March 28 2024 13:55:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Aviatická pouť Pardubice 31.5.-1.6.2014
Hoper
ano, je
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
310_cibule
Všimli jste si dole toho moskyta? To jsem ještě nikde neviděl. Ovšem to, že létá Val, jsem taky nevěděl. Školácká neznalost.

Příští rok kašlu na Pardubice a jedu do China. Stejně to maj u mě Pardubky kvůli minulýmu roku rozlitý. Ani si neuměj ohlídat, že nebude pršet...
Upravil/a 310_cibule dne 20-05-2014 21:57
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
310_cibule napsal:
Příští rok kašlu na Pardubice a jedu do China. Stejně to maj u mě Pardubky kvůli minulýmu roku rozlitý. Ani si neuměj ohlídat, že nebude pršet...


Leteckej den bez deště neni leteckej den! Úsměv.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
310_cibule
Máš recht. Ale leteckej den bez bé sedmnáctky, meteoru, lightninga a pár dalších avizovaných kousků taky stojí za prd. Dodneška jsem se z toho nevzpamatoval a občas se v noci budím usedavým pláčem.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Saburo napsal:

To tam na té fotce není Val, opravdu nee Úsměv.


a co je to? mně ty kobliháči asi trochu splývaj
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Novotny
Cibulko je to tuším pozůstatek z natáčení Tora Tora. Předělávka z jiných strojů na aspoň ušmudlanou podobu. Ale z čeho to je si nepamatuji. Ale věřím že to někdo dohledá.
 
310_cibule
aha, to jsem nevěděl. Přišlo mi, že to vypadá jako Val.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
310_cibule
Na tom snímku z Chino je ale zero pravý, ne?
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
Mělo by se jednat o toto letadlo (T6), Taky se tam vyskytovali BT-13 Valiant (což je zřejmě to samé):
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/70/Mitsubishi_A6M_Zero_Replica.jpg/800px-Mitsubishi_A6M_Zero_Replica.jpg[/img] is not a valid Image.
 
1stCL_Novotny
Cibulko to Zero je "pravé" až na motor. Nalezeno na Nové Guinei, restaurováno v Rusku, motor od Pratt & Whitney osazen v USA.
Verze A6M3-22.
 
Serza
Vidim spravne A5M? Nebo je to D3A?
 
310_cibule
Tak jsem to našel. Ten Val je opravdu konverze z Vultee BT-15 Valiant pro film Tora, Tora, Tora, jak psali výše magot a Novotňas (za info o Zeru z China díky). Texany od North American tam hrály Zera, Valianty od Vultee zase Valy.

[img]http://web.iol.cz/cibule/vultee.jpg[/img] is not a valid Image.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Powerty
Rád bych se přidal též. (Konečně mám jistotu, že budu mít v práci volno.)

PS: Pokud mě potkáte někde na letišti a bude se vám chtít, klidně se ke mě přihlašte. Poznáte mě snadno nosím u krku kancelářskou jmenovku s logem staré "Il-2".
 
Powerty
Pipe ten otazník můžeš smazat. Přijedu určitě.
 
jirik
rád dorazím
 
Pajda
Pajda také, těšíme se
 
Koty
Tak nakonec až na nedělu Šklebící se Ale budu tam Úsměv
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
606_Temp
Vyhýbáš se nám úspěšně, ale nikoho neoblbneš tím, že to není schválně Šklebící se
 
http://no606.ic.cz/
Koty
Šklebící se Však ono není...
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
OREL_Kolokolcik
Prosím dvě místa jestli je to možný.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,596,696 návštěv