May 01 2024 16:23:12
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Night Reapers 24.2. 20:30
Munny
Prosim jednu He-111. Díky
 
1stCL_Jamamoto
Druhý pilot Bf 109 E-4 je (E)CL/Filaw
 
AH_Cutora
Jste tam panove Úsměv Jeste jeden bomber je volny!!
 
Tajpan
Tak je tu patch 4.03m.
Nedáme nejaké počty Ju88A4?
 
Mungo
Ja som za. Pokojne by som si ho vzal. Úsměv
 
AH_Cutora
Takze panstvo a pripadne damstvo Mrknutí, v patek se to leti!

zadam vsechny zucastnene, jdete na prvni prispevek v tomto vlaknu http://vwings.cze...rowstart=0, stahnete si skiny a propertiesy a vse si prosim prectete. Jinak tabulkove nam chybi 1 He111/Ju88. Pokud nekdo ma zajem, prijdte. Ze zkusenosti vim, ze na posledni chvili odpadne i nekdo dalsi na pripojeni a pod. a nahradniku je take malo. Takze urcite se jeste tak 2 mista najdou.


Pripojovaci informace budou zobrazeny hodinu pred akci v prvnim vlaknu. Bude tam informace kam se pripojit na TS. IL2 server a heslo se dozvite jen na tom TeamSpeaku az zacne akce. Je to prevence pred nabouranim se tam zvenci cizimi lidmi kteri s akci nemaji nic spolecneho.
 
Mungo
Pridal si Ju-88. Na zaklade coho sa rozhoduje, kto poleti s Ju a kto s He?
 
AH_Cutora
Rozhodne se kazdy sam. Na jednom letisti Ju88, na jednom He111. Na pomeru v podstate nezalezi, kazdy co se mu libi a jak se to vejde na letiste.
 
LesniHU
Ja se hlasim o ju88. Letet na Britanii v tak mekkem letadle je proste neco, co si nemuzu nechat ujit Úsměv.
 
3BAP_Cassius Chaerea
Bohužel se musím takhle naposlední chvíli zříct svého bombru, ale na akci to nestihnu. Ale ve 23:00 už budu k dispozici pro druhou akci.
 
Noram
takže Night Reapers nestihnu
wilde sau možná jo :sm39:
už aby kolega přišel z marodky
 
http://noram.youaremighty.com/
310_cibule
čutoro, kdyby náhodou - čistě teoreticky - bylo málo lidí do Ju88, asi bych se nechal přemluvit, že si ji vezmu. Samozřejmě byste museli klukům z třistatřináctky, kde mám letět na hurríku, citlivě vysvětlit, že to jinak nešlo a jak je to ode mne obětavé Mrknutí

EDIT: Hele, koukám, že 313_Rampa je psaný jako náhradník k našim klukům. Tak když jinak nedáte, tak já mu to místo přenechám. Hu, vezmeš mne sebou do formace?
Upravil/a 310_cibule dne 22-02-2006 11:58
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
3BAP_Dudo
aj ked velmi nerad, ale musim odvolat moju ucast:sm39:
pravdepodobne nestihnem ani wilde sau:sm54:
 
312_Mates
Bohuzel odvolavam svoji ucast..
 
1stCL_Wedge
Bohužel se vracim ze služebky a nevím, jestli to stíhnu. V každém případě mám za sebe náhradníka Rampu.
Takže se v případě své nepřítomnosti velice omlouvám.
 
Mungo
OT (mozno): Jak sa vlastne leti - kde a na aku obtiaznost?
 
AH_Cutora
Takze lidi co se odhlasovali jsou odmazani, Cibule prerazen k bomberum, Ju88 je tva, vitej, Úsměv. Mame velkou umrtnost jeste pred akci a nenaplnene stavy, o nahradnicich nemluve. Takze se hlaste pokud mate jeste nekdo zajem.

Ad obtiznost: povoleny jen speedbar. Ono v te noci nic jineho stejne neni videt. Ikona na mape vypnuta, to tomu prida ten spravny navigacni prvek, proto jsem poradal tak hojne navstevovane skolicky nocniho letani, navigace a letani bez vidu. Kdo na ne chodil, je pripraven.


Hodinu pred akci zde zverejnim (v prvnim vlaknu) TeamSpeak kde se sejdeme a v TS vpravo v tom panelu bude napsano kam a jak se pripojit do hry. Prevence pred lidmi kteri tam nemaji co delat.
 
AH_James_Gastowski
jak už jsem uvedl, klidně poletím i za Němce, takže pokud chce někdo do stíhačky, tak vám klidně uvolním místo. Takový Ju-88 není vůbec špatný letadýlko Mrknutí
 
AH_Cutora
Vitej u LW Jamesi
 
AH_James_Gastowski
he, to bylo rychlý, jenom aby bylo dost stíhačů Šklebící se Ještě si nebudu číst instrukce
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,795,406 návštěv