March 28 2024 23:59:08
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
DCS WWII
310_cibule
To bych mohl. Za posledních několik let jsem DCS letěl asi desetkrát. Už umím odstartovat, někdy i přistanu. Chcete mě? :-)
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
magot
310_cibule napsal:

To bych mohl. Za posledních několik let jsem DCS letěl asi desetkrát. Už umím odstartovat, někdy i přistanu. Chcete mě? :-)

Já bych se zdovolením také zapojil, umím lítat zhruba jako Cibule, možná ještě o krapet "líp", tzn dokážu zbořit i dvě sila!
Nicméně vzhledem k tomu že mám minimum času, musím to plánovat. Jsou nějaké časy/ místo/ TS? Jo mám pouze spojenecký stroje ..
 
Fiks
Saburo napsal:


Saburo,funguje ti po aktualizaci na 1.5.7 zrcátko u Spita?


nezobrazuje tak jako v 2.1
je ale dobrý ho vypnout, ono totiž "funguje" ale nic v něm není vidět, je to znát na FPS počítadle...
1.5.7 přinesla i další nešvary z 2.1, například motor u Dory



Šklebící seŠklebící se Dobrá právnická až diplomatická odpověď.Slovy obyčejnýho smrtelníka nefunguje,je na p... a ještě žere fps-ka.
 
magot
jak je to s těma bombama na P-51D? Zkoušel jsem je a za žádných okolností nevybuchují. Ani na nastavení instant ani na delay.
Udělají jen pufff ať už z malé výšky několika metrů nebo z 4000 stop ...
 
magot
ty dva přepínače mám defaultně dolů a bomby defaultně nevybuchují,
zkoušel jsem i korektní bombing nalétnout z 8k stop a ve 3k to pustit .. a nic
// edit ... jo tak jsem si nevšiml že pozice dolů jde ještě víc dát dolů ... tak už to funguje Úsměv
Upravil/a magot dne 16-07-2017 04:00
 
magot
a pak že befko nemá zrcátko, všechno je vidět v budících Šklebící se
Upravil/a magot dne 16-07-2017 14:56
 
majklbeer
Moc pěkný
 
1stCL_Fucida
Hezké to je, ale nikdy jsem si nevšiml, že by reálné budíky házely až takovéhle odrazy Úsměv.

Mně se líbí ta celkově vyvážená a jemná patina na texturách kokpitu.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
CSL1_Talbot
Vypada to prehnane,ako by bola na tych pristrojochj nalepena zrkadlova folia
[img]http://www.ulozisko.sk/obrazky/700632/sigpic3393_11.gif[/img] is not a valid Image.
 
606_JuLB
Ako obyčajne, z extrému do extrému.

Aspoň vykázali činnosť, nedá sa nevšimnúťŠklebící se
 
Aces_Wild
YouTube Video


 
1stCL_Fucida
Jop, to video od Ace krásně ukazuje, že je ta interpretace v DCS přepálená.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
petsild
Odraz je dost přehnaný a nedokážu si představit takovou kombinaci budlíků plus zpětné zrcátko u Spiťáka kvůli velice špatné optimalizaci modulu.
img25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DCS.jpgimg25.rajce.idnes.cz/d2502/15/15475/15475408_671c3d189a72430840e88702444950a4/images/DR_2.jpgimg33.rajce.idnes.cz/d3302/16/16984/16984634_736d48680dbea871c244e75c34d27f32/images/SClogom.jpg
 
1stCL_Fucida
Saburo napsal:
Fuči, to že Ti dnešní reálné budíky neprasátkují má jednoduchý důvod, sklíčko je podlepené antireflexní fólií, minimálné jeden budík jsem za svou kariéru u AF měnil jen protože se ta potvora odlepovala...


Nejmladší letadlo, se kterým jsem (krom pasažérování v jetech) letěl, bylo tak 30 let staré. Jo vlastně jsem ještě zapomněl na tralalajty, ale to nejsou letadla Šklebící se Přes přístroje tady vždy býval největší expert Petras, jemu jich prošly rukama snad už tisíce z různých epoch. Opravoval je pro lidi z celého světa, třeba by na tohle téma mohl napsat nějakou pohnutku Úsměv.

Nicméně z jiného soudku: Je to skutečně reflexní, nebo je to "jen" alfa vrstva, která se zesiluje a zeslabuje? Myslím, že když ten odraz trochu oslabí (tak aby vypadal spíše jako na tom prvním obrázku, než na druhém, tak to naopak bude perfektní a ten dojem skla skvělý.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
I kdyby to měli přepálené tak ta odrazivost jde změnit v lua kódu, takže si to každý může nastavit dle libosti. Případně v menu to půjde minimálně on/off.
 
Rumcajs
Taky ty vobrázky z DCS se od reality odlišují tím, že tam není pilot. Normálně tam většinu času někdo sedí, takže blokuje světlo a taky by díky tomu nebyl odraz toho rámu za pilotem, ale byl by tam ksichtík toho maníka.
 
Aces_Wild
Skoro se chce říct, že to mají v DCS nedostatečně. Tenhle by se u toho i oholil: Šklebící se

[img]http://l7.alamy.com/zooms/49a611b3a6154d2f94c238e52eecdf0e/a-reflection-of-military-officer-duong-van-lanh-is-seen-from-instrument-h4wfet.jpg[/img] is not a valid Image.

A další, povšimněte si kvalitně upravených nehtů na rukou: Šklebící se
YouTube Video


 
magot
Rumcajs napsal:

Taky ty vobrázky z DCS se od reality odlišují tím, že tam není pilot. Normálně tam většinu času někdo sedí, takže blokuje světlo a taky by díky tomu nebyl odraz toho rámu za pilotem, ale byl by tam ksichtík toho maníka.

On tam pilot v DCS je, jen ho moc lidí nepoužívá ...
 
1stCL_Fucida
Aces_Wild napsal:

Skoro se chce říct, že to mají v DCS nedostatečně. Tenhle by se u toho i oholil: Šklebící se


Teoreticky ano. Jenže když v tom kokpitu sedíš, tak se do toho odráží jen to, co je v úhlu odrazu od tvých očí vůči úhlu (plexi)skla na přístroji. To ale není nebe, nebo tvůj obličej, jak to působí v DCS. Naopak na přístroje se zpravidla díváš z vrchu a odráží se v nich spodní (tmavá) část kokpitu - zahlédneš v nich slabší odraz kniplu, nohou, klínu, docela dobře se naopak odrazí světlé dlaně pilota. Proto jsem se také ptal, jestli je odraz skutečně reflexní, nebo se jedná o pevnou alfa texturu. Ten efekt skla je v DCS sám o sobě příjemný, ale nepůsobí to na mě, jako v reálném letadle (mohu-li tedy soudit dle těch, ve kterých jsem seděl, případně řídil). Ideálně mrkni na pár videí třeba s GoPro. Vynikající video je třeba TOHLE. V čase 6:40 se nádherně odrazí obě pilotovy dlaně, trošku to ruší odrazy od kabiny, které jsou hodně výrazné, ale to nevadí. Také si všimni, že odrazy jsou vidět zvláště tehdy, pokud jsou přístroje ve stínu. Pokud na ně naopak dopadá větší množství světla, tak odrazy nemáš šanci pozorovat. Vlastně to imho působí dost naopak, než tady:

i.imgur.com/QGOPhoW.jpg

Ale tohle je hlavně o nějakém ladění, věřím tomu, že to v DCS dotáhnou k dobrému výsledku.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
magot
Ty WWII tanky neznají asi lehké poškození, tohle by bylo minimálně na poškození pásu. Ten tiger to přežil bez úhony.
Nicméně jedna přesně zacílena do věže = smrt tigru
[img]https://s25.postimg.org/bg12g75u7/Screen_170716_231539.jpg[/img] is not a valid Image.

hell on earth
[img]https://s25.postimg.org/54vuzs4lr/Screen_170716_231608.jpg[/img] is not a valid Image.

tady jedna náladovka
[img]https://s25.postimg.org/4bj975ykv/Screen_170717_001052.jpg[/img] is not a valid Image.

Chtělo by to thunderbolta na tyhle protitankový srandy ...
Upravil/a magot dne 17-07-2017 01:08
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,598,986 návštěv