June 24 2017 01:58:47
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,566
· Nejnovější piloti: Irimar
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS M-2000C
Redy19
Pěkný, aspoň se pošťák protáhne :-D,, začínal jsem s obyčejným joyem od géniusu za pár šušňú a říkal jsem si že nebudu takovej blázen a rvat do toho prachy :-D

Teď už je to nekolikatej Joy, novej 27" monitor, druhé TrackIR a další :-D jsem zvědavé kam to půjde dál. Cool

Zifi
můj pošťák se taky zapotil a to doslova

magot
poštou bych si nenechal poslat ani mrtvou krysu, nedávno mi ztratily jednu zásilku hned 2x, to si nedělám prdel.

Zifi
dnes jsem sledoval jak si řidiči PPL předávají zboží z dodávky do dodávky. To si nevybereš

magot
Utilita na úpravu programů protiopatření pro M2000C
www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/9d1/ECMtool.jpg

Mira
Já se tak naotravuju Úsměv Proč mi po nahození motoru a všech těch ostatních systémů pořád svítí na panelu DECOL ( Take-Off konfigurace )? Jako nevšiml jsem si, že by to něčemu vadilo a po startu to zhasne, ale jsem prostě zvědavej a to světýlko působí rušivě Úsměv
Upravil/a Mira dne 31-05-2017 10:51

Aces_Wild
Mira napsal:

Já se tak naotravuju Úsměv Proč mi po nahození motoru a všech těch ostatních systémů pořád svítí na panelu DECOL ( Take-Off konfigurace )? Jako nevšiml jsem si, že by to něčemu vadilo a po startu to zhasne, ale jsem prostě zvědavej a to světýlko působí rušivě Úsměv

Pokud DECOL (Décollage - špatná konfigurace pro vzlet) kontrolka svítí, tak by se vzlétat nemělo. Úsměv
Kontrolka bude svítit pouze na zemi a pouze pokud není splněna jedna z následujících podmínek:
1. CDVE 5 přepínač v poloze vypnuto (dopředu) a zakrytý.
2. FBW (Fly-by-Wire) BIT musí skončit zeleným světlem (test musí proběhnout s běžícím motorem), po ukončení testu zakrytý. Test se provádí, aby pilot neodstartoval s FBW v test módu.
3. Nouzový přepínač trimu v poloze "N" (Normal).
4. GAINS přepínač v poloze "Normal".
5. BECS přepínač v poloze "Auto".
6. Řídící plochy musejí být vystředěny (např. žádný nechtěný trim; pokud je potřeba, proveď ke zrušení trimu reset FBW).

Tipuji, že nespouštíš test Fly-by-Wire (podmínka 2). Otevřít krytku, páčku do polohy L, počkat na zelené světlo, páčku do polohy C, počkat na zelené světlo, páčku do neutrální polohy a zavřít. Ke zhasnutí DECOL kontrolky by měl stačit test pouze v L poloze. Zde video, kde tak činí.

Mira
Díky Mrknutí
Tipuješ správně..hned večer vyzkouším..
já koukal na nějaký starší videa a tam kolikrát tohle nikdo neprováděl, ale počítám že od doby vydání se toho hodně změnilo..

Mira
Jak odečtu ( poznám ) z těch čísel u TDC na radaru výškovou hranici skenované zony ?

AJaromir
Jsou tam na displayi vpravo u kurzoru 2 čísla. Horní označuje horní výškovou hranici a spodní zase spodní výškovou hranici pro daný bod.

Mira
Jo tak bych to nějak očekával, ale co když jdou do mínusu Šklebící se ? To už jako skenuju " pod " zem? Prostě jak se dostanu spodním číslem na nulu, už netřeba snižovat elevaci ?

AJaromir
Tak nějak. Jinak počítej s tím, že se udává nadmořská výška. Ne nad pevninou. Takže když letíš v horách, tak je na to dobré myslet.

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by InstantTeamSpeak.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

17-06-2017 07:43
...jako by tam občas nemohli šoupnout i MSFF2, zasloužil by si to Šklebící se

10-06-2017 23:58
Dnes jsem viděl Marťana. Až překvapující, v kolika filmech si už HOTAS WARTHOG zahrál. Úsměv

26-05-2017 17:13
už stahuju 2.1 Mrknutí a ještě dlouho budu Šklebící se

10-05-2017 16:11
Dnes pošel DJ Robert Miles. Na jeho hitu jsem jako malý ujížděl. Budiž mu lehká zem.!

24-04-2017 19:25
Tak BSOD jsou zpět.

22-04-2017 11:37
Spamy útočí!

22-04-2017 00:34
Tak už jsem se asi konečně zbavil těch BSOD. Nesmím to zakřiknout. Vypadá to, že byl poškozený BIOS.

09-04-2017 15:11
Koty PM Úsměv

01-04-2017 14:59
Někdo pořádá DDoS na web?

29-03-2017 19:31
Musíš to napsat do fóra, tady se to ztratí a navíc se to sem nevleze celé.

7,807,552 návštěv