April 19 2024 06:43:35
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 4

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,745
· Nejnovější pilot: Kokes
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » Rise of flight (letový bojový simulátor z období první světové války) » RoF Speciální mise
 Vytisknout diskuzi
ACES OF ACES
Serza
A potrebujete zadniho strelce do Bristolu, RE8, DH4 nebo Handleyho?
 
313_Nevo
Pre vsetkych:
Po 13tich dnoch na fronte sa nam zial dalsi pilot pripisal na zoznam hrdinov.
Skuseny pilot Walarik z JG1 po siestich dnoch na fronte a troch potvrdenych zostreloch podlahol vo vzdusnom boji. Dufame, ze niekto z 'novacikov' prejavi podobnu odvahu a zrucnost vo vzdusnom boji!

Piloti JG1 Baron a Thomas dalej neohrozene krizuju oblohu a su hrozbou pre svojich protivnikov. WTG!


CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Bierglass
No hlavně aby nezabili Kennyho,parchantiÚsměv
 
Serza
Kdy letite, koupil sem si kvalitni optickou mys a potrebuju ji prohnat oblohou Vyděšený
 
Bierglass
Tak na to ti stačí jí vyhodit z okna. RoFko neřeš otevři okno a je to. Cool
 
313_Nevo
Serza, lieta sa NEDELA a UTOROK od 19:00 do 23:00 server SYNDICATE

Niekto lieta so squadom (JG1), niekto individualne, podla uvazenia. Prihlas sa v tomto case a hadam niekoho stretnes.

PS: no sak samo ze musi najprv otvorit 'okna'.. Úsměv
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
Bierglass
Šklebící seMrknutí
 
Baron
Pokial niekto lieta za Centralov a chce lietat s nami - JG1/Jasta 6, je vitany.
Hals - und Beinbruch!
 
Bierglass
Baron napsal:

Pokial niekto lieta za Centralov a chce lietat s nami - JG1/Jasta 6, je vitany.


Barone,většina uživatelů tohoto fora nejsou jasnovidci aby znali adresu vašeho TS.Úsměv Budu upřímný ani já už jí po přeinstalaci TS nemám.NaštvanýKdyž nebude "Kanál" a než mně ten stupidní Richard napráší na SYN tak si s vámi klidně nějaký ten let střihnu jak za starých časů.Cool
 
Baron
Bierglass napsal:

Baron napsal:

Pokial niekto lieta za Centralov a chce lietat s nami - JG1/Jasta 6, je vitany.


Barone,většina uživatelů tohoto fora nejsou jasnovidci aby znali adresu vašeho TS.Úsměv Budu upřímný ani já už jí po přeinstalaci TS nemám.NaštvanýKdyž nebude "Kanál" a než mně ten stupidní Richard napráší na SYN tak si s vámi klidně nějaký ten let střihnu jak za starých časů.Cool


Jasnovidci sice nie su, ale mozu poslat PM Šklebící se
Hals - und Beinbruch!
 
Bierglass
Baron napsal:

Bierglass napsal:

Baron napsal:

Pokial niekto lieta za Centralov a chce lietat s nami - JG1/Jasta 6, je vitany.


Barone,většina uživatelů tohoto fora nejsou jasnovidci aby znali adresu vašeho TS.Úsměv Budu upřímný ani já už jí po přeinstalaci TS nemám.NaštvanýKdyž nebude "Kanál" a než mně ten stupidní Richard napráší na SYN tak si s vámi klidně nějaký ten let střihnu jak za starých časů.Cool


Jasnovidci sice nie su, ale mozu poslat PM Šklebící se


Jo to by určitě mohli ale to jsi jim také nenapsal.Oni se tě bojí a tak si ani nedovolí tě bez tvého svolení oslovit.Mrknutí Když jsem byl na vojně tak jsme také museli vyšší hodnosti žádat o povolení s nimi promluvitŠklebící se
 
Baron
Bierglass napsal:

..Oni se tě bojí a tak si ani nedovolí tě bez tvého svolení oslovit.Mrknutí Když jsem byl na vojně tak jsme také museli vyšší hodnosti žádat o povolení s nimi promluvitŠklebící se


Spravne. A poziadat o povolenie mozu cez PM Cool
Hals - und Beinbruch!
 
Bierglass
Baron napsal:

Bierglass napsal:

..Oni se tě bojí a tak si ani nedovolí tě bez tvého svolení oslovit.Mrknutí Když jsem byl na vojně tak jsme také museli vyšší hodnosti žádat o povolení s nimi promluvitŠklebící se


Spravne. A poziadat o povolenie mozu cez PM Cool


Jenomže to také nevěděliŠklebící se
 
Baron
Teraz už vedia Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
TozziFan
Nejde mi aktualizovat pilotní deník.
 
313_Nevo
Pre vsetkych:
Je to vzrusujuce sledovat! Po 17tich dnoch na fronte mame dvoch elitnych stihacov, ktori neohrozene brazdia oblohu.

Baron s 15timi dnami prezitymi po sebe v boji a 6timi zostrelmi.
Thomas s 14timi dnami a tiez 6timi zostrelmi.
Obaja z JG1.

Krasny streak! WTG!

A co ostatni? Nikto dalsi si nechce skusit, ake to je lietat, bojovat a prezit? Ake to je byt zijucim esom? Ake to je nie len lietat, ale aj vypisovat pilotny dennik?



Tozzi: PM
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
313_Nevo
Pre vsetkych:
DOLEZITE INFO: Piloti, ako som avizoval, uz to nebude trvat dlho, a letny turnus sa skonci! Budete stiahnuti z fronty a budete mat cas si oddychnut a za ulohu posilnit moralku doma.

LETNA KAMPAN konci koncom tohoto mesiaca AUGUST!


Prinasam tiez aktualne a velmi zaujimave info z fronty.
Piloti Centralnych mocnosti z letky JG1 stale platia za elitu a postrach oblohy.
Konkretne pilot Thomas s 18timi dnami na fronte uz ziskal 8zostrelov! Obdivuhodny vykon a tento pilot je za svoje vykony a odvahu v boji odporuceny na vyznamenanie!
Paradne mu sekunduje Baron tiez s 18timi dnami stravenymi nad frontou a 6timi zostrelmi.


Piloti Entente to maju tazke a ich odvaha je stale da sa povedat 'neviditelna'. Úsměv

imageshack.us/a/img17/1710/u2yf.jpg


Mne osobne sa podarilo vcera zaletiet si jednu misu, volny lov. Po kratkom stupani som nad frontou stretol asi stvoricu nepriatelskych Albatrosov, predpokladam ze z JG1, ktori sa mi okamzite zavesili za chvost. Ale v mojom spolahlivom a hlavne rychlom SPAD7 sa mi v klesani do nizkeho slnka podarilo striast prenasledovatelov.
Nasledovala otocka nad nepriatelskym letiskom bez kontaktu s nepriatelom. Flak bol cestou z fronty neprijemny ale nepresny, protentokrat.
Pristatie uz bola brnkacka. Bol to pekny let. Vojaci v zakopoch to zial ale opat nemali taketo kludne - delostrelectvo im nedalo vydychnut..

Upravil/a 313_Nevo dne 21-08-2013 08:45
CPU 4core 3.3GHz | GPU 1GB GDDR5 192bits | DDR3 4x4GB CL9 | SSD 250GB | Win7
 
1stCL_Novotny
Gratuluji borci!!! Cool
 
Baron
Danke šén maestro Úsměv
Hals - und Beinbruch!
 
Thomas
Info pre Neva: najbližšie 3 až 4 misie nepoletím, čerpám konečne dovolenku. Úsměv
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

16-04-2024 11:52
To jsou Jaromíre defekty z realtime anti-anti-ads google teroru. Chyba není na tvém přijímači. Už před 3 rokama jsem Chrome definitivně odinstaloval a přešel opět po 20 letech na FF

12-04-2024 16:25
Pořídil jsem si Arctic Liquid Freezer III 360. Poměr cena/výkon asi nepřekonatelný. Uchladilo to 300W po dobu 10 minut.

07-04-2024 21:31
Taky vám v prohlížeči Chrome vyskakují artefakty?

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

34,719,947 návštěv