May 18 2024 17:37:28
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 6

· Piloti on-line: 1
Ajvn

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2 Sturmovik 1946 (letový bojový simulátor z období druhé světové války) /*PC série*/ » DS Asfaltoví Holubi - INFORMACE
 Vytisknout diskuzi
Chyby v mapach...
Lavo
aalf,


tu nikto netvrdi , ze mapa je chybna , mapa je NEHRATELNA !!! Toto je gro - pointa toho ca sa tu snazia chlapi( a dama ) dosiahnut....


PS : Mne to nevadi , mne vadia tie ikony..... Naštvaný
 
Rufu
Lavo zrovna včera jsem to řešil s Alexem stačí 2x zmáčknout INSERT a ikony nemáš,ale to myslím víš.Komu vaděj ikony může si je vypnout.


Nějakou dobu jsem na AH nebyl a přibylo dost map.Co mi začíná vadit je ochrana vlastních letišť.Jestliže jsou letiště blízko fronty tak si z flaku nikdo nic nedělá a je problém vůbec odstartovat.Samozřejmě je řešení jít na nejvzdálenější letiště ,ale tam dle nějakého pravidla nejsou v nabídce typy co jsou na letištích blízko fronty.A to většinou bývají u fronty výkonostně horší typy teda za červené ,protože modří mají furt to samý.Týká se to hlavně východní fronty.
 
MK_Paja
aalfe: taky se snažím psát ti to polopaticky, třeba máme hodně společného, Mrknutí a musím ti dát částečně za pravdu. Moje hlášení o "chybě" by spíše patřilo do vlákna "chybné mapy".
Dále se zde objevilo upozornění, ..."sem se hlásí pouze "opravdové chyby" , jinak držte huby".
Zde se naše názory a postoje poněkud rozcházejí, a osobně si myslím, že není zas tak velký prohřešek upozornit zde na mapu která se na veřejný dogfigtserver vyloženě nehodí, která není zábavná, která způsobí okamžité hromadné odhlašování hráčů. Tím pádem ji lze označit také jako "vadnou" nebo "chybnou".

Nemám nic proti experimentům, některé z nich si časem našly své příznivce. Namátkou uvedu "polsko1939", i když i zde často převažují tendence, rychle tu mapu otočit.
Upravil/a MK_Paja dne 18-02-2008 07:28
 
Vason
Jenom jsem toto vlakno v rychlosti proletl ocima a pokud tu jiz tato pripominka je tak se omlouvam, ale me (a IMHO nejen me) vadi nejvic trvani jednotlivych map. Myslim, ze cca 10min mapa je zcela neadekvatni doba, zejmena kdyz clovek ceka nad letistem nez si Pepan s Cabou zahuli Úsměv a kdyz uz kooonecne vzlitnou, dojedem k fronte a zacne se loadovat nova mapa, mno neni mi vazne jasny smysl takto kratkych casovych useku. Kdyz se to vcera opakovalo cca 4x po sobe zacali lidi slapat na zmizik a my samozrejme taktez Smutný
 
Rufu
Vason napsal:
Smutný

Co si sednout do červenýho letadla.Možná by ti 1h mapa už tak nepřipadala.Hláška"red needs pilots" se tam teď objevuje pravidelně(údajně když je poměr 2:1 pro modrý).
 
AH_Enty
Vason napsal:
Jenom jsem toto vlakno v rychlosti proletl ocima a pokud tu jiz tato pripominka je tak se omlouvam, ale me (a IMHO nejen me) vadi nejvic trvani jednotlivych map. Myslim, ze cca 10min mapa je zcela neadekvatni doba, zejmena kdyz clovek ceka nad letistem nez si Pepan s Cabou zahuli Úsměv a kdyz uz kooonecne vzlitnou, dojedem k fronte a zacne se loadovat nova mapa, mno neni mi vazne jasny smysl takto kratkych casovych useku. Kdyz se to vcera opakovalo cca 4x po sobe zacali lidi slapat na zmizik a my samozrejme taktez Smutný


Mapa 10 minut - trochu divný ne? Mapy jsou nastavena na intervali 130-180 minut.
 
AH_Enty
313_Santy napsal:
Mě zas na některých vadí, že se dají některé otočit během pár minut. A většinou jsou to moje oblíbené jako Ardeny 44 nebo tuším Kursk 43. Většinou to je tak na 30 min a jeden let. Šklebící se


No na ardenách je problém s jedním počtem cílu myslím že AAA, je potřeba ho navýšit.

Ale hlavně proč se mapy otočí tak rychle - protože nikdo nehlídá svoje pozemní jednotky. V 5 km toho moc nikdo na zemi neuhlídá. A to mě osobněi vyhovuje. Šklebící se
 
Vason
(údajně když je poměr 2:1 pro modrý).

No comment Úsměv
 
alfik
Lavo a Paja: Tu mapu jsem SÁM a bez stíhací ochrany několikrát otočil. Je těžká, nikoli nehratelá. Jsem rád že se na ní odhlašujete (hlavně blue Šklebící se ) aspoň si zabombím v turbulenci. Takové mapy jsou na servru tak 3 - 4.
Nepamatuji se že bych někomu říkal ať "drží hubu" tady ani na jiných vláknech. Naopak si pamatuji že jsem se několikrát zastával i lidí kteří se ptali sice na něco k věci ale nepřesně či nejapně. Jen jsem se vyjádřil nesouhlasně s těmi kdo psali sprostě Šklebící se
Já osobně jsem pro to aby na serveru zůstaly i mapy těžké, pro lidi kteří se nemíní honit v jednom chumlu nad jedním letištěm a sestřelovat se navzájem.
Zrovna minulý týden se jeden pajlot novější než já (na AHčkách - je-li to vůbec možné) ptal jak můžu udělat za jeden večer na dvě připojení v obou případech 600- 700 bodů. Právě takhle, jak to tady píšu. Lítám tam co není tolik nepřátelských stíhačů co jdou po cizích stíhačích jak slepice po flusu, a ničím pozemní cíle na které zvysoka s***u. A lítám za každého virtuálního počasí. A že se občas rozfláknu o flattop? No na to tam přece ta turblence je, ne?
"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
Hoper
aalfíku, a nemyslíš, (a teď to nemyslím vůbec zle) že na tvoje "osamocené" létání stačí klidně offline mapa/mise ?

jo, sou mapy / akce, kdy jsem rád, že mne nikdo nevidí a letím si celou dobu sám (nebo sám se svými)

ale myslím, že totoť není smyslem této mapy (DF map obecně)...
Porazit nepřítele a dát mu život může vypadat jako projev laskavosti,
ale ve skutečnosti to je to nejkrutější, co poraženého může potkat.

[samurajský pohled na zajetí]
ovarek.cz/hamster.gif
 
alfik
Já taky ne Šklebící se
Chyba modrejch že se bojej trochy turbulence. Já jim ty letiště ještě poničím!!! Šklebící se
A chyba červenejch že se taky bojej a nepomůžou mi... Smutný
Ale Rudí sokoli lítaj za každé pagódy!


"Zapomněli jste na syny Vorvénovy. Ztratili jste Greptrovo kladivo. Vás nikdo mstít nebude." Dr. Lazarus
 
BP_Tyrl
Jestli je to ta mapa co myslím, tak za takovýho počasí, by každý americký velitel letadlové lodi, který by poslal do vzduchu letadla, dostal prokurátora. Proto mi počasí konkretně na této mapě přijde nereálné. Amíci by prostě nestartovali. Na východní frontě? Prosím. Poťapaný rusáci jsou schopní všeho.Šklebící se
 
3BAP_Cassius Chaerea
Tak mě napadlo, proč není nějaká pořádná DF prasečina v nočním čase.Šklebící se
 
AH_Enty
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Tak mě napadlo, proč není nějaká pořádná DF prasečina v nočním čase.Šklebící se


Proč? Protože by zase plno pilotů křičelo, že to není mapa na DF. Tak proto.
 
3BAP_Cassius Chaerea
AH_Enty napsal:
Proč? Protože by zase plno pilotů křičelo, že to není mapa na DF. Tak proto.

Blbé odůvodnění. Proto jsou všude ty vojeté laciné mapy, v pravé poledne za hezkého slunečného počasí s cílema mezi letištěma A a B.
 
torr
AH_Enty napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Tak mě napadlo, proč není nějaká pořádná DF prasečina v nočním čase.Šklebící se


Proč? Protože by zase plno pilotů křičelo, že to není mapa na DF. Tak proto.


tady bych oponoval,protože na DF serveru Skies of Valor je noční mapa se skvělým planesetem(moskyt,beaut..,pe-2xbf-110,he-111)prostě pouze dvoumotoráci a tato mapa patří jednoznačně mezi nejoblíbenější.mimochodem postavit proti sobě pouze 2-motoráky je skvělej nápad.
 
Jirka
torr napsal:
AH_Enty napsal:
3BAP_Cassius Chaerea napsal:
Tak mě napadlo, proč není nějaká pořádná DF prasečina v nočním čase.Šklebící se


Proč? Protože by zase plno pilotů křičelo, že to není mapa na DF. Tak proto.


tady bych oponoval,protože na DF serveru Skies of Valor je noční mapa se skvělým planesetem(moskyt,beaut..,pe-2xbf-110,he-111)prostě pouze dvoumotoráci a tato mapa patří jednoznačně mezi nejoblíbenější.mimochodem postavit proti sobě pouze 2-motoráky je skvělej nápad.


Skies of Valor, plus ten druhej Valor, jsou servery s obtížností pro děti do tří let Mrknutí Nazývat ho DF je silná nadsázka. Tam si můžou dovolit opravdu cokoliv. Šklebící se
Upravil/a Jirka dne 19-02-2008 09:51
 
3BAP_Cassius Chaerea
Na AH snad ne?Cool
 
Jimik
Samotný nápad je krásný a poletovat za zapadajícího slunce je paráda. Mít navíc několik motorů je super. Já bych to bral hned. Je ale pravda, že je to vhodnější spíš pro COOP. I když ...Cool
 
torr
A pozor , tak ono je lehčí poletovat v noci než ve dne,ono je lehčí kočírovat 2-motorák než 1-motorák,ach jo Naštvaný
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

15-05-2024 22:10
2 z 16 snad to stihnu na termín. Ale ty pruhy jsou děs.

15-05-2024 21:49
Nesnáším proužky o šířce 46 cm! Děs. A ani jeden to nemá stejně!

09-05-2024 09:43
Thou shalt not bear false witness.

08-05-2024 22:45
A nebo naopak? Takove "you" je i pro jednotne cislo a preklada se jako "ty"?

07-05-2024 20:34
Angličané si jenom vykají. Takove "you" je i pro množné číslo. Tedy v češtině se vždy překládá jako "vy".

06-05-2024 11:24
Ještě Paulusi napiš že "takoví angličané si jenom tykaji." Úsměv

05-05-2024 18:15
Ale hovno. Co je správné, určuje společnost a její kultura.

03-05-2024 11:15
Vykání je následek nepochopení formy vlády pozdních římských císařů. Koncem Římského císařství spoluvládli čtyři vládci. Proto byli oslovován jako celek. Tykání je správné.

30-04-2024 10:19
Teď se tyká všude. Každý je familierní jak kdybychom všichni spolu pásli husy.

29-04-2024 20:53
Tem Teamspeak jedete trojku nebo pětku? Mně se nechce nikam registrovat.

34,903,908 návštěv