March 28 2024 23:32:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
Kingdom Come: Deliverance (blbý kecy před vydáním)
Zifi
Mě tyhle hry právě baví. Jakmile vybral peníze, tak začal prezentovat plechovky piva se svojí značkou aniž by ze hry ukázal něco co by opravdu dávalo smysl. A tak nějak pokračoval až do dneška. A asi si tady všichni všimli, že nepíšu příspěvky proto aby mě lidi měli rádi
 
magot
ale prd, ve srovnání s Ilyou je Vávra zlatej Šklebící se

Cibule nafoť ty věci, já to chci vidět Úsměv
 
clone9cz
Zifi napsal:

Mě tyhle hry právě baví. Jakmile vybral peníze, tak začal prezentovat plechovky piva se svojí značkou aniž by ze hry ukázal něco co by opravdu dávalo smysl. A tak nějak pokračoval až do dneška. A asi si tady všichni všimli, že nepíšu příspěvky proto aby mě lidi měli rádi


Jak nic neukázal? Na kickstartu byli lidi, kteří fakt nic neukázali a nic nedostali, například Wild Bill. Takže jestli si děláš alibi jen proto, že Vávra dostane 70%, tak prosím. Víme ale jak to s hodnocením her je, všichni recenzenti by totiž chtěli, aby byly všechny hry nejlepší a tudíž stejný. Jakmile by byly jiný, tak by nemohly dostat všechny hry stejně procent.
Recenzenti by měli hodnotit splnění zámětu a nikoliv to, že online hra nemá off-line kampaň. U Vávry si už teď najdou, že tam nemaj černocha a hodnocení půjde dolu. I když ... mohli tam dát aspoň Karla imagebox.cz.osobnosti.cz/foto/karel-i-cernoch/karel-i-cernoch.jpg Díky za to, že to Vávra dělá jinak.
 
http://www.wwii-illusion.net
310_cibule
magot napsal:

Cibule nafoť ty věci, já to chci vidět Úsměv


i.imgur.com/Vt2GBdb.jpg
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
saldy
První videoupdate před 4 roky Úsměv

YouTube Video


 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
magot
dík Cibule Úsměv
 
310_cibule
Tak už se mi v profilu na stránkách KC: D objevil i klíč pro Steam. Ale hra je stále zamčená a nejde ani nainstalovat.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
alfik
Předinstalace (bez možnosti spuštění) bývá u oznámených AAA her cca 12 nebo 24 hodin před ofiko spuštěním, takže ještě počkej Šklebící se
Mch beta se už stáhnout nedá. Měnil jsem min. týden disk a přeinsaluju vše co jsem měl - takže třeba takový BOS, Elite, SC a DCS ještě čekají - su holt lemra líná a taky mám fůru jiné práce Úsměv
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
1stCL_Novotny
Kec, právě jsem Betu nainstaloval ze Steamu. Mrknutí Zkus to znovu.
 
alfik
Pche, teď když už tam mám klíč na plnou hru? Ani náhodou! Šklebící se

Jinak, špity špity (takže kdo nechce spoilery tak šup pryč Šklebící se ):
Day one patch má mít prý cca 20GB. Takovej standard posledních let, řekl bych.
Jindra je sice syn kováře, ale prý je kovář takovej "svatej Jožka" - Jindra je (prý, podle nejmenovaného zdroje Šklebící se ) poněkud modrokrevný po svém biootci Šklebící se
Pokud ještě něco vydyndám, napíšu další pomluvy Šklebící se
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Tyler Durden
Jindra je syn pana Kobyly i když DNA testy to zatím nepotvrzují. Úsměv
Když máš dostatek mýdla, můžeš vyhodit do vzduchu celý svět.
 
3IAP_David
Tady už to někdo hraje .Zklamání se nekoná .
Dvě hodinky sem zíral se spadlou bradou .

Snad mě nevynadáte ,že vám kazím první pocit .tak odkaz nechám aspoň jako text .
https://www.youtube.com/watch?v=tQStARKiPdc&t=349s
 
Zifi
Tak zatím to vypadá, že jsem byl roky vedle jak ta jedle.
 
clone9cz
Je evidentní, že to Zifi už pohřbil, ale přesto si hru zakoupil. Aby totiž snížil i vaše hodnocení hry a tím dokázal, že má pravdu, tak od něj nečekejte nic jiného, než prozrazení příběhu. Raději od něj nic nečtěte, protože jakmile Vám negativně ovlivní hodnocení, tak dokáže, že měl pravdu. Alibi si před pár dny už udělal.

Vlákno před vydáním zamykám. Zítra pokračujte v Kingdom Come: Deliverance (spoiler alert).
 
http://www.wwii-illusion.net
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,927 návštěv