May 01 2024 21:40:43
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 1
CSW_Eda

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
25.2.-Noční nálet 1941- 311.peruť ....
AH_Cutora
Kuuuurva, novej patch ........ dyk ted byla 4.03 ....... a uz je zase 4.04 ....
 
AH_Enty
Mungo - tak jo, poletíš s červeným rojem

Cibule - no to asi poletíme na 4.04. Snad se mi to dneska povede stáhnout, nějak blbne připojení.
 
Hoper
tahej od Vopice, má tam volno a jde to poměrně rychle ...
 
AH_James_Gastowski
já jsem to měl stažený asi za půl hodiny a to nemám nějaký extra připojení. To šturm si na onlinu vezme 20MB myslím po nějakých dvou hodinách lítání, takže do večera máš času dost.
 
310_cibule
Mám to taky vod vopic. Aspoň k něčemu sou dobrý..., když jíst se to moc nedá.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
1stCL_Fucida
Enty má velký problémy s netem a v tuhle chvíli to vypadá, že nebude moct tuhle akci letět. Mám předat základní informace:

TeamSpeak poběží na Holubech, tedy:
IP: k222-fw1.fsik.cvut.cz:8768
heslo: deset

Samotná akce pak na Speciálkovým serveru:
IP: 147.32.120.253:21001
heslo: lion (nebo "specialka" - nejsem si úplně jistej..)
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
1stCL_Jamamoto
1stCL_Fucida napsal:
Enty má velký problémy s netem a v tuhle chvíli to vypadá, že nebude moct tuhle akci letět. Mám předat základní informace:

TeamSpeak poběží na Holubech, tedy:
IP: k222-fw1.fsik.cvut.cz:8768
heslo: deset

Samotná akce pak na Speciálkovým serveru:
IP: 147.32.120.253:21001
heslo: lion (nebo "specialka" - nejsem si úplně jistej..)


Tuším, že je to "specialka"....na 90%
 
CR_PETRAS
Nechci prudit,ale předpokládaný odletový kurz podle "brýfingu" zelené skupiny nesedí s mojím plánem :no:

Pokud se ho někdo bude stryktně držet asi nedoletí :yes:

Pokud se mýlím,udělal jsem ze sebe hlupáčka,tak sorry. :sm19:

Jo a good luck v luftu boys !!!
 
http://avionika.webpark.cz
AH_James_Gastowski
Pro červeňáky to vypadá dobře, ještě si to radši propočítám na minuty, aby to klaplo :sm5:
 
falkon
Bohuzial nemozem letiet :sm39:

Takze ak sa najde nahradnik do 1.skupiny - modra letka, bude mat neopakovatelny zazitok z letu pod Cibulovym vedenim Úsměv
 
Hoper
mno, já snad s tím Cibulem poletím sám ...
a to se mi už teď chce nestydatě spát
Cibule, kdybych za letu náhodou přišel navštívit tvoji posádku i s celým svým lítadlem, tak se předem omlouvám, nějak jsem asi usnul Šklebící se
 
Hoper
pokud Enty nepoletí, kdo bude rodit ? teda komandovat rození ?
 
310_cibule
Sejdeme se na TS a určíme, kdo to po Entym převezme. V každém případě se letí.
"Máte právo říkat cokoli. ... Právo být na veřejnosti za hlupáka je u nás garantováno ústavou. Ale právo něco vyslovit nedělá z toho výroku pravdu. Pravda se prokazuje nebo vyvrací porovnáním s fakty. Kdo tenhle princip nerespektuje, s tím je těžká řeč. Všichni smíme takovou diskusi odmítnout. To není zbabělost ani povýšenost, to je jen rozumné hospodaření se silami a časem."
 
Rigor Mortis
Černá letka: návrat v 23:50, přistály 3 letadla, KX-W narazil do země kousek před přistáním. Cíl zasažen: KX-U - několik enemy vehicles, KX-T - enemy flak, KX-W - enemy flak. Žádný kontakt s nepřátelskými stíhači.
 
AH_Watson
Watson, KX-D. První třetina spolu s Cibulí, Hoperem a Hamsterem, pak sám blízko s Cibulí. Cíl jsem našel, ale špatně nastavil Norden a proto houby trefil. Při návratu jsem zakufroval a chytil se až podle Point du Hoc. Přistání bez problémům, mašina netknutá - ani flaky ani stihači nás tentokrát nenašli. Díky.
 
BP_Tyrl
Jsem si dovolil uložit záznam letu : http://vwings.czechlions.cz/upload/BP_Tyrl/ .
 
3BAP_Plavoo
hneda letka: let nad ciel bez problemov. ja odhadzujem bomby, strelec hlasi zasahy ale bez pripisania znicenych obiektov, asi niake domce.. petras a razo pri prvom nalete neodhodili, letia na juh a snazia sa znova zamerat ciel. pri tretom pokuse sa navzajom stracame, odhadzuju bomby na slepo.. letime dom kazdy rovnakym kurzom a v rovnakej vyske, ale nevidime sa. som napadnuty stihacom kt mi odtrhne kridlo.. skacem a bezpecne dopadam na francuzku pevninu.. razovi sa podari tu 110 zostrelit. pravdepodobne aj s petrasom bezpecne pristavaju..

ps: bal som sa ze to bude dlhe a nudne, ale uletelo to rychlo...Šklebící se
ps2: kratko po starte mi vypadol chatovaci riadok.. Smutný
 
3iap.org
AH_James_Gastowski
Žlutá letka:
Start s menšími problémy (IP serveru atd.) Nakonec jsme odstartovali všichni (AH_James_Gastowski, AH_Ronsoc, 606_vogel, 606_Winter) Po jedeapůl okruhu kolem letiště seřazení a let dle plánu. 606_Winter s ztratil krátce po nasazení kurzu (zřejmě v mraku).
Let bez nejmenších komplikací. Cíl (Bernay) zasažen naprosto přesně, ale bez jakékoliv odezvy (zřejmě už všechno zničeno předchozími letkami).
Přistání na základně kolem 0,30h
Chtěl bych pochválit Ronsoče a vogela za supr semknutí při bombardování a tím pádem malý rozptyl.
A taky poděkovat Cibulovi, že se ujal organizace mise, jinak nevím, jak by to dopadlo...

Track http://svk.vwings..._Gastowski

EDIT: url
Upravil/a AH_James_Gastowski dne 26-02-2006 01:24
 
Hoper
díky Entymu za přípravu mise
díky Cibulovi za ujmutí se organizace místo Entyho
díky Sváťovi, který nám na rychlo doplnil skupinu

a sobě děkuju za stisknutí "spouště fotoaparátu", čímž jsem následně opustil konečně slušně drženou formaci a odletěl někam do kšá, takže pro mne mise skončila ani ne v první čtvrtině ...
 
AH_James_Gastowski
jenom by mě zajímalo, proč zmizel ten chatovací řádek...
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

29-04-2024 20:44
Jsem zapl discord. FUJ! Proč mi tam všechno tyká? To je tak nezdvořilé a neuctivé.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

34,797,201 návštěv