May 01 2024 13:06:56
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 1
Leroy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Windows 10
LEON
Kdo ví, co mu vlastně tuhlo...
 
https://www.rcfree.eu
Ajvn
Je už to hromada let.
Přesně už to přesně nepopíšu. Ani nevím jestli můj netechnokratický a zcela intujitivní mozek je tohoto vykonu schopenÚsměv. Prostě veškeré ty "projevy" byly proti mě. Ten poslední den jsem 2-3 krát po sobě navodil v IL stejnou situaci a třepavku vyměnil za klasický joy. A byl jsem jednoznačně lepší.
Kuňa kdyby byla někde nějaká pujčovna joysticků, tak si ho pučím...
Debilně lítám ve WT a nechápu se proč v těch mlžných sračkách ještě oxiduju.
Debilně lítám v BOS a dnes je to jiš třetí den kdy se snážím alespoň trošičku Jaka-1 seřídit (T-1600M) - ani omylem. Komižlání-prohoupavání-kymácení. A pozvolna mi už z toho tvrdne kokodak.Šklebící se
 
LEON
Force Feedback z člověka eso fakt neudělá, z tohoto úhlu pohledu opravdu Tvoje očekávání splnit nemohl a takový joy s FF asi skutečně ani neexistuje.
 
https://www.rcfree.eu
magot
Vibrátory jsou určeny pro ženy.
 
magot
Analýza komunikace desítkovejch vidlý, nevypadá to zase tak tragicky ..
http://www.root.c...c=backlink
 
Rumcajs
Jo, taky si všimněte, že ten článek vznikl již v 2015. W 10 nedělají nic tak strašného, co by se nedálo již dříve. Především mnohem víc dat shromažďuje Google, FB a co já vím kam ještě lezete hledat obrázky těch asijských školaček v krátkých sukýnkách. Navíc se značná část toho provozu dá omezit či přímo zakázat.
Non est specifica
 
alfik
Upřímně - je mi celkem jasné, že Wokna pošlou do MrňavéhoMěkkého seznam stránek na nichž hledám obrázky asijských školaček se sukýnkami i bez (tedy hlavně bez Cool ).
Co mi jasné není, na co tato informace následníkům Vilíka Branky bude.
Pokud sami neumějí tyto stránky hledat, ať se ozvou, já jim svůj seznam milerád pošlu Šklebící se
Více mě sejří problémy mých známých, kteří po přechodu na W10 nemohou ten či onen program spustit - a nejde "jen" o hry... ale to se nejspíš časem dodělá. Takže, třeba "časem" (rozuměj - se to dodělá) přejdu na w10 i já.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
LEON
Hodte sem nejakej seznam tech asijskejch skolacek, at taky vim, o cem je tu vlastne rec Šklebící se
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
Nguyễn Thị Mai
Dương Thị VânThan
Trịnh Thị Hoàn
Phạm Hoàng Quỳnh
Nguyễn Thị Nguyệt

... a další.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Aces_Wild
A tak hezký vlákno o desítkách to bylo... Mrknutí

Alfiku a je to čistá instalace Windows 10 nebo upgrade?
Ty aplikace, které nefungují, jsou aktuální?
Zkoušeli režim kompatibility a spouštět jako správce?
 
Rumcajs
Aces_Wild napsal:
A tak hezký vlákno o desítkách to bylo... Mrknutí
Je to pokrok, ne? Teď to bude o třináctkách.
Non est specifica
 
Tyler Durden
Entita 310_Cibule je znalec....
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
AJaromir
Alfíku, jak jsem již kdysi psal. W10 se nabízí všem uživatelům, tedy i BFU. Problém u těchto lidí je ale ten, že instalace ti řekne, že je kompatibilní i přes to, že není. U spousty lidí jsem jim z recovery patrity (pokud si ji inteligenti nevymazali) nahrával původní OS, protože W10 jim nefungoval správně už jenom z toho důvodu, že se výrobce HW rozhodl, že pro jejich rok zastaralé zařízení ovladače pro W10 prostě neudělá. A ne vždy se povedlo udělat bezchybný rollback, protože v systému už byly na dobro přepsány různé klíče v registrech, a tak podobně.
 
magot
Kompatibilní jsou pro těhotné ženy co mají nainstalován skype a zbytek času tráví na FCB.
 
Rumcajs
Win 10 jsou fajn. Většina problémů instalace přes W7 se dá vyřešit následnou čistou instalací. W10 umějí tak nějak od přírody spustit reinstalaci s volbou, co všechno se má zachovat. Když člověk zvolí zachovat jen soubory, o nic nepřijde a má čistou instalaci. Programy si doinstaluje, stejnak jsou určitě nové verze. Jako upřímně, firma, která neaktualizovala dodneška svůj SW tak, aby chodil na W10, už stejnak chcípla. Jo, může být, že nutně potřebujete něco, co je od takto chcíplé firmy, ale jinak není důvod zůstávat na W7. Tedy není racionální důvod. Iracionální důvody můžou být a vlastně jsou taky důležité. Ale to už je zcela jiná diskuze (minimálně tam nejsou ty školačky).
Non est specifica
 
AJaromir
Rumcajsi, konkrétně tento tah udělali Asus a Acer. A lidem to nevysvětlíš, že to jsou značky na prd.
 
Rumcajs
AJaromir napsal:

Rumcajsi, konkrétně tento tah udělali Asus a Acer. A lidem to nevysvětlíš, že to jsou značky na prd.
Přiznám se, že úplně nerozumím.
Non est specifica
 
AJaromir
Rumcajs napsal:

AJaromir napsal:

Rumcajsi, konkrétně tento tah udělali Asus a Acer. A lidem to nevysvětlíš, že to jsou značky na prd.
Přiznám se, že úplně nerozumím.


Moje chyba, špatně jsem pochopil předchozí text.
 
alfik
Cibule: palec hore Šklebící se

Aces_wild: nevím, mohu se zeptat ale na co to potřebuješ? Těm lidem pomáhat nebudeš, ostatně já taky ne, takže proč se ptáš? Leda bys to chtěl coby údaj pro svůj výzkum widlí Šklebící se V tom příp. se zeptám Úsměv
Ale většina je na SVK, a problém mají s některou verzí šturma (vč. Bos/Bom), tak ať ti to napíší sami Šklebící se

AJaromír: Nevím kdo nebo co je BFU ale z kontextu soudím že to budu taky Šklebící se A to co popisuješ je právě důvod, proč teď na W10 nepřejdu - za nějakých 2-5 roků si nechám postavit nový abakus a tam jistě bude nějaký systém, stejně jako byl nějaký systém v každém PC který jsem si kupoval od doby kdy se u nás PC začaly prodávat. A, stejně jako u všech, i u toho následujícího, zvládnu nepochybně instalaci her i pracovního softu - resp. těch co poběží Úsměv Ono je to celkem běžné, že po nějaké době soft vypoví službu. Na současném PC např. nemám starého šturma... nejede a nejede... nu co Úsměv třeba poběží nějaká Steamová nebo GOGová verze pokud existuje Šklebící se A to mám sedmičky.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AJaromir
GoG verze IL2 existuje již spoustu let, protože ji již spoustu let vlastním, a funguje mi. BFU je český slang a znamená to ve slušnosti "Běžný Franta Uživatel"
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,794,224 návštěv