April 19 2024 06:00:02
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS FAQ
 Vytisknout diskuzi
vylepšení textur
clone9cz
Je to znevýhodnění sama sebe, ano. Jde to vypnout, ano. Je to OK, ale jsou to pikači. Neřešil bych to. Nehledě na to, takový efekt nedává zhola smysl, protože ať se otočíš ve hře seberychleji, tak ti to rozmazání zařídí oko samo.

Jediný problém je v tom, když máš 5 FPS. To ti grafika vyrábí 5 ostrých statických nerozostřených snímků a tam by to smysl dávalo, ale né s tak brutálním nastavením rozmazání.
 
http://www.wwii-illusion.net
olda Olde maly
Dá se nějak ručně doladit grafické nastavení? V settings u grafiky jsem nic nenašel, a nebo jsem slepej. Úsměv
 
Baron
Čo konkretne myslíš Oldo?
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
No tak poladit terén, objekty, atd. jak se to dá u ostatních her. V ILu jsi si taky mohl poladit toho dost, včetně mraků npř. Já tam mám jen nastavení na Low, Hight, atd. Chybí mě tam vlastní nastavení.
 
606_JuLB
Neladenie je zdá sa zámer.

Doporučujem prvý post tohoto vlákna,teda zmeny v terrain.ini, a prípadne nejaké SweetFX, inak tu niet čo ladiť.
 
Baron
olda maly napsal:

No tak poladit terén, objekty, atd. jak se to dá u ostatních her. V ILu jsi si taky mohl poladit toho dost, včetně mraků npř. Já tam mám jen nastavení na Low, Hight, atd. Chybí mě tam vlastní nastavení.


Chapem. Vlastne to zodpovedal 606_JuLB, viac sa toho teraz urobit neda. Podla DD101 by sa veci mali zacat menit od verzie 1.101, kde by mala byt nastavitelna dohladnost, SSAO atd. Verzia 1.101 by mal vyjst coskoro.
Upravil/a Baron dne 27-06-2015 08:58
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
No já jen, že na těch screenech máte lepší, no jak to napsat, prostředí než já.
 
Rumcajs
Oldo, na obrázku to vypadá vždy líp než v pohybu a Baron nedává záběry ze hry, ale dělá fotky ze záznamu hry, pak si to zastaví, nasměruje kameru a pak ve finále vybere nejlepší kusy. Taky si lze hrát s nastavením barev v control panelu grafické karty a vůbec s některýma fíčurkama. No a někteří používají SweetFX.
Non est specifica
 
Baron
Rumcajs ma ciastocne pravdu. Fotografie su vacsinou zo zaznamov. Farby upravene nemam, SweetFX/FlightFX nepouzivam. Nastavenie hry je na Ultra. V hre mam zapnute cinematicke efekty, inak jedine, co som upravil, je dohladnost v terrain.ini.
Hals - und Beinbruch!
 
olda Olde maly
Tu dohlednost jsem si také upravil.
 
Baron
Hmmmm... V takom pripade to mas rovnake. Este ma napada, ci mas nativne rozlisenie a zapnutu celu obrazovku alebo zobrazovanie v okne.
Hals - und Beinbruch!
 
Letecz
Pánové, já terrain.ini soubor ve složce BoS nemám. Znamená to, že už v současné verzi to upravovat nejde? Dohlednost mám v settings nastavenou na 4x, ale přijde mi to nic moc.
 
http://www.onlinesimulatory.cz
606_JuLB
Súbor Terrain.ini a všetko vyššie popísané sa vzťahovalo na verziu hry z júla 2015. Vtedy práve položka"dohľadnosť" v menu neexistovala, a dnes už BoS reaguje na zmenu nastavení na grafickej karte.

Momentálne pre Nvidiu je možné použiť ladenie cez NvidiaInspector http://forum.il2s.../?p=297951 pre odstránenie blikania niektorých textúr. Je to však mierne povedané dvojsečná zbraň. Smutný
i.ibb.co/DRFjqCp/JulB.png
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,820 návštěv