si nějáký čas pravidelně najdu, ale prozatím je to hodně sporadické.
A pondělky už bohužel něco mám.
Snad v neděli.
 
Mira
Saburo toho pošetři až na TAW kampan, to se bude každý soudruh hodit, jelikož je opět očekávána převaha zachvatčiků Úsměv ted pojd s nama do Fridrichů Mrknutí rad Tě zas uslyším.
 
Mira
Hele kdyby jsi potřeboval poradit, tak jeden klučina co s náma lítá je stejná stará škola jako ty, co se rozhlíží kloboučkem Úsměv Takže poradí, pomůže..
 
Baron
Saburo napsal:

no v DCSku se opět nic neděje, tak jsem si pořídil Miga-3...


Šklebící se neboj dojde aj na Zero, Hayate, Hien, Shiden a dalsie rozkosnosti. Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Baron
Na serveroch je motor uz zahriaty. Staci pockat az prebehne startovacia sekvencia a mozes ist "do vzduchu".
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Z dílny mistra Shepharda..takový kratičký tematický zaznamek z pár letíků naší partičky na EU expert + .. moc sestřelů tam sice nenajdete, ale kouknout můžete Mrknutí

https://www.youtu...e=youtu.be
Upravil/a Mira dne 22-10-2016 15:24
 
606_Druindin
Jen se na ten servr Random expert+ nenahrňte všeci do němců. Už teď lítáme imrvéle furt proti přesile (naposledy to bylo cca o 20 kousků). To pak pude akorát tak do kopru.
 
Mira
Díky tomu že namejitelé BoM nemohou u rusů bombardovat jsme byli nuceni přesedlat..na TAWu plánujem rudou stranu..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,658 návštěv