April 27 2024 08:53:38
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - DISKUSE
 Vytisknout diskuzi
Normandie 43/44
LesniHU
Proc neni na Normandii 44 Tempest?
 
1stCL_Fucida
hmmm..rafinovaná otázka..měl by tam být? V jakých počtech? Já bych ho k nám na Normandii dal, samé Thunderbolty jsou nepříjemné, tak ať je doplní něco hloubkovějšího.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LesniHU
No, mel by tam byt, na presne pocty se na AH pokud vim nehraje (nic je tam nepocita), ale jestli se bojite nejakyho pretempestovani, staci ho dat na tu test runway ke spitum VIII (nebo co na ni je).
 
313_OTU_oblak
čekám kdo tam bude chtít dorniera Šklebící se

a co ju88 a mossie?ty už tam jsou?
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 15-02-2006 21:06
 
1stCL_Fucida
LesniHU - já právě myslím na CLDS..každý dedikáč má svojí Normandii 1944, naše je samozřejmě ta nejhezčí, nejreálnější a nehratelnější ze všech .. no, jak jinak Úsměv. Ale potřeboval bych alespoň nějaký odhad, jestli jich třeba mohlo být 1/10 oproti Spitfirům, nebo tak něco. Nemusí to být přesné, stačí jen něco takového.

Oblak, Ju 88 & spol se do našich map postupně dodělávají.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
312_Jura
Spit MkVIII a MkIX maji v Ilku naprosto stejne parametry..
 
http://spitfire.ic.cz/
AH_Cutora
Fuci, tohle je o dedikaci AHcek Mrknutí


Abych rekl pravdu, ted jsem par uprav map od Krakena primo vzal a strcil na server a ani jsem je nezkoukl, takze nevim ktera letadla tam pribyla a ktera ne.

Tempik nevim jestli tam je, ale predpokladam, ze ho tma Kraken urcite daval.

Ohledne Ju88. V tomto roce na teto mape je podle meho nazoru dost nadbytecna. Tato mapa je o obrane se proti spojeneckym naletum na stanoviste V-I. Ale proberu to nekdy s Krakenem.
 
AH_Ronsoc
[quote]1stCL_Fucida napsal:
LesniHU - já právě myslím na CLDS..každý dedikáč má svojí Normandii 1944, naše je samozřejmě ta nejhezčí, nejreálnější a nehratelnější ze všech .. no, jak jinak Úsměv.

:sm52::sm41::lol:
 
1stCL_Fucida
Čutora, já vím o čem to je..proto ti do toho taky nijak nemluvím, jen se ptám na detaily, abych to mohl aplikovat u nás, jestli by to byl moc velký problém, tak bych mohl založit zvláštní vlákno, ale imho by to jen přehlcovalo databázi Mrknutí
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
AH_Cutora
V poho Fuci. Ja jen ze to vypadalo, ze mas za to ze kluci pisou o vasem dedikaci.
 
HP_Clo-Clo
Ne oba se mílíte, píšou o Normandii na hanácích, ta je nejlepší ... :sm36:
 
http://www.hanackaperot.ic.cz
LesniHU
Cutoro, Mosquito tam prave bylo, ale Tempesty ne. Ale mozna to byla Normandie leden 44 Úsměv. A samozrejme nemuzu vyloucit, ze jsem je jen prehlednul.

1stCL_Fucida napsal:
Ale potřeboval bych alespoň nějaký odhad, jestli jich třeba mohlo být 1/10 oproti Spitfirům, nebo tak něco. Nemusí to být přesné, stačí jen něco takového.
Tempest: prvni squadrona plne vybavena v breznu, spolu s dalsi zacala operovat v dubnu, treti na prelomu cervna a cervence. To byly Tempesty prvni serie. V cervenci a srpnu pribyly dalsi tri squadrony, to uz byly stroje druhe serie.
+25 spit: prvni dve squadrony zkonvertovany na zacatku kvetna 44. Dal nevim.

S celkovym poctem spitu v Britanii to srovnat nemuzu, protoze nemam jejich pocty. Mam jen neoverenou informaci poctu squadron v cervnu 43: 19*MkIX,2*MkXII,34*MkV (kdosi to kdysi postnul na forum).

Srovnanim s fw190 muzu slouzit lepe:
Luftflotte 3 (Francie, Belgie, Holandsko), k 31.5.44, jednotka - tabulkovy stav - skutecny:
Stab J.G. 2 - 3 - 0
I./J.G. 2 ? - 19 - 14
III./J.G. 2 - 29 - 19
Stab J.G. 26 - 2 - 2
I./J.G. 26 - 33 - 23
II./J.G. 26 - 32 - 25
III./S.G. 4 - 34 - 29
I./S.K.G. 10 - 33 - 19
4.(F)/123 - ? - ?
5.(F)/123 - ? - ?
coz je 185 celkem, 131 pouzitelnych + dve jednotky navic. V te dobe operovaly 2 squadrony Tempestu (3. a 486.), to je tabulkove 40 letadel.

Takze v te dobe mame tabulkove jeden Tempest na ctyri a pul fockewulfa (tabulkove). Kdyz pocitame jen J.G. jednotky, mame to jedna ku trem. Spitu +25 byly take 2 squadrony, takze pomery jsou stejne.

Pocty Fw190 brany odtud: http://fw190.hobbyvista.com/oob.htm. Jestli nekdo mate zdroj, ktery uvadi pocty spojeneckych letadel umistenych v Britanii, sem s nim.
 
1stCL_Fucida
Blue někde vyštrachal, že se Tempesty v souvislosti s Normadií zapojili do jednoho vzdušného boje, kde si nárokovaly 3 Bf 109. Toť vše. Zřejmě to s nimi nebylo v téhle oblasti zrovna moc žhavé. Na naší Normandii budou zřejmě jen v onom symbolickém počtu 2ks.

Ale i tak díky za info Úsměv
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LesniHU
A protoze se cela luftwaffe objevila nad vylodovacimi plazemi v poctu asi trech stroju, bude na realistickem lionskem serveru zastoupena symbolickym jednim strojem...
 
AH_Ronsoc
1stCL_Fucida napsal:
Blue někde vyštrachal, že se Tempesty v souvislosti s Normadií zapojili do jednoho vzdušného boje, kde si nárokovaly 3 Bf 109. Toť vše. Zřejmě to s nimi nebylo v téhle oblasti zrovna moc žhavé. Na naší Normandii budou zřejmě jen v onom symbolickém počtu 2ks.

Ale i tak díky za info Úsměv


Boli to 2 letky a zostrelili 4bf a 2 tazko poskodili
2 tempesty boly poskodene
 
AH_Ronsoc
Teraz neviem ze po madarsky(zsazsod) je letka alebo sqadrona
preto som pisal letku Šklebící se
 
1stCL_Fucida
LesniHU, přímo nad plážemi v den vylodění vím o dvou - letěl tam Priller s Wodarczykem Úsměv. Kdyby ses ale koukl na naší Normandii, tak vidíš, že rozhodně nepředstavuje den vylodění Mrknutí.

Šáhnout ti na Tempesta a říct, že ho bylo málo..to je takové trochu kuří oko, ne? Mrknutí. Ta 152 H jsou u Berlína 2ks, Schwalbin je tam taky pár.. prostě když je někde něčeho zanedbatelný počet, tak je to hodnoceno 2ks Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
LesniHU
Vzdyt prece vis, ze podobnou diskusi na tema jak pocitat nasazene stroje jsme spolu uz vedli, a to v dobe, kdy jeste Tempest vubec nebyl. Proto jsem si nemohl pomoct a rypnout si. Koneckoncu, tu diskusi muzeme protocit celou jeste jednou, ale radeji v jinem vlakne.

A mimochodem, sahnout ti na Luftwaffe a rict, ze ji bylo malo je tak trochu kuri oko, ze Šklebící se?
 
1stCL_Fucida
trochu Mrknutí Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
313_OTU_oblak
fuči, dej tam alespoň 4, stejně tě neohrozí......Úsměva ubyde ti nepříjemných thunderboltů Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,768,975 návštěv