March 28 2024 10:40:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » IL-2: 1946 - diskuse
 Vytisknout diskuzi
He 177 Greif kokpit 2014 $921 z $1000, přední vrchní střeliště ?
clone9cz
Vážení,
v návaznosti na počet najsů ve vlákně Čas jsou peníze aneb sbírka na kokpit He177 je čas rozhodnout, zdali je reálné uvažovat o výrobě celého kokpitu, včetně předního střeliště a vrchního střeliště, v hodnotě jistě vyšší než očekávané.

Technicky. Dle předjednaných podmínek to vypadá, že máme podklady na 90% kokpitu a předpokládaná cena $1000 pokryje jen pozici pilota a bombometčíka.

Možné varianty jsou:
1. Oba střelci AI a posádka bude mít celkově omezený výhled (nebude možné vyhlížet z nemodelovaných pozic)
2. Vrchní střelec bude AI, čímž bude mít posádka omezený výhled (vrchní střeliště z pozice pilota jen prázdná skleněná kopule a nebude možné vyhlížet z nemodelované pozice)
3. Komplet kokpit včetně obou střelišť.

Zajímá mě tedy kolik !
Kdo je pro to udělat jen první půlku ?
Kdo je pro udělat i přední střeliště ? (přední střeliště jak víme je obvykle na prd, krom dobrého výhledu)
Kdo je pro udělat přední i horní střeliště ? (čímž by byl kokpit definitivně hotový a už by do něj nikdo nemusel zasahovat; kdyby ho nějaký moder doprasil, nebyla by to pro účastníky projektu dobrá vizitka)

Zrevidujte svoje návrhy a dejte všude vědět, je potřeba rozhodnout do týdne, jinak už nemusí jít o full-time projekt a bude to někdo mazat roky.

333 Clone9cz $333
100 606_vencour 500 Kč
100 31.03.14 $100
50 GROHOT $50
40 DarkTatka Muzu prislibit $40.
40 Sita $40
24,6062 1stCL_Fucida 500 Kc neni problem.
24,6062 saldy Každopádně za mě taky 500, na dobrou věc se peníze mají dávat.
24,6062 FK_Stern 500 Káčé bych dal
24,6062 57_OTU ajvn Když už jsme se do toho dali, tak ja taky 500 kč.
24,6062 kouty tak do toho bych určo ještě 500 přiložil
24,6062 FK_Buba Zdravím, rád přispěji 500,- Kč.
24,6062 magot 500,- Kč
24,6062 jirik 500,- Kč
24,6062 Fiks 500 Kč
24,6062 Shadowdeath 500 Kč
12,3031 ringlett 250-500,- Kč

--------------------------------------------------------
xe.com -> $921
Upravil/a clone9cz dne 14-06-2014 14:00
 
http://www.wwii-illusion.net
magot
K upřesnění je možné vymodelovat jakoukoliv pozici. Je to jen o penězích, osobně jsem ale nakloněn investovat 1000 USD max.

důležitost pozic (dle mého úsudku)

1) Hlavní kokpit
2) pozice bombometčíka
3) Přední střeliště MG81 (Ne kvůli mg střelišti, ale bombometčík se tam může snadno přemístit a rozhlížet se skleníkem via 6DOF s potřebným rozhledem po krajině k bližší identifikaci cílů)
4) Zadní pozice 20mm kanonu a) efektivní krytí letadla b) preventivní výhled proti útoku protivníka c) bombometčík může ověřovat svou činnost
5) Pozice dálkového ovládání hřbetní věže za pilotem - efektivní krytí shora
další pozice nemaj význam z finančního pohledu.
Upravil/a magot dne 08-02-2014 19:53
 
ringlett
na kompletní předek bych něco přihodil, i jen na pilota, ale nebude to moc ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
magot
Zkusil jsem ještě kontaktovat lidi z banana fora co se před časem sami nabídly že nám helfnou. Uvidíme řekl slepý ...
 
BP_dFrog
A proč chcete modelovat 1)-3) zvlášť ? Vždyť byli všichni defacto na jednom místě. Takže pilot vidí na pozici bombometčíka i předního střelce. Tak jako tak to bude jeden kokpit tj. jeden 3D model, ne ?
 
kouty
možná by to bude blbost, ale nešlo by to hodit na kickstarter?
 
ringlett
kouty napsal:

možná by to bude blbost, ale nešlo by to hodit na kickstarter?

to mi nepříde jako úplná blbost ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
FK_Buba
Zdravím, rád přispěji 500,- Kč.
 
saldy
BP_dFrog napsal:

A proč chcete modelovat 1)-3) zvlášť ? Vždyť byli všichni defacto na jednom místě. Takže pilot vidí na pozici bombometčíka i předního střelce. Tak jako tak to bude jeden kokpit tj. jeden 3D model, ne ?


Bude to jeden 3D model po kterém se bude hráč přepínat na pozici pilota bombometčíka a předního střelce. Ptejme se jestli je přední střelec bezpodmínečně nutný pro výhled šikmo vpřed. U Do 217, Ju 88 nebo He 111 nutný není a v Greifu bude kombinací výhledu od pilota a bombometčíka+optika bombometčíka výhled šikmo vpřed také dostatečný. Mnohem více než výhled od předního střelce bude chybět pohled vzad, proto více užitečná by případně měla být udělaná ta horní skleněná kopule-ta by umožnila výhled na celou horní polosféru.

Kikstarter blbost není, většina projektů tam sice neuspěje, ale je to nejlepší možnost jak vybrat peníze od hráčů za zahraničí a 1000 USD je relativně malá částka, 1000 by byla základní meta, další mety dejme tomu po 500 USD.
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
clone9cz
BP_dFrog napsal:

A proč chcete modelovat 1)-3) zvlášť ? Vždyť byli všichni defacto na jednom místě. Takže pilot vidí na pozici bombometčíka i předního střelce. Tak jako tak to bude jeden kokpit tj. jeden 3D model, ne ?


Cena není za model, ale za složitost modelu, přičemž se od pozic odvozuje.

Zjednodušeně, pokud budeš mít kulomet u nosu, tak musí bejt detailnější, než z pozice pilota.
Kokpit se dá uhrát na 1 kokpit bombardéru a 2x půl práce se střelištěm, protože jde o jeden interiér. To je ale od věci. Kolik bude stát celý kokpit zatím nemusí nikoho zajímat, chybí $500 a z toho plyne, že není zájem. I kdyby teda byl hotovej celej, tak ho zřejmě nikdo nebude lítat.
 
http://www.wwii-illusion.net
Rumcajs
Tuhle jsem si četl podmínky KickStarteru a podle všeho to funguje jen pro subjekty z USA, UK, Nového Zélandu, Austrálie a Kanady. Tedy pokud byste chtěli projekt, museli byste mít fyzicky někoho v anglosazkém prostředí. Viz: https://www.kicks...0questions. Třeba Ilja žije někde u Los Angeles. Možná právě proto má KS.
Nebo možná počkat, až bude KS i pro Unionisty.
 
DarkTatka
Zvysuji na $40.
 
jirik
Přispěl bych částkou 500 Kč.
 
ringlett
250 - 500.-
Nelétám, občas se plazím ...
 
FK_Stern
Můžu ještě přihodit 500,-Kč, takže za mě celkem 1000,-Kč.
 
clone9cz
Vážení, nepřehánějte to, někomu ta pak může být líto. Heinkel totiž nebude lítatelný okamžitě po vyrobení kokpitu. Ovšem ti co nepřispěli na exterňák, těm nechávám ruce volný a omezovat je nebudu. Vyloženě nás zajímají jen ti zájemci, kterým to nebude lít. Se ostatními samozřejmě zajdeme jednou do Wingsu a za večer to propijeme.
 
http://www.wwii-illusion.net
clone9cz
Jé, jak o tom tak přemýšlím, tak tu píšu stejný věci jako při sbírce na exterňák. To ale není alibismus, já to myslím vážně. Nikoho nenutíme, není to povinnost. Jen by nám bylo líto, kdyby se o Greifu někdo nedozvěděl, nebo dozvěděl až budou složené všechny peníze a bude kokpit bez horního střeliště.
 
http://www.wwii-illusion.net
Fokker
Jsem plně spokojen s kokpitem, který už tam je, stejně na tom letadle nelétám a nejsem určitě jediný. Takže jak chcete, klidně si do toho vložte peníze, ale nemyslím si, zda je to pro tohle letadlo moc nutné mít vlastní kokpit. Je to pouze můj osobní názor, je to na vás.

Hodně štěstí.
 
magot
Fokker napsal:

Jsem plně spokojen s kokpitem, který už tam je, stejně na tom letadle nelétám a nejsem určitě jediný. Takže jak chcete, klidně si do toho vložte peníze, ale nemyslím si, zda je to pro tohle letadlo moc nutné mít vlastní kokpit. Je to pouze můj osobní názor, je to na vás.

Hodně štěstí.

Ale Gryf žádný ofiko kokpit nemá. Prosím nepleťte sem něco co sem vůbec nepatří.
Zde se jedná o solidní projekt vymodelovaný podle blueprintů a další podkladů. Je to to samé jako když svého času lidé přispěli na kokpit Avie B-534. Bude to model na úrovni IL-4, Pe-8 nebo B-24 v 4.13.
 
Sita
Hello Guys ...include me in the list ... will send to moneybox some about 40 or 50$ ... but didn't know how do it from Russia ... hope that can be done from Visa virtual card ...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,595,761 návštěv