April 25 2024 11:38:26
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 1
606_Druindin

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » RoF Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
ACES OF ACES
313_Nevo
Upravil som prvy prispevok. Nachadza sa tam odkaz na stranku, kde najdete pravidla a ostatne detaily.

Horri, tak ta poprosim, prestuduj si to a urcito napis, ze venujes tu urcitu flasku pre urciteho vitaza tejto urcitej kampane, diki Mrknutí

Ak bude vsetko jasne a nevyskytnu sa nejake zadrhely, tak kampan mozme spustit este tento tyzden s tym, ze sa poleti prvy bojovy den v nedelu.
 
313_123
asi jsem moula nejde se mě zaregistrovat Zamračený
 
Hokus
Nejsem si jist jak je to nyní,ale v neděli se org. specialní mise a ty se do stat. nepromítají.Takže z nich nepůjde nic vypsat.
PS:nemohl by být ten čas,kdy se dá letět delší?
 
313_Nevo
Numero nie, mozes byt kludny. Registracia este nie je spustena, pisal som o tom v prvom prispevku, mena co su tam su len koli testovaniu a ako nazorna ukazka Mrknutí

Hokus, skusal som namatkovo SYN forum, pozeral som namatkovo SYN staty, ale za posledny mesiac som nenasiel nic ohladom spec. misii ani nejakych chybajucich statoch.
Ak mas nejaky link, tak pls hod, nech to mrknem.

Add delsi cas, mas na mysli to casove okno otvorit skor, alebo zavriet neskor?
 
ringlett
okno bych otevřel o hodinu dříve, spousta z nás chodí do práce ...

A dotaz, to je jen pro snajpry nebo i pro doručovatele balíčků?
Nelétám, občas se plazím ...
 
Hokus
Myslel jsem začít třeba v 19 nebo 20 hod.Já jsem pak už docela ochrápanej Úsměv
V něděli bývají takzvané Vintage Missions,začínají v neděli asi v 20 hod.Možná to ale není každou neděli,nebo to třeba uplně zrušili(nezapočítávali se ddo stat.).
zde je link:https://sites.google.com/site/therealsyndicatesquadron/clients/vintage-missions
Na foru v popisu serveru:
SYNDICATE Server #1
A place to talk about our main Rise of Flight server. This server includes our weekly "Sunday Vintage Mission".
 
313_Nevo
Pre vsetkych,
spravil som mensie zmeny v pravidlach ohladom ocenovania vitazov.
Spustil som registraciu! Nech vidime, aky je zaujem.

ringlett, oceneny bude bud stihac, alebo dorucovatel.

ringlett, Hokus, okno som otvoril o 19tej a zatvaram o 23tej, dufam ze to bude dostatocne

Hokus, diki, ten popis na fore som si nevsimol. Pozeral som do statov, a vsetky nedelne misie su riadne zapisane v statoch. Aj tie co su v zozname tych Vintage co si nalinkoval, takze by nemal byt problem.

PS: mal som este nejaky napad, ale teraz si nemozem spomenut za nic Úsměv
 
313_Nevo
Uz som si spomenul. Update pravidiel:

Ocenene budu taktiez vynimocne vykony v boji s nepriatelom pocas kampane. Ako napr. dosiahnutie 5 vzdusnych / 25 pozemnych vitaztiev vo velmi kratkom case; zostrelenie uradujuceho ESA; atd.

Úsměv

Pokial mate link na nejake forum, kde sa grupuje nejaka CZ/SK komunita okolo ROF (co nechodi na SVK) tak dajte pls vediet. diki
Upravil/a 313_Nevo dne 05-06-2013 08:49
 
BP_Madvlk
Tak jsem se regnul,v neděli začnem ?
 
FK_Rudiger
Zdar zajem mám ale neděle vecer jde mimo mě,mužu si to odlitnout jindy?
Pravidla jsem nečetl jsou moc dlouhý
 
313_Nevo
Pre vsetkych:
Prvy den kampane bude uz tuto nedelu. Update hladajte v prvom prispevku tohto vlakna.

Rudiger: som tusil, ze mam nechat tie zakladne pravidla na domovskej stranke Úsměv zajtra to tam vratim
 
313_123
a co když si budu chtít zalítat třebe ve středu Zamračený
 
313_Nevo
O tom sa tam tiez pise Mrknutí

Pokial budes hrat na danom serveri v ine casy, alebo ine dni a budes pritom zomierat, nie je rozhodujuce. Rozhodujuce, pokial chces bodovat, je to aby si v dany den kazdy let zacaty v dany casovy usek prezil.


Je to koli tomu, aby sa ucastnici kampane mali sancu aspon stretnut, alebo si spolu zaletiet.
Stredu si mozes poletovat, akorat si vysledky nezapises do denniku. Vysledky sa rataju a zapisuju len z tych dvoch dni ked let zacnes v tom casovom useku.

Kludne sa pytajte, lepsie si to vyjasnit teraz, ako potom sa cudovat Úsměv
 
Bierglass
Mohu se jen zeptat proč to chcete létat na serveru kam chodí hromada lidí i bez toho,při větším počtu hráčů laguje a prý poslední dobou i poměrně dost často padá?To ani nemluvím o dodržování letecké etiky,statistika je holt statistika ostatní jde stranou.
 
WT_Horrido
Co to je letecká etika?
武士は振り返らない
祖国を救うためが(我)ここにあり
 
Lark
Bierglass napsal:

Mohu se jen zeptat proč to chcete létat na serveru kam chodí hromada lidí i bez toho,při větším počtu hráčů laguje a prý poslední dobou i poměrně dost často padá?To ani nemluvím o dodržování letecké etiky,statistika je holt statistika ostatní jde stranou.


Víš o lepší alternativě? Mě to párkrát ze Syndicatů taky koplo a dnes také. Nepatřím mezi tvůrce této kampaně a nerad bych tady tuhle otázku příliš rozvíjel a už vůbec nechci diskutovat na kterém serveru se tahle kampaň bude odehrávat. Spíše mě zajímá kam chodit na server, který Tebou popsané problémy nemá a je na něm dobrý počet hráčů. Jestli víš o nějakém dobrém, pošli mi prosím PM. Dnes jsem byl poprvé na New Wings, návštěvnost byla dobrá a žádný problém s kopnutím jsem nezaznamenal. Ale byl jsem tam jen jednou. Jinak už se do téhle kampaně jdu registrovat. Eso es je podle mě tvůrce kampaně za dobrý nápad a za energii co do toho vkládáMrknutí.
Upravil/a Lark dne 09-06-2013 03:58
 
ringlett
WT_Horrido napsal:

Co to je letecká etika?



Asi to bude něco jako rohovnická pravidla markýze Pavo deChvosta. Taková představa kam by Tě neměl nikdo uhodit nebo kopnout ...
Nelétám, občas se plazím ...
 
Baron
Tak hosi - pripravte si trenky, dnes zaciname... [img]http://riseofflight.com/Forum/images/smilies/icon_mad.gif[/img] is not a valid Image.
Hals - und Beinbruch!
 
ZVP_ALEX
No zkusit to můžu, za to nic nedám Šklebící se Jenom nevím, jak si poradím s těma statistikama na Syndikátech, moc se v nich nevyznám Smutný
 
Baron
Divne... Nemozem editovat profil.
Hals - und Beinbruch!
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-04-2024 12:25
-Vzrusuju te? - -Docela jo, jsi krasna zenska a chtel bych byt tvuj princ. - -To je pekne. Ale na to jsem se neptala. Potrebovala bzch yjistit, jak se yapina ceska klavesnice. Pomuyes mi?

22-04-2024 20:31
Njelepší je kombinace FF (s pluginem kačera)+uBlock ;-)

21-04-2024 09:36
No zatím ještě není. Neumí blokovat vyskakovací okna.

19-04-2024 23:01
jo, kačer je dobrej Úsměv

19-04-2024 17:04
No já asi přejdu na duckduckgo, až jej vyladí.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

34,758,266 návštěv