April 28 2024 13:10:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 2
magot, Kukuloo

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Lagg
XXX_Dazz
CZ_Opitz napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
Jakej mechanik mi saha na LaGGinku :sm26: :sm41: :sm23: :lol:
Ja jsem zadny upravy nechtel Úsměv


LaGG mi jako pilotovi za Nemce, pil v poslednim patchi krev, to co dokazal nastoupat na klapkach tesne u zeme, po dlouhem krouceni kolem 250km/hod, to bylo opravdu MOC.
ted holt to nepujde, takze budou vyvrtky, bude ztracet energii... a tak je to spravne, tak to ma byt.

A ted upravit Jaka a vsichni budou litat Jaky a Gryzlov bude jejich guru Úsměv

Jinak pokud se litalo BnZ i na soucasne Laggy, tak taky nemely sanci. Ted uz nebudou mit vubec zadnou, protoze ani v krouceni to nezvladnout.

tak pravil Opitz... vidim LaGGa z betonu, co sam pada k zemi ve vyvrtce...


JJ podle tvých stránek ti pije krev téměř celý Il, máš ještě vůbec nějakou ???
 
313_Gryzlov
CZ_Opitz napsal:
A ted upravit Jaka a vsichni budou litat Jaky


Nevím jestli se někdy dočkáme takových úprav, abych zvedl JAK-1 (vzor 1941) ze střemhlavého letu takovým způsobem, abych dosáhl přetížení 6 - 9G, a Bf109E7 nebo F v těsném závěsu skončil před mým JAKem. Ne z toho důvodu, že by JAK měl být o tolik lepší, ale protože neměl problémy s vybíráním střemhlavého letu při vyšších rychlostech jak 300 km/h, jak se nám to někdo snaží vnutit. A někteří se ttoto tvrzení snaží podporovat.
 
312_HeRa
alert napsal:
Jen si ty Lagginy užívejte, do pátku už moc času nezbýváŠklebící se


Ja ji mel rad v jakekoliv patchi, takze ji budu litat nadale at bude jaka bude .... :sm34:
 
312raf.com
Ucho
Konečně poznáte tu bezmoc, na smrt odsouzenejch, bezejmenejch hrdinů, v lakovaném hrobě.....bubububu

:sm6::sm6::sm6:
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Opitze
3IAP_Dazz napsal:
CZ_Opitz napsal:
LEGRA_HeRa napsal:
Jakej mechanik mi saha na LaGGinku :sm26: :sm41: :sm23: :lol:
Ja jsem zadny upravy nechtel Úsměv


LaGG mi jako pilotovi za Nemce, pil v poslednim patchi krev, to co dokazal nastoupat na klapkach tesne u zeme, po dlouhem krouceni kolem 250km/hod, to bylo opravdu MOC.
ted holt to nepujde, takze budou vyvrtky, bude ztracet energii... a tak je to spravne, tak to ma byt.

A ted upravit Jaka a vsichni budou litat Jaky a Gryzlov bude jejich guru Úsměv

Jinak pokud se litalo BnZ i na soucasne Laggy, tak taky nemely sanci. Ted uz nebudou mit vubec zadnou, protoze ani v krouceni to nezvladnout.

tak pravil Opitz... vidim LaGGa z betonu, co sam pada k zemi ve vyvrtce...


JJ podle tvých stránek ti pije krev téměř celý Il, máš ještě vůbec nějakou ???


podivej... ja za to nemuzu, ze je IL2 jenom hra. to je zdejsi argument cislo jedna. je to jenom hra. takze to tak ber. LaGGa vam asi Oleg zkrouhne... a proc? protoze je to jenom hra. a tobe pije krev zase zoomujici Fokac, na kteryho nemuzes. akorat o tom verejne nepises Úsměv

edit:
btw: pije mi to tak krev, ze jsem udelal o IL2 stranky a tedka se snazim rozjet Scorched Earth. holt... clovek se nezavdeci vsem... ale kvuli tobe tyto veci opravdu nedelam.
Upravil/a Opitze dne 01-02-2006 10:03
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Noram
CSL_Ucho napsal:
Konečně poznáte tu bezmoc, na smrt odsouzenejch, bezejmenejch hrdinů, v lakovaném hrobě.....bubububu

:sm6::sm6::sm6:


o to větší potěšení to bude když se na tom povede sestřel :sm29:

i když mám radši jaka jen sem zvědav co s tím udělaj teď
Upravil/a Noram dne 01-02-2006 10:04
 
http://noram.youaremighty.com/
Ucho
Noram napsal:
o to větší potěšení to bude když se na tom povede sestřel


dyť právě, hysterky, LaGG bude pořád velmi dobré letadlo...
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Opitze
a hlavne je to jenom hra :sm51:
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
XXX_Dazz
CZ_Opitz napsal:
a hlavne je to jenom hra :sm51:


Já to vím Šklebící se, ale ty dej tu krátkou větu raději za každý svůj článek na svém webu :yes:, aby to lidi, kteří ty stránky čtou nemátlo, že se opravdu nejedná o nic víc Šklebící se.


Edit: raději doplň "a hlavně je to jenom dobrá hra"
Upravil/a XXX_Dazz dne 01-02-2006 10:16
 
312_Lazy
Konečně poznáte tu bezmoc, na smrt odsouzenejch, bezejmenejch hrdinů, v lakovaném hrobě.....bubububu

jako třeba Aleljuchin, Kaberov, Popkov, Galčenko, Grigorjev, Ščipov a další? Šklebící se
Upravil/a 312_Lazy dne 01-02-2006 10:18
 
Opitze
co to, kdo to? Úsměv
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Ucho
Ty neznám :no: ještě jsem toho málo :sm8: :-)
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
GC3_Chroust

... clovek se nezavdeci vsem... ale kvuli tobe tyto veci opravdu nedelam.


Neboj Dazz to vi, vzdyt uz sem mu rikal ze Ty ty stranky delas jen kvuli, me, kdyz on ale trosku zarli no Mrknutí
 
XXX_Dazz
CZ_Opitz napsal:

tobe tyto veci opravdu nedelam.


tak to sry, ale nemáš to tam nikde napsané, já jsem myslelel....,
ale myslet se nemá Mrknutí
 
Opitze
ja to delam kvuli Reda Eda z CSL, ktery se na me nikdy nezlobi! :lol:
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
313_OTU_oblak
hmm......nejhorší na tom je že 109F-4 a G-2 do příchodu La-5FN jsou pánové východního nebe....rus se může relativně bezpečně cítit v jaku-3, jak-9U a La-5FN a La-7......a tím že zkrouhnou LaGGy dosáhneme toho že více začátečníku se bude modřit. a více lidí co létali obě strany se bude modřit....hrdinové budou umírat Úsměv Ale to je jedno....stejně jsem lítal spíš jaka kvůli výhledu Úsměv....ted dostane LaGG 300 kg navíc, jakinu nám taky zhorší. za chvíli si budu myslet že vzdušná nadvláda na východní frontě byla jenom výmysl a umění Pokryškinovy, Kožedubovy a Normandie Němen bandy...
 
GC3_Kane
já si myslím že toho lagga mi upravil Oleg přednostně už včera večer Vyděšený z 5000 jsem se nedostal z plochý a to jsem zkoušel všechno, nakonec jsem ani nevyskočil :yes:

jedině snad že by to nesimpatické poklepávání do trupu oravdu něco znamenalo:confused:

Šklebící seŠklebící seŠklebící se
 
http://3iap.org/forum/news.php
Ucho
OTU_oblak napsal:
....ted dostane LaGG 300 kg navíc...


Drobná oprava formulace, to není modré spiknutí, to jen autoři zjišťují, že ho simulovali se špatnou váhou. Takže nedostane navíc ale dostane tolik, kolik vážil, OK? :-) Nakonec dá se to trénovat už teď, vemte si místo obvyklejch 25%, plnou nádrž a +/- by to mohlo bejt.
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
313_OTU_oblak
ušáku, tak já si vezmu bomby...beru skoro vždy 100 procent Úsměv
 
Ucho
OTU_oblak napsal:
ušáku, tak já si vezmu bomby...beru skoro vždy 100 procent Úsměv


no a nebo tak... MrknutíCool
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,773,814 návštěv