September 26 2017 20:00:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
Koty

· Registrovaní piloti: 2,579
· Nejnovější piloti: Dansam
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Spintires
magot
Udělal, ale bohužel jen jako mod. Taky tatru 815, 813 a 138 už jsme to někde řešily ...
Upravil/a magot dne 04-06-2015 16:55

beermajkl
Aha,díval jsem se včera na oficiální stránku,jak jsi posílal,na mody do plné hry a nic mě tam nezaujalo,raději počkám na steam update,díky.

saldy
Další várka updatů do hry, už nám přibyl ruský mužik za volantem, kterým vehementně točí přesně dle instrukcí. Je to fajn změna. Další novinkou je nový systém odemykání vozů, takže si před startem mapy vybíráte stroje, které chcete vy a ne to co vám hra přiřadí, pravděpodobně půjde mapy hrát i s mody, protože si je můžete aktivovat přímo v menu.

Ty velký monstra ale nejsou dostupný a nevím podle přesně jakýho klíče se k nim dopracujete. Přibyly i zbrusu nový ofiko stroje, takže už tam toho je docela dost.

Rychle jsem taky zjistil, že nakládka už není automatická, musíte si zajistit rameno a pak to s tím naložit, takže správně nacouvat, ukotvit stroj a pak růčo nakládat kládu za kládou. Z počátku šílenost ale chce to cvik.

Všiml jsem si i testovacího polygonu, kde si můžete každý stroj prověřit dle libosti.

http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Hoper
To je jak z tý hry :)
https://www.youtu...rra4KFS_rY

když jsem viděl, jak je .... (koukejte ;), tak jsem si "zkušeně" říkal - proč tahají to lano rovně a ne víc do boku ?? :)))
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.
home.tiscali.cz/cz470266/hamster.gif

Ondrej1
Tak jsem to koupil (230,- Kč), že se občas projedu v blátě. Už bych to nehrál na jinou obtížnost, než na "hardcore", je to daleko zábavnější.
Ten kopec jsme hrál fakt těch 17 hodin; zasek jsem návěs s cisternou na takový pařezový mítínce a pár hodin jsem ho pomocí asi tří aut vyprošťoval a k tomu následovaly samozřejmě další záseky. Po těch dvou dokončenejch mapách se dostavuje lehčí stereotyp, ale zase už se to člověk naučil dobře ovládat, takže ještě mapku si určitě dám, navíc mě právě čekaj už lepší auta, tedy 8x8 apod., který jsem viděl naposledy před dvěma lety.
Taky jsem se projel se 148 (té bohužel chybí ten její klasickej zvuk, škoda), V3s ještě určitě proženu.

www.bartos-stavby.cz/del_ondrej/spin-hill.jpg
www.bartos-stavby.cz/del_ondrej/spin-river.jpg
Hra: IL2 1946 4.12.2 HSFX 7.0.3 + BoS
PC: Celeron 2,7 GHz, 12 GB DDR3, GT 750Ti, Win 10 64bit
FreeTrack, pedály Happy, joy MS Sidewinder FF2, páky Saitek Quadrant, 1xFHD LCD

Nadrazak_CZ
Ondro, pokud bys někdy chtěl zahrát multi, tak si mě přidej na steamu (stejný nick jako tady)...ačkoliv se na nás tvůrci podle všeho prostě vykašlali, občas ještě hrávám, spíš ale tak vyzkoušet nové auta nebo mapy. Rád v případě zájmu pomůžu s lovem achievementů Mrknutí
EDC - Traser P6600 Shade, Leatherman Surge Black

Ondrej1
Zdar. Máš to tam. Nemůžu nic slíbit, ale v nějakej ten večer bych si kooperaci chtěl zahrát. Ideálně až bude krutá zima, to budu mít čas.

S tím ramenem (říkáme spíš hydraulická ruka - HR) se to naučíš ovládat do půh hodinky jako profík. V případě zájmu poradím.

Nakládání klád HR v kostce:

- při obtížnosti hry "hardcore" se dříví nenaloží samo, ale je třeba nakládat ručně HR.
- přijedu s autem, které má HR do pily, na kozách dám vygenerovat potřebnou délku klád
- auto ukotvím (není nutné)
- začnu nakládat tak, že je třeba naložit vždy alespoň 3 ks klád a to tak, aby po naložení byly oba puntíky na kládě zelené (=správné naložení), nikoliv růžové (=kláda je nakřivo nebo přesahuje; nutno upravit)
- když mám naložené tři klády, kliknu na zelený puntík a zbytek nákladu se sám donaloží, podobně jako v obtížnosti "pohoda". V případě návěsu je třeba mít soupravu hezky rovně.

Ovládání jeřábu:

Vysunout a zajistit opěrné nohy: stisknout 5,6,7 (v okolí nesmí nic překážet)
Aktivovat jeřáb: stiknout 3
- rameno od sebe W
- rameno k sobě S
- otočit doleva A
- otočit doprava D
- rameno snížit Q
- rameno zvýšit E
- drapák uchopit/uvolnit: 4
- drapák otočit po směru hod. ruč.: SPACE
- drapák otočit proti směru hod. ruč.: R

pozn.: drapák i jeřáb nelze otáčet donekonečna dokola, jen o cca 360°

HR má další výhody, např. při zaboření do bahna si lze rukou vypomáhat; ruka má velkou sílu, tak pozor na převrácení auta na opačnou stranu. Já HR nechávám i za jízdy v nebezpečných usecích jako stabilizaci proti případném překlopení. Stejně tak je možné nechat vyložené boční stojny.
Po cestě vyklopený náklad lze opětovně sesbírat, aby se do pily nemuselo jet znovu. Opět stačí sebrat tři klády, správně je umístit a odpuntíkovat a celý náklad se donaloží sám.

saldy
Koopku bych taky rád někdy zkusil ale poslední dobou mi to moc nejde. S tím ramenem jsem ještě nic nenaložil. Hra už je doufám hotová, ale nesleduju to.

magot
pár modů spintires
YouTube Video

YouTube Video

Hoper
a už si s nima vyjel na sopku ? :)

Hoper
jedno real video(a)
v tom jednom jsem docela čučel, jaký sklon terénu to dalo- uff

YouTube Video

majklbeer
Jak probíhá vývoj hry,vychází nějaké updaty?

saldy
Hra už je hotová a asi už se tam moc dělat nebude .Překlad z ruštiny:

Hello, friends!
We have for you some information about the future of the world of SpinTires.
We managed to talk with Pavel Zagrebelny and ask him a few questions:

- Paul, hello! The network has a lot of rumors about further plans for the development of the game (up to the creation of the second version of the game). I would like to hear from you the official version (it would be ideal, if with details and screenshots) to share with subscribers.
Pavel: Hello! Unfortunately I can not share the specific news on the game. Soon there should be an announcement! The game is not abandoned! The process is on! =)
- Oh well. We do not get tired of waiting!) Can not even say - will this be a separate game or an update of the current one? Who will be the publisher (if new)?
Pavel: It definitely will be a new game, not an update to the stimulus. There's just too many changes. Almost every detail has changed just for the owners of Steam copy we will try to make a discount. Who the publisher can not yet say - I do not know for sure.
- Well, it's understandable, so much time has passed. Many are already set up that there will be a new game and have long since not believed that the current one will be updated. It's a pity you can not tell the details. Can you tell me when the announcement is planned? When release?) Maybe a beta test?
Pavel: There will not be a beta test, the announcement should be in a few weeks. Release in a couple of months =)
- An optimistic forecast! Let's hope that everything will be so :) The new version will be on Steam?
Paul: Yes, the incentive
- well! If you can not talk about the new version of the game, can you share your opinion about the current state of the game? I mean what the players and modders managed to achieve. For example, caterpillar technology, (pseudo) floating technology, etc. Did you expect that it will come to this?
Pavel: I did not expect. Well cool, a lot of interesting things did =) It's a pity that the game itself and the engine curves a little. But in the future I will try to make the new version more mod-friendly!
- It would seem that there is much more mod-friendly, when so many modders were able to do :) As far as I remember, there was no official statement about the purposes of the release of the game on the Mail.ru platform. Tell me, for what it was and whether the expected results? New version of the game will be on another engine?
Pavel: For the time being on the same. The mail version of the expected results did not bring =) ... New is not the second part, rather a remake with improvements.

majklbeer
Někde jsem četl že si chtěli pohrát s počasím,je to škoda,vypadá to velice pěkně.

majklbeer
Tak to za chvíli výjde,je to nová hra,na Steamu už se dá koupit,výjde v říjnu.
YouTube Video

clone9cz
Proč nepřidali písečný duny? To napadlo jen mě?

http://www.wwii-illusion.net
saldy
Koukal jsem minulý týden zas upřesnili vše kolem nový verze, bude za plnou cenu a pro stávající vlastníky hry na Steam bude sleva 50%. Další vývoj prý proběhne na tomto základě. Slibují:

-příchod na PS 4
-multi-USB support, volant, pedály...
-real-time mud, ještě více realistické bahno
-Mody mají prý fungovat i nadále
-opravený autozoom
-Editor map (PC)
-celkové grafické vylepšení
-9 nových map
-13 nových vozů nebo snad vylepšených
-nové čelenže
-pohled z kokpitu nebude ale stále uvažují (lol)
-až 60fps u PC, u konzolí polovina.

Autor hry je stále v týmu, oni se v minulosti nějak handrkovali ohledně práv, ale vypadá to na dobrý cestě.

magot
Mody pouštních map existují. Ale ofiko nejsou. Spintires má obrovský potenciál který je zatím nevyužit.
Taky tam schází v ofiko hře vejtřaska, osmsetřináctka a kočující cikáni s maringotkama ..
Ten editor může být hodně zajímavá věc a ty kokpity by teda byly velké plus.

Hoper
v bahně je třeba koukat ven z okýnka, to asi neudělají...

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

25-09-2017 14:55
Clone, pro případné stížnosti. Smazal jsem dva příspěvky, obsahující přímé odkazy na On-line automaty. Případné problémy nechť jdou za mnou.

22-09-2017 20:14
Co se týče vrchu, tak jednoznačně vede VKB. Má tak luxusní páku, že i warthog je oproti tomu slabota.

22-09-2017 20:14
No, co se týče spodku, tak každý má své pro a proti. třeb VKB má tu výhodu, že se u něj dá nastavit tuhost páky. Virpil zase v setu vaček dodává vačku s nulovou aretací středu. Co

22-09-2017 14:22
Mám podobný držak vyrobeny samodomo pro WH, vedle židle na pravou ruku. Nemam ho na stole. Takže v tomhle by problém nebyl. Co je lepši / kvalitnejši ? VKB nebo virpil?

20-09-2017 15:31
Ta základna je totiž moc vysoká, takže se to na stůl vůbec nehodí. Pokud jej tedy chceš mít na stole, tak raději vol VKB

20-09-2017 15:30
VKB má taky spodek kompatibilní s Warthogem. U Virpilu ovšem si musíš takyo dokoupit stojan na základnu, protože samotná základna je hodně nestabilní a ten stojan se šroubuje na kraj stolu

20-09-2017 14:22
www.virpil.by

20-09-2017 09:12
Koukám že se bude dát objednat i samostatný spodek.. Nevíte kolik bude asi stát ? Je to kompatibilní s warthogem, tak bych premyšlel o upgradu. Úsměv

19-09-2017 14:34
Ta moje by měla být příští týden vyexpedována :-)

18-09-2017 10:15
páky od VIRPIL budou dostupné na Amazonu, https://www.amazo...rd
s=virpil

8,384,386 návštěv