May 01 2024 17:49:22
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 12

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
HANÁ 2015 - jubilejní 10. a poslední sraz
310_cibule
Petrasi, dej se co nejdřív dohromady, ať si to pivo můžeme dát příště.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
clone9cz
1stCL_PETRAS napsal:

kua hosi to me pekne stve.spadl jsem ze strechy a zlomil si kompresne obratel L1 !!! Tož s mojí ůčasti je to jasné...stala se z toho neůčast !!!
Sorry, ale zivot se s nama nesere...

dejte si par pivek na zdravi. az budu ready tak se zase uvidime...

snad na poslednim jedenactem srazu Pff


Kdyby ti spadla řasa do oka nebo ti přistáli marťani na barák. Vymysli si něco jinýho. Třeba, že budeš znova tatínek a pošli zástupce.

EDIT: prcka bude mít čutora, tak ještě něco jinýho.
 
http://www.wwii-illusion.net
HP_Clo-Clo
!!!POZOR !!!
ZACHRAŇME LETECKÉ MUZEUM OLOMOUC
Před časem převzal areál nový správce a ten v první řadě hledal důvody, jak dát našemu muzeu výpověď z nájmu. To se samozřejmě podařilo a musíme se tedy vystěhovat, aby mohly být hangáry zdemolovány a vytěženy na železo.
Bohužel se nám nedaří tak rychle sehnat náhradní prostory, kam bychom muzeum přemístili a neustále nám je připomínáno, že se budovy klidně srovnají se zemí i s exponáty. Zdravě uvažující člověk pochopí, že dvě desítky letadel na milimetry napasovaných do hangáru a stovky dalších exponátů a stovky beden s deponovanými artefakty na letadla od roku 1918 nelze jen tak vystěhovat. Také hrozí, že Olomouc přijde o možnost vystavovat pro veřejnost na svém území vládní speciál, který přepravoval hokejisty a olympioniky z NAGANA. Tento letoun muzeum také vlastní.
Bohužel ani představitelé a zástupci města nemají pravděpodobně zájem o zachování muzea, což nás mrzí. Zvláště, když celá léta muzeum budují dobrovolníci ve svém volném čase a za své peníze. Klidně nás nechají pozvolna opravovat hangáry a pak nás jen tak někdo vykopne. Na rozvoji muzea se podílí mnoho významných institucí a firem z celého světa (Honeywell Aerospace, Reiser Systemtechnik GmbH , Svaz letců České republiky, Vojenský historický ústav – Praha a mnoho dalších ).
Stále věříme, že město Olomouc nám vyjde vstříc a pomůže nám s řešením vzniklé situace a s hledáním nových prostor, kde bychom mohli vystavět nové muzeum. Také bychom ocenili, kdyby do té doby mohlo muzeum užívat alespoň jednu budovu, jako depozit. Nelze totiž vystavit exponáty ani archív a depozitář povětrnostním vlivům. Navíc významnou část expozice tvoří exponáty v majetku státu.
Pokud je nám někdo ochoten pomoci alespoň při hledání pozemku pro výstavbu nového komplexu leteckého muzea, pište prosím na: info@letecke-muzeum.cz
Máme obrovské lákadlo na turisty a proč by nemohlo být právě ve vašem regionu? Stačí tak málo.
V současné době nesmíme otevřít pro veřejnost, ale máme putovní výstavu, která je pod názvem s hlavou v oblacích momentálně v Liberci a každý měsíc poputuje po celé ČR a posléze do okolních států.

A máme po ptákách ... Vyděšený

http://www.leteck...
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
HP_Bobr
Takže většině z vás rozesílám mail, komu jsem se neozval, buď mail nemám, nebo je již chybný. Prosím o případné předávání. Ideální by bylo zaslat přihlášky nejpozději do konce prvního týdne v červnu.

Děkuji Mrknutí
 
www.hanackaperot.com
Permon
Já poslal ale nic jsem nedostal!!
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
HP_Bobr
Ty jsi byl přihlášený první, tak už jsem ti ani nepsal. Úsměv
 
www.hanackaperot.com
alfik
Můj mejl jsi nedostal? Poslal jsem ti jej okamžitě jak jsi to chtěl tady ve vláknu.
Neva, pošlu ti to znovu.
PS: Aha, napoprvé jsi to chtěl na jiný mejl... si to zkontroluj Úsměv posláno podruhé.
Upravil/a alfik dne 20-05-2015 11:43
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
HP_Bobr
alfik napsal:

Můj mejl jsi nedostal? Poslal jsem ti jej okamžitě jak jsi to chtěl tady ve vláknu.
Neva, pošlu ti to znovu.
PS: Aha, napoprvé jsi to chtěl na jiný mejl... si to zkontroluj Úsměv posláno podruhé.


Alfíku v klidu, mám obě tvoje přihlášky a počítám s tebou.
 
www.hanackaperot.com
Ajvn
Poslušně hlásím: hlásíme se do akce.
Ajvn, Bury Bird.
 
clone9cz
HP_Bobr napsal:

alfik napsal:

Můj mejl jsi nedostal? Poslal jsem ti jej okamžitě jak jsi to chtěl tady ve vláknu.
Neva, pošlu ti to znovu.
PS: Aha, napoprvé jsi to chtěl na jiný mejl... si to zkontroluj Úsměv posláno podruhé.


Alfíku v klidu, mám obě tvoje přihlášky a počítám s tebou.

Jednou ?
 
http://www.wwii-illusion.net
HP_Bobr
clone9cz napsal:

HP_Bobr napsal:

alfik napsal:

Můj mejl jsi nedostal? Poslal jsem ti jej okamžitě jak jsi to chtěl tady ve vláknu.
Neva, pošlu ti to znovu.
PS: Aha, napoprvé jsi to chtěl na jiný mejl... si to zkontroluj Úsměv posláno podruhé.


Alfíku v klidu, mám obě tvoje přihlášky a počítám s tebou.

Jednou ?


JEDNOU
 
www.hanackaperot.com
alfik
HP_Bobr napsal:

clone9cz napsal:

HP_Bobr napsal:

alfik napsal:

Můj mejl jsi nedostal? Poslal jsem ti jej okamžitě jak jsi to chtěl tady ve vláknu.
Neva, pošlu ti to znovu.
PS: Aha, napoprvé jsi to chtěl na jiný mejl... si to zkontroluj Úsměv posláno podruhé.


Alfíku v klidu, mám obě tvoje přihlášky a počítám s tebou.

Jednou ?


JEDNOU

Jsem ochoten pít za dva a oblehnout dvě postele! Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Ajvn
A co uděláš se dvěma ženskýma? Šklebící se
 
HP_Bobr
57_OTU ajvn napsal:

A co uděláš se dvěma ženskýma? Šklebící se


Do každé ruky jednu. Šklebící se
 
www.hanackaperot.com
Ajvn
Úsměv
 
Permon
Bobře,nebude nějaký jmenný seznam?
Ať vím na koho se mám těšit a na koho ne?
 
Ajvn
Na co seznam? Ja tam budu a zbytek Tě nemusí zajímat.Šklebící se
 
1stCL_Fucida
Já tam taky budu Úsměv. Na stole, nebo pod ním, ale budu Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
HP_Bobr
Přihlášení:
Alfik
Permon
606_Demon
606_Demon - partnerka
310_Cibule
Georgeu
AH_Poti
313_Gryzlov
1stCL/Fucida
Břetis
Bukin
Bird
Bury_cz
57_OTU_Ajvn
LesniHU
 
www.hanackaperot.com
Permon
Tak koukám,ale to je vám pánové bída.
Kde je ten zbytek? Letos jsem byl na pohřbu jen jednou!
Jsem starý,blbý ale snaživý.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,795,910 návštěv