March 28 2024 11:04:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 2
AH_Poti, CSW_Cassius Chaerea

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Lagg
RED13
Oleg Maddox

All LaGGs. ~300 kg weight was missed in each. Probably it went from Il-2 original FM tunings... But with changes of FM in FB, then in AEP and PF it was not checked.
And when I saw myself how it was climbing... I did request of programmers to check whats wrong.
The result of check gives that we forgot to correct weight from the 1st old FM, where some time we was need to change parameters by not correct way that to get right common picture.

To mi zůstává rozum stát..

Neříkal někdo že Laggy jsou správně namodelovaný.. přesně podle reality? To asi potom Oleg je wrong.. be sure.
 
1stCL_pbarry
CSL_RED13 napsal:
Neříkal někdo že Laggy jsou správně namodelovaný.. přesně podle reality? To asi potom Oleg je wrong.. be sure.


To rikal spis nejakej surrealista Mrknutí LaGG by mel (opet ta kouzelna sluvka) byt lehce podmotorovanej. Tj spatne zrychleni, spatny climb. To ze chodi/chodil za plynem uplne krasne neni/nebylo dobre.

Jsem hodne rad za vysvetleni..
Upravil/a 1stCL_pbarry dne 31-01-2006 18:28
 
barryk.webz.cz
XXX_Dazz
Už od začátku co létám Ila (začal jsem až FB ) jsem si říkal "ten lagg stoupá nějak podezřele dobře" mlčel jsem.
Teď si sypu popel na hlavu mohlo to být opraveno daleko dříve.
:sm6:
No, aspoň je pořád sranda. Šklebící se Šklebící se Šklebící se
Upravil/a XXX_Dazz dne 31-01-2006 18:51
 
AH_Cutora
Jeee, konecne budu moct s BF109G2 vymanerovat Lagga rovnou v normalnim boji a nemuset s nim 7 minut na plnym plynu hrat sachy s cilem prinutit ho to uvarit abych se mohl bezpecne na nej vrhnout?
 
1stCL_pbarry
tak tocit by mel porad o neco lip. Vtip je v tom, ze tocenim ztrati vice energie kterou bude pomaleji nabirat.
 
barryk.webz.cz
313_Gryzlov
Na jednu stranu mě těší, že se našlo vysvětlení, proč je LaGG v Ilovi lepší než JAK z dané doby .. na druhou stranu tím ztrácíme další letadlo schopné konkurence německým Bf109, když JAKy v Ilovi toho schopné nejsou.

Jsem zvědav, jestli se na něco podobného nepřijde i u JAKů, ale v opačném smyslu. "Je, promiňte, JAKy jsou méně stabilní než by měly být a ty síly v řízení? No my zapomněli ... " Vypadá to, že CFD nebude Čutoro od věci :rolleyes:

Vím že mi zítra utrhneš hlavu, ale pro pravdu umřu rád ... teda když jí budu mít ... Úsměv
Upravil/a 313_Gryzlov dne 31-01-2006 19:31
 
1stCL_pbarry
S tema Jakama mas pravdu no, napis olegovi at se proleti v JAKu :sm21:
 
barryk.webz.cz
Tajpan
Gryzlove , neboj, bude horšie. V dalšom patchi príde na Lavočky. Ved tie ponosy LW-lobby na lavočky už Oleg nebude môct počúvať ,tak im vyhovie.. Tak im to doprajme. Ešte že nám nesiahajú na IL2, ale... čo nie je , môže byť. :lucka2:




 
3BAP_Plavoo
3IAP_Dazz napsal:
Už od začátku co létám Ila (začal jsem až FB ) jsem si říkal "ten lagg stoupá nějak podezřele dobře" mlčel jsem.
Teď si sypu popel na hlavu mohlo to být opraveno daleko dříve.
:sm6:
No, aspoň je pořád sranda. Šklebící se Šklebící se Šklebící se


ako to mozes povedat ?? to sa zda iba mne, ze nema zrychlenie, nestupa, toci dobre ale bez rychlosti... a oleg este pritvrdzuje...:no:
 
3iap.org
AH_Ronsoc
Neboj nebude to mat lahke ani Lagg ,Yak ,Bf109 :sm20:
 
313_Gryzlov
Nevím jestli mám pravdu. Jenom se domnívám. Něco málo se dá ověřit pomocí simulace. Už jsem si dal jako úkol pro volné chvíle na tento rok, ale ke konečnému výsledku mi bude chybět pár věcí ... skutečný tvar křídla (geometrické zkroucení, tvar ovládacích ploch), převody Smutný
 
XXX_Dazz
Plavoo, klapky, kolikrát jsem ti říkal, po startu se zavírají klapky :lol:
 
3BAP_Plavoo
ale naozaj lagg je pomale lenive :sm25:
Šklebící se
 
3iap.org
Ucho
BTW zachovejte paniku... ještě nic nevyšlo :-) Jo a až výjde tak to stejně bude vyvážený jak veřejnoprávní instituce :-)))
Žije, žije ve stepi jeden v suché otepi.
Druhý v láptích pod pařezem, třetí v díře mezi bezem.
Ať si jsou, tam kde jsou. Ať sem na nás nelezou.
 
Tajpan
3IAP_Dazz napsal:
Plavoo, klapky, kolikrát jsem ti říkal, po startu se zavírají klapky :lol:


Kua, Lagg má klapky??? len mi teraz nepovedzte, že má Lagg automaické zatahovani podvozku!!! Lebo stále mačkám na manuál a žiadna hlášku o zatvorenom podvozku som ešte nevidel.Vyděšený A stále pristávam na brucho. Šklebící se
 
XXX_Dazz
To máš z toho, že čteš furt knížky o migach a ve škole jsi nedával pozor :sm16:
 
312_HeRa
Jakej mechanik mi saha na LaGGinku :sm26: :sm41: :sm23: :lol:
Ja jsem zadny upravy nechtel Úsměv
 
312raf.com
alert
Jen si ty Lagginy užívejte, do pátku už moc času nezbýváŠklebící se
 
Opitze
LEGRA_HeRa napsal:
Jakej mechanik mi saha na LaGGinku :sm26: :sm41: :sm23: :lol:
Ja jsem zadny upravy nechtel Úsměv


LaGG mi jako pilotovi za Nemce, pil v poslednim patchi krev, to co dokazal nastoupat na klapkach tesne u zeme, po dlouhem krouceni kolem 250km/hod, to bylo opravdu MOC.
ted holt to nepujde, takze budou vyvrtky, bude ztracet energii... a tak je to spravne, tak to ma byt.

A ted upravit Jaka a vsichni budou litat Jaky a Gryzlov bude jejich guru Úsměv

Jinak pokud se litalo BnZ i na soucasne Laggy, tak taky nemely sanci. Ted uz nebudou mit vubec zadnou, protoze ani v krouceni to nezvladnout.

tak pravil Opitz... vidim LaGGa z betonu, co sam pada k zemi ve vyvrtce...
Válka a korupce se nedá oddělit.

Dosažení kritické meze korupce téměř vždy vyvolá občanskou válku. A válka vyvolá ještě větší korupci. A tato korupce vyvolá další nestabilitu, která oslabí již tak oslabené demokratické instituce. Oslabí demokratickou kontrolu elit, kontrolu vlády, kontrolu státní autority. Války vedou armády a jejich generálové. A armády z podstaty nejsou demokratické instituce. Pro generály armád je válka požehnání. Kdo podporuje válku vedenou zkorumpovaným státem, podporuje jak samotnou korupci, tak v důsledku i úplné zničení demokracie a svobody v tomto státě.
 
Flym
CZ_Opitz napsal:
tak pravil Opitz... vidim LaGGa z betonu, co sam pada k zemi ve vyvrtce...


no, hlavne že už Opička nebude smutná Mrknutí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,840 návštěv