March 29 2024 06:02:49
Navigace
IL-2 BoS Návody
1. Aktivace licence
2. Ladění .ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 BoS FAQ (pilot help)
IL-2 BoS FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
CLoD Návody
Postup instalace volitelných záplat
Nastavení ovládání (Aircraft.csv)
IL-2 Návody
IL-2 Sturmovik (verze)
1. Začínáme s IL-2
2. Ladění conf.ini
3. nastavení ovladačů
IL-2 Sturmovik FAQ (pilot help)
IL-2 Sturmovik FAQ (SW help)
Pilotovatelná letadla
RoF Návody
Planeset
Kdo je on-line
· Hosté on-line: 2

· Piloti on-line: 0

· Registrovaní piloti: 2,743
· Nejnovější pilot: Thehealthreviews23
IL-2: Cliffs of Dover
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover- krabice (box)
IL-2 Sturmovik 1946
IL-2 Sturmovik 1946 - krabice (box)
Rise of Flight
Rise of Flight - krabice (box)
Informace o SVK
Vlastníci a provozovatelé
Pravidla SVK fóra
Číst diskuzi
Svět Virtuálních Křídel (IL-2 Sturmovik 1946, Cliffs of Dover, Rise of Flight) » IL-2: Cliffs of Dover (letový bojový simulátor z období bitvy o Británii) » IL-2: CLOD diskuse
 Vytisknout diskuzi
Team Fusion
falkon
1stCL_Fucida napsal:

Rumcajsi, nevěřím tomu, že by Jason jen tak prodával Blitz na svém webu a nevydojil z toho víc, než jen nějaký podíl ze zisku.

Podiel zo zisku bez akejkolvek prace? Neviem ako ty, ale ja by som kludne mal 100 takych podielov na zisku... Mrknutí
 
Rumcajs
Nevím, jak moc je Blitz o Jásoňovi. Ani se přesně nevyznám v tom, kdo vlastně prodává Blitz. Nebo jaká je pak dělba peněz. Páčto na Steamu je napsaný jen vydavatel a ten je u původního CloDu tuším 1C a u Blitzu je to TFko. Ale komu pak následně tečou peníze za prodané licence a jak je to případně dělené, o tom nemám žádné informace. Ale je celkem jisté, že podstatný kus poteče do 1C. Pokud bude Blitz úspěšný, je asi 1C celkem fuk, že mu peníze nese zrovna Blitz a nebude jejich zájem, aby si oba simy příliš konkurovaly. Naopak bude mít zájem co nejdýl udržet stav koexistence a doplňování se. Na kanibalizmus dojde až ve chvíli, kdy nebude vyhnutí. Nebo kdyby jedno či druhé ztratilo pozici na trhu. Obecně je zájem investora maximalizovat ... no a teď co? ... zisk, obrat, tržní podíl, budoucí tržní podíl ... prostě něco kolem peněz. Na pocity se tak nějak kašle, to si lidi nechávaj na soukromí. Nakonec by se mohlo přihodit i to, že by se simy začaly překrývat a přesto žily společně. To by byla ideální situace, neb by se to samé dalo prodat dvakrát, nu ni?
 
RH_Killer
Aby hlavně Blitz přežil, když se to už druhej den dalo stáhnout cracknutý. Člověk co tohle vypustil, by zasloužil nakopat do řiti!
 
magot
Je to stejné jako u DT s tím rozdílem že TF team přijmul podíl ze zisku. DT ne.
Velící byl manažer v 1C (pro DT Ilya S./ později Loft) který schvaloval obsah proti obsahu CLODu a BOSu.
1C mohlo určit Jasona pro obsah. Finanční stránku netuším kdo řeší.
Kdyby DT vydalo ještě nějaký velký update tak by to asi řešil Jason ohledně oficiálního release na steamu atd..
Takže počítám že to má TF team úplně stejně.
Upravil/a magot dne 02-01-2018 16:25
 
falkon
Ja vlastne ani neviem, aku ma Jason poziciu voci 1C :-) Navyse je to to Amik, 1C su Rusi...
Jedine co tak-nejak tusim je, ze Jason je "brzda" a hadze klacky pod nohy kde moze... ale kto by to bol cakal, ze?! Úsměv
 
CSL_Lekk
to vís to jsou ty embarga od Trumpa za KrymPff
 
Rumcajs
Tedy Falkone já bych řekl, že Jásoň je schopný manažer. Jako že má cíl a ten cíl umí dosáhnout. Třeba Ilja měl taky cíl, lépe řečeno sen. Sen, že za 200 000$ udělá nejvíc nejlepší sim WW2 na světě. Asi ho nikdo včas nezabrzdil, tvojí terminologií mu nehodil klacky pod nohy. A to měl tenkrát někdo udělat, nebo mu ještě tím klackem rozbít hubu. Páčto Ilja nebyl nudný manažer, ale roztomilý vrtošivý snílek. Ale já si říkám, že nám bůh virtuálního lítacího válčení seslal Jásoně, aby to celé nešlo do kopru.
 
falkon
Rumcajs napsal:

Tedy Falkone já bych řekl, že Jásoň je schopný manažer. Jako že má cíl a ten cíl umí dosáhnout. Třeba Ilja měl taky cíl, lépe řečeno sen. Sen, že za 200 000$ udělá nejvíc nejlepší sim WW2 na světě. Asi ho nikdo včas nezabrzdil, tvojí terminologií mu nehodil klacky pod nohy. A to měl tenkrát někdo udělat, nebo mu ještě tím klackem rozbít hubu. Páčto Ilja nebyl nudný manažer, ale roztomilý vrtošivý snílek. Ale já si říkám, že nám bůh virtuálního lítacího válčení seslal Jásoně, aby to celé nešlo do kopru.


Kazdy rozpravame o niecom inom, ale budiz.

O tom nema cenu diskutovat, pretoze ani jeden z nas nejakeho Jasona nepozna osobne, takze vsetko su to len domnienky alebo subjektivne domyslacky. Mrknutí


EDIT: Jo a apropos...
... já bych řekl, že Jásoň je schopný manažer. Jako že má cíl a ten cíl umí dosáhnout.

To, ze si niekto vytyci nejaky (konkretny) ciel a dosiahne ho, este z nikoho nerobi "schopneho managera"! A tu kilotonu protiprikladov nech si najde/vymysli kazdy citatel individualne Mrknutí
Kazdopadne, to je ale uz diskusia vhodna do baru k pivu, nie do vlakna Team Fusion Mrknutí
Upravil/a falkon dne 02-01-2018 19:31
 
Aces_Wild
Team Fusion Simulations

New in TFS 4.5. Create your own long trains. Lot of "Beaufighter-food" Mrknutí

i.imgur.com/EzfpdNT.jpg



The fast german light bomber Dornier Do 215B-1 (AI, not flyable).

i.imgur.com/o1Ch3hn.jpg

i.imgur.com/LqYy0sr.jpg

i.imgur.com/n7zcXJL.jpg

i.imgur.com/4YD5VHc.jpg



More beautiful work from Larry Úsměv

i.imgur.com/xmAACmZ.jpg

i.imgur.com/ZUxQdiK.jpg
 
CSL_Lekk
jupí je tam "tužka" - good work.
 
Aces_Wild
Team Fusion Simulations

New in TFS 4.5. Nice detail: "Summerfield tracks" in Splin roads (FMB)

i.imgur.com/hVDuWJq.jpg

i.imgur.com/s74zOXm.jpg

i.imgur.com/XyCgnqC.jpg
 
magot
Obrázkyz CLODa byly vždycky moc pěkný, je to vlastně takový 3D generátor obrázků WWII techniky .. tisknout to do kalendáře dalo by se na tom i dobře vydělávat Šklebící se
 
JK
Děkuji za odpověď na hw parametry. Takže tedy platí co jste mi napsaly před půl rokem Core i5 2400 nebo Phenom II X 4 955, 12 GB RAM, GTX 660 nebo 980 4 GB.

Zkoušeli jste to na něčem pomalejším, starším ?
 
CSL_Lekk
včera jsem polítal I na ACG serveru a narazil jsem na starý známý nešvar z puvodního ILa - když se v pruběhu mise rodí AIčka tak to na chvíli poškubává/zamrzá. Takže pro tvurce map - nechte si narodit AIčka hned na počátku a pak je posilejte do vzduchu na čas. Spokojenost pilotů bude zaručena. Pff

Jinak ACG server ma hezké počasí, cíle, AAA I planesety a pro CZ I malý ping!- doporučuji zkusit a zatnout zuby když se rodí AIčka..snad to opraví brzo.
 
Fiks
Lekku,tyhle záškuby byli i ve starý verzi.Když si postavíš misi s časovým respawnem a pustíš si to v režimu server/loby tak to dělá.Pochybuju,že se jim to podaří odstranit.
 
saldy
Může nějaký nadšenec sepsat recenzi na Blitz, co to znamená, co je v obsahu, co je zde novýho...?
 
http://www.sturmovik1946.estranky.cz/
1stCL_Fucida
saldy napsal:

Může nějaký nadšenec sepsat recenzi na Blitz, co to znamená, co je v obsahu, co je zde novýho...?


Napsal jsem ji pro PCT a cca před týdnem odevzdal. Snad bude vydána brzy...

Ale v krátkosti řečeno tam nového není asi nic...nebo aspoň nic zásadního.
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Aces_Wild
saldy napsal:

Může nějaký nadšenec sepsat recenzi na Blitz, co to znamená, co je v obsahu, co je zde novýho...?

Seznam zde:
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover BLITZ Now Available! (Full List)
 
Zifi
Fuči měl bys tam napsat recenzi na BOX.
 
1stCL_Fucida
Zifi napsal:

Fuči měl bys tam napsat recenzi na BOX.


Plánuju to až vyjde BOK. Se tomu trochu divím, ale ze strany PCT je o tyhle naše obskurní šílenosti celkem zájem Šklebící se
"Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt."
 
Přejít na fórum:
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste pilotem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
TeamSpeak3
cr597.teamspeak3.com:9254
Heslo: net

teamspeak server Hosting by TeamSpeak3.com
Rychlovka
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

19-03-2024 14:59
Mrknutí

16-02-2024 16:54
1stCL .. forever :-)

15-02-2024 13:46
Chtěl jsem tu napsat výborný fór o České poště, ale mám obavu, že by vám to nedošlo.

02-02-2024 12:17
Nj, na rozdíl ode dneška tehdá ještě nešetřili.

29-01-2024 14:14
Dej vzorek.

29-01-2024 13:41
Rád bych tu napsal pár chemických vtipů, ale bojím se reakcí...

29-01-2024 12:29
Phantom bolševické promo Úsměv https://youtu.be/.
..

05-01-2024 17:45
Z 2:5 na 8:5.... zázrak

21-12-2023 16:25
Já jsem rád, že BMW potvrdilo, že moje letitá motorka si s tím poradí a nemusím to řešit :-)

21-12-2023 15:59
Ještě mohu kupovat Natural 98, který má ETBE. Nebo ještě se dá někde sehnat neoriginální těsnění na regulátor tlaku paliva, který bude dělat největší neplechu.

34,600,082 návštěv