May 19 2024 00:44:34
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Alpha-version of IL2BOS: Poznatky z testování.
WT_Horrido
[img]https://aqfouw.bn1.livefilestore.com/y2pOHpg3gEsawKHbujeiT9fctlZluJcrOGTyK8_4lN54NAqFQtqJbcfUyLwj21hWa70StEA7Ryak11iQtBipCDjL2OvMlNEB9k2tKasnnwLtKY/Mueller.jpg[/img] is not a valid Image.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
Bierglass napsal:Co myslíš tím"dát všechno na default"?Jen tak mimochodem,kdo létá s vypnutým HUD,ukazuje vám správně kompas v Bf?


Kompase veru neukazuje.

Tak to napisal aj on - vsetko na default. V settings vsetky zalozky dat na default. Kazdopadne u mna po preinstalacii od podlahy (a nastaveni ovladania) vsetko OK, funguju skiny na LaGG aj vsetko ostatne, akurat zmizli founder skins.

Ja chapem, ze DM pri kolizii nie je dolezity, skor ma zaujima poskodenie v boji atd., ale to prevedenie ma sklamalo, veru to vyzera ako WWI, ma to damage model ako kravicka origami. Pff
 
606_JuLB
Ono kompas ukazuje o 180° "nesprávne" aj LaGG-u. Šklebící se

Ale tiež som si to všimol až pri Bf-ku. Podľa videa, čom som si natočil pred týždňom, kompas vtedy ukazoval správne.
i.ibb.co/DRFjqCp/JulB.png
 
Farky
Hoper napsal:

Už jsem to chtěl napsat při LaGGu - ty sice neotočíš hlavu o 180°, ale očima vidíš ne jen čistě rovně před sebe ale i o určitý úhel do stran. Nebo aspoň bys měl Úsměv A to je pak ten širší úhel, který oni zobrazují. Aby to bylo více bližší realitě, tak by mohli kraje obrazu trošku rozotřit...


Souhlas, ale stejně se mi ten výhled dozadu zdá přehnaný.

[img]http://imagelink.cz/images/six1.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://imagelink.cz/images/six2.jpg[/img] is not a valid Image.
 
313_123
povedlo se někomu nastavit přiblížení oddálení pohledu na osu ???
 
Hoper
Farky napsal:

Hoper napsal:

Už jsem to chtěl napsat při LaGGu - ty sice neotočíš hlavu o 180°, ale očima vidíš ne jen čistě rovně před sebe ale i o určitý úhel do stran. Nebo aspoň bys měl :) A to je pak ten širší úhel, který oni zobrazují. Aby to bylo více bližší realitě, tak by mohli kraje obrazu trošku rozotřit...


Souhlas, ale stejně se mi ten výhled dozadu zdá přehnaný.

[img]http://imagelink.cz/images/six1.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://imagelink.cz/images/six2.jpg[/img] is not a valid Image.

Kurňa, zas jsou na tom modří líp!! :))
(tedy pokud je to otočení hlavy pomocí TiRu; ale tohle je opravdu hodně a snad s tím něco udělají)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Baron
313_123 napsal:

povedlo se někomu nastavit přiblížení oddálení pohledu na osu ???


V nastaveniach máš položky Pilot head: zoom in a Pilot head: zoom out. Tam si to nastav.
Upravil/a Baron dne 27-11-2013 11:10
Hals - und Beinbruch!
 
313_123
to dělám
na tokovej ten ježdík na plynovce od saiteku a nic a porád nic Zamračený
 
Baron
Divné... Mne to problíži/oddiali správne (nemám však Saitek). Ale týka sa iba pohľadu v kabíne, keď chceš priblížiť/oddialiť vonkajší pohľad, musíš to priradiť inde. To však považujem za zbytočné, na to mi stačí kolečko myši Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
repa
Hoper napsal:

Farky napsal:

Hoper napsal:

Už jsem to chtěl napsat při LaGGu - ty sice neotočíš hlavu o 180°, ale očima vidíš ne jen čistě rovně před sebe ale i o určitý úhel do stran. Nebo aspoň bys měl Úsměv A to je pak ten širší úhel, který oni zobrazují. Aby to bylo více bližší realitě, tak by mohli kraje obrazu trošku rozotřit...


Souhlas, ale stejně se mi ten výhled dozadu zdá přehnaný.

[img]http://imagelink.cz/images/six1.jpg[/img] is not a valid Image.

[img]http://imagelink.cz/images/six2.jpg[/img] is not a valid Image.

Kurňa, zas jsou na tom modří líp!! Úsměv)
(tedy pokud je to otočení hlavy pomocí TiRu; ale tohle je opravdu hodně a snad s tím něco udělají)
A co když pilot sedí proti směru letu?Šklebící se
 
Rumcajs
repa napsal:
Hoper napsal:
Kurňa, zas jsou na tom modří líp!! Úsměv)
A co když pilot sedí proti směru letu?Šklebící se

No v tom je přeci ta modrá výhoda. Maj vlastní čumák chráněnej pancířem. Pff
 
Vilik
Sakra! Když befko umí lítat pozpátku, co teprv bude umět fokáč.Cool
 
WT_Horrido
A neni tohle pohled Messerschmitt Girl? Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
veikso
To je čít! V Clodu ta ženská čuměla jenom dopředuCool
 
Koty
veikso napsal:

To je čít! V Clodu ta ženská čuměla jenom dopředuCool


Jenže tahle nesedí na pilotovi, ale na páce.
Rien n'est parfait; c'est la vie!
 
Bierglass
Měl bych jednu malou poznámku k mapě.Cesty lemované stromy jsou sice běžné ale ne v Rusku.To co jsem já viděl v tehdy ještě Sovětském Svazu(a v této oblasti) byly polní cesty mezi vesnicemi bez jakékoliv povrchové úpravy natož aby byly lemovány stromořadím.Jediné zpevněné komunikace s občasným náznakem stromořadí byly pouze mezi velkými městy.Rovněž vesnice na mapě ,která víceméně každá z nich by se mohla nazývat hrdě "Unter den Linden" příliš neodpovídají tomu co jsem tam viděl já. Uspořádání vesnických "bulvárů"spíše připomíná americká města než Sovětskou realitu.Pochybuji,že tak jak je to uděláno ve hře bylo za války,když to tak nebylo ani o hodně později po ní.Není to sice žádná na hru mající vliv chyba ale rozhodně se nedá očekávat přílišná realističnost mapy.No pořád je to lepší než země tisíců řek vedoucích od nikud nikam jako tomu je ve starém Šturmovi.
 
WT_Horrido
Ještě že to dělají Rusové Úsměv
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Bierglass
Zemi tisíců řek také dělali rusovéŠklebící se
 
Robo
Bierglass napsal:

Měl bych jednu malou poznámku k mapě.Cesty lemované stromy jsou sice běžné ale ne v Rusku.To co jsem já viděl v tehdy ještě Sovětském Svazu(a v této oblasti) byly polní cesty mezi vesnicemi bez jakékoliv povrchové úpravy natož aby byly lemovány stromořadím.Jediné zpevněné komunikace s občasným náznakem stromořadí byly pouze mezi velkými městy.Rovněž vesnice na mapě ,která víceméně každá z nich by se mohla nazývat hrdě "Unter den Linden" příliš neodpovídají tomu co jsem tam viděl já. Uspořádání vesnických "bulvárů"spíše připomíná americká města než Sovětskou realitu.Pochybuji,že tak jak je to uděláno ve hře bylo za války,když to tak nebylo ani o hodně později po ní.Není to sice žádná na hru mající vliv chyba ale rozhodně se nedá očekávat přílišná realističnost mapy.No pořád je to lepší než země tisíců řek vedoucích od nikud nikam jako tomu je ve starém Šturmovi.


Ktosi sa prave toto kritizoval na ofiko fore a ktosi dalsi postol asi 50 obrazkov tejto oblasti z cias 2. svetovej vojny. Vyzerali presne ako su urobene v hre.
 
magot
a dyk to jsou "očesané" BoB fields ... to nemá ani cenu řešit.
Kdyby tam nedali středoevropské stromořadí tak by u toho lidi usínali nudou ...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,557 návštěv