April 24 2024 09:45:44
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - Neoficiální Addony a MODy
 Vytisknout diskuzi
Mapa CSR - Lynx
magot
Nevíte vyšla někdy tahle mapa na Ostravskou operaci?
http://www.sas194...888.0.html
 
saldy
CzechTexan... škoda že tento člověk evidentně z Čech tady s náma nekomunikuje.

Moc rád bych viděl tuhle mapu tak významnou pro ČS letectví dokončenou!
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
Ne je to američan z Texasu, ale má evidentně nějakou slabost pro Čechy, kdo ví proč ..
 
olda Olde maly
A hlavně má dobře Olomoucká letiště Mrknutí
 
310_cibule
magot napsal:

Ne je to američan z Texasu, ale má evidentně nějakou slabost pro Čechy, kdo ví proč ..


V Texasu (a v Illinois) žije nejvíc Američanů s českými a slovenskými předky. V některých okresech až kolem 50 procent. Tak možná proto.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
CSW_Cassius Chaerea
Ještě Ohio, tam jich bývalo také dost.
 
magot
Tak prej CzechTexan tu mapu na SaS nedával páč nebyl ohlas ... že prej ji pro nás nahraje, jen dodělá pár věcí a měla by to bejt final verze.
To by jsme pak mohli dát někdy v zimě specku, laviny, šturmy, fockeho-wulfy a noční 110tky, mraky téček a hektolitry vodky Vyděšený
 
Koty
magot napsal:

Ne je to američan z Texasu, ale má evidentně nějakou slabost pro Čechy, kdo ví proč ..


Nemluvíval on tady dřív s nama? Možná si ho s někým pletu - ale já fakt mám za to, že tady s nama žvanil po česky.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
olda Olde maly
magot napsal:

Tak prej CzechTexan tu mapu na SaS nedával páč nebyl ohlas ... že prej ji pro nás nahraje, jen dodělá pár věcí a měla by to bejt final verze.
To by jsme pak mohli dát někdy v zimě specku, laviny, šturmy, fockeho-wulfy a noční 110tky, mraky téček a hektolitry vodky Vyděšený


Radime, Ty jsi s ním v kontaktu? Jestli by nám nespravil ty Olomoucký letiště. Třeba za ty Olomoucký hangáry, který jsem dělal a v HFSX nejsou. Což? Mrknutí
 
Uzin
olda maly napsal:


Radime, Ty jsi s ním v kontaktu? Jestli by nám nespravil ty Olomoucký letiště. Třeba za ty Olomoucký hangáry, který jsem dělal a v HFSX nejsou. Což? Mrknutí


Tak proč se s ním nespojíte vy, klucí ?
Byl by jistě vděčen za povzbuzení.
 
magot
No zkusit to můžeme. Za zeptání nic nedáme .. Btw co ty tvoje bunkry Oldo, máš je fertig?
Na Ostravsko by se taky hodily a hlavně tam byly použity v boji.

A co náš skalní příznivec NIK? Šklebící se
 
olda Olde maly
Čéče Uzine. Ty mu tam píšeš, že má blbě Olomoucký letiště, ale blbě ho máme my Cool Když tak to tam oprav Úsměv
 
Uzin
olda maly napsal:

Čéče Uzine. Ty mu tam píšeš, že má blbě Olomoucký letiště, ale blbě ho máme my Cool Když tak to tam oprav Úsměv


Nepíšu, že to má blbě, jen že ty máš návrhy jak to zlepšit (=improve).
Na takováto nedorozumění je mi líto času.
 
olda Olde maly
Se hned netřep. Nemám totiž žádný návrh jak tu Jeho mapu vylepšit. On by mohl nám opravit ty Olomoucký letiště (jejich umístění), když už tady nikdo není, kdo by to udělal. A na oplátku nabízím hangáry na Olomoucký letiště, které v HSFX nejsou, a tudíž jsem je udělal. Toš asi tak. Úsměv
 
magot
dyk tu mapu ještě nikdo neviděl Šklebící se
Oldo a jak s těma bunkrama, jsou hotový, nebo ne? Jakej je stav?
 
Uzin
CzechTexan napsal na SAS:

hi Ivan, yes, I understood that Olda Maly was referring to errors on the other map that he has. As of now, nobody has my Ostrava map. I will hopefully upload mine this weekend. They can add the new hangars if they want to do it themselves. They can also add other objects and add landmark buildings where necessary. I just ask that they do not make changes to airfields, unless it is a big issue and they notify me first.

To answer some of their questions about me...
I am American, living in Texas. My great grandparents were all immigrants from Moravia - as most Czech immigrants to Texas were from Moravia. Yes, there are Czech communities in Texas but as more years pass they get more "Americanized". However, they do have festivals and try to hold on to their heritage.

Unfortunately, I do not speak Czech but maybe some basic words - as most of my generation speaks only English.
I did not know about their website and forum and I do not know the language so that is why I did not participate.
I wish them well and would like to thank them for reaching out to me about this map.

If they would like to comment about the map they can do that here or send a PM. I can use Google Translator if it's in Czech!
Ivan, can you tell them what I wrote here? I'd appreciate it. Thank you for being the go-between ;D
-Jeff/CT
 
olda Olde maly
magot napsal:

dyk tu mapu ještě nikdo neviděl Šklebící se
Oldo a jak s těma bunkrama, jsou hotový, nebo ne? Jakej je stav?


Olomoucký letiště v Neředíně na mapě není. Tudíž Olomoucký je totálně blbě. Ostatní jsem nestudoval. Takže je dobře, že ji ještě nikdo neviděl. S bunkrama je to stejný jako posledně. Přes léto nebyl vůbec čas na něco šáhnout.
 
Uzin
olda maly napsal:

magot napsal:

dyk tu mapu ještě nikdo neviděl Šklebící se
Oldo a jak s těma bunkrama, jsou hotový, nebo ne? Jakej je stav?


Olomoucký letiště v Neředíně na mapě není. Tudíž Olomoucký je totálně blbě. Ostatní jsem nestudoval. Takže je dobře, že ji ještě nikdo neviděl. S bunkrama je to stejný jako posledně. Přes léto nebyl vůbec čas na něco šáhnout.


Na které mapě ???
Na téhle ?
i734.photobucket.com/albums/ww341/Uzin_2009/Olomouc%20Neredin_zpslpo3panw.jpg

Co takhle nakreslit tvoji představu o umístění do mapy ?
 
olda Olde maly
Ne. Texan ho má správně. Na naší je naprosto blbě. Respektive tam Neředín není vůbec. Olomouc měla letiště dvě. Vojenský (Neředín AEROKLUBÁCKÝ. Tak jak to má Texan na svý mapě.
 
Uzin
olda maly napsal:

Ne. Texan ho má správně. Na naší je naprosto blbě. Respektive tam Neředín není vůbec. Olomouc měla letiště dvě. Vojenský (Neředín AEROKLUBÁCKÝ. Tak jak to má Texan na svý mapě.

To je přece Texanova mapa. To je řeč jak rozprávka. Končím.Smutný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

34,752,011 návštěv