May 01 2024 19:08:20
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 11

· Piloti on-line: 1
Leroy

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
Night Reapers 24.2. 20:30
AH_Cutora
PRIPOJOVACI INFORMACE:

TeamSpeak Asfaltovych holubu special, kdyz kliknete na kanal Default, tak v pravem panelu se vam zobrazi informace ............

TeamSpeak:
k222-fw1.fsik.cvut.cz:8768
heslo: deset





Zdarec,

V souvislosti s Entyho nocni 1941, co kdybychom zase udelali Night Reapers a Wilde Sau v patek 24.2.? Pak mame den na vyspani a muzeme jit na Entyho akci Úsměv

24.2.2006 od 20:30 .. 22:30 - Night Reapers

nasleduje od 23:00 .. 01.00 Wilde Sau


!! POLETI SE TO NA 4.04m !!


Pravidla klasicka, je to DF mod, pocet vzletu neomezen. Dano pouze omezeni, ze posledni bomber smi vzletet 45 min. pred koncem mise, at se to nejak smysluplne ukonci, pokud mozno pristanim vsech lidi chvili pred koncem mise.

Nocni lety bomber jak kdo zvladneme. Uz je tu snad dost zkusenych lidi abychom mohli chodit samostatne podel pripraveen trati bez jasneho vedouciho. Pripadne nez
kusene bombery muzeme odtahnout v par skupinkach a odhoz provest na rozkaz velitele naletu jako jsme to praktikovali vzdy.

Spojenci maji povoleno vse, vcetne vulcheni nad letisti LW.

BF109 slouzi k ochrane priletove/odletove trasy bomberu a hlavne vlstnich letist. Mezci maji ABSOLUTNI ZAKAZ pohybu nad ostrovem, nedej boze mrchozroutit na vzletu/pristani Hurrycu. Nad pevninou jsou bez omezeni.

Virtualni doba na serveru: 11:00 az 01:00 - nejvetsi tma, zakaz vyzhavovani monitoru.
Pocasi: Skoro zatazeno 6/8, zakladny 800m QNH ("nove mraky"Mrknutí. Nad cilem je hlasena dira.

Dulezite informace BLUE ONLY!!! http://www.aholub...4_blue.zip

Dulezite informace RED ONLY!!!
http://www.aholub...24_red.zip


Skiny pro akci:
http://www.aholub...chemes.zip

Puvodni sada VOID skinu:
http://www.aholub...iginal.zip



He111 H2 - 20x - jeste 3 bomberi ....
BF109 E4 - 2x - naplneno
Hurry IIb - 10x - naplneno
Hurry IIc - 4x - naplneno


He111 H2 Manual na He111 viz: http://www.aholub.../he111.php
1. AH_Cutora - jsem ochoten tahnout grupu kvuli spolecnemu odhozu bomb
2. 3BAP_glum
3. AH_Poti
4. doktorkop

5. 3IAP_Dazz
6. AH_Enty
7. 313_cibule
8. T-Munny

9. EAF_T_Baca
10. 3IAP_Momo
11. 312_Karl
12. Jimik_EAF310

13. 1stCL_Jiricek
14. falkon
15. IJG1_Miroo
16. LesniHU

17. T-Munny
18. Mungo
19. 3BAP_plavoo
20. AH_James_Gastowski
Nahradnik:


BF109 E4 - Nesmite nad ostrov a do jeho okoli cca (za pulku kanalu)...
1. 1stCL_Jamamoto
2. (E)CL/Filaw


Hurry IIb
1. 3IAP_Chroust
2. Crowley
3. Bugs69
4. 3IAP_Kane
5. 312_Jura
6. CR_PETRAS
7. 3IAP_Tajpan
8. 312_Mates
9.
10.
Nahradnik:


Hurry IIc
1. 313_Ikar
2. 313_McMarty
3. 313_OTU_Rampa
4.
Nahradnik:

EDIT: Zmena pravidel, zapracovano do textu nahore.

Bylo by dobre mit tak 2 az 3 nahradniky k bomberum a 2 ke stihacum. Zkusenosti rikaji, ze vzdy na posledni chvili nekdo nebude moct z ruznych duvodu.

Jak si zorgaizujete skupiny, kdo poleti s kym je vase vec. Sem do toho rosteru to sepisuju jak se mi hlasite poporade abych vedel kolik mist je obsazeno a kolik jeste prazdne. Zvolte si sve velitele a udelejte si rozdeleni na skupiny jak potrebujete a pak mi to kdyztak napiste a ja ten roster podle toho prepisu jestli chcete.


EDIT 6.2.:
Sestavil jsem skiny, ktere se pouziji pri akci. Kazdy si je povinne stahnete a rozbalite do korenoveho adresare IL2 Sturmovik. Na serveru budou sice skiny zakazane, ale tyto nocni skiny ktere budete mit vsichni postahovane a ulozene u sebe prepisou VOID skiny. Na akci si pak proste vsichni zvolime VOID skin a tim budeme mit vsichni nocni skin. Po akci si pak muzete void skiny vratit zpet pomoci toho druheho baliku, PaintSchemes.original.zip.

Skiny pro akci:
http://www.aholub...chemes.zip

Puvodni sada VOID skinu:
http://www.aholub...iginal.zip

EDIT 16.2.2006:
Na jedno z letist dodany Ju88 misto He111. Odzkousel jsem, ze to je srovnatelne znicitelne jako He111. Sice vic mechanicky vydrzi, ale je to zapalovac zapalitelnej v pohode i s Hurry IIb. Takze pulka poleti s He111, pulka s Ju88.
Upravil/a AH_Cutora dne 24-02-2006 19:15
 
310_Ikar
Prosim o rezervaci IIc for 313 (vsechny) thx
 
www.310raf.com
313_OTU_oblak
IIBbych bral. Ale ještě nevím co bude za směnu. Prosím tedy o rezervaci IIB posledního, bo jaksi zatim nevim co bude. Night reapers ale miluju, budu se snažit Úsměv Bože, nemyslel jsem si že flaška vína na žal/štěstí může s nealkoholikem jako já takhle zamávat. Ožralosti a hlavně night reapers zdar !! jdu to dorazit.....

//edit - proč E-4?ty tam neměly co dělat. sice byly v BOB, ale nějak v noci nad británíí neměly co dělat. nebyl Night reapers o bombarďácích proti stíhačům????sorry jsem namolll nebertře mě vážne...ale pokud se dobře pamantuju tak wilde saw a night reapers byli v noci a bombers vs stíhači druhé strany. pokud mají operovat E-4 tak požaduji na britské straně beaufightery .... a do jednoho klidně sednu (i kdyý jsem v tom neseděl...)
nehledě na jejich nízký dostřik. jejich dostřik byl 10 minut bohjové akce nad londýnem. takže nic moc. u96 ho měla delší

bože mně je zle. neberte mne vážně. čaute.
Upravil/a 313_OTU_oblak dne 26-01-2006 00:40
 
Tajpan
1.PIATOK, NIééééé, RADšEJ V SOBOTU O TýžDEN PRED ALEBO NESKôR.

2.BF109E4 - ZRUš

3.DAT PRAVIDLO PRE STIHAčOV , PO ZOSTRELENí, ALEBO SMRTI, NECH SI Dá ASPON 20 MINúT BAN- PAUZU. JE TO K NIčOMU KED SA BOMBARDER VLEčIE K CIELU, NIEKOHO ZOSTRELí A DOTYčNý STIHNE VZLIETNUť A DORAZIť HO NAD POBREžíM. NECH TO Má TROCHU NáDYCH SKUTOčNéHO BOJA A NIE NEJAKý MAGLAJZ VO VZDUCHU.
TAK čI TAK, SA TO NEBUDE DODRžIAVAť , AKO POSLEDNE NA LENINGRADE,TAKžE ....
 
GC3_glum
pokud se poletí v pátek nebo později prosím o jednoho Heinkela 111, pokud se poletí o týden dřív tak to bohužel nemůžu
 
1stCL_Jamamoto
Prosím rezervovat dvě Bf 109 E-4 pro mne a mé číslo.
Danke!:jamamoto:
 
1stCL_Jamamoto
OTU_oblak napsal:
IIBbych bral. Ale ještě nevím co bude za směnu. Prosím tedy o rezervaci IIB posledního, bo jaksi zatim nevim co bude. Night reapers ale miluju, budu se snažit Úsměv Bože, nemyslel jsem si že flaška vína na žal/štěstí může s nealkoholikem jako já takhle zamávat. Ožralosti a hlavně night reapers zdar !! jdu to dorazit.....

//edit - proč E-4?ty tam neměly co dělat. sice byly v BOB, ale nějak v noci nad británíí neměly co dělat. nebyl Night reapers o bombarďácích proti stíhačům????sorry jsem namolll nebertře mě vážne...ale pokud se dobře pamantuju tak wilde saw a night reapers byli v noci a bombers vs stíhači druhé strany. pokud mají operovat E-4 tak požaduji na britské straně beaufightery .... a do jednoho klidně sednu (i kdyý jsem v tom neseděl...)
nehledě na jejich nízký dostřik. jejich dostřik byl 10 minut bohjové akce nad londýnem. takže nic moc. u96 ho měla delší

bože mně je zle. neberte mne vážně. čaute.



Dyk ty Emilové jsou jen dva. Navíc je budu (doufám) pilotovat já +pravděpodobně nějaký nováček.Že by jste se nás chlapci v Hurricích tolik báli????:sm51::lucka2:
 
GC3_Chroust
Hurry IIb

Diky .)
 
AH_Poti
Prosím jednoho He111
 
www.malovidy.cz
310_McMarty
Dekuji Ikarovi za zamluveni Hurri IIc. Cutoro tak me tam prosim taky dopis. Dekuji.
 
doktorkop
Sem s sjedním Henikelem
Teda prosím prosím:sm38:
Je snadné být přečíslen,když je někdo nula.
Že?
 
AH_James_Gastowski
Prosil bych jednoho Hurricana II.b.

Ale kdyby bylo náhodou málo bomberů, tak sednu klidně do He-111. Jenom škoda, že H2 neumí nosit 2xSC2000 Mrknutí
 
3BAP_Bugs
Jedného HurriIIb by som si v nočnej show rád vyskúšal. dík
Upravil/a 3BAP_Bugs dne 26-01-2006 08:19
 
http://3iap.org
1stCL_Wedge
Prosím tedy napsat pod Ikara k Hurriku IIC.........edit: teda vlastně až pod Martyho:sm28:....promiň Meku:sm16:
Upravil/a 1stCL_Wedge dne 26-01-2006 08:25
 
GC3_Kane
hur hur s Chroustem do Hurrika Šklebící se IIb prosím :sm20:
 
http://3iap.org/forum/news.php
XXX_Dazz
1 x He-111, děkuji Cool
 
CR_ARNOLD
Hurri IIb prosím.
 
www.presneletani.cz
AH_Enty
Beru jeden He111 se startem okolo 21.30. Dřív mi to asi nevyjde. Ale udělám pro to vše.
 
312_Lazy
hurricane prosim

BTW nesla by sjednotit ta nejnizsi povolena letova hladina? takhle budou muset nemci premejslet o tom, jestli jsou nad ostrovem nebo ne a podle toho stoupat nebo klesat..
 
AH_Cutora
BF109 nad ostrov nebudou smet, budou jen hlidkovat nad morem a pevninou aby se hurry nepousteli moc daleko od ostrova a nedobijeli heinkely za kazdou cenu a soustredili se skutecne na obranu ostrova. BF109 leti Jamamoto a nekdo koho vybere, domluva s nimi o pravidlech bude predpokladam zcela bez problemu.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,796,411 návštěv