May 19 2024 04:59:11
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 10

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Chyby v mapach...
CSL1_Golas

Zkus používat All seing eye pro připojování. Vidíš tam přesně kolik je tam lidí + i název mapy...

lepčí je Xfire Vyděšený tam jsou vidět i body heč Cool
http://www.xfire....



Tak jsem se na to xfire podíval a moc mě to nenadchlo, resp. vůbec Úsměv
Body ukazuje ASE taky, ale to je docela nedůležitý údaj, raději bych viděl planeset Úsměv
 
313_Sheddan
haluz paja napsal:
AH sou prostě modrej servr

Heh! To snad nemyslis vazne...

Jirka napsal:
Ale jinak se mě to zdá jako maximálně vyvážené dle možností. Úsměv
Ano, dle možností. Kvůli k nabídce letadel v Il-2, počtu lidí na obou stranách a jajich zkušenostem to víc nejde. Na výběr máme buď červenej, modrej, nebo trochu modrej servr. Taky je tam jistá neochota většiny modrásků lítat něco jinýho než Freiejagdt. AH sou sice trochu, ale modrej. Nicméně, sranda tam je a vždycky byla..
 
http://www.letistechrudim.cz
1stCL_Fucida
Sheddane, tohle asi dost těžko uargumentuješ. Připustíš-li, že se mohou vyskytovat jak čistě modré, tak i čistě červené servery a zároveň dodáš, že servery mohou být "trochu" jen modré, tak je to dle mého skromného názoru nesmysl.
Na AH mají na části map převahu modří, na části červení. Možná v konkrétním případě AH na větší části modří, ale rozhodně bych neargumentoval tím, co jsi nasadil výše.
To, že modrásci nejsou do jisté míry ochotni létat nic, než Freie Jagd je věc, kterou jim vštěpují nejčastěji červení dosahující v této disciplíně nevalných výsledků. Méně už se koukají na to, že i modří mají své bitevní a bombardovací piloty. Nenarazil jsem na výrazný rozdíl mezi počtem stíhání preferujících červených a stíhání preferujících modrých. Toto ovlivňuje především mapa, ne nějaká další vnitřní psychologie.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Lucka
313_Sheddan napsal:
Na výběr máme buď červenej, modrej, nebo trochu modrej servr.AH sou sice trochu, ale modrej.

Létám tam už dva a půl roku, ale nějak mě tohle ještě nenapadlo. Mně se Asfalti zdají být vyváženým serverem.
Upravil/a Lucka dne 13-02-2008 07:43
 
313_Sheddan
Jo, je to o mapě. Mapy na AH sou pěkný, lítám je rád, ale tohohle pocitu se prostě nemůžu zbavit..
 
http://www.letistechrudim.cz
Lucka
313_Sheddan napsal:
Jo, je to o mapě. Mapy na AH sou pěkný, lítám je rád, ale tohohle pocitu se prostě nemůžu zbavit..

A taky o pilotech. Nemohu se ubránit dojmu, že blue více spolupracují. To není kritika, sama létám sólo.
 
Hoper
proč asi "sedám" raději na modrém kanále TS, i když létám za červené
tam se aspoň něco děje
červený kanál povětšinou zeje prázdnotou...
a přes chat toho moc nestihneš

Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Lucka
Hoper napsal:
proč asi "sedám" raději na modrém kanále TS, i když létám za červené

Sedáš, nahráváš, zveřejňuješ a nasíráš tím Páju Šklebící se
 
kaja
ted za sebe: mapy co sem zatim letel (tzn normandie- vychodni fronta je e-e ) tak mi to prislo skoro naopak... proste spit je pro red takova vyhoda ze uz neni zpusob jak je znevyhodnit Pff (a to ze sme byl porad na padaku je jen a jen moje blbost-pokud bych nelital jak dweeb tak s bluama nejni problem) (jestli ono to nebude tim ze tam nebyli kompletni lijoni ani zadna jina letka....)

a k ty spolupraci: je to des:/ -chapu ze psat do radia je vopruz(sam sem kvuli tomu odepsal spita) ale obcas by se to hodilo, kdyz uz NEKDO nema TS ze? Pff
 
Lucka
kaja napsal:
a k ty spolupraci: je to des:/ -chapu ze psat do radia je vopruz(sam sem kvuli tomu odepsal spita) ale obcas by se to hodilo, kdyz uz NEKDO nema TS ze? Pff


Omluva za OT:
Úsměv Podívej Kájo, neznám Tě, nevím kdo jsi a co jsi a nezajímá mě to. Můžeš do mě rýpat do omrzení, můžeš se tady vypsat z podoby, možná se Ti dokonce podaří vyvolat i nějaký ten flejm, ale to je tak všechno co můžeš. Piloti, co sem chodí podstatně delší dobu, Ti o tom můžou dlouho vyprávět. Moje rada, a opravdu dobře míněná, zní: nevšímej si mě, méně piš na fóra a uč se lítat. To má alespoň nějaký smysl.
 
kaja
PM
 
BP_Tyrl
Tý jo, to je snad poprvé, co se Lucka takhle rozohnil(a).Šklebící se
 
Hoper
Lucka napsal:
Hoper napsal:
proč asi "sedám" raději na modrém kanále TS, i když létám za červené

Sedáš, nahráváš, zveřejňuješ a nasíráš tím Páju :D

jj ;)
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
Lucka
kaja napsal:
PM

také PM
 
AH_Cutora
Hele, lidi kroťte se. Tohle vlákno se jmenuje chyby v mapách na AH.....

Založte si na fylozofické otázky vlákno vedle prosím, začíná to být nepřehledné. Za poslední 3 dny je tu víc jak 3 stránky keců, kdo to má přebírat co je relevantní k mapám a co ne....
 
BP_Tyrl
Nic není relevantní. Všechno jsou jen osobní dojmy, pojmy a povrchní pocity.
 
ivanivanovic
BP_Tyrl napsal:
Nic není relevantní. Všechno jsou jen osobní dojmy, pojmy a povrchní pocity.


presne!

Este by som ja podotkol, ze ziadnu mapu nie je mozne vyvazit. Ovplivnuje to mnozstvo faktorov a jedny z tych najdolezitejsich je ten ludsky. (a to kto danu v chvilu lieta.)

Ak proti mne stoji 4x3IAP v Yak 1 vyzera to inac ako by proti mne stali 4x(x,y,z,?) v La5 FN Úsměv

Takze vyvazenost je relativny pojem. Šklebící se
 
BP_Tyrl
Vyváženost je jen zbožné přání kritizátorů. A možná bůh ví jestli. Většinou si pod pojmem vyváženost přejí alespoň malou výhodičku pro stranu za kterou naposled lítali.
 
haluz paja
Nemohu se ubránit dojmu, že blue více spolupracují

Co jim taky zbyde, kdyz se vyskytuji mapy typu Kursk,kde je FW 190 A-4,5 vs. La5FN. A Bf 109 G2,6 jsou uplne slepy na svou sestku Naštvaný
 
BP_Tyrl
Singapoure 42. Západní japonské letiště má jen jednu dráhu a při narození více jak jedné KI-21 to tam vybuchuje.
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,906,650 návštěv