May 02 2024 01:08:51
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Windows 10
petsild
Naštěstí neznám nikoho Úsměv kdo by IE kdy používal.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
magot
Důchodci co dostali notebook k vánocům ;-)
 
Rumcajs
magot napsal:

Důchodci co dostali notebook k vánocům ;-)
Klid, ještě furt musí počkat na příští vánoce, aby dostali i Full HD monitor. A do tý doby budou mít oči tak v prdeli, že už jim to bude úplně jedno.
Non est specifica
 
zebra-k27
No ja tiež nemám fullhd monitor,ôsmy rok idem na 1680x1050 a nesťažujem sa. Do vianoc skôr bude v prdeli pečeň...
 
clone9cz
Tyler Durden napsal:

Ve Windows 7, IE 11 přestal podporovat přehrávání videí v 1080p+ na youtube. Ve W10 samozřejmě není problém. A není to záměr google vnutit všem Chrome, stalo se to po updatu IE11. V MS se zbláznili.


To snad odjakživa, teda alespoň v HTML5. Nainstaluj si Flash a snad to půjde (nebo si YT přepni na přehrávání ve Flash).

January 27, 2015 http://www.theverge.com/2015/1/27/7926001/youtube-drops-flash-for-html5-video-default

Já jsem taky koukal, že mi to na jednejch 7 chodilo a na druhých 7 (s čistou instalací) nechodilo
 
http://www.wwii-illusion.net
DatavCZ
Ahoj, mám win 10 plně aktualizované a vše funguje v pohodě šturm 1946 HSFX 7.0.3 jede na 100% zatím si stěžovat nemůžu, jediné co asi mi docela vadí tak je ten Steam ten nějak nefunguje i zatuhnul komp po spuštění Il2 šturmovik Batlle of Stalingrad
 
AJaromir
Pokud chcete mít HW plně kompatibilní s W10, musí splňovat pár jednoduchých podmínek. Tou hlavní je mít místo BIOSu UEFI s podporou fast boot a secure boot. Další je mít všechny HDD v režimu tabulky GPT místo MBR. Pokud máte tyto 3 podmínky splněny, máte zajištěný spolehlivý chod W10 s příjemně rychlým bootováním. U klasického disku s 7200ot/min to je do 10 sekund, pokud máte NVMe SSD, tak je to pod 2 sekundy. Potom snad už jenom, pokud máte verzi PRO, tak je dobré mít desku s buď vestavěným nebo ještě lépe se slotem pro externí TPM 2.0 modul, který zajišťuje kvalitní HW šifrování dat a ochranu před rootkity.

Edit: samozřejmě jsou nutné aktuální ovladače ze stránek výrobce HW určené pro daný OS, nikoliv pseudoovladače, které si stáhne odněkud ze serveru mrkvosoftu.
Edit2: Pokud již máte nainstalovaný OS pod BIOS, tak nepřepínejte na UEFI. Jedině, že provedete čistou instalaci.
Upravil/a AJaromir dne 19-09-2016 19:59
 
AJaromir
clone9cz napsal:

Tyler Durden napsal:

Ve Windows 7, IE 11 přestal podporovat přehrávání videí v 1080p+ na youtube. Ve W10 samozřejmě není problém. A není to záměr google vnutit všem Chrome, stalo se to po updatu IE11. V MS se zbláznili.


To snad odjakživa, teda alespoň v HTML5. Nainstaluj si Flash a snad to půjde (nebo si YT přepni na přehrávání ve Flash).

January 27, 2015 http://www.theverge.com/2015/1/27/7926001/youtube-drops-flash-for-html5-video-default

Já jsem taky koukal, že mi to na jednejch 7 chodilo a na druhých 7 (s čistou instalací) nechodilo


Přesně naopak. Všichni ukončují podporu FLASH a NPAPI a přechází na HTML5. Takže flash vymazat a mělo by to chodit.
 
magot
kdyby se někomu vypadávali - usínali USB porty jakože se přestane hlásit zařízení ve W10, tak do command lajny totok:

powercfg /h off
(enter)
exit

W10 ve své nekonečné moudrosti, chce ušetřit spoustu el. energie touto vypečenou fíčurou.
 
Jurka
Ahoj, mohl by mi tu prosím někdo poradit? PC a hrám nějak zvlášť nerozumím, ne tak ještě steamu. Mám ntb s win10 64bit, intel core i5, 2,8 GHZ, 4GB RAM. Dnes jsem si nainstaloval IL2 CoD, úspěšně uploadoval steam. Spustím hru s tím, že chci hrát. Steam se tváří, že něco dělá, asi na 5 sekund tam naskočí "running", ale pak se nic neděje. Možná se to tady už řešilo, ale mohl by mi prosím někdo poradit co s tím? CoD MW2,3 jedou bez problémů.
 
falkon
Jurka napsal:

Dnes jsem si nainstaloval IL2 CoD, úspěšně uploadoval steam. Spustím hru s tím, že chci hrát. Steam se tváří, že něco dělá, asi na 5 sekund tam naskočí "running", ale pak se nic neděje.


Stiahni a nainstaluj vsetky TF patche, az po verziu 4.312. Tieto patche opravuju aj nekompatibilitu originalnej hry s Win10.

Stahuj z: http://teamfusion...group.com/
 
Jurka
Díky za odkaz. Napsal jsem ještě mail JRC. Uvidím, co napíšou a přepošlu to sem. Třeba to bude zajímat ještě někoho.
 
pSipi
Pochybujem že to Jrc zaujíma a tuná zase nikoho nezaujíma čo si myslí Jrc
 
Jurka
Tak to se omlouvám, netušil jsem, že tu nikoho nebude zajímat reakce prodejce. Díky za upozornění.
 
pSipi
To sa skor ospravedlnujem ja. Neber to ze ta kritizujem ale reakcia predajcu na 10 rokov staru hru asi nebude nikoho zaujimat a JRC ti na to asi ziadnu puzitelnu reakciu neda.
 
Hoper
magot napsal:

kdyby se někomu vypadávali - usínali USB porty jakože se přestane hlásit zařízení ve W10, tak do command lajny totok:

powercfg /h off
(enter)
exit

W10 ve své nekonečné moudrosti, chce ušetřit spoustu el. energie touto vypečenou fíčurou.

Jo, to se mi stává - usne PC a když ho probudím, nepřihlásím se, neb USB klávesnice nejede. A nepomůže ani odpojení a znovu zapojení...
Zkusím tu tvou radu, až se to zas stane a snad to bude fungovat.
Jen teda - to je ale "vlastnost"....
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
alfik
Vy tomu nerozumíte.
Microsoft, stejně jako Obama a Clintonová, jsou prostě sovětští špioni, a dělají vše pro to, aby prohnilý západ zkolaboval, no.
Cool
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Aces_Wild
Režim spánku a režim hibernace je něco jiného. Ten zmíněný příkaz vypíná právě hibernaci. U mne osobně jsem musel vypnout i režim spánku (už od Win7) nebo se Saitek X52 Pro prostě probere s těžkou kocovinou.
 
AJaromir
Když už jste u toho, tak pokud nedáváte W10 restartovat, tak při vypnutí provádí hybridní hibernaci. Režim spánku je, že systém vypne PC, ale neuloží data, nechá je uložené v RAM. Pokud vypadne elektřina, máte smůlu. Režim hibernace funguje tak, že se data z RAM uloží na disk a celý PC se vypne. Při startu pak nahraje data zpět do RAM. U hybridní hibernace (fastboot) to funguje tak, že se systém přepne do stavu, kdy ještě není přihlášený uživatel, zbylá data uloží na HDD a kompletně se vypne. Pozor, u všech těchto režimů musíte po nějaké změně v systému vyžadující restart, ten restart skutečně udělat. Vypnout a zapnout nestačí, protože jinak se nezmění data v operační paměti, která se změnit měla.
 
Mira
No, asi budu teda nakonec kvuli CloDu nucen přejít upgradem W7 na ty W10 taky..ale jak tak tady čtu co to všechno obnáší za rizika, začínám se toho bát..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,798,432 návštěv