October 20 2017 18:11:50
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 5

· Piloti on-line: 3
310_Snakes, clone9cz, 310_JD

· Registrovaní piloti: 2,581
· Nejnovější piloti: Unmar
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Playman
Oficiální distributor
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
Saburo
nene,hádáš špatně Šklebící se s poníkem

ty doty jsou tam fakt moc vidět i z výšky proti zemi...

magot
Tak to všechna čest s těmi 50cal něhomety Šklebící se
S těma dotama by se to nemělo přehánět, ale je fakt že v stock verzi to je dost nepříjemný pernametně nic nevidět.
Myslím že ta stock verze odpovídá takovému lehkému kouřmu v rámci viditelnosti dotů, ne čistému vzduchu.

AJaromir
Saburo napsal:

pokud je tu někdo kdo zkoušel BS server a vybodl se na to kvůli viditelnosti dotů (která je fakt špatná v DCSku), tak to zkuste teď
zavedly "vytuněné" labels a doty jsou teď vidět, až moc IMO...

dal jsem dva lety s výsledkem 7 killů bez ztráty kytičky, nikdo mě nepřekvapil a já si klidně z výšky 20k vybíral cíle na které jsem v klidu padal a "jen sbíral" Úsměv

No, já nevím, ale nepamatuji si, že bych v Normandii někdy viděl doty špatně. Spíš jsem se divil, jaktože je nevidí ostatní. Viděl jsem nepřítele povětšinou už z rodného letiště. Tak jsem byl vždycky naštvanej, že jsem je viděl sám, takže jsem na nepřítele taky letěl sám a umíral sám Šklebící se
Neexistují lepší letadla. Jen lepší piloti.

Saburo
i.imgur.com/zNnhl1a.jpg

i.imgur.com/bDN1VG0.png

i.imgur.com/q7iJiS2.jpg

více v dněšních novinkách...https://forums.ea...tcount=107

Aces_Wild
Dálkoměr KDO Mod. 40

Z dnešního newsletteru.

The Kommandogerät 40 is an anti-aircraft fire director used principally for major caliber weapons such as the 8.8 cm FlaK 36 and 10.5 cm FlaK 40. The director is basically an analog computer that uses visual observation to solve the firing parameters.

The director computes continuously by using a target speed and angle of approach method, and can handle diving and curving target courses. The time from initial pickup to first round is estimated to be 20 or 30 seconds. When shifting to a new target in the vicinity of the target previously tracked and flying an approximately parallel course, as little as 10 seconds may be required.

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/7d1/KDO_Mod.40_1.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/4e0/KDO_Mod.40_2.jpg

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/5d6/KDO_Mod.40_3.jpg

magot
To jako bude simulace flaku 36?

Saburo
Dora bez MW je jen průměrným letadlem a Mustang má navrch proti ní, ale občas to vyjde Úsměv jako dnes odpoledne na BS serveru
YouTube Video

doufám, že to MW opraví...

petsild
Normandy News
Since the initial Early Access release of the DCS: Normandy 1944 Map, we and Ugra Media have been working on several improvements to increase its enjoyability and increase its accuracy. In addition to further refining the map for improved performance, we have made the following improvements:
- Region and period correct water towers
- Region and period correct wind mills and increased the population of them across the map
- Farm houses interspersed in countryside areas
- Several variation of bridges that match the region and time period
- Removed brick buildings from the Advanced Landing Ground (ALG) airfields
- Concrete runways for correct airfields
- Improve beach transition

více: https://www.digit...shots/928/

www.digitalcombatsimulator.com/upload/iblock/150/Screen_171005_104138.jpg
www.imgup.cz/images/2015/08/30/FCU.png img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/PS_Outfit2.jpg img8.rajce.idnes.cz/d0801/4/4901/4901891_507dca2b7c43a1bacef8c830a77145ff/images/N2.jpg

Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo

Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

12-10-2017 14:57
Jojo, budou. Ještě musím domyslet kam dám klávesnici a myš, protože se pro ně musím hodně natahovat. Ale jinak super. Je to oproti starému dost nezvyk. Musím se odnaučit pár zlozvyků.

12-10-2017 14:46
Tak blahopřeji Úsměv budou obrázky?

12-10-2017 14:26
Nová tyčka je už doma. Je to hodně dobrý, ale musím si na ni zvyknout.

25-09-2017 14:55
Clone, pro případné stížnosti. Smazal jsem dva příspěvky, obsahující přímé odkazy na On-line automaty. Případné problémy nechť jdou za mnou.

22-09-2017 20:14
Co se týče vrchu, tak jednoznačně vede VKB. Má tak luxusní páku, že i warthog je oproti tomu slabota.

22-09-2017 20:14
No, co se týče spodku, tak každý má své pro a proti. třeb VKB má tu výhodu, že se u něj dá nastavit tuhost páky. Virpil zase v setu vaček dodává vačku s nulovou aretací středu. Co

22-09-2017 14:22
Mám podobný držak vyrobeny samodomo pro WH, vedle židle na pravou ruku. Nemam ho na stole. Takže v tomhle by problém nebyl. Co je lepši / kvalitnejši ? VKB nebo virpil?

20-09-2017 15:31
Ta základna je totiž moc vysoká, takže se to na stůl vůbec nehodí. Pokud jej tedy chceš mít na stole, tak raději vol VKB

20-09-2017 15:30
VKB má taky spodek kompatibilní s Warthogem. U Virpilu ovšem si musíš takyo dokoupit stojan na základnu, protože samotná základna je hodně nestabilní a ten stojan se šroubuje na kraj stolu

20-09-2017 14:22
www.virpil.by

8,518,155 návštěv