April 18 2024 16:17:14
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 7

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,744
· Nejnovější pilot: AlecSalinas
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
Aces_Wild
Baron napsal:

Fajn... Za 40 dolacov je to skoro zadarmo ze... Len mam otazku - proti comu s nim budem lietat? Proti Dore? alebo Kurfurstovi? Stale ma neprestava udivovat nekoncepcnost DCS ohladne WW2.

I-16 začal jako prostý mód do DCS. Po domluvě ED s OctopusG, který vyvíjí i pro FSX/P3D (např. An-2 nebo L-13), obdržel licenci na plnohodnotný modul. Tedy nebyl to nápad ED přijít s Išakem. A připomínám, že ED mj. pracuje na dvou WWII mapách, Fw 190 A-8/F-8, Mosquito, P-47D, Me-262 a novém modelu poškození (viz. poslední zpravodaj).
 
Baron
No jo... Pracuje na mapách... To si ešte asi počkáme. Ten planeset, čo si sem postol je síce fajn, ale ak si dobre spomínam, zverejnil ho už Iľja "Lutier" pred par rokmi. Nič proti DCS, kvalita tam nepochybne je. Lenze co z toho, keď napr. k Normandii je jediný korektný modul? Myslím tým Spit. IX. Zvyšok patrí skôr na prelom 1944/45 a Mustang je vlastne až po vojnová verzia. Nemám nič proti Rate, len znovu opakujem, že ide o modul, ktorý nemá žiadny náprotivok. Že to mal byť pôvodne mod ED neospravedlňuje, keď už to vydali, mohli aspoň oznámiť vývoj trebárs Bf-109E. To je ta nekoncepčnosť, čo ma udivuje.
Hals - und Beinbruch!
 
Aces_Wild
To máš pravdu, že si ten seznam letadel co do Normandie 1944 nazapadají vymyslel Ilja a jeho parta, nikoliv ED. Navíc v Iljovo seznamu nefiguruje ani Anton ani Mossie.
Na co se často zapomíná je fakt, že Ilja a jeho parta neplánovali jejich projekt WWII: 1944 integrovat do DCS, ale vytvořit samostatný titul, který by běžel na enginu DCS. Hurá na kickstarter, použiju Unreal Engine pro nějaký ten titul. Naložím si nesmyslné termíny pro kvanta věcí s naprosto netransparentním financováním a po očekávaném krachu to prostě svedeme na Epic Games. Jak (s)prosté, že?
Mustang byl původně privátním projektem, který byl uvolněn pro veřejnost. A zadavatel chtěl variantu pro Pacifik. Někdy od prosince je součástí P-51D modulu i varianta -25-NA.
ED několikrát oznámili, že se v rámci WWII zaměří na západní frontu v období 44/45, tak ti nevím co by tam Emil dělal. A znovu opakuji, Išak není výtvor ED.
 
magot
Ale takový Španělsko 1936, 109 Berta, Hs-123 a tužky, to by bylo!
 
Baron
Aces_Wild napsal:

To máš pravdu, že si ten seznam letadel co do Normandie 1944 nazapadají vymyslel Ilja a jeho parta, nikoliv ED. Navíc v Iljovo seznamu nefiguruje ani Anton ani Mossie.
Na co se často zapomíná je fakt, že Ilja a jeho parta neplánovali jejich projekt WWII: 1944 integrovat do DCS, ale vytvořit samostatný titul, který by běžel na enginu DCS. Hurá na kickstarter, použiju Unreal Engine pro nějaký ten titul. Naložím si nesmyslné termíny pro kvanta věcí s naprosto netransparentním financováním a po očekávaném krachu to prostě svedeme na Epic Games. Jak (s)prosté, že?
Mustang byl původně privátním projektem, který byl uvolněn pro veřejnost. A zadavatel chtěl variantu pro Pacifik. Někdy od prosince je součástí P-51D modulu i varianta -25-NA.
ED několikrát oznámili, že se v rámci WWII zaměří na západní frontu v období 44/45, tak ti nevím co by tam Emil dělal. A znovu opakuji, Išak není výtvor ED.


Pozri Ejsi, ja ED nekritizujem. Nemám prečo. A čo by tam Emil robil? Pravdepodobne nič, rovnako ako Išak. Je fajn, že dávajú aj možnosť tretím stranám, ale malo by to mat aspoň nejakú logiku. Zatiaľ je Išak iba 40 USD pre nič za nič. Ako zberateľský modul ok, ako zmysluplný "bojový" modul nemá využitie. BTW Emil bol iba príklad, vcelku by som bral to, čo napísal Magot.
Hals - und Beinbruch!
 
magot
Šklebící se Ale v šturmoj žádný tužky, létatalný Hs-123 ani španělsko není Úsměv

a žádnej strach, tou zmínkou o španělsku se určitě Wags neinspiruje, ten už se nemůže dočkat jak bude dělat další tři roky mikro-tutoriály na F-16!
Upravil/a magot dne 08-05-2019 20:42
 
Aces_Wild
Baron napsal:

Pozri Ejsi, ja ED nekritizujem. Nemám prečo. A čo by tam Emil robil? Pravdepodobne nič, rovnako ako Išak. Je fajn, že dávajú aj možnosť tretím stranám, ale malo by to mat aspoň nejakú logiku. Zatiaľ je Išak iba 40 USD pre nič za nič. Ako zberateľský modul ok, ako zmysluplný "bojový" modul nemá využitie. BTW Emil bol iba príklad, vcelku by som bral to, čo napísal Magot.

A takový Corsair od Magnitude 3 LLC/Leatherneck taky asi nebude mít moc protivníků. :) A proto to jsou třetí strany. Nevidím důvod, proč by měli v ED nakazovat třetím stranám co mají vyvíjet, spíš to bude na domluvě. Mají provize z prodeje modulů a zda si zákazník zakoupí dotyčný modul záleží čistě na něm. Krom testování a ladění FM je to moc zdrojů stát nebude.
A problémem samozřejmě je k těm všem "planesetu odpovídajícím" strojům najít nezbytná data. Viz. P-47, kde se chybějící data získavají přes FlowVision CFD. I proto se moduly vybírají dle dostupných dat.

Na Išak lze uplatnit bonusové body, mě stál 28$. Zpracování je parádní, akorát trošku mrzí absence tréninkových misí. S podvěšenými raketami se pak lze oddat nějaké té destrukci pozemních sil a následně u země pozlobit případného nepřítele. :)
Pár obrázků, máte te tam to Španělsko: :)

kokpit
i.imgur.com/x2a8m0W.png

externí pohled
i.imgur.com/PEzBip9.png

seznam kamufláží
i.imgur.com/WioChyj.png

výzbroj
i.imgur.com/oTPNR9P.png

Španělsko - nacionalisté
i.imgur.com/LHlRpfA.png

Španělsko - republikáni
i.imgur.com/orXiRr8.png

podvěšené rakety
i.imgur.com/hSgCpA5.png
 
pSipi
Typ 24 ale nebol v spanielsku tak ze tam tiez moc nema co robit.
 
Ajvn
Ale no tak holky. O co vám jde? Tenhle zmatený projekt stejně nikdy k ničemu nebude. Strašně rád bych se spletl...
 
Aces_Wild
OctopusG I-16 - Available Now!

YouTube Video


 
Aces_Wild
Z komentářů na ED FB:

i.imgur.com/ZvwVGgC.png

i.imgur.com/BFMY7JH.png
 
magot
No to bude mít Saburo radost Šklebící se
 
Baron
No konečne niečo, čo dáva zmysel Mrknutí Vidím to tak na 10 rokov Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Mira
Než bude ta F16 tak budeš mít na A8 už několik stovek nalítaných hodin Úsměv
Ale těším se, ne že ne..
 
Baron
Saburo napsal:

magot napsal:
No to bude mít Saburo radost Šklebící se


Mě je to jedno, I-16 si nikdy nekoupím, jo taky jí považuju za pitomost, ale je to privátní projekt a ne dílo ED, tak je mi to šumák.

Nikde ED nedává slib ani neoznamuje, že bude dělat něco z té doby! Je to je takové povídání co by, kdyby...
Nepřikládal bych tomu nějakou váhu.
Když budeš všem a všude opakovat, že je to soukromej projekt bez adekvátního prostředí (co právě I-16 je), jaký to pak bude mít prodejní potenciál. Nikdo to nekooupí..

Navíc já dnes spíš koupím F-16 než A-8.
Možná když by konečne vydali D-30 plus nový DM, pak bych se možná k WWII vrátil, ale současný stav...

Za deset let si můžeme povědět jak to vypadá s počátkem WWII v DCS, můj odhad, žádněj nebude...Mrknutí


Asi tak, plne so Saburom suhlasim. No a na F-16 sa trasiem ako ratlik. Asi sa este hodne dlho budem triast, ale co uz Úsměv Aspon mam mojich milovanych Hariera, Horneta a Tomcata. Zvlast Horneta Úsměv V kazdom pripade som navnadeny AV-8ckou, F-18kou a F-14kou. To je jednoducho nadhera (teda aj ostatne moduly su nadhera, menovite Viggen, Mirage, Sabre, Mig-19, Mig-15, Mig-21....atd. ale tie 3 menovane ma pritiahli nazad k moderne, specialne F-18. F-14ku sa momentalne ucim lietat spolu s Migom-19, ale sakra sa mi to paci Mrknutí).
Hals - und Beinbruch!
 
AJaromir
Podle mě i kdyby udělali Blériot XI, tak si to lidi koupí. DCS se stává obdobou FSX/P3D/XP##. Tedy je to jakási platforma, do které vzniká nekonečno obsahu. Oproti ostatním simulátorům na trhu má problém, že model platformy je u ED oproti ostatním ještě hodně v plenkách. Že ostatní simulátory mají oproti DCS extrémně velkou základnu.
 
magot
Tak já si išaka nepořídím a za čtyři pětky to krapet přesrali imho, ale co, když to tak chtěj ..
Já se těším na třiadvacítku, A8 F-14A.
A kdesi v dalekém budoucnu na phantoma.
Upravil/a magot dne 09-05-2019 19:28
 
LangMaster
Pánové má někdo už I-16 já mám a přesto si nezalítám místo kokpitu jen mapa mise.
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
magot
Zkus vlastní misi.
Případně deaktivuj a znovu aktivuj modul.
To se mě občas stávalo i u jiných modulů.
 
LangMaster
Zkusil jsem vše ani na Multáku nejde vybrat.A podle fora ED nejsem sám.
OctalCore AMD FX-8350
MSI 990FXA-GD80
32GB DDR3 Kingston HyperX 1866MHz
MSI N770-2GD5/OC
Samsung SSD 850 EVO 500GB
 
http://www.ok1slm.cz
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,716,603 návštěv