April 18 2024 16:31:04
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 1
Algy

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS A10-C
clone9cz
xxx
 
http://www.wwii-illusion.net
BP_Iceman
Ahoj.
Mám prosbu. Mohl by mi někdo poradit ohledně tvorby a úpravy zbraňových profilů. Když totiž vytvořm vlastní misi a i když použiju nějakou předvolenou sestavu výzbroje,tak ve hře nemám žádný zbraňvý profil a v "inventory" mnohdy nejde navolit výzbroj,kterou to detekuje. Tomuhle prostě nějak nerozumím.
V misích např. stažených to obyčejně není problém.
díky za radu.
 
magot
DSMS - CREATE NEW SAVED WEAPON PROFILE
1. Select OSB of wpn (or multiple stations of same wpn)
Wpn lights solid green and M/ inserted before name in centre
2. OSB 2 (PROF) - change profile settings (see details for specific wpns below)
3. Enter new profile name in scratchpad
4. OBS 18 (NEW) - enters new profile name
5. OBS 3 (SAVE) - saves new profile
6. OBS 1 (STAT) - to return to DSMS STATUS page
https://forums.ea...ntid=50630

Tady je ke stáhnutí appka pro rychlou tvorbu profilů v DSMS
https://sasolns.w...-app-help/
Upravil/a magot dne 23-07-2017 13:15
 
BP_Iceman
Díky za odpověď.
Ale pořád to nějak nefunguje. Ta apka píše,že nemůže nahrát profily z knihovny a nebo,že mise neobsahuje A-10C jako letadlo hráče.
Na některé pylony nelze zadat výzbroj,která je na nich fyzicky podvěšena např AIM-9, Mavericky to sice detekuje,alepoložka výzbroje"střely" tam vůbec není.
A co se týkče profilů,tak tam je jenom "weapons OFF" ale jediné tlačtko co má nějakou funkci je OSB1 "stats" viz link.
http://iceman76.r...eznzvu.jpg
 
magot
hmmm ta appka mě fugovala pod 1.2 kdysi, je možné že už je nekompatibilní ...

možná ještě tady jestli něco nepochytíš:
YouTube Video



 
BP_Iceman
Ahoj.
Tak jsem tu ještě jednou s prosbou o radu.
Studoval jsem , zkoušel a něco je stále špatně. Už jsem i přeinstaloval modul A-10c ale stále nic. Instalici jsem nechal několikrát opravit a beze změny.
Problém je v tom,že pokud si nechám vyzbrojit letadlo a provedu kompletní startovací proceduru, tak po nahrání dat to v položce DSMS naprosto ignoruje sestavu podvěšené výzbroje a a v profilech je pouze "weapons off". pokud ze souboru "miz." (uložené mise) vymažu složku DSMS ,tak se výzbroj nahraje i korektně včetně profilů,nicméně již nikdy to nejde změnit. Tedy pokud složku DSMS z "miz." souboru znovu nevymažu. A to mi přijde jako blbost.
dělám něco blbě???
 
magot
Zřejmě je tam potřeba restart a systém znovu nahrát:

Once the weapons are loaded you go to the right MFCD. Press Msg OSB button for 3 seconds or till it becomes the options page for the CDU pages. After you then hold the load OSB till it highlights and then press the MSG TGP or Mav page and it will be replaced by the load menu. Then reload DSMS and go get em
-----------
-----------
Once the weapons are loaded on the plain you need to do a LOAD on the MFCD. This will search the hard points for the weapons that are on the plane and update the DSMS to the curint load out.
If you dont have the Load tab on your MFCD botom row of buttons. Pick one and hold it for 3 seconds. A new page will come up look for the load button. Hit the load button then hit any of the buttons on the botom row. This will assine the load to that button. Now hit the load button and the load screen will come up. hit load all or load DSMS. wait for it to load then check the DSMS page to see that it is up to date. Your DUN


Už jsem to asi 100 let nedělal, takže už z hlavy fakt nevím. Ale v manuálu to není, to je fakt.
 
BP_Iceman
Jo jo ,o tom vím,ale bohužel to nefunguje. Prostě tam zůstane kouslá nějaká konfigurace a nelze změnit. A když náhodou změnit jde, tak tam stejně nejsou ty profily. tak nevím jestli je to modulem a nebo mojí instalací,prostě jsem na to zatím nepřišel.
 
Aces_Wild
BP_Iceman napsal:

Jo jo ,o tom vím,ale bohužel to nefunguje. Prostě tam zůstane kouslá nějaká konfigurace a nelze změnit. A když náhodou změnit jde, tak tam stejně nejsou ty profily. tak nevím jestli je to modulem a nebo mojí instalací,prostě jsem na to zatím nepřišel.

Myslíš toto?
YouTube Video


 
BP_Iceman
Jo,tak takhle by to mělo fungovat,ale...
Vyzbrojím/přezbrojím letoun, nechám znovu nahrát data a.... nic. Na závěsnících to stále ukazuje zbraně co tam nejsou, respektive ty co se někdy dříve podařilo úspěšně podvěsit a jen k nim jsou profily. Takže i když to (výzbroj) přiřadím manuálně, a ne vždy to vůbec jde. Tak pokud použiju odlišnou výzbroj tak k ní neekzistuje profil a nejde vytvořit. Ale teď na MB2 serveru jsem zatím problém neměl,takže to moc nechápu.
 
magot
Hádám zkoušíš v offline hře v 1.5? Zkusil jsi i 2.1? (mělo by to samozřejmě fungovat v obou)
Upravil/a magot dne 27-07-2017 09:54
 
BP_Iceman
no jasan 1.5.7... open Beta. Jinou instalaci ani nemám. On-line MB2 server šlape v pohodě,teď odzkoušeno. Trochu jsem tušil,že by to mohlo být instalací.
No jestli se dožijeme 2.5 ,tak to snad nějak doladíŠklebící se
 
magot
Nicméně pokud to v open beta a v 1.5 fakt nejde, tak jim to napiš do bug threadu ED fóra
 
Fiks
BP_Iceman napsal:

Jo,tak takhle by to mělo fungovat,ale...
Vyzbrojím/přezbrojím letoun, nechám znovu nahrát data a.... nic. Na závěsnících to stále ukazuje zbraně co tam nejsou, respektive ty co se někdy dříve podařilo úspěšně podvěsit a jen k nim jsou profily. Takže i když to (výzbroj) přiřadím manuálně, a ne vždy to vůbec jde. Tak pokud použiju odlišnou výzbroj tak k ní neekzistuje profil a nejde vytvořit. Ale teď na MB2 serveru jsem zatím problém neměl,takže to moc nechápu.


Tak jsem to zkusil na stable 1.5.7 i na 2.1 a na obou jde po výměně výzbroje znova nahrát data.Udělal jsem si off line misi.
Jenom A-10C na jednom letišti.Vybíral jsem z přednastavených profilů výzbroje.
 
magot
pak je asi zakopanej pes na open beta nebo iceman dělá něco špatně nebo tam je konflikt modů
 
BP_Iceman
Ne ne , bez módů,opravená instalace. Dělá to bordel jen když ta mise proběhne "mission editorem". našel jsem na ED foru zřejmě obdobný problém někdy z roku 2011. V roce 2014 poslední zmínka. https://forums.ea...hp?t=73044. No ale asi byl problém ojedinělý. Přišel jsem na to jak to trochu přečůrat: vymazat ze souboru.miz složku DSMS, spustit misi v editoru a na každý závěsník jinou zbraň. Potom vymazání se vždy korektně nahrají a díky tomu myšmaši mi zůstanou profily zbraní. Přiřadit už to pak jde ručně. Sice vyrážím klín klínem , ale zalítám si.
 
magot
hmmm asi editor chybně exportuje sekci DSMS
a nebo se prostě nesmí editovat stávající profil a vždy vytvořit nový jak píše tady:
If You modify an existing weapon profile and rename it , You will get this problem. Always make a new profile from scratch and DON'T use the default prefix categories (anti-armor, anti-Infantry, training etc.)

 
Mira
Taky se na něco zeptám ..
Jsem zvyknutý z BMS že když odpaluju Mavericky tak tlačítkem Missile step přepínám mezi závěsníky..jak se to dělá u A10 ?
Edit : že by DMS doleva/doprava Úsměv ?
Upravil/a Mira dne 31-07-2017 13:27
 
AJaromir
Přepíná se automaticky nebo podle profilu v DSMS.
 
Mira
No automaticky mi to nedělá, protože jak to rychle odpaluji, tak to lítá všechno z jednoho závěsníků a potom musím trimovat jak vzteklý..
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,716,669 návštěv