March 29 2024 10:29:30
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 8

· Piloti on-line: 1
Pino1350

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS Bf.109K-4
Hoper
Už taky máte klíč pro Kurfürsta ?
Jsem na DCS webu teď něco hledal a koukám, že u befka mám jiné tlačítko než všude jinde. Tak jsem si na něj kliknul a co myslíte ? No mám ho tam Úsměv
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
WT_Horrido
Já tam nemám nic!

Ale možná to bude tím, že jsem ho nekoupil.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
CSL1_Talbot
A ja ho ani nekupim,pokial nebude nejaka ww2 mapa,tak na to kaslem.
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
Hoper
Hormuzský průliv ti nebude vyhovovat ? ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
CSL1_Talbot
NeVyděšený
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
Baron
Hoper napsal:

Už taky máte klíč pro Kurfürsta ?
Jsem na DCS webu teď něco hledal a koukám, že u befka mám jiné tlačítko než všude jinde. Tak jsem si na něj kliknul a co myslíte ? No mám ho tam Úsměv


Jj mám. Len musíme počkať až do novembra Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Rumcajs
Tak jsem si stáhl toho Kurfiřta a zkusil jsem letmo tu intercept instant misi. Sundavám hezky ten dopravák a těsně za ním přitáhnu. A bum, křídlo fuč a hořím. Za mnou je ještě AI 109, tak si říkám, třeba si chtěl taky vystřelit a omylem mě trefil. Nahodím tu misi znovu a to samý, jen ta druhá stodevítka u toho nebyla. Aha, já lámu křídla. Normálně na vysoké rychlosti to ulomí křídlo prostým přitažením páky. Nemám FFB, takže mě nic dopředu nevarovalo, že to už bylo moc. Jsem si myslel, že 109 měla při vysoké rychlosti tak tuhou vejškovku, že to pilot nebyl schopnej poslat do vysokých g. Nebo to u K4 už bylo odstraněný natolik, že to šlo?
Non est specifica
 
magot
Taky na to dlabu ... bez WWII mapy ... a ta bude kdo ví kdy ..
 
310_cibule
Já už mám klíč pár dnů, ale stáhnout ze stránek se to doteď nedalo (což je při mém dvojboji Steam + DCS WWII: Backer Reward klíčové ;-). Befko vyzkouším , ale opravdu se těším až na "jug". Slibovaná mapa Normandie by taky bodla. Ostatně mám ji ve svém profilu na DCS stránkách taky napsanou mezi "rewards".
Upravil/a 310_cibule dne 04-12-2014 13:05
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Jen aby vyšla ještě za našeho života Úsměv
 
310_cibule
No co, v nejhorším si ji zalítají až moje vnoučata.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
aneb v závěti bude: Pepíkovi a Aničce odkazuji krom usedlosti se stodolou i pole za lesem, rybník, traktor a klíč k DCS mapě Šklebící se
 
313_Nevo
mne osobne nejaka WWII mapa nechyba, komentoval bych ju slovami 'tolko to muselo dat prace a pritom taka blbost' Úsměv

za starych dobrych casov boli mapy a boli pozemne jednotky. mapy sa nazyvali mapy a niektore pozemne jednotky sa nazyvali tanky. a nic tomu nechybalo Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Rumcajs
Nojo, staré dobré časy. Všechno bylo fajn, svítilo sluníčko - to si dobře pamatuju a bylo levněji. Za dvě koruny bylo mlýko a za deset máslo. A mapy jsme měli jen papírové. Zato když přijeli milicionáři na besídku, povozili nás ve skutečném GAZu po školní zahradě a premianti si mohli sáhnout na samopal.
Non est specifica
 
313_Nevo
no zas tak stare som nemal na mysli Šklebící se
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
LEON
Saburo napsal:

...
DCS WWII nebude a kdo na něj čeká, se nedočká, ta hra skončila spolu s kickstarterem...


Ukončení DCS: Europe 1944 už bylo někde oficiálně ohlášeno?
 
https://www.rcfree.eu
310_cibule
LEON napsal:

Saburo napsal:

...
DCS WWII nebude a kdo na něj čeká, se nedočká, ta hra skončila spolu s kickstarterem...


Ukončení DCS: Europe 1944 už bylo někde oficiálně ohlášeno?


Ne, nebylo. Poslal jsem prostřednictvím kickstarteru peníze na DCS WWII a dostávám letadla, která mi slíbili (tedy se značným zpožděním). V mém profilu na oficiální stránce DCS je i nárok na tu mapu. Akorát s tím už nemá nic společného Ilja, což není zase až tak špatná zpráva ;-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Saburo napsal:

Mapa netřeba, stejně je to většinou jedno nad čím se letí, trochu mrzí nedostatek pozemních/námořních jednotek, ale vlastně i bez nich to jde a to zatraceně dobře...
ona je to taková hloupoučká čecháčkovská výmluva to že to nekoupím, protože jakási zásadní věc (ve skutečnosti jen nějaká naprostá a marginální blbost) tomu brání
Hlavně ať je rychle Spit a Džbán Mrknutí. Budou perfektní i nad Kavkazem.

DCS WWII nebude a kdo na něj čeká, se nedočká, ta hra skončila spolu s kickstarterem...

Alenka za zrcadlem by to viděla úplně jinak ...
 
313_Nevo
Aj ten nedostatok pozemnych jednotiek riesi napr mod
http://forums.eag...ostcount=1
napr. ACG server tento mod pouziva na dotvorenie nejakej atmosfery

No DCS 2.0 a NTTR mapa maju meskanie min rok uz teraz a budu mat vacsie, takze toho DCS WWII sa fakt dockaju az nase vnucence Úsměv co dodat? jedine svatu trpezlivost

Ono tie DCS stroje su hlavne o tej simulacii tych strojov. Nehovorim ze je lepsia alebo horsia ako v inej hre, ale dava hracovi pocit zadosucinenia ked zvladne ovladat ten dany stroj.
Svojho casu som na il2 DF serveroch uz ani nepristaval, skoncil suboj, doletel som nad nase uzemie a skocil, aby som mohol hned naskocit do dalsieho lietadla a ist do boja. V DCS si zase uzivam aj ten navrat na zakladnu a pristatia ktore su proste opat vyzvou. Ten pocit z vedenia toho simulovaneho stroja je pre mna zase o kus dalej ako v starom il2.
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
CSAF_Sajonez
Já už s kolegou z letky K-4ku mám a můžeme vřele doporučit. Je to s ním pranice jako se skutečným mezkem, ale když člověk nepovolí otěže, je to pekelný stroj Šklebící se Nějaké bugy tam jsou, ale snad je časem opraví. Flight Model opravdu překvapil. No kdyby někdo chtěl bližší info od amatéra, stačí se ozvat Úsměv. Pár hodin už na tom mám. Screeny jsou z full real serveru ACG WWII Server.

[img]http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/10/10567/10567531_1d16d3592a7a54d7e754c6e1a061400a/images/Screen_141213_165641.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/10/10567/10567531_1d16d3592a7a54d7e754c6e1a061400a/images/Screen_141213_170900.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://img9.rajce.idnes.cz/d0902/10/10567/10567531_1d16d3592a7a54d7e754c6e1a061400a/images/Screen_141213_214544.jpg[/img] is not a valid Image.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,659 návštěv