March 29 2024 15:45:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Den, kdy se z WT stalo AAA
clone9cz
Pár hráčů v SB zajímalo, jak to dělám. Možná čekali, že dostanou nějakou triviální odpověď se zárukou úspěchu - něco jako nainstaluj si aimbota, což mě napadlo jako první.

No, vězí v tom víc než 10 let zkušeností z Battleground Europe (a vlastně i IL-2 Sturmovik), ale vysvětlete to někomu, než skončí bitva. Rozhodl jsem se nahrát video, ale zádrhel byl v tom, že než jsem ho střihnul a zkomprimoval, už jsem měl lepší záznam a pak ještě dvakrát, pětkrát. Videa jsou původně krátká, ale nakonec prodloužená a pak ještě jednou. Poslední je ze dněšního SB eventu a kdo by si myslel, že nejdou překonat 2 killy za 6.7s, tak by se hluboce mýlil. Rovnou mám z WT dvě a docela se za to stydím.

A kterej spojenec dá dislike, tak uvidí. Vlastně uvidí i tak Šklebící se

V klidu se tedy uvelebte, původně dvě 3 minutová videa trvají něco déle
YouTube Video




YouTube Video



 
http://www.wwii-illusion.net
magot
Pěkně je tam redukuješ Úsměv
To předsazování střelby na tu vzdálenost (počítaje zhuba podle velikosti letadla) je dost málo z těch videií ... při rychlosti těch letadel + - 450 km/h by jsi předsazoval 10x více imho ...
ale evidentně to ten engine takhle počítá ..
o krapet líp je to počítaný v arkádě FH2 když sedím za flakem38 ... výborně toto simuluje DCS .. že kurva něco strefit na 1km nebo i 500m je porod jak sviňa ...
plus jsem si nevšiml že by dobíjeli. Dobíjej? Flak38 má 20 nábojů v zásobníku, ta by to tam měl ten jeden Helmut porád lifrovat ...
Upravil/a magot dne 15-03-2015 23:28
 
Baron
Magote, flaky prebíjajú - u jednohlavňového flaku je to pohoda ale Wirbelwind má docela nepríjemne dlhý čas prebitia zásobníkov (no, veď ich musí vymeniť štyri, že).

Poznámka na záver: vo WT si musíš okrem iného vycvičiť v posádke i nabíjača - a je to veru rozdiel mať týpka čo ani nevidel granát a vycvičeného veterána. Ten prvý nabíja pomaly a pri zásahu vozidla je v momente "v limbu", zatiaľčo ten druhý nabíja hodne rýchlo, bežný zásah mu nerobí problém a často rozhoduje o tom, či tank/flak/samohybné delo prežije alebo nie. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že zatiaľčo spočiatku som cvičil hlavne vodiča a strelca, teraz je nabíjač na poprednom mieste. Nie je totiž nič horšie, ako keď bojuješ proti napr. dvom tankom, a nabíjač nie je schopný rýchlo prebiť delo. To je jasná smrtka, platí univerzálne aj pre Flak a stíhače tankov. Naopak, pri vycvičenom nabíjačovi má spravidla problém tvoj protivník (závisí samozrejme aj od typu tanku že).
Hals - und Beinbruch!
 
clone9cz
Dobrá, můžeme to spočítat. Ono se to možná jen zdá, protože jak jsem v pohybu, tak se víc jeví, že míň předsazuju.
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
Já to nakládám na střelce (u AAA hlavně targeting) a potom nabíječe (reloading). U obou je samozřejmě potřeba vitalita, která dělá z posádky terminátory a pokud bych neměl přehánět, tak alespoň posádku napojenou na resuscitační jednotku, která je v pohotovosti.

Je to takové. Je to arkáda i na SB.
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
Baron napsal:

Magote, flaky prebíjajú - u jednohlavňového flaku je to pohoda ale Wirbelwind má docela nepríjemne dlhý čas prebitia zásobníkov (no, veď ich musí vymeniť štyri, že).

U Vierlingu byl zleva i zprava člověk a lifroval tam po dvou zásobnících. K dispozici jich měl u nohou zhruba dalších 20ks (x2).
Střelec měl možnost pálit i jen ze dvou hlavní s tím že při přebíjení mohl pálit ze zbylých dvou hlavní a tím docílit souvislé palby. U Wirbelwindu, stejně tak ostwind nevím ...
 
Baron
Vo WT to funguje tak, že prebíjajú všetky štyri zbrane naraz. Dobitie trvá niekoľko sekúnd, nie je to nič tragické ale možnosť strieľať iba z dvoch hlavní - resp. iba z nabitých - tam nie je. Zatiaľ. Týka sa to aj amerických Halftrackov s 12,7 mm guľometmi (2 a 4 hlavňové). Ovšem Kugelblitz a hypotetický Koelian sú zabijaci - tí majú pásové zásobníky Úsměv

[img]http://www.panzerfux.de/panzerfux/prodpic/3-7-cm-FlakPanzer-Coelian-1-72-5MH-72019_b_1.JPG[/img] is not a valid Image.
Upravil/a Baron dne 16-03-2015 12:36
Hals - und Beinbruch!
 
kouty
Kugel je super, akorát když ho vystřílíš tak nabíjíš neuvěřitelně dlouho.....a průraznost 80mm na 500m je taky bomba Šklebící se
 
olda Olde maly
Tak ty Německý flaky jsou celkem oproti US flakům OP.
 
1stCL_Fucida
Mi přijde, že ať střílíš kamkoliv, letadla padají Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
clone9cz
Dyť je to jenom ukazování myší. Všecho ostatní za tebe dělá posádka, když to stihne. Zásadní věcí je mít na skillu targeting co nejvíc naložených expů (já mam něco málo pod 30). Jinak kreslí střelec na nebi místo diagonál "elka" a včechno letí mimo.
Samozřejmě, normálně je nedávám takhle rychle za sebou, ale ono je to tak krásně vyrobené, že spojenci přilítnou skupinově asi 40 sekund po naspawnování, takže člověk dá z 80% jednoho, z 20% dva a tři tak z 1%, pokud není mrtvej. Pak se v SB čeká klidně i 10-20 minut, vrátili se přeživší po přezbrojení na letišti. Rychlý killy jdou urvat jen v prvních 3-4 minutách a to musí spojenci významně spolupracovat.
Nevím jak to funguje přesně, ale v jednom záznamu jsem viděl, že někdo odbombil a pak jsem ho viděl jezdit v tanku. Některým letounům je asi šumafuk, jestli umřou, hlavně aby už byly v tanku.
Do teď jsem narazil jen na 3 letadla, který útočili na velkou vzdálenost s odpálením raket v oblouku zatáčky a nedali šanci. Taky není neobvyklé, že na jeden průlet dává spojenec 2 tanky a viděl jsem i 3 těžáky. Skutečně už se stalo, že jsme do 50 sekund od startu mise přišly o 6 těžkejch tanků. Tím nás z 16 zbylo 10 a z toho 3 AAA a 6 letadel. A s jedním tankem člověk moc muziky nenadělá.

Hlavně, letadla musí přiletět a nesmí tam být hovado, který začně plašit na 2km, jinak nepadají. V obou případech dlouhejch sestřelů jsem se už na letadlo nedíval, ba dokonce jsem ho neměl už ani ve výhledu a najednou to udělalo cink. Vlastně šlo o víru - na základě racionálního zhodnocený bych už 3s nestřílel.
 
http://www.wwii-illusion.net
olda Olde maly
No tak máš na výběr letadlo a buď tank nebo AA. Přijdeš o letadlo a vezmeš si tank. Pokud je to střeďák, tak máš dva životy. nebo si vezmeš tank a když zhebneš, tak si můžeš vzít letadlo a poté zase tank. Neplatí u těžkých, Ty mají jen jeden život.
 
magot
osmaosmdesátka tam asi není že?
 
clone9cz
olda maly napsal:

No tak máš na výběr letadlo a buď tank nebo AA. Přijdeš o letadlo a vezmeš si tank. Pokud je to střeďák, tak máš dva životy. nebo si vezmeš tank a když zhebneš, tak si můžeš vzít letadlo a poté zase tank. Neplatí u těžkých, Ty mají jen jeden život.


Hra mě nutí, abych měl stupidní letadlo. To by mělo být trestné, když mám letadlo už v IL-2 Sturmovik. Taky nechci k hypotéce platit ještě vedení účtu, když ho mám u jiné banky.

magot napsal:

osmaosmdesátka tam asi není že?

88 by byla nepoužitelná na stíhačky, jako bys nevěděl z WWIIOL.
 
http://www.wwii-illusion.net
olda Olde maly
A proč? Já teď hraju SB Event pouze s flakem.
 
magot
Ve WT by použitelná byla, úplně to vidím co výstřel to jeden nešťasný pilot WT Šklebící se
 
clone9cz
Dneska mi někdo napsal, že jsem zbytečnej, že prej snižuju počet tanků. Snížil sejm teda 2 letadla a další přiletěly až za 5 min. jednomu jsem snížil bomby, takže jsem zachránil tank a dalšího jsem sestřelil po respawnu bez toho, aniž by je použil.
 
http://www.wwii-illusion.net
Baron
clone9cz napsal:Nevím jak to funguje přesně, ale v jednom záznamu jsem viděl, že někdo odbombil a pak jsem ho viděl jezdit v tanku. Některým letounům je asi šumafuk, jestli umřou, hlavně aby už byly v tanku.


Môžeš si zobrať JEDEN tank a JEDNO lietadlo Úsměv

Edit: už to napísal Oldo. Neskoro som si to prečítal. Ale nemusíš nutne natiahnuť brká aby si zmenil stroj - stačí pristáť, a zmeniť mašinu na tank.
Hals - und Beinbruch!
 
clone9cz
820m/s
doba letu u 4x zpomaleného videa
0:02:14.033-2:23.367=(9,344/4)*800=ne dál jak 1868m
Při teoretických 400km/h cíle (kroutí jako divej) /3,6=111m/s=předsazení 111.111*2,336=260m.

Co je na tom předsazení špatně ?
 
http://www.wwii-illusion.net
olda Olde maly
clone9cz napsal:

Dneska mi někdo napsal, že jsem zbytečnej, že prej snižuju počet tanků. Snížil sejm teda 2 letadla a další přiletěly až za 5 min. jednomu jsem snížil bomby, takže jsem zachránil tank a dalšího jsem sestřelil po respawnu bez toho, aniž by je použil.


Tak ona většina to bere jako tankovou bitvu a letadla jen jako doplněk. Inu neználkové, když si na jiných forech přečteš jak někteří brečí, že jim tým zlikvidujou právě letadla. V nynějším SB Eventu, kde se hraje V. Tir, jezdím jen s AA M19 TGMC. Bulldog, kterýho bych mohl taky vzít je nepoužitelný a jiný tanky nemám. A skoro v každý bitce mám tak na kontě dvě letadla. Jedno určitě. Takže, že bych byl zbytečný si nemyslím, když většinou polovina týmu má na kontě nulu. Rozhodně já si do toho kecat nenechám Úsměv

Co je na tom předsazení špatně ?


Pokud se trefíš, tak nic přece. Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,603,222 návštěv