April 24 2024 13:00:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Windows 10
veikso
Tento víkend jsem dělal upgrade z W7 na W10. Nikdo po mě nic nechtěl. Zatím...
https://www.micro.../windows10
 
magot
A kdo by po tobě co chtěl? Jo že by ti ještě leda zaplatili za tu hrůzu, tomu bych rozumněl ..
Oni nejsou schopný ani udělat stabilní excel ... padá víc než KCD. A svůj jedinej kvalitní sw produkt Age of Empires: Definitive Edition vydali ti blbci jen ve windows store a s podpororou pouze pro W10, ignorace steamu a celé herní komunity ... myslím že i opice by tu firmu řídili lépe ..
Upravil/a magot dne 11-04-2018 21:09
 
AJaromir
Magote, to nevíš, že Windows chce udělat ze svého OS uzavřený software? Tak, jak to má třeba Apple.
 
Rumcajs
Ona je otázka, kdybyste byli v pozici majitelů M$, co byste dělali. Jejich zájem je, aby se na výsluní udrželi navěky nebo alepsoň co možná nejdýl. To je jejich zcela očekávaný zájem, proto v tom maj peníze. Jejich zájem není žádné lidumilství. Nakonec kdo z vás je lidumil a dělá nějakou skutečnou charitu zadarmo? No a tak prostě zkoumají, jak to ve světě, který se imrvére mění, zařídit, aby si tu pozici udrželi. Je jim jasné, že třeba s operačníma systémama pro mobily to totálně prosrali a že ten šmoula (Balmer), který tomu šéfoval, byl jen a pouze šmoula, který neměl vizi. A tomu se chtějí vyvarovat, protože to by je v příštím kole mohlo stát celé jejich investice.
No tak se podělte s nápadem na to, jak zajistit pro vlastníky akcií M$ zaručenou budoucnost. Máte nějaký lepší nápad, než jsou ty jejich nápady? A teď myslím finančně a pro ně. Páčto oni tak celkem přirozeně myslí.
 
AJaromir
Zlé jazyky říkají, že domácí verze W10 budou plně zdarma a platit se bude za služby.
 
CidJc
Informace pro ty z vás, kteří mají Win7 64 a nebo 32. Rada zdarma: pokud vlastníte licenci na win7, stačí pouze při instalaci win10 zadat licenční číslo z win7 a máte plnou verzi. S pozdravem Rumcajs z Jičína Úsměv.
 
http://www.dcjc.cz
AJaromir
Pozor: Bezplatný upgrade na Windows 10 definitivně skončí 31. prosince 2017
https://www.cnews...ince-2017/
 
Rumcajs
CidJc napsal:

Informace pro ty z vás, kteří mají Win7 64 a nebo 32. Rada zdarma: pokud vlastníte licenci na win7, stačí pouze při instalaci win10 zadat licenční číslo z win7 a máte plnou verzi. S pozdravem Rumcajs z Jičína Úsměv.
Super. A co dál? Chci říct, co bys na tom měnil? Představ si, jsi vlastník řekněme 15% M$. Co bys udělal jinak?
 
olda Olde maly
CidJc napsal:

Informace pro ty z vás, kteří mají Win7 64 a nebo 32. Rada zdarma: pokud vlastníte licenci na win7, stačí pouze při instalaci win10 zadat licenční číslo z win7 a máte plnou verzi. S pozdravem Rumcajs z Jičína Úsměv.


Nemáš, páč to už nejde. Mě teda ne.
 
CidJc
olda Olde maly napsal:

CidJc napsal:

Informace pro ty z vás, kteří mají Win7 64 a nebo 32. Rada zdarma: pokud vlastníte licenci na win7, stačí pouze při instalaci win10 zadat licenční číslo z win7 a máte plnou verzi. S pozdravem Rumcajs z Jičína Úsměv.


Nemáš, páč to už nejde. Mě teda ne.


Jde to pořád. akorát musíš musíš mít tu správnou instalaci a klíč ze sedmiček. Na HOME 7 32 - HOME 10 32, HOME 7 64 - HOME 10 64, PRO 7 32 - PRO 10 32 atd.... Živím se tím, proto to vím.
 
http://www.dcjc.cz
alfik
Mám sedmičky. Fungují. Neprudí. Co potřebuju, na nich běží.
A ty si myslíš, že mám alespoň iluzorní důvod přecházet na desítky.
Rofl-ám se po podlaze až se mi chce lol-nout.
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
AJaromir
To je přece jedno, jestli je to X64 nebo X86. Ten klíč vždy fungoval na tomto nezávisle.

alfik napsal:

Mám sedmičky. Fungují. Neprudí. Co potřebuju, na nich běží.
A ty si myslíš, že mám alespoň iluzorní důvod přecházet na desítky.
Rofl-ám se po podlaze až se mi chce lol-nout.


Co takhle kvůli DX12 API nebo SecureBoot, což je dnes nejsilnější ochrana před rootkity.
https://www.sveth...rach/44145
Upravil/a AJaromir dne 12-04-2018 15:24
 
magot
No 5% rozdíl co tam koukám na nějaký graf. To alfíkovi určitě stojí za ty nervy a bušení klávesnice. Ty nepočítáš ty psychické újmy co způsobuje microsoft Šklebící se
 
AJaromir
Já počítám se vším. Třeba můj hardware již není 100% kompatibilní s W7. Musím v UEFI zapnout emulaci některých technologií, aby to rozjelo W7
 
magot
Rumcajs napsal:
Ona je otázka, kdybyste byli v pozici majitelů M$, co byste dělali.

Já bych to rozpustil. Řekl bych všem zaměstnancům, že už je po válce ať se vrátí ke svým rodinám a kernel zakopou doma na zahradě.
 
magot
AJaromir napsal:

Já počítám se vším. Třeba můj hardware již není 100% kompatibilní s W7. Musím v UEFI zapnout emulaci některých technologií, aby to rozjelo W7

já myslel že máš W10
 
Baron
Aby som sa priznal, vcelku nechapem negativizmus ohladne W10. Nemozem si na ne stazovat, vsetko mi pod nimi bezi rychlo a lacnostabilne, ak su pady do Windowsu, spravidla je to z dovodu chyby programu (alebo mojej) a nie Woken ako takych. Mal som aj XP aj W7 (obe oficialne, nie piratske) a W10 mi z nich vychadzaju ako najlepsie. Ako som uz pisal, nemam s nimi ziadny problem. W10 samozrejme chyby maju, ostatne ako kazdy software. Co mi na nich spociatku prekazalo bol antivir, da sa vsak natvrdo vypnut a uspesne pouzivam Avast. Pre upresnenie - pouzivam 64 bitovu verziu. Uz by som sa k W7 (o XP ani nehovorim) nevratil a to poriadne dlho.

Iba osobny nazor.
Hals - und Beinbruch!
 
LEON
Baron napsal:

Aby som sa priznal, vcelku nechapem negativizmus ohladne W10. Nemozem si na ne stazovat, vsetko mi pod nimi bezi rychlo a lacnostabilne, ak su pady do Windowsu, spravidla je to z dovodu chyby programu (alebo mojej) a nie Woken ako takych. Mal som aj XP aj W7 (obe oficialne, nie piratske) a W10 mi z nich vychadzaju ako najlepsie. Ako som uz pisal, nemam s nimi ziadny problem. W10 samozrejme chyby maju, ostatne ako kazdy software. Co mi na nich spociatku prekazalo bol antivir, da sa vsak natvrdo vypnut a uspesne pouzivam Avast. Pre upresnenie - pouzivam 64 bitovu verziu. Uz by som sa k W7 (o XP ani nehovorim) nevratil a to poriadne dlho.

Iba osobny nazor.


Například po vydání Creators update ve Win10 přestal mnoha lidem fungovat Saitek Throttle Quadrant. Já jsem jedním z nich. Do Creators update jsem Desítkám taky neměl moc co vytknout, ale teď si vyčítám, že jsem se nechal ukecat k jejich zakoupení, protože TWCS je chabá náhrada za sadu Quadrantů, co jsem musel hodit do šuplíku...
 
https://www.rcfree.eu
Ajvn
Mam Win-10 i Saitek Throttle Quadrant. Vše bez problému.
Měl jsem nelegální sedmičky. Asi padesátkrát jsem je předělával. Furt nějaký problém. Něco přez rok mám ofiko 10 a naprostá pohoda. Proč jsem se tak dlouho trápil blbec?
 
Baron
Leo, tiez mam Quadrant a bezi bez akychkolvek problemov.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,753,092 návštěv