October 23 2018 21:05:57
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 3

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,606
· Nejnovější pilot: Coffin Corner
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
pSipi
"Too many bags!" Tak je tam prilis vela tasiek? Zamračený
Ta anglictina je fakt strasna. To si robil cez google translator?

Aces_Wild
petsild napsal:

Kvalita současného modulu Smutný odpovídá spíš 1.0.0 verzi.
Od návratu zrcátka nabral Spit tolika chyb, že se to nedá spočítat.

Dotaz na ED: https://forums.ea...p?t=217173

Můžeš opravit název toho vlákna nebo to můžou jenom moderátoři? Při psaní posledního slova jsi asi myslel na nákupy. Šklebící se Chybně "a" namísto "u".

AJaromir
S tím zeleným sklem nevím. Mně to zelená snad jenom při letu proti slunku, za co jsem spíš vděčný. Ikdyž, musím to vyzkoušet.
Pokud daný objekt vrhnete rychlostí vyšší, než 8km/s, tak poletí i hrábě.

magot
to je sklo je ok imho
YouTube Video

petsild
Jo igelitky Úsměv jsem nechtěl... máte pravdu, příspěvek mi admin zamkl Smutný edit neni možný.
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/PS_Outfit2.jpg img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/N2.jpg

petsild
Lepené sklo je ve skutečnosti tónované, ale určitě jinak než je v DCS použito.
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/PS_Outfit2.jpg img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/N2.jpg

Saburo
na sobotní podvečer je organizovaná "komorní vybíjená" : A Bridge Too Far - A warbird event for Burning skies
kdyby se někdo chtěl zúčastnit, nějaké to místo ještě zůstává volné..

https://forums.ea...ostcount=1

Aces_Wild
DCS - How to Bomb in the Spitfire - Combat Flight Sim Tutorial

Looking at an "official" technique for bombing in the Spitfire IX, as posted by Bunyap on the ED forums: https://forums.eagle.ru/showpost.php?p=3586097&postcount=1

YouTube Video

Saburo
jo to bohužel rusky, ale jestli jsem mu tam dobře rozuměl, tak dělají další mapu WWII, evropskou... Úsměv

YouTube Video

magot
taky rusky neumím, ale co jsem rozuměl tak plánují, ale tenhle rok nebude, ale říkali nějaká mapa s pobřežím, s kusem moře?
Tzn. asi ne vnitrozemní.
Jinak u moderny je v plánu ta Sýrie.

Aces_Wild
Něco málo z toho videa vytáhnul Silver_Dragon s tím, že rusky moc neumí a video nedokoukal celé.

* ED v tuto chvíli neplánuje letadlo pro červené
* moduly západní techniky se prodávají lépe než východní
* ED mluví o počasí ve stylu FSX (real-time), ale mají technické potíže
* plánují cumulonimbus, cumulus a déšť, ale s nízkou prioritou
* chtějí ještě jednou rozšířit mapu Kavkazu, problémem je množství objektů, které se stávající technologií nenabídne požadovaný výkon; neplánují ji rozšířit směrem k Rusku, ale ke Kaspickému moři; to ale vyžaduje technologii "Celého světa"
* mluví o evropské WWII mapě z nějaké jižní oblasti a mapě Afgánistánu
* zatím neplánují WWII mapu východní fronty
* mají výborné informace a data k Mosquitu, které je ve vývoji; dále mluví o tom, že shánějí informace k Ju-88 a P-63
* WWII Pacific je odložen dokud nebude technologie "Celého světa"
* moduly transportních letadel (An-12, An-14) jsou odloženy z důvodů malých map
* dedikovaný server se rýsuje dle plánu; nejprve pro Windows, později pro Linux
* staré 3D modely je třeba nahradit novými, což zabere spoustu času
* plánují pro ruská zařízení přidat něc podobného jako JTAC v A-10C
* SDK umožňuje udělat modul v jakékoliv komplexnosti
* stejně jako "Deck Crew" pro letadlovky je v plánu "Ground Crew" pro letiště
* ujišťují, že se na novém DM pracuje; nejprve pro WWII moduly
* pro příležitostné hráče nabídne "Modern Air Combat" jiné rozhraní
* plánují džihádisty a ozbrojenou Toyotu jako AI

Saburo
podle mě tam říká něco trochu jiného... ohledně map

dotaz zní na mapu dalekého východu, konkrétně tam mluví o Sibiři, bez určení období!
to je negováno s tím, že je Kavkaz, právě vydali Záliv a dělají na další druhoválečné Evropě, bez jakéhokoliv přesnějšího umístění
následně mluví o Sýrii a o tom, že chtějí mapy vhodné pro už vydané moduly a scénáře založené na reálném pozadí, jmenuje tam válku s Íránem (asi myslím Irák/Írán), což Rusko respektive mapy Ruska moc neumožňují...

ještě tam jmenuje "levantu" která je pro ně zajímá, pochopitelně - páč to je Východní Středomoří...

jestli se během rozhovoru k mapám vrací, tak to netuším, ale na začátku určitě nezaznělo nic o WWII východu...

jen poznámka k červeným letadlům, ne že by nechtěli, chtěli Su-25 a Su-27, ale..
aerokosmický komplex s nimi tak nějak nespolupracuje (licence) a byrokratické překážky... to bude důvod proč ruský letadla nee
(to, že jim nejvíc vydělává západní multifunkční technika jako F-18 je ale pravda)
Upravil/a Saburo dne 17-08-2018 14:34

magot
jo to jsem taky slyšel, s tím že jsem si říkal, že ta sibiř, že se mě to jen asi zdálo Šklebící se
U té WWII evropy cosi říkal s vodou ...

"Nejpokročilejší" červené letadlo v DCS které je ve výrobě tedy bude Mig-23ML.

Saburo
prvních 40 minut, teda to co jsem byl schopen pobrat...

dost dlouho tam rozebírá dostupnost dokumentace, f-18 relativně dostupná s tím, že jsou tam tajné (nedostupné) věci, na ruské viz. příspěvek výše

povídání o tom nástupci FC-3, spousta slov ale houby jsem rozuměl, jen že třeba radar se bude ovládat jako u FC-3 - klávesy 1,2,3... atd

Mi-24 - jede asi podle plánu, řeší posádku, mluví tam o nějakém druhu ovládání druhého člena posádky a mám pocit, že je jedno kterou pozici hráč zaujme, toho druhého pak bude moci ovládat

Mi-8 neví, o vrtulníky se stará někdo jiný, třeba i s ním bude jednou rozhovor

řeší tam nějaký problémy s tlačítky u Ka-50, ale nemám ponětí...

civilní dopravní letadla neplánujou

neplánujou v dohledné budoucnosti zjednodušené vrtulníky (asi jako úroveň FC-3 letadel)

Rádia - chtějí aby fungovala jako v reálu, ti co budou mít naladěný stejný kanál budou spolu komunikovat atd...

Mig-29 dělají PFM - letový model pro A a S, což jsou 9-12 a 9-13,
dále tam furt omílají, že nebude Mig-29PFM, ale myslím, že mluví o SMT!!!, říká tam , že co kus to téměř originál a obligátní nedostupnost dokumentace... (dost často ruské označení není stejné jako to komerční, možná je i toto stejný případ)
dotaz na to jestli bude Mig-29PFM (asi SMT) tam pak zazní ještě jednou - ne nebude tato verze

ruský WWII mlejny ne, momentálně se věnují západní Evropě 44-45, ale někdy v budoucnu můžou být i jejich letadla (ruský)
mimochodem u tohoto dotazu je hezky vidět, že se nedá naprosto spolehnout na google titulky, říká tam "naše" letadla ale titulky tam flákly "vaše"

I-16 - otestována ED člověkem, ale jsou tam nedodělky, nic bližšího

dotaz na různé WWII letadla, B-25, Tu-2, Pe-2/-3, Ki-61... ne a vůbec Pacifik není aktuálně ve výhledu (ještě k němu nedorostli, tak nějak to tam říká)
B-25 by se teoreticky časem mohla objevit, tak jako A-20, Ju-88

nějak se mu líbí P-61, respektive jí tam zmiňuje, že je to zajímavý letadlo

Mosquito - dovezli si ofocený tisíce stran dokumentů

nový DM a předělávka 3D modelů - nejdříve nový DM pro WWII, na kterém dělají a pak předělávka ostatních (tady jde asi o 3D modely AI letadel, která jsou ve většině případů strašná - můj názor)

FC-3 nebudou klikatelné

když má někdo schopnosti udělat vlastní modul do DCSka, může viz. I-16, ale není to jen tak

někdo takový chtěl dělat Mig-29K ale pohořel na nedostatku dokumentace...

Saburo
tak ještě pár postřehů

dotaz na možné rozšíření mapy Kavkazu o Krym a část Ukrajiny
- chtěli rozšířit mapu o oblast Azovského moře, ale narazili na limit počtu objektů, pracují nebo chtějí upravit engine aby byl schopen pracovat (nebo naše počítače?) s takovým objemem, ale nejdříve nová mapa WWII a pak možná Kavkaz

dále k mapám, něco kuchtí RAZBAM a dříve ukázaná Korsika není jejich ED (jestli ho dobře chápu) dílo a nic k ní neřekl, neočekával bych jí

mám pocit, že technologie mapy "celého světa" není o namodelování celého globu, ale jde o zakulacení map, tak aby respektovaly, že to není placka ale část koule, alespoň tak chápu tam položený dotaz a odpověď na něj

byl tam dotaz na protivníka F-14, tak Mig-31 určitě nebude, Mig-23 není "protiváha"

Jak-130, Su-25SM3 - Ne

An-12/-26 - Ne, důvod malý zájem trhu, plus něco o původní ED koncepci malých map
i když chápe, že některé lidi baví vzlétnout a pak letět 2 hodiny na autopilota a pak přistát

Kickstarter - Ne, moc tomu nevěří a mají jiný obchodní model, teoreticky třetí strana, ale...

dedikáč - vidí světlo na konci tunelu

chtějí předělat 3D modely pozemní techniky, ale bude to trvat

dotaz na pořádnou dokumentaci k ME - bude, časem

Su-33 a Onyx, Moskit a Pastel? - Ne

Su-24, 17 a 22M4 - 24 Ne je tajný, 17 by šel, ale... dokumentace a vůbec

Japonsko - jen lokalizace, žádné další plány (ani skryté)

totálně budou předělávat dynamiku PVO raket, chtějí co nejblíže realitě, různé druhy navedení - různé letové profily atd. bylo to v odpovědi jestli chystají simulaci radarů a PVO (asi hratelnou) - to Ne

zároveň předělávají dynamiku A/A raket

simulace ovládání bezpilotních letadel - přemýšleli, ale nebude

odmítl i jen naznačit přibližné termíny vydání Mi-24, Migu-23 a F-16

MAC bude nadstavba nad DCS, oddělený interface - vše se v čas dozvíme, co jak přesně...

API Vulcan - je v progresu

plus spousty dalších drobností, na závěr řekl, že podumá na podobném "rozhovoru" s někým o WWII a s jejich vrtulníkářem, který by detailně objasnil Mi-24..

no ruština už mi fakt nejde.. Smutný

magot
jsem zbastlil kanon mod - ovladatelnej panter
s25.postimg.cc/4o1crp7fz/Screen_180819_033209.png

Aces_Wild
www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/da3/P47-1s.JPG

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/69e/P47-2s.JPG

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/590/P47-3s.JPG

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/463/Mosquito-1s.JPG

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/b7a/Mosquito-2s.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/3c6/Mosquito-3s.JPG

AJaromir
Konečně P-47. Na to se těším, jak malej. Šklebící se
Pokud daný objekt vrhnete rychlostí vyšší, než 8km/s, tak poletí i hrábě.

magot
D-40ctka?

Saburo
-30 i když vrtuli má z -25/-27 (ale v poli bylo možné i to)

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

22-09-2018 10:06
Tak jsem se díval a je to jiný systém než co jsem myslel. Tam jsem... taky nikdy nebyl Úsměv Jako v Salcburku Šklebící se

22-09-2018 10:05
Ale houbec, nejdřív musíte zapálit Cyno, když chcete pořádně skákat Úsměv

21-09-2018 20:10
S tím rozhodně ne. Ideálně bych volil ASP Explorer, který má jeden z největších doskoků. Jestli vůbec není na prvním místě.

21-09-2018 14:29
Tak já na tu s planetu s jakem teda nepoletím..

20-09-2018 23:50
To je jedna z těch se spešl zbožím? Na tu lítám taky, někdy Úsměv Njn, 3/4 hodiny, no... uděláš si quaffe... protože bez quaffe prostě kosmický pilot nelítá! Šklebící se

20-09-2018 22:30
Byl tam kšeft za půl mega. neber to..

20-09-2018 22:07
No ale tos přece musel vidět už na skenu, ne? Ápropos, na cos na tu planetu potřeboval letět? Šklebící se

20-09-2018 14:12
Jsem po dlouhé době zkusil elite: dangerous

20-09-2018 11:47
jaromíre, nepotřebuješ už pauzu od toho lítání Úsměv

19-09-2018 19:07
Vyhněte se planetě V1090 Herculis C 1 C A. Je to přes 1 000 000 Ls daleko od hyperskoku.

10,204,258 návštěv