April 19 2024 07:53:16
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS Letadla - technické a taktické informace
 Vytisknout diskuzi
FM - Flight model verze 1.008+(2015)
Valec
Trosku jsem testoval Jaka a bylo divne ze letel o nejakych 10 km/h rychleji když jem nevyslapoval směrovku abych dostal kulicku na stred nez když jsem se snazil kulicku udrzet ve stredu.
 
Valec
Rumcajs napsal:

Valec napsal:

Testovali jsme rychlost Jaka vs Laviny.Jak leti rychleji ale co jsem chtěl napsat ze jsem v 530 zavadil o strom udelal premet dopadl na zem odleteli kridla zadek ale jinak sem zustal sedet nezranen v neposkozenem kokpitu.
Jestli to bylo u země, asi jste tu Lavinu nejeli opravdu naplno. Měla by být trochu rychlejší. Sám ji nelítám, ale díval jsem se někde na grafy. Jen abych se ujistil ...
La 5 má manuální ovládání:
1) Kompresoru
2) Směsi
3) Mřížky olejového chladiče
4) Výstupní štěrbiny chlazení
5) Vstupní mřížky chlazení
6) Forsáže
7) Otáček vrtule
Jak jste to měli všechno nastavený?
Bylo to bez forsaze chladice nastaveny privreny tak aby se to neprehrivalo.
 
Valec
Test Jaka u země ohledne nastaveni otáček motoru u me dopadl tak ze nejrychleji letel na 100% vrtule.
 
Baron
premazane
Upravil/a Baron dne 26-12-2014 19:20
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Chlapi prosím vraťte se k tomu testu Jaku a Lavočky..přesněji k Rumcajsem položené otázce..
La5 si beru právě kvůli výhodě v rychlosti oproti Jaku..a ono nééé Zamračený

Edit : koukám že už je v jiném vlákně..
 
Valec
MiraCZ napsal:

Chlapi prosím vraťte se k tomu testu Jaku a Lavočky..přesněji k Rumcajsem položené otázce..
La5 si beru právě kvůli výhodě v rychlosti oproti Jaku..a ono nééé Zamračený
Zalozil jsem nove vlakno ohledne FM at v tom mame poradekl http://www.panzer...ost_236581
 
Valec
Valec napsal:

Trosku jsem testoval Jaka a bylo divne ze letel o nejakych 10 km/h rychleji když jem nevyslapoval směrovku abych dostal kulicku na stred nez když jsem se snazil kulicku udrzet ve stredu.
Udelal jsem dukladnejsi test a při maximalni rychlosti je s kulickou uprostřed rychlejsi.Ale je tam minimalni rozdil.Skoro nepotrehnutelny asi 2 km/h.Takze první příspěvek není pravda!!!!!!Ale budu ještě testovat.
Upravil/a Valec dne 27-12-2014 03:00
 
Valec
U jaka je rozdil mezi otevřenym a zavrenym chladicem pri maximalni rychlosti u zeme okolo 20 km/h
Upravil/a Valec dne 27-12-2014 03:21
 
Valec
Otevreny kokpit u Jaka dela 10 km/h
 
Valec
S Jakem můžete letet u země na plny plyn,plnou vrtuli chladic otevren jen 25% bez poskozeni motoru do vycerpani paliva aniz by se poskodil motor.
 
Valec
Z Jaka se da u země dlouhodobě vyždímat něco malilinko přes 550.Jen jedna věc mě sere a to ta že na full realism serverech není vyplí ten autopilot.Borec si ho zapne nemusí sahat na řízení a letí mu to nejrychleji co to letadlo dokáže (možná o ty 2 km/h pomaleji než když má kuličku uprostřed).Toto se pak zdrhá.Prasácká výhoda rychlejších letadel.
 
Rumcajs
Válče, ono podobně to platí pro Bf 109. Dá se vypnout automat na chladič a lítat s chladičem zavřeným. Dostaneš taky nějaký rychlostní bonus. Předpokládám, že tohle budou ještě korigovat. Totiž hlášení o přehřívání dostaneš, ale teplota nestoupne natolik, aby to motor opravdu poškodilo.

Lavočka bez forsáže je pomalejší, od toho ji má, aby se použila. Dej tomu pokus s forsáží, La 5 by měla Jaku ujíždět.
Non est specifica
 
BP_Madvlk
Lítejte s vypnutýma hláškama a sledujte budíky....je to pak mnohem zajímavější Úsměv Pomůcky jsou pro slabochy Šklebící se
 
Valec
Stav paliva nemá vliv na maximální rychlost.
 
Valec
BP_Madvlk napsal:

Lítejte s vypnutýma hláškama a sledujte budíky....je to pak mnohem zajímavější Úsměv Pomůcky jsou pro slabochy Šklebící se
Já tak lítám toto používám jen na testování
 
Valec
Rumcajs napsal:

Válče, ono podobně to platí pro Bf 109. Dá se vypnout automat na chladič a lítat s chladičem zavřeným. Dostaneš taky nějaký rychlostní bonus. Předpokládám, že tohle budou ještě korigovat. Totiž hlášení o přehřívání dostaneš, ale teplota nestoupne natolik, aby to motor opravdu poškodilo.

Lavočka bez forsáže je pomalejší, od toho ji má, aby se použila. Dej tomu pokus s forsáží, La 5 by měla Jaku ujíždět.
Lavinu zatím nemám
 
BP_Madvlk
Ale jooo,to bylo jen rýpnutí,aby řeč nestála...kvůli testování je to jasný Úsměv
 
Valec
A propo kolik vám lítá Bf na maximálce?
 
BP_Madvlk
šel jsem v dajvu nněco kolem 750 km/h pak už jsem nesledoval budík,ale strašně rychle se blížící zem ...
 
Valec
BP_Madvlk napsal:

Ale jooo,to bylo jen rýpnutí,aby řeč nestála...kvůli testování je to jasný Úsměv
A je jasný že ten co si to nevyzkouší bude vědět hovno kolik to vydrží dlouhodobé teploty.Já je vím heč Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,720,231 návštěv