March 29 2024 08:45:24
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 1

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS Mig-21Bis
Fishbed64
Tady mate malou inspiraci na stunt...staci si v DCSku vyhlidnout rovnej kus silnice...Šklebící sezadna sranda navic polaci na videu litaj PF s tim to muselo bejt jeste tesi:

YouTube Video



Upravil/a Baron dne 21-09-2014 16:25
 
Voyk
V dobách dávno minulých i naši sokoli přistávali na měřínském úseku D1 a stojánku měli v pravo na konci ve směru na Prahu.
 
magot
ZVP_Iceman napsal:
Takhle to je správně.... Mrknutí, takhle fungovala jedna jednadváca z těch několika mnoha, co jsme měli u letky, kde jsem mechanikoval. Byl to pro piloty docela voser, až tedy na toho jednoho, co přistával s padákem i za sucha, kdy všichni ostatní přistávali bez padáku, jen jezdili až poslední spojkou. Byla docela sranda ho sledovat, jak se táhne s padákem na stojánku asi dvacet minut.....pro chudáčka mechnika, co měl službu na padákách to bylo supr, protože nemusel půl kiláku pro padák a pak se s ním půl kiláku táhnout zpátky na místo.....

To je sice pěkný ale z pozice DCS kde je v nastavení i tlač. drag chute - disconnect by to mělo fungovat.
A to především proto aby se dalo přezbrojit dotankovat a znovu odletět (bez padáku) a nyní to není možné. Takže to je bug Úsměv

Jinak rakety r-3r a r-3s jsou docela dobrý šunky trefit s tím něco co minimálně mavévruje (nedejbože aby cíl vypouštěl klamné cíle) je docela umění Úsměv
Nicméně kanon zdá se být velice účinný akorát neumím nastavit gyro zaměřovač aby byl řízený radarem ani nevím jestli to migina umí Smutný
Otázka pokud aktivuju druhý zásobník kanonu a ten první nemám vyplácaný, tak s k tomu prvnímu už nezle vrátit?
Upravil/a magot dne 21-09-2014 13:20
 
olda Olde maly
magot napsal:



Nicméně kanon zdá se být velice účinný


Má to mít dvojkanon, ne?
 
Voyk
Aby ne při tý kadenci Šklebící se.
Verzi bis sem sice neviděl, ale dva zásobníky? To se my nechce věřit.
 
magot
Voyk napsal:

Aby ne při tý kadenci Šklebící se.
Verzi bis sem sice neviděl, ale dva zásobníky? To se my nechce věřit.

Má 3 pásy/zásobníky
 
magot
olda maly napsal:

magot napsal:



Nicméně kanon zdá se být velice účinný


Má to mít dvojkanon, ne?

Jo dvoj kanon
 
1stCL_Novotny
Voyk napsal:

V dobách dávno minulých i naši sokoli přistávali na měřínském úseku D1 a stojánku měli v pravo na konci ve směru na Prahu.


Spešl rovných, podbetonovaných silnic je plné pohraničí. Mrknutí Dnes už bohužel neudržovaných a neprořezávaných.
 
57thMH_Edison
magot napsal:

Voyk napsal:

Aby ne při tý kadenci Šklebící se.
Verzi bis sem sice neviděl, ale dva zásobníky? To se my nechce věřit.

Má 3 pásy/zásobníky


No mě by hlavně zajímalo kam by se ty 3 pásy narvaly. Na vlastní ploutve jsem pomáhal nabíjet 21MF a standartních 200 nábojů na jednom pásu bylo až dost ...Šklebící se

Jo a jedině pokud si dobře pamatuji to má 3 pyronáboje na natažení závěru pro opakované natažení při zaseknutí náboje nebo nějaké neplechy.
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
1stCL_Novotny
Božínku mistr Edi.Úsměv
 
57thMH_Edison
X Novotny napsal:

Božínku mistr Edi.Úsměv


Heloouu pane ....
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
57thMH_Edison
Mě by spíše zajímalo proč na obyčejné ovládání podvozku, klapek, padáku a brzdících štítů mám mapovat 3 -dele tlačítek ...... Naštvaný
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
Host
Protože kdyby to bylo zjednodušeno oproti reálu, tak bys psal přesný opak: "Jaktože je to tak, když v reálu se muselo ještě udělat to, to a to..." Mrknutí
 
57thMH_Edison
UVP_Apo napsal:

Protože kdyby to bylo zjednodušeno oproti reálu, tak bys psal přesný opak: "Jaktože je to tak, když v reálu se muselo ještě udělat to, to a to..." Mrknutí


Neříkám pokud to někdo chce ťukat myší tlačítko po tlačítku a přepínač po přepínači klidně no problem, ale kolik lidí si toho může dovolit namapovat na své lítací aparáty.
Jo být už na světle světa OCULUS a k tomu nějaká ta virtuální rukavice tak bych taky ťukal do bezvědomí. Šklebící se
RUM ZBYSTŘUJE ZRAK A ZJEMŇUJE PILOTÁŽ
 
magot
Bunny fighter Šklebící se Jedná se údajně o český mig ...
www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/d3b/Unbenannt-3_Kopie.jpg
[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/66426_681479505200333_647786262_n.jpg[/img] is not a valid Image.
 
WT_Horrido
Hehe Šulc bude mít radost.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
olda Olde maly
WT_Horrido napsal:

Hehe Šulc bude mít radost.


Že by udělal víkendovku? Spíš by to nějaký výrobce obtisků mohl přidat do dekálů.
 
magot
olda maly napsal:

WT_Horrido napsal:

Hehe Šulc bude mít radost.


Že by udělal víkendovku? Spíš by to nějaký výrobce obtisků mohl přidat do dekálů.

A dyk sou:
[img]http://www.militarymodelling.com/sites/1/images/member_albums/62034/390777.jpg[/img] is not a valid Image.
 
WT_Horrido
Jo jo, je http://www.eduard...-1-48.html
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
magot
tady stavba:
http://www.themod...-club.html
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,601,030 návštěv