April 28 2024 13:44:05
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Kampfgruppe na Východě
CSW_Cassius Chaerea
Hlavní je, že mu to politicky myslí a proto taky bude brzo povýšen, až si ověříme jeho dělnický původ. Zato na Druidina abych založil novou kartotéku.
 
Mira
Berete pod své ochranné křídla i mladé ( duchem ) komsomolce s čerstvým potvrzením o absolvování leteckého učiliště a s téměř nulovými zkušenostmi a s minimem letových hodin na báječných sovětských strojích ?
Plusy - uvědomělý, vnímavý a učenlivý komsomolec připraven umřít nejen za velkého báťušku.
Mínusy - ztratí se i doma ve své 3x3 zemljance.
- mírně výbušná povaha, způsobená tvrdou soudružskou výchovou. Toho času, ale pod kontrolou Šklebící se

Edit : jestli by si tahle VVS propaganda už taky nezasloužila vlastní vlákno Úsměv
 
606_Druindin
Cassius Chaerea napsal:

Hlavní je, že mu to politicky myslí a proto taky bude brzo povýšen, až si ověříme jeho dělnický původ. Zato na Druidina abych založil novou kartotéku.


Na dobrovolníky ze západu to už je dávno založený ne? Úsměv

Mira napsal:

Berete pod své ochranné křídla i mladé ( duchem ) komsomolce s čerstvým potvrzením o absolvování leteckého učiliště a s téměř nulovými zkušenostmi a s minimem letových hodin na báječných sovětských strojích ?
Plusy - uvědomělý, vnímavý a učenlivý komsomolec připraven umřít nejen za velkého báťušku.
Mínusy - ztratí se i doma ve své 3x3 zemljance.
- mírně výbušná povaha, způsobená tvrdou soudružskou výchovou. Toho času, ale pod kontrolou Šklebící se

Edit : jestli by si tahle VVS propaganda už taky nezasloužila vlastní vlákno Úsměv


Miro na to už jsi se jednou ptal a bylo ti odpovězeno že ano, ale nějak jsi pak nedošel. A kanónfutry berem taky, těch není nikdy dost Šklebící se

Jo a klidně bych to tady lijonům zasíral dál, ve vlatním vlákně by sme se stejně neměli skym hádat ;-)
 
Mira
606_Druindin napsal:


Miro na to už jsi se jednou ptal a bylo ti odpovězeno že ano, ale nějak jsi pak nedošel. A kanónfutry berem taky, těch není nikdy dost Šklebící se



Jo, vlastně máš pravdu. Jak jsem starej, tak zapomínám Úsměv
 
1stCL_Jiricek
Mira napsal:
Edit : jestli by si tahle VVS propaganda už taky nezasloužila vlastní vlákno Úsměv

V rámci společného propagandistického boje mi osobně přijde vhodné, abyste zůstali tady. Jestli se tedy nebojíte, samozřejmě... .)
 
saldy
Ha, ha ..jak ironické..A mimochodem. Neřekl jsem nejlepší na světě, ale nejlepší ve hře..


Tady pozor, vychvalování nepřátelské techniky na to je paragraf, v lepším případě 5 let Gulagu, v tom horším převelení k odminovací jednotce.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
CSW_Cassius Chaerea
Je viděť, že je tu dostatek uvědomělých soudruhů a to je samo o sobě důkaz, že zvrácené imperiální choutky fašistických nestvůr nemůžou nikdy pokořit odpor hrdinných sovětských obránců.

Druidine no jistěže máme, ale kdo to má furt rozšiřovat i Lubjanka má omezené archivní oddělení a sklepní prostory je nutno i nadále využívat k jiným účelům, než je jenom zaplňovat papírem.
 
Mira
Tak si plánuju, že zítra se k tomu konečně dostanu a ted koukam a počítám a jestli jsou mé výpočty správné, tak kampan za cca 27 hodin končí..to už ani nestihnu.
 
1stCL_Fucida
Tahle kampaň byla zkrácená a přechodná. Brzy by ji měla následovat další i s integrovanou Kubání...
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Werner
Na volném lovu s Hienem
YouTube Video



1st Czech Lions - Resistance is futile...
 
3IAP_David
No fuj Mrknutí
 
Mira
A to jsou přesně ty okamžiky když se vždy nehorázně naseru a mám chut to smazat Šklebící se Člověk se vrací z náletu nabažen za prvé tím, že se s tím Sturmem odlepil, za druhé tím že se po cestě neztratil Úsměv protože lítání bez navigace, že.. a za třetí tím, že přeci jen něco trefil, a když už pomalu nasazuje na přistání, těšíc se na doušek vodky, rozseká ho nějakej " hrdina " , kempící na dohled od letiště, chytře, tak aby ho mapa nepráskla. To mi ta neděle začla hezky Úsměv
Upravil/a Mira dne 08-10-2017 11:45
 
LEON
To ovládání pohledu kloboučkem doslova tahá za oči, jak si na to škubání člověk za ty roky s HeadTrackingem odvykl, dost to video kazí Smutný
 
https://www.rcfree.eu
1stCL_Punkey
LEON napsal:

To ovládání pohledu kloboučkem doslova tahá za oči, jak si na to škubání člověk za ty roky s HeadTrackingem odvykl, dost to video kazí Smutný


Škoda jen že to není klobouček.....Mrknutí
 
Ajvn
Kromě kloboučku existuje ještě nějaká jiná škubavka?
To jako škubeš schválně?
Jakože sadomaso?Šklebící se
 
1stCL_Jiricek
57_OTU ajvn napsal:

Kromě kloboučku existuje ještě nějaká jiná škubavka?
...

Kéž by měl klobouček alespoň zlomek rychlosti toho, co je na videu... Nebo co umí TIR.
 
Ajvn
No tak vážně čím to teda tak blbě škube?
Vadný TIR?
 
1stCL_Jiricek
57_OTU ajvn napsal:

No tak vážně čím to teda tak blbě škube?
Vadný TIR?

No zbývá myš, toutchpad nebo dotykový monitor.
TIR to není, takové přesnosti a fixace pohybů (si myslím) nejde dosáhnout.
 
Ajvn
Myší myšuju plynule. Toutsrágoru neznám.Úsměv
 
1stCL_Jiricek
57_OTU ajvn napsal:

Myší myšuju plynule. Toutsrágoru neznám.Úsměv

To co máš místo myši na notebooku.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,773,920 návštěv