April 28 2024 15:29:00
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
petsild

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (blbý kecy před vydáním)
magot
AJaromir napsal:

magot napsal:
To ani nemá cenu komentovat. Nějakej ultralvicovej zakomplexovanej Lenin ..


Nemyslíš, doufám, ehm, Mechana, ehm. Šklebící se Šklebící se Šklebící se

Né Mechan je náš kamarád Úsměv
Koupíš si to Jaromíre?
Upravil/a magot dne 23-01-2018 17:29
 
saldy
V novém levlu rozhovor s Vávrou o hře na 6 stran. Datum potvrzeno, k dnešku prodáno cca 100K kopií. Zpětný vazby prý zatím pozitivní. 7 let vývoje a první milion šel z vlastní kapsy, ale začíná být lehce nervozníÚsměv
ijncluny.estranky.cz/img/original/405/mig19ccc.jpg
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Rumcajs
Nojo, to je jednoduchá matematika. 7 let se nedá okecat. Neznám jejich firmu, ale podle všeho to nedělal sám. Tedy nějaký tým lidí. Řekněme ke 20ti? Roční náklady ... mno cca 20M? Po kolika prodává kopii? 1299? Něco sežere distribuce. Něco DPH. Zbyde ... možná 700. To aby ještě 100K prodal, aby se to pokrylo. To, co dostal od investorů, se většinou chce zpátky včetně úroků. Tak jim držím palce.
 
saldy
To by je nevytrhlo, já už si ty čísla nepamatuju ale myslím že se mluvilo o milionu a více.
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Rumcajs
Jako milion kopií? To je hezké číslo, kdyby se povedlo. Warhorsové mají 80 zaměstnanců. Kdyby na tom dělali všichni, jako celá firma na tomhle jednom produktu, pak by to dávalo smysl. Nevím, zkoumat je nebudu, ale s tím milionem kopií chápu, že mají sevřené svěrače.
 
3IAP_David
https://www.youtu...mp;t=2148s

Tady to všechno říká ..
 
Rumcajs
A co tam tedy řekl? Kolik stál vývoj? Kolik lidí na tom dělalo? Kolik kopií musej prodat, aby se to zaplatilo?

Vlastně nic z toho v roce 2014 ani nemohl vědět. V tom videu se fakt nemluví o tom, co jsme tu teď diskutovali.
 
3IAP_David
když si to pustíš dozvíš se spoustu okolních souvislostí .přesně si to nepamatuju ,ale tuším že 500 tisíc kopií to zaplatí . Dle plánu z roku 2014 ,což ale je asi uplně jedno .
 
Ajvn
O co Vám jde?
Určitě se jim (mu) hra oplatí, zapatí.
Protože si jí koupí každý závislý gembler z tohoto fora. A to bude stačit.
A koupíte si to všichni protože jste tady VŠICHNI ochotní hrát gdejakou PC SRAČKU
Protože jste Gemblér- notoři. A je vám jedno co chlastáte, hlavně že chlastáte.
Takže budete konzumovat i tohle, jedno jestli to bude povedený kousek či nikoli.

PS

Šklebící seŠklebící seŠklebící se

Přiznám se, že jsem nad těma vyřechtama chvilku uvažoval.Šklebící se
 
magot
ajvne, ty už jsis to koupil, že? Šklebící se
 
Ajvn
Ja? nééé.
Koupím to přece klukovi.Šklebící se
 
Powerty
Já si to budu muset koupit z povinnosti! Šklebící se Jak už jsem tu jednou psal bydlím cca uprostřed té mapy.
 
petsild
Jestli se někdo ještě rozhoduje pomůže třeba video.
YouTube Video



img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
clone9cz
Powerty napsal:

Já si to budu muset koupit z povinnosti! Šklebící se Jak už jsem tu jednou psal bydlím cca uprostřed té mapy.

Uprostřed? Nelakuj, tam je hospoda, ne. Nebo dál Vávra doprostřed kadibudku. Jestli pak bude mít nějakou funkci, tak by to dávalo smysl, aby cesta k ní neprodlužovala questy.
K tomu v ní někoho bude určitě čekat smrt, známé přece Vávrovy hry.
 
http://www.wwii-illusion.net
Powerty
Tak né úplně uprostřed, ale trochu na stranu (malou). A dole u řeky nějaká toi-toika v létě stála. Jen nevím jestli byla Vávrova. Pff
 
AJaromir
Já to pořizovat nebudu. Vypadá to nádherně, ale RPG NENÍ můj šálek kávy. Proto mám rád simulátory, které jsou podle mě pravý opak RPG her a jejich mechanismů.
 
magot
Já si to pořídím v rámci zájmu o středověké Čechy.
Jinak RPG moc nemusím, Skyrim byla totální nuda, vydržel jsem u toho dva dny ...
Časy dungeon mastera jsou pryč.
 
saldy
Pro rychlosave se musí hráč ožrat, to je zajímavá fičura, takový správný český přístup Šklebící se
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
Tyler Durden
clone9cz napsal:

Powerty napsal:

Já si to budu muset koupit z povinnosti! Šklebící se Jak už jsem tu jednou psal bydlím cca uprostřed té mapy.

Uprostřed? Nelakuj, tam je hospoda, ne. Nebo dál Vávra doprostřed kadibudku. Jestli pak bude mít nějakou funkci, tak by to dávalo smysl, aby cesta k ní neprodlužovala questy.
K tomu v ní někoho bude určitě čekat smrt, známé přece Vávrovy hry.


Sezení v kadibudce zlepšuje čtení Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
Zifi
AJaromir napsal:

Já to pořizovat nebudu. Vypadá to nádherně, ale RPG NENÍ můj šálek kávy. Proto mám rád simulátory, které jsou podle mě pravý opak RPG her a jejich mechanismů.


Simulátory jsou vlastně RPG kde zlepšuješ vlastní schopnosti. A ne schopnosti nějaké postavy. Proto se ti to možná líbí
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,774,186 návštěv