May 18 2024 23:27:52
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Battle of Stalingrad (letový bojový simulátor z období bitvy o Stalingrad) » IL-2: BoS diskuse
 Vytisknout diskuzi
Alpha-version of IL2BOS: Poznatky z testování.
Robo
No, mam na mysli samotne textury kokpitu, kanon a najma opierku hlavy - tie casti su o dobru triedu horsie ako zvysok, to osuchanie je urobene remeselne priserne. LaGG je napriklad urobeny velmi pekne podla mna. Ale to som asi profesionalne deformovany a je to pravdaze len moj subjetivny nazor.

Otackomer mi fungoval, ale ukazatel vrtule nie. To samozrejme v alphe chapem, problemy s invertovanim osi tiez.. Klapky a nos hore je dost velka chyba, tie zvuky DB su NADHERNEEEEEEEE, skoro mi cvrklo ked som pridal plyn Šklebící se Šklebící se
 
Rumcajs
FM je zatím polotovar. Fridrich se v podstatě nedá dosta do vývrtky. Dá se postavit čumákem 50 stupňů nahoru a držet a držet a držet. Stoupá skoro jako vrtulník. I při 150km/h je dobře řiditelnej. Do vývrtky se musí vysloveně poslat směrovkou a urputnou snahou. Vybrání je pak záležitost drbnutí do kontra směrovky.
Škoda je, že furt není ten trim. Bez trimu je to testování netestování. Zkoušíme to v nereálných situacích.
Zatím 2x pád do windows.
Jo a je znát ten engin z ROFka. Letadlo se dá při tvrdším přistání zdeformovat. Třeba se dá ohnout koncový oblouky křídel. Dá se nalomit trup atp. To je celkem hezký.
Viditelnost letících cílů je hezká, ale rozhodně bez zoomu není vidět nijak daleko. To je škoda, protože to člověka bude nutit neustále zoomovat.
109F je krásný letadlo. Ten vnější model je prima. Nehodnotím to jako znalec detailů, ale čistě pocitově. Jo a ten pancíř vodmontuju.
 
VioletLightning
skiny na LaGGa mám stále (teda 30tku a bez čísla)

jinak jsem jen rychle zkoušel jen LaGGa - VSI ani trimy nic
pak jsem zkusil prašnost při nízkém letu a taky nic
pak jsem zkusil praskající ledy a taky nic - přistál jsem jako do peřinky a i ze zaplavovaných ledů u břehu vyjel na trávu pod vesnicí jako prd - ten LaGG je správnej traktor Úsměv
Dojel jsem do půlky vesnice a pak si hloupě urval křídlo. A podivně mi pak upadl zadek, čiliž předčasně skončil (nedojel na letiště).
To s tím ledem a výjezdem do zasněženého kopce nějak neřeším (a nejspíš nebudou ani vývojáři) ale co jsem si všiml, tak pár objektů ve vesnici je špatně "postavených" - jeden vůz je ve vzduchu, nějaká sýpka či co taky, naopak jedno stavení je utopené v kopci. Normálně si toho člověk nevšimne, snad jen při dělání videí techniky...
Rusáček má pěkně huňatý boty Úsměv

ještě: při točení sice kulička poskakuje, ale přijde mi, že poskakuje moc u středu a vrací se tam sama
Upravil/a VioletLightning dne 25-11-2013 22:26
 
WT_Horrido
V utažené zatáčce se vysouvají sloty nesouměrně. Když vyskočí jeden úplně tak to Mezka přetáčí. Velké plus...

Odrání v cockpitu opravdu není hezké, navíc s tím filtrem přes obraz...
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Robo
VioletLightning - a daju sa ti skiny na LaGG aj vybrat pred misiou? Mne z priecinka zmizol Tovarisc aj Bubi skin na Befko Smutný
 
VioletLightning
Robo napsal:

VioletLightning - a daju sa ti skiny na LaGG aj vybrat pred misiou? Mne z priecinka zmizol Tovarisc aj Bubi skin na Befko Smutný

Jak "pred misiou" ? Já je můžu změnit jen v misi, ne ? Ale v hangáru mám ten LaGG, co jsme měl posledně - ten bez čísel v zimní kamufláži.
Ale máš pravdu, teď si uvědomuju, že Továrišč tam nebyl....
 
Robo
VioletLightning napsal:

Robo napsal:

VioletLightning - a daju sa ti skiny na LaGG aj vybrat pred misiou? Mne z priecinka zmizol Tovarisc aj Bubi skin na Befko Smutný

Jak "pred misiou" ? Já je můžu změnit jen v misi, ne ? Ale v hangáru mám ten LaGG, co jsme měl posledně - ten bez čísel v zimní kamufláži.
Ale máš pravdu, teď si uvědomuju, že Továrišč tam nebyl....


Vyberies misiu, das customise plane, a nie su tam pre LaGG ziadne skiny, iba zeleny default. V preicinku mam menej skinov ako minuly tyzden, ale su tam.
 
VioletLightning
tak, tam já mám na výběr "zelený" default, pak 30tku, 35tku a zimní bez čísel
jen Soudruh tam není
na bfko jsem nekoukal
 
Robo
WT_Horrido napsal:

V utažené zatáčce se vysouvají sloty nesouměrně. Když vyskočí jeden úplně tak to Mezka přetáčí. Velké plus...

Odrání v cockpitu opravdu není hezké, navíc s tím filtrem přes obraz...


Ten filter, ak mas na mysli take to zrnite skarede, sa da odstranit znizenim SSAO na minimum (slider v hre) a nasledne upravou cfg suboru ako to tu pisal Talbot, oba SSAO riadky zmen na 0.
 
Baron
Robo napsal:...Otackomer mi fungoval, ale ukazatel vrtule nie...


Mas pravdu Robo, moja chyba. Samozrejme nefunguje ukazatel nastavenia vrtule, otackomer je v poriadku.
Hals - und Beinbruch!
 
1stCL_Fucida
Ty letové modely jsou zatím hodně...alfa...

Dnes spíše zklamání. Ale jo, je to hezké a Daimler zní hezky. Ale zbytek mě dnes nezaujal. Jsem zvědavý, jakým směrem budou tvůrci u letových modelů postupovat dále. Řídit éro ve starém Šturmovi je oproti tomuto dost obtížné :-) Hmotnost a energii necítím, chování v mezních situacích je...divné.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Robo
Baron tak ma napada ze asi si myslel ten isty budik, ja som si nebol isty.

Fucida presne! Necitit hmotnost a zotrvacnost je volajaka cudna.
 
Shadowdeath
Mno přijde mě to befko, takové nemastné neslané. Žádné piruetky při rolování, ve vzduchu to ani do té vývrtky neutrhneš a dokonce jsem s tím i bez větších problémů přistál. Mno dal jsem si pár letů a šup sním do hangáru, LaGG je proti tomu výzva Úsměv
 
ZVP_Iceman
Shadowdeath napsal:

Mno přijde mě to befko, takové nemastné neslané. Žádné piruetky při rolování, ve vzduchu to ani do té vývrtky neutrhneš a dokonce jsem s tím i bez větších problémů přistál. Mno dal jsem si pár letů a šup sním do hangáru, LaGG je proti tomu výzva Úsměv


Na piruetky při rolování si musíš odemknout ostruhu, pak to jde o něco snáze........
 
313_Nevo
Po poslednom patchi ani vo WT nechce Bf padat do vrtaku, tak asi to maju spravne Mrknutí
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Bierglass
1stCL_Fucida napsal:

Ty letové modely jsou zatím hodně...alfa...

Dnes spíše zklamání. Ale jo, je to hezké a Daimler zní hezky. Ale zbytek mě dnes nezaujal. Jsem zvědavý, jakým směrem budou tvůrci u letových modelů postupovat dále. Řídit éro ve starém Šturmovi je oproti tomuto dost obtížné :-) Hmotnost a energii necítím, chování v mezních situacích je...divné.


S tím se dá jen souhlasit.Po nadšení z minulého týdne je to alespoň pro mne jedno velké zklamání.Kabina Bf je mizerná v porovnání s Laggem,načítání textur na letadla je také "lahůdka",rozdělávání táborových ohníčků v letadle při startu je příšerné,trimování stále nefunkční,tak jako některé další funkce v letadlech,a upřímně řečeno co chtějí testovat mi není zcela jasné.Letadla to tedy určitě nebudou.Při otevření podvozku v rychlosti 600km/h ani náznak nějakých vibrací nebo nějaké další změny v letovém modelu, o střemhlavém letu platí to samé snad z jediným rozdílem,že letadlo začne po dosažení cca 700km/h samo stoupat a nelze potlačit. Na rozdíl od RoFka zde tedy rozhodně nemám pocit letuNaštvaný.Od "alfa" jsem nečekal žádný zázrak ale alespoň jedno letadlo s funkčním FM a DM by tam dle mého názoru mělo být již v této fázi.Dovedl bych pochopit bugy, pády hry,občas nefunkční invert os a spoustu dalších chyb spojených s každou hrou ve verzi "alfa" ale tohle je děs.Vzhledem k tomu v jaké fázi to mají nyní silně začínám pochybovat o tom zda to vyjde v původním termínu.Vyděšený
 
312_HeRa
Hoj piloti. Jen pro info. Pitchtrim funguje, ale mapuje se pomoci funkce (flight???-nevim presne , nesedim u toho) stabilizer - Asi to maji spatne prirazene.
Ale beztak je ten Friedrich nejaky hodny.

No jsme v alpha testu, tak klidnou hlavu a hezke testovani Vyděšený
 
312raf.com
Robo
Ja by som to az tak cierne nevidel...

K tym trimom - nemaju to spatne priradene, je to ako s brzdami, inak pre LaGG a inak pre Bf. Befko nemalo klasicky trim, takze tak to aj spravili. Na 109 to funguje viacmenej ok, na LaGGu zatial stale nie.
 
312_HeRa
Robo napsal:

Ja by som to az tak cierne nevidel...

K tym trimom - nemaju to spatne priradene, je to ako s brzdami, inak pre LaGG a inak pre Bf. Befko nemalo klasicky trim, takze tak to aj spravili. Na 109 to funguje viacmenej ok, na LaGGu zatial stale nie.

Tak brzdy jsou jasny, ale ze se pitchtrim jmenuje v Befku jinak jsem netusil.
 
312raf.com
WT_Horrido
Mají to korektně jako přestavení výškovky.
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,905,303 návštěv